Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Гендиректор Twitter Джек Дорсі пішов у відставку: акції компанії зросли на 10%

Генеральний директор і засновник соціальної мережі Twitter Джек Дорсі звільняється з посади керівника компанії. Відставка набуває чинності негайно, повідомила пресслужба компанії.

Оголошення про відставку

Відомо, що 45-річний Дорсі був одночасно генеральним директором Twitter і Square, його компанії з цифрових платежів.

«Я вирішив залишити Twitter, тому що вважаю, що компанія готова піти від своїх засновників», — заявив Дорсі.

Водночас передбачається, що він залишиться членом ради до закінчення його терміну на зборах акціонерів у 2022 році.

На фоні новини про відставку Дорсі акції компанії Twitter неочікувано подорожчали на 10%.

Хто наступник

Як повідомили в компанії, головний технологічний директор Параг Агравал стане новим генеральним директором Twitter.

«Я дуже довіряю Парагу як генеральному директору Twitter. Його робота за останні 10 років була трансформаційною. Я глибоко вдячний за його майстерність, серце і душу. Настав його час очолити компанію», — сказав Дорсі.

Очікується, що новий керманич відповідатиме агресивним внутрішнім цілям Twitter. Раніше компанія заявила, що планує мати 315 млн щоденних активних користувачів, яких можна монетизувати, до кінця 2023 року, а також щонайменше подвоїти свій річний дохід у 2021 році.

Які проблеми мав Дорсі в компанії

У 2020 році Дорсі зіткнувся з відстороненням, коли зацікавлена ​​сторона Twitter Elliott Management Corporation намагалася замінити його на посаді генерального директора. Засновник цієї фірми з управління інвестиціями та інвестор-мільярдер Пол Сінгер задавався питанням, чи повинен Дорсі керувати обома публічними компаніями, закликаючи його піти з посади гендиректора однієї з них. Згодом Elliott Management уклала угоду з керівництвом Twitter.

Дорсі заснував соціальну мережу в 2006 році. Він обіймав посаду її генерального директора до 2008 року, перш ніж був витіснений з цієї посади. Дорсі повернувся до Twitter як бос у 2015 році після того, як колишній гендиректор Дік Костоло пішов у відставку.

Акції Twitter підскочили на 85% після того, як Дорсі обійняв посаду генерального директора 5 жовтня 2015 року. Своєю чергою акції Square зросли на 1566% після первинного публічного розміщення 19 листопада 2015 року.


Радимо переглянути цікаві історії українських розробників, які мали досвід роботи або стажування в компанії Twitter.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Забанили Дональда Трампа після чого мікро-блогінг виявися більше нікому не цікавим. Я не пам’ятаю коли останній раз туди заходив, давно на грався і не бачу жодного сенсу подальшого використання. Виглядає це все як звільнення або примус до нього. Не буду дуже здивований що скоро буде злиття твітера з якоюсь компанією яка купить все це за ради команди і технологій як то Bootstrap. Щось таке сталось вже з : Palm, Motorola Mobile, Nokia, Sun Microsystems, Silicon Graphics тощо.

бан токсичного фашика якого контролює рфія- це погано?
lmao

Як бачиш із виручкою ситуація така що ген-директора виперли з посади. А можна опублікувати скажімо рекламу крипто-МММ лайна отримати за це грощі, а знизу написати комент «увага МММ крипто-лайно». Так би писав свої писулі Трамп, його б читали і рекламу заодно. А офіційна позиція — свобода слова, ми не погоджуємося але даємо висловлюватись.

В тексті немає опису проблем

виручкою ситуація
Так би писав свої писулі 

Це ситуація, коли ти рубаєш сук на якому сидиш

Бач, за 15 років в ІТ я декілька разів бачив ситуації коли йшли топа, з компанії, акаунту тощо. Кожен раз він ніби то йшов сам, або його десь прибирали підлогу мити чи щось таке. І причин усього дві. Перша це інтриги і корпоративна політична боротьба, тоді одразу показують заміну загально відомий приклад — звільнення Джобса із Apple. Друге — це фінансові показники — загально відомий приклад звільнення Балмера із Microsoft. Капіталізація компанії на ринку важлива тільки засновникам які хочуть продати акції і таким чином зірвати банк, самим акціонерам потрібен прибуток із їх вкладів. Судя з усього його нема і директора за те виперли з посади.

самим акціонерам потрібен прибуток із їх вкладів. Судя з усього його нема

ну камон
У вас немає ані даних про зниження прибутків, ані про реальні причини звільнення

Ні взагалі, політична боротьба це не про гроші, а про владу

Підписатись на коментарі