Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Обговорення рейтингу ІТ-роботодавців 2021

У цьому топіку обговорюємо рейтинг ІТ-роботодавців 2021.

Якщо у вас є коментарі, зауваження або пропозиції — залишайте їх тут.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Только меня смущает, что у многих компаний по 100 баллов в каждой из категорий? Один этот факт уже является подтвердением того, что рейтинг накручен.
Думаю, в следующем опросе нужно сделать какую-то защиту от подобных ситуаций, например, подтягивать тайтл из Линкедына и если там ХХ% проголосовавших это рекрутёры с ейчарами, то выбрасывать такие компании из выборки.

Открыл отзывы про Andersen.

Питонист радуется тому, что научился делать буррито.
Сисадмин в восторге от библиотеки.
Все восхваляют атмосферу в офисе, компенсацию за спорт и HR’ов.
Nuff said.

Andersen, вы когда за сотрудников отзывы пишете, хотя бы не начинайте каждый третий отзыв со слова «работаю»

Смешно и одновременно немного грустно за пламяоких джунов, которые думают, что это настоящий рейтинг.
3 компании из 5 по моему городу — полный зашквар.
Андерсен в топе — господи боже мой, это вообще сюр какой-то.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Все равно прямой контракт, даже без бенефитов в виде спортзала, страховки или массажного кабинета рулит. Совсем другое отношение)

С каких это пор к контрактникам

Совсем другое отношение

?
Есть фул тайм эмплои у которых бенефиты и всякие плюшки и есть контракторы для затыкания дыр, у которых может не быть даже больничных и отпусков со страховкой.
Возможно есть компании у которых контракторам дают тоже самое, но это редкость

Было бы интересно посмотреть разницу в оценках бывших сотрудников и нынишних.

delo.ua/...​senior-snizaetsya-389655

Спрос на опытных разработчиков на айти-рынке снижается — эти позиции IT-компании все чаще пытаются закрыть, наняв менее опытных специалистов. Такой тренд отметил CEO рекрутингового агентства ITExpert Станислав Шихов.

«Сейчас от клиентов все чаще слышу запрос на Middle-разработчиков. Senior нужны, но их пожелания по заработной плате вводят в ступор любого хайринг-менеджера. Речь идет о суммах выше 7000-8000 долларов. Работодатели стараются «сэкономить», наняв «мидлов», — рассказал Шихов.

Он подтверждает наблюдение данными с портала для анонимного поиска программистов Djinni.

Как бы нанять мидла, а продать как сеньйора не сегодня придумали)))

Нанять Милла сейчас сложнее чем синьера

Та и правильно, раньше в любую дырку синьйоров пихали, в результате куча самых опытных людей сидело и писало месяцами юнит тесты, например.

Открыл отзывы про Andersen.

Питонист радуется тому, что научился делать буррито.
Сисадмин в восторге от библиотеки.
Все восхваляют атмосферу в офисе, компенсацию за спорт и HR’ов.
Nuff said.

Andersen, вы когда за сотрудников отзывы пишете, хотя бы не начинайте каждый третий отзыв со слова «работаю»

Питонистам для радости много не надо)

Сисадмин в восторге от библиотеки.

Ну конечно, главный бездельник с точки зрения НR писавшей отзывы....

надеюсь их там не сильно били

Я думал, что это доу-бот или что-то типо пишет отзывы компаниям, со словом «работаю/ал» в первом предложении. Когда у меня пригорело из-за этих отзывов «Я работаю в компании 2 года», я прошерстил отзывы компаний по доу и заметил, что наверно 9 из 10 отзывов содержат посыл «работаю» в первом предложении. Так что либо мы все одинаково мыслим, либо мыслил только один человек, писавший скрипт :).
Может где-то в инете есть «Шаблон положительного отзыва на доу» и его все используют.

Возможно, просто люди считают важным указать, работают ли они там или работали или просто прошли собеседование.

Возможно да. А возможно если ты залогинен, как компания, то у тебя в интерфейсе появляется кнопочка «Сделать профиль красивше — $x» :D

Зайшов після мовного зашквару від андерсен

Terrasoft в самом рейтинге — первый, а в таблице он «поза категорією, бар’єр 60 голосів». Кто-то из проголосовавших забрал голоса и он улетел из топа рейтинга?

Достаточно посмотреть на колличество анкет участников в каждой компании чтоб понять что все эти оценки можно делить на 3-4. В компаниях с > 1500 работников проголосовали 200-500 работников, в остальных тоже либо треть либо меньше

Хоть я и не работал в MacPaw, но по рассказам знакомых кажется будто он в этом рейтинге отсутсвует очень незаслуженно.

Може там і класна тусовка, але працювати над випуском malware (cleanmymac), як і гемблінг, — не кожному підходить.

ви щось тут поплутали, бо вони навпаки працюють над антивірусом у cleanmymaс. І за умови роботи — всі кого знаю звідти казали, що топові.

Дякую за текст англійською мовою! Круте починання! Для своєї наступної статті спробую теж підготувати англійську та російську версію.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Зачем в 2021 году вообще такие рейтинги, для кого они?? Всем известно, что массово хорошо платят только в Фаангах и около-Фаангах, всё. Если цель — зарабатывать, а не просто ходить на работу и работать, то таких контор нет в рейтингах в рамках Украины, так как туда подаются все кандидаты со всего мира.

The 18 highest paying US developer roles in 2021 | InfoWorld
www.infoworld.com/...​eloper-roles-in-2021.html

Software and applications manager: $142,500-$166,250
Mobile applications developer: $137,250-$163,750
Senior software engineer: $135,250-$162,250
Software engineer: $124,500-$147,250
Software developer: $122,250-$142,750
Developer/programmer analyst: $112,500-$133,750
Mainframe programmer: $70,250-$87,500

Так что текущий «рейтинг» — это перекличка перекупов-рабовладельцев, нищебродов в самом низу пищевой цепочки в сфере разработки ПО — заказная разработка ПО и перепродажа тушек оптом.

по цифрам совсем смех какой то, 100к в год сейчас обычный синьор на украинской галере получает спокойно

Може то після сплати податків. Навряд такі високі зарплати в українському аутсорсі. Якби було так, то не тільки голова телекому казав про важкість знаходження дешевих сіньорів на $4-8К а й кілька десятків директорів та власників ІТ компаній.

Введите антирейтинг компаний, наподобе малины голивудсктой, вот я уже и название придумал — калина. Простенько и с национальным акцентом...

Калина то дуже позитивно, от наприклад — хрін, теж українське 😁 і зразу зрозуміло про що мова

Хрен, возможны ассоциации, сами знаете какие.Може редька або редиска?Шё?

Редька Непогано звучить))) хрін то все таки занадто буде))

Как по мне хрен — единственное что ты получаешь в ответ на свои хотелки работая в подобной компании, потому нормально.

кАлина, с ударением на первое А?)

Хех, год прошел, продублирую снова)

AllStars-IT Ukraine
98

https://******.it/2020/04/23/allstars-it-review/

16. Всех сотрудников заставляют писать хорошие отзывы о компании.

jobs.dou.ua/...​llstars-it/reviews/40877

Если эта контора попадает в топ рейтинга — значит рейтинг ниочем =)

Дуже складно довести що рейтинг накручений як й відгуки.

А причем тут накрутка. Рейтинг явная дич
В доуэтого не видят? Причем дич не первый год
Зарабатывают бабос, монетизируют что могут

Ймовірно бачуть, але дуже багато накруток, які складно довести.

Видят но сложно доказать кому? Суду? Мировому правительству?
Хоть когда то эти рейтинги то работали?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

AllStars-IT Ukraine

А наличие в топе Террасофта тебя не удивляет?

да там весь топ такой что вопросов быть не должно уже в принципе

Ну с ними я лично не сталкивался, так что хз

Эм, все.
Одна из самых токсичных компаний (из числа стабильных) на рынке труда, ориентирована на рынок СНГ с соотвествующими з\п и менеджментом

Genesis это там где 10 часовой рабочий день и обязательно в офисе?

«Обовʼязково в офісі» як частина корпоративної культури це для когось навіть плюс (для мене). А от 10 годин чи навіть 8 — то жесть.

«Корпоративна культура»? Примусовий загін в стійло як плюс? Це така іронія чи думка канонічного галерного раба? Може ще Дія Сіті підтримуєте?

Ні, не іронія. Ні, Дію Сіті не підтримую.
Офіс це не завжди стойло, а культура не завжди булщіт. І я не про галери, галеру я спробував лиш на 13-му році кар‘єри. Та й загнати буде дуже важко, бо позвільняються, тому тут теж не про це.

Хороша корпоративна культура — це її відсутність. Коли тобі не промивають мозги заявами «ми одна сімʼя», вищими цілями, всякими танцями в стилі епаму і тому подібним, а просто дають добре виконувати свою роботу, не відволікаючи, і виплачуючи хорошу зарплату. Зазвичай же цю «культуру» використовують, щоб працівник залишався в компанії не за хорошу зарплату і цікавий проект, а за «сімʼю», ідею і танці.

Офіси бувають хороші, у вигляді окремих кімнат для кожної команди, але зазвичай це просто стійло, тобто опенспейс. Офіс має сенс лише у першому кейсі, коли це не аутстаф (є можливість вирішити питання прямо з колегами на місці), і лише коли він 100% добровільний.

Пфф, загнати — простіше простого. В нас в країні є безліч гребців, яких заганяють в офіси, ріжуть зп, затримують зп місяцями, дають неоплачувані овертайми, а вони далі гребуть.

Ти говориш виходячи зі свого негативного досвіду роботи на галерах, коли твоя робота обмежується виконанням чітко поставлених задач без жодного командного креативу? Більшість не означає все, при розмірі нашого ринку і кількості компаній знайти цього хорошу меншість не так важко.

От ти назвав хороший приклад: кімната для команди, де реально зручно працювати над продуктом, якщо команда це 10 працівників, які ходять в офіс більшість часу щоб спілкуватися віч-на-віч і робити продукт кращим. Важко таке знайти, але цілком реально, якщо постаратися.

Офіс це не завжди стойло

Покажите мне офис «не стойло»?

культура не завжди булщіт

Майже завжди)

Покажите мне офис «не стойло»?

Зазвичай це невеликі офіси на 20-80 людей. Наприклад офіси на верхніх поверхах реконструйованих історичних будівель з красивим панорамним видом, можуть бути з терасами.
Можуть бути окремо стоячі особняки або австрійські вілли перероблені під офіс з шашликами на задньому дворі.

З власного досвіду:
his.ua/...​-design-bureau-2017-08-31

Ще у Львові гарні офіси мають компанії Surprise_com, Levi9, Teamvoy. Якщо шукати то можна знайти.

Майже завжди)

Якшо всім в голову транслюють інфу про «ми одна сімʼя», то так. Але часто культура буваєть прекрасною в компаніях, які ніколи не вживають слова «культура». Здебільшого це залежить від людей, вміння не допускати фігні, і нормального відбору кандидатів на співбесіді(зараз важче, звісно).

І так, хорошого — меншість. Але якшо шукати то знайти можна, зважаючи на кількість компаній.

Судячи по фотографіям, там теж фактично опенспейс, куди заганяють всі команди. Чи це настільки велика кімната для однієї команди?

Там влізає 16-18 чоловік в один спейс, але не всі місця зайняті, таких три поверха. Два поверха з трьох повністю зайняті двома командами, а ще один спільний. Навіть якщо декілька команд ділять площу, то це не є проблемою, бо людей загалом не багато.

Але це не єдиний приклад хорошого офісу, бувають тім-спейси навіть на великих галерах, я б не сказав шо це якийсь показник. Плюшки офісу і культура бувають дуже різними і не всюди воно погано, просто треба трохи самому шукати і не обмежуватись вхідними повідомленнями на лінкдіні :)

Я поки оптимальними бачу саме вхідні повідомлення на лінкедіні від закордонних компаній. Прямі ремоут-контракти з рейтами в діапазоні 7-15к. І для чого ті наші галери-продукти потрібні?)

Так і в Україні можна мати 7к. А 15к якшо знайшов напряму, то молодець.

Ти пропрацював на пʼяти галерах за три роки, то й не дивно, шо так ставишся до культури і офісів :)

Ага, але навіть при 7к в закордонних є однозначна перевага — вони гарантовано не вступлять в Дія-колгосп. Плюс ти просто працюєш, ніхто не відволікає тебе на мітинги про те, яка класна в нас компанія, не змушує проходити купу дебільних тестів (камінь в сторону епаму).

Никто не оплатит тебе страховку, не предоставит офис на покутить с коллегами, не обрадует тренингами.
По-моему, «просто работать» это кукухой двинуться можно от скуки.

Тренінги і страховка то фігня. Навіть іноземні компанії можуть дати на то гроші.
А от без живого спілкування більшість свідомого часу дійсно багато хто може поїхати кукухою. А якщо невелика дружна команда працює над продуктом з хорошим фінансуванням то взагалі кайф — можна двіжувати, обідати разом. І в тісному контакті значно легше приймати колективні творчі рішення, брейнштормити.

Фішка в тому, що з рейтами закордонних контор не проблема купити собі страховку чи курси на Udemy/Coursera, і ще в плюсі залишишся. Але я особисто взагалі не бачу сенсу в страховках, простіше напряму записатися в приватну клініку в разі чого. Можливо хіба воно має сенс, якщо справді часто хворієш.

Офіс з колегами, які на одному проекті в одній локації — це бонус, так. Але по факту в нас зараз часто аутстаф, де в локальному офісі на цьому проекті більше нікого немає. Тобто якщо приходити в офіс, то хіба щоб спілкуватися з людьми, яких по факту ніщо з тобою не об’єднує. Такий собі бонус.

Не у всех аутстафф, я вот прямо сейчас в офисе с коллегами и обожаю этот бонус в те времена, когда в некоторых компаниях при всём желании в офисе не поработаешь.

не оплатит тебе страховку

оплатит. Либо надо заложить в рейт.

не предоставит офис на покутить с коллегами

есть много других заведений на покутить. Тем более, в эпоху короны на кутеж в офисе будет навалом комментов «Атата, как можно!?».

Завєдєнія ці будуть не в робочий час, а якшо постійно працювати в барах, то є шанс шо тебе звідти виженуть. Робота займає дуже вагому частину свідомого періоду, може статися так, шо зненавидиш свою роботу. Є, звісно, люди, яким норм сидіти самому в хаті, але не всі такі.

Завєдєнія ці будуть не в робочий час,

«Кутити» з офісною тусою краще теж не в робочий час :) :)

А чому не робити перерви в роботі?

Вроде самое стрёмное в работе напрямую — это не отсутствие офиса как такового, а то, что нет никакой физической и юридической поддержки. Последнее означает быть постоянно готовым быть кинутым на последнюю полную или неполную з/п, когда стал не нужным.

И то, что помимо своей прямой работы тебе нужно будет заниматься решением организационных вопросов типа поиска кастомера и мониторинга того, что он тебе платит. А если не платит, то это исключительно твой головняк.

Все просто, не работать по пятницам а время трекать. Так за пол года накопится месяц. Который будет не страшно потерять.

Вроде же речь не о фрилансе, что прямо надо искать кастомера регулярно. Так же как и в аутстаф, и на серьёзные проекты нужно проходить цепочку собеседований.
При устройстве через посредника тоже могут быть неоплаты и кидки. Отличие в том, что хотя бы в теории на посредника-украинское юрлицо можно подать иск, а на прямой работе — то да, можно неоплачиваемое вреям сразу в убыток списывать и срочно искать новую работу.

Твій особистий поганий досвід, можу поспівчувати :)

Про дію говорити рано. Однаково є шанс і на спротив малих компаній, яким Дія-колгосп не цікавий, так і шанс на те, що держава знайде як нагнути тебе при роботі напряму закордон.
І зі всіх ситуацій є вихід: від зміни роботи до запуску трактора

Ну так, в мене досвід був сумнівний. Загалом скажу, що N-iX, Grid Dynamics, DataArt були досить таки норм чисто як компанії, але я пішов через проблеми з проектами. Вони то закривалися, то мене взагалі тимчасово закинули на автотести замість девелопменту.

Але тепер N-iX має нечітку позицію щодо Дія Сіті (вони самі не можуть визначитися, чи будуть туди вступати). Гріди мовчать. Принаймні ДатаАрт заявив, що їх колгосп не цікавить.

Про Дію говорити не так вже й рано, бо варто думати наперед. На прямому контракті є однозначно більший простір для маневрів — наприклад, Payoneer. Але в гіршому випадку дійсно є загроза потреби в релокейті.

спасибо за опрос и рейтинг!

боожее, чуть очі не вилізли від чорного екрана))))))))

Там є можливість перемкнутися на Light-версію) Справа під заголовком статті

Я в курсі, просто переход від білого доу на чорний то занадто різко))

100

вообще без палева

Компании нанимают хрюш за еду и главная их работа это накручивать рейтинг

Смешно и одновременно немного грустно за пламяоких джунов, которые думают, что это настоящий рейтинг.
3 компании из 5 по моему городу — полный зашквар.
Андерсен в топе — господи боже мой, это вообще сюр какой-то.

А шо с Андерсеном не так. Давай подробности!

Это уже давно антирейтинг. В топе традиционно самые мерзкие скотобазы.

странно что их там нет, видно HRBP или кто там сейчас смирились и забили, так как даже они уже не могут ничего хорошего сказать

Только меня смущает, что у многих компаний по 100 баллов в каждой из категорий? Один этот факт уже является подтвердением того, что рейтинг накручен.
Думаю, в следующем опросе нужно сделать какую-то защиту от подобных ситуаций, например, подтягивать тайтл из Линкедына и если там ХХ% проголосовавших это рекрутёры с ейчарами, то выбрасывать такие компании из выборки.

Думаю следующего опроса делать просто не нужно)

Ровно тоже самое на гугл-картах, вроде шкала должна быть 1-5, а по факту 4-5.
Причем придешь в ресторан/отель с 4.4/5 — так дыра дырой.

Надо просто рендерить без первой цифры, типа 4.4 / 5 => 4/10, соотв для компаний доу 96 / 100 => 6/10

Ни одного лидера рынка в ТОПе)

блин, где ж тогда посмотреть лидеров? серьезно

Трошки критики по вьорсткє
— додавайте якір на h? елементи та на всі ключові речі і поряд робіть лінк, щоб його посилання на розділ можна було скопіювати
— в розділі «Переможці усіх років» на іконках нема title з поясненням, що отой кубок і лямзик з палочками означають
— для розрізнення між продакт, аутсорс, геймдев можна підшукати іконки на thenounproject.com

Dark mode — гарно виглядає

Воно від типу екрану і підсвітки сильно залежить
В мене #121212 з #00FF00 для консолі
Але так #000 — жорстковато

Там #202020 сейчас. Уже изменили? :) upd: Увидел сообщение Владиславы Зацаринной ниже в комментах.

Рейтинг составляли по количеству упоминаний на итальянском сайте, чем больше тем выше в рейтинге?

Темна (а фактично чорна) тема по замовчуванню — це у..банство в світі де більшість сайтів (та і сам доу) мають світлий фон. Те що сайт не запам’ятовує вибір теми користувача — аналогічно.

А поясніть мені чому український сайт робить статистику «Найкращі ІТ-роботодавці» українських компаній російською мать його мовою???

Перевірте краще мову вашого інтерфейсу на ДОУ.

у мене все українською, мабуть це у вас на DOU вибрана російська мова сайту
(ніколи Штірліц не був так близько до провалу)

Перемкнути мову інтерфейсу можна так:
dou.ua/?switch_lang=uk

Мы все «збентежени и занепокоени»?

«В пятницу, 8 сентября, Михаил Добкин разместил у себя на фейсбуке публикацию со скриншотом с сайта „Украинская правда“. На нем видна публикация о взрыве авто в центре Киева и реклама искусственного увеличения пениса.
На основании этого соседства народный депутат сделал пафосный вывод, что журналистика в Украине пробила очередное дно и у „УП“ нет ничего святого.
При это Добкин не учел важного факта — реклама эта контекстная.»

Мсье не учел важный факт, что контекстная реклама часто показывается не в тему

У Доу явно проблема с рейтингами, если туда подаёт терасофт и генезис с n-ix
Те ит притоны накручивают рейтинг, нормальные компании в этом рейтинге не хотят участвовать тк соседства с таким дном как генезис не оч хорошо

с n-ix

N-ix (поваранчева) та Nix (біло-синьо-рожева, блін флешбеки про деякі політичні партії) це наче різні контори.
Оранжева наче топ, а негатив був проти біло-..
Але це не точно

Ну на итальянском и оранжевая есть, хоть и не так представлена широко

Помаранчова згадувалась у статті «Як працювати на роботодавця із Дія Сіті»:

Судячи з коротких інтерв’ю у пресі, топи великих ІТ компаній (EPAM, SoftServe, Ciklum, Luxoft, N-iX та інші) переважно позитивно сприймають Дія Сіті і готові пристати на нові умови ведення бізнесу.

Как обычно — легендарный Генезис в топе.
Из чего понятна политика составления (анти)рейтинга

Цікаво, чому в деталізаціях по містах є Чернівці, але немає Івано-Франківська (в якому присутні компанії, що займають 1, 2, 5 місця в категорії «понад 1500 спеціалістів»)

Дякую за темну тему в статті!
Коли її чекати на всьому сайті?)

Підписатись на коментарі