Футболіст-мем і Майкл Щур: як ІТ-компанії залучають відомих осіб для реклами

Компанія Intellias залучила відомого в минулому футболіста Михайла Кополовця для реклами своєї компанії та рекрутингу. Зокрема на сторінці спортсмена в LinkeIn вказано, що він прийшов до цієї ІТ-компанії шукати в її команду Embedded-розробників.

У профілі Кополовця в цій соцмережі зазначено, що він нібито працевлаштувався в Intellias місяць тому на позицію Junior.

«Прийшов в «Інтелліас» набирати свою команду інженерів. Спочатку на джунівську позицію поставили, ну, а я такий чоловік, що мені лиш би попрацювати в класній команді. А в «Інтелліасі» всі люди, що треба. Кращі, ніж в «Айнгайті», — написав він.

Та вже через місяць Кополовець нібито вже став Senior.

«Перейшов на сініорну позицію. Шукаю ембеддед бомбардирів для першої ліги української ІТ сфери», — поділився стрімким ростом у кар’єрі екс-футболіст.

Мало того, ІТ-компанія створила окрему сторінку, присвячену Кополовцю, де він у гумористичному стилі закликає програмістів приєднатися до команди компанії.

Хто такий Кополовець

Михайло Кополовець — 37-річний закарпатський футболіст, який захищав кольори ФК «Закарпаття» та львівських «Карпат». Нетривалий час грав за німецький клуб «Айнгайт». Наприкінці кар’єри він перейшов до ФК «Минай». Разом із командою пройшов шлях від аматорів до прем’єр-ліги. Навесні 2021 року оголосив про завершення кар’єри гравця і перейшов на позицію спортивного директора у «Минай».

Кополовець став відомим завдяки своїм інтерв’ю, цитати з яких поширювались у народі та часто ставали мемами. Інтерв’ю футболіста завжди насичені та емоційні, через що його прозвали футболістом-мемом.

Зокрема, один із його мемів також використала для реклами інша ІТ-компанія GlobalLogic. У ролику в соцмережах Дмитро Малєєв часто використовує слово «каждый».

Як Майкл Щур рекламує SoftServe

Ще один кейс залучення відомих людей до рекрутингу можна побачити на прикладі SoftServe. Вона зняла й поширила в соцмережах відеоролик, у якому журналіст Майкл Щур нібито з майбутнього закликає розробників приєднатися до команди Data Science ІТ-компанії.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ну такой креативный подход куда прикольнее тупого спама.

я только почти через сутки понял что то человек мем, хотя сам мемас я естественно видел раньше.

Блин да какая разница кто там рекламирует, хоть Саша Грей. Всё равно это работа на галере по разгребанию говна за буржуями
1. Сколько денег?
2. Что делать?
3. Какой график работы?

На остальное положить болт.

Підписатись на коментарі