×

Сервіси GPT-3 від OpenAI тепер доступні без черг. Але України в списку немає

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

OpenAI зробила доступними свої сервіси GPT-3 для всіх — без списку очікування. Щоправда, така можливість з’явилася лише в обраних країнах. Зокрема, Україна в переліку підтримуваних держав відсутня, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

«Наш прогрес у питаннях безпеки дає змогу видалити список очікування для GPT-3. Починаючи з сьогоднішнього дня (18 листопада), розробники в підтримуваних країнах можуть одразу зареєструватися та почати експериментувати з нашим API», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що раніше для отримання доступу до GPT-3 треба було відстояти велику чергу. Зараз достатньо просто зареєструватися. При цьому використання сервісів, платне, як і раніше.

Які країни отримали вільний доступ до сервісів

У компанії заявили, що пишаються можливістю надати доступ до API багатьом країнам, регіонам і територіям, та обіцяють постійно додавати їх усе більше.

«Географічне різноманіття та широко поширені переваги дуже важливі для нас», — підкреслили в організації.

Однак у переліку підтримуваних країн чомусь відсутня Україна. Також немає сусідньої Росії. При цьому в списку зі 152 країн значаться такі, як: Вірменія, Бангладеш, Болгарія, Грузія, Гондурас, Угорщина, Киргизстан, Молдова, Уганда тощо.

Водночас у компанії запевнили, що наполегливо працюють над тим, щоб збільшити кількість місць, до яких вони можуть забезпечити безпечний доступ.

«Якщо ваше місцезнаходження наразі не підтримує доступ до API, ви можете зареєструватися для отримання доступу в звичайному списку очікування, і ми розглянемо вас, як тільки зможемо підтримувати ваше місцезнаходження», — зауважили в компанії.

Як відомо, OpenAI — це лабораторія досліджень штучного інтелекту, що складається з комерційної корпорації OpenAI LP та її материнської компанії, неприбуткової OpenAI Inc. Ця компанія, яка вважається конкурентом DeepMind, проводить дослідження в галузі штучного інтелекту (ШІ) із заявленою метою просування та розробки дружнього ШІ у такий спосіб, щоби він приносив користь людству в цілому.


Нагадаємо, раніше Microsoft та OpenAI анонсували новий AI інструмент, що буде допомагати розробникам писати код.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сосдайтк для мене дуже крутий трек

Просто зробіть свою активну накопичувальну матрицю найбільш часто використовуваних словосполучень у деяких контекстах. І хай їхній ГПТ горить вогнем.

Дуже сподіваюсь що до України змінять відношення

Дуже хочу погратись з GPT-3 і мікровольтами що я отримую з рослин. Так, у мене майже всі умови щоб займатись ботанікою і ШІ)

Джентельмени, порадьте будьласка що я можу зробити з такими даними як нижче в презентації.
В ютубі теж прпезентація, з музикою що я створив на основі звуків записаних з рослин.

youtu.be/WFF2HRYzCQE

www.tiktok.com/...​video/7044860693794868486

А це просто ще один трек, обіцяю сподобається любителям ритму.
soundcloud.com/...​/vsegda-intel-natura-demo

Підписатись на коментарі