Grammarly збільшить команду в Україні на понад 130 осіб: кого саме шукають і на яких умовах
Українська компанія Grammarly, яка розробляє сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги у написанні текстів англійською мовою, має намір збільшити чисельність своєї команди в Україні на понад 130 осіб. У коментарі для DOU в компанії розповіли, яких саме спеціалістів шукають та які умови їм пропонують.
Яке нині представництво Grammarly в Україні
Ще в лютому 2020 року компанія розширила свій офісний простір у Києві. Зараз їхній хаб займає два поверхи у БЦ «Гулівер» (3000 м. кв.). Від березня 2020 року глобальна команда може працювати повністю віддалено.
Починаючи з 2022 року, впроваджуватиметься модель віддаленої роботи в гібридному форматі. Згідно з нею, члени команди можуть працювати віддалено з будь-якої точки України та приїздити до Києва на квартальні зустрічі.
«Гібридна модель не вимагає одночасної присутності всіх колег в одному хабі. Тому зараз ми не плануємо розширення поточного офісного простору. Але не виключаємо такої можливості в майбутньому», — зауважили нам у компанії.
Там повідомили, що станом на сьогодні в Україні у Grammarly понад 270 членів команди. Натомість у 2022 році компанія планує збільшити команду на 50%.
Кого шукають
Як інформували нас у компанії, нині вони шукають спеціалістів до інженерних команд (Front-End, Back-End, Security, ML, DevOps, MacOS тощо), а також команд із продажів і підтримки користувачів, продуктової та рекрутингової команд. Усі відкриті вакансії постійно оновлюються на їхньому сайті.
При цьому наразі в них немає вакансій в інженерних командах для кандидатів рівня Junior, однак вони нібито бувають в інших командах.
«Ще в перші місяці ремоуту кожному члену команди виділили бюджет в $1000 на облаштування робочого місця вдома (покупку офісних меблів чи необхідної техніки)», — розповіли в компанії.
Там двічі на рік проводять процес «360° revіew» під внутрішньою назвою GROW (абревіатура від Give, Reflect, Own, Welcome change), а також менеджери регулярно обговорюють із колегами їхній кар’єрний шлях, допомагають визначити, які інструменти необхідні для того, щоб рухатися вперед.
«У нас є кар’єрні матриці для різних ролей, які дають людям розуміння, як вони можуть рости у своїй кар’єрі», — додали в Grammarly.
Які ще бенефіти пропонують
У компанії перелічили основні бенефіти, які вони пропонують для своїх колег:
- медичне страхування (зокрема й з покриттям Covid-19);
- внутрішнє навчання та бюджет на зовнішнє навчання (відвідування тренінгів, курсів, конференцій тощо);
- ініціативи для підтримки батьків/опікунів та подарунки й заходи для дітей співробітників;
- внутрішні заходи (святкування, майстер-класи, тренінги, лекції);
- спортивні заняття та річний бюджет на спорт;
- програми підтримки ментального здоров’я;
- «Care packages» для членів команди (корисні подарунки);
- освітні ініціативи в межах програми «Diversity and Inclusion» (різноманіття та інклюзивність);
- бюджет на облаштування домашнього офісу та річний бюджет на покупку периферійного обладнання;
- чотири додаткові вихідні в 4 кварталі 2021 року для відпочинку та відновлення команди.
P.S. У співвласників Grammarly різні частки в компанії (не всі стали мільярдерами)
Як повідомили DOU в компанії, склад власників Grammarly є ширшим за склад засновників й охоплює, зокрема, й інвесторів (компанії Baillie Gifford, General Catalyst, Institutional Venture Partners, Spark Capital, а також фонди та рахунки під керівництвом компанії BlackRock).
«Як приватна компанія, ми не розкриваємо детальної інформації про власників. Можемо зазначити, що частки Максима Литвина й Олексія Шевченка, які були серед початкових інвесторів, відрізняються від частки Дмитра Лідера, яка становить близько 1%», — заявили нам у компанії.
Раніше ж у різних рейтингах (Forbes, НВ) вказувалося, що частки всіх трьох засновників рівнозначні. Натомість тепер стало зрозумілим, що після останнього раунду інвестицій у $200 млн, оцінка частки в компанії у Литвина та Шевченка може значно перевищувати $1 млрд у кожного.
Своєю чергою Дмитро Лідер став лише мультимільйонером. Згідно з розрахунками, при оцінці компанії в $13 млрд його частка в 1% становить на папері близько $130 млн.
Про Grammarly
Як відомо, компанія Grammarly розробляє онлайн-платформу для допомоги в ефективній комунікації англійською мовою. Вона охоплює веб-редактор, застосунки для десктопа, браузерні розширення, мобільні клавіатури, застосунок для iPad, надбудову для Microsoft Office, а також SDK для розробників.
Компанія була заснована 2009 року в Україні Дмитром Лідером, Максимом Литвином й Олексієм Шевченком.
У 2017 році компанія отримала $110 млн у першому раунді інвестицій, який очолила компанія General Catalyst, приєдналися до неї Breyer Capital, IVP, SignalFire та Spark Capital. У 2019 році Grammarly залучила $90 млн у другому інвестиційному раунді, який повторно очолила компанія General Catalyst за участі і попередніх (включно з IVP), і нових інвесторів.
Станом на листопад 2021 року у Grammarly працюють понад 600 людей у трьох країнах. Хаби Grammarly розташовані у Києві, Сан-Франциско, Нью-Йорку та Ванкувері.
Мало того, завдяки запуску нового десктоп-продукту для Windows та Mac, платформи Grammarly for Developers та початку стратегічного партнерства з Samsung, українська компанія активно розширює охоплення свого продукту.
2 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів