LiveNFT.word NFT стартап з України

Про що це?

Проект про візуалізацію подій(івентів) на блокчейні. Кожна купівля NFT записує в блокчейн дані які там будуть завжди. Ми фільтруємо всі події для нашої колекції на OpenSea і візуалізуємо їх тут 3d.livenft.world

Це все?

Не зовсім.

— на проекті лише 4096 унікальних NFT які ми назвали Самоцвітами(Gems)

— Кожен Самоцвіт має унікальний колір і позицію в кубі. Це все закодовано в ім’я самоцвіта

— Самоцвіт генерує прибуток і ніж важчий самоцвіт тим більший прибуток. Важчі по кутках

— Візуальна репрезентація покупки — це вибух після якого самоцвіт загоряється і світиться. Тобто це прикольно купити самоцвіт на день народження — і спостерігати як ця подія візуалізована, тим паче що вона там на завжди. Особливо це буде круто коли ми зробимо реальну модель з шкла і установимо її в аеропортах.

— І ще. Якщо ти є власником NFT то ти маєш голос в проекті. Тобто ті NFT вони майже як акції від проекту. Ти зможеш брати участь у голосуваннях щодо вектору розвитку проекту.

Де Лендінг проекту?

livenft.world

А де сам проект?

3d.livenft.world

Демо відео?

www.youtube.com/watch?v=BMAmBhHO0_M

Ціль посту

— Фітбек і пропозиції від розробників

— Фітбек і пропозиції від NFTCommunity

— Фітбек і пропозиції від промоутерів

— Фітбек і пропозиції від Інвесторів

— Закидуємо вудочку на рекрутинг зацікавленої тіми

— Баги

— Трафік для проекту

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Это так тупо, что должно взлететь.

ми намагалися зробити все простим і зрозумілим! :)

Из 30 тем на главной странице одна(Карл) про программирование и технологии и 4 (четыре) темы про лохчейн. Модеры, имейте совесть, баньте уже наконец

У вас поганий досвід з блокчейном?
Зашарите?

Да, накупил самоцветов а они оказались нахрен никому не нужными пикселами на экране. Выкупите у меня их, а ? Продам недорого. Да, еще накупил squid шиткоинов, а они полиняли с двух тыщ долларов до нуля за день. Но вам готов продать по тыще, очень выгодная цена за очередные самоцветы.

Але перед покупкою технічний аналіз робили?
Вкладали ту суму яку готові втратити?
Це ризикований бізнес з великими прибутками. Це високо ризиковані інвестиції.
Я не намагаюся вас мокнути носом в гівно. Ні.
Навпаки.
Я насправді хочу сказати що потрібно робити пейпер трейдинг(торгувати не грошима) перед інвестицією, в іншому випадку це гемблінг, а гемблінг — це дуже погано. І треба розрізняти цю межу.
2000$ — це ви ще дуже легко відстрілялися. Це добре що така сума.
є купа стратегій які дійсно працюють. Можу дати лінки на ресурси.

Не дякуйте
Мені прикро що нейронка людей натрейнена так що ми не можемо вичекати момент
А купуємо все й зараз і на хайпі. І купуємо саму сумнівну койну яка завтра ж падає в нуль.
Ось сама проста тупа стратегія — не спрацює тільки якщо буде повний бан по всій планеті що в принципі не можливо.
І як тут модно казати — я не фінансовий радник — робіть свій власний технічний аналіз койна в який думаєте інвестувати.
www.youtube.com/watch?v=sCqox8Mfm58

Выросло и у нас, и там поколение, не помнящее 1990-е, пирамиду МММ, крах дот-комов. )

Ну МММ не децентралізований...
Crypto Намагалися забанити і банили і що?
І ще будуть банити і ціни попадають а потім взлетять як дурні... Бо його треба банити по всьому світі і повбивати всі компютери які майнять. Це можливо?
Бани в окремих державах є і будуть.
І країни від того тільки втрачають...

Підписатись на коментарі