Сервіси GPT-3 від OpenAI тепер доступні без черг. Але України в списку немає
Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!
OpenAI зробила доступними свої сервіси GPT-3 для всіх — без списку очікування. Щоправда, така можливість з’явилася лише в обраних країнах. Зокрема, Україна в переліку підтримуваних держав відсутня, йдеться в повідомленні на сайті компанії.
«Наш прогрес у питаннях безпеки дає змогу видалити список очікування для GPT-3. Починаючи з сьогоднішнього дня (18 листопада), розробники в підтримуваних країнах можуть одразу зареєструватися та почати експериментувати з нашим API», — йдеться в повідомленні.
Відомо, що раніше для отримання доступу до GPT-3 треба було відстояти велику чергу. Зараз достатньо просто зареєструватися. При цьому використання сервісів, платне, як і раніше.
Які країни отримали вільний доступ до сервісів
У компанії заявили, що пишаються можливістю надати доступ до API багатьом країнам, регіонам і територіям, та обіцяють постійно додавати їх усе більше.
«Географічне різноманіття та широко поширені переваги дуже важливі для нас», — підкреслили в організації.
Однак у переліку підтримуваних країн чомусь відсутня Україна. Також немає сусідньої Росії. При цьому в списку зі 152 країн значаться такі, як: Вірменія, Бангладеш, Болгарія, Грузія, Гондурас, Угорщина, Киргизстан, Молдова, Уганда тощо.
Водночас у компанії запевнили, що наполегливо працюють над тим, щоб збільшити кількість місць, до яких вони можуть забезпечити безпечний доступ.
«Якщо ваше місцезнаходження наразі не підтримує доступ до API, ви можете зареєструватися для отримання доступу в звичайному списку очікування, і ми розглянемо вас, як тільки зможемо підтримувати ваше місцезнаходження», — зауважили в компанії.
Як відомо, OpenAI — це лабораторія досліджень штучного інтелекту, що складається з комерційної корпорації OpenAI LP та її материнської компанії, неприбуткової OpenAI Inc. Ця компанія, яка вважається конкурентом DeepMind, проводить дослідження в галузі штучного інтелекту (ШІ) із заявленою метою просування та розробки дружнього ШІ у такий спосіб, щоби він приносив користь людству в цілому.
Нагадаємо, раніше Microsoft та OpenAI анонсували новий AI інструмент, що буде допомагати розробникам писати код.
6 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів