×

«Епіцентр» запускає на Хмельниччині «офіс майбутнього» з власним IT-Hub: наймуть понад 600 спеціалістів

Група компаній «Епіцентр К» сім’ї Гереги відкриває на Хмельниччині «офіс майбутнього», в якому серед іншого функціонуватиме ІТ-підрозділ. Загалом IQ-офіс розрахований на понад 600 спеціалістів у сфері інформаційних технологій, діджиталу та реклами. Інвестиції в проєкт складають 350 млн грн, пише AIN.

Як очікується, новий офіс відкриють уже 17 грудня в місті Городок Хмельницької області, звідки родом співзасновники «Епіцентру». Відомо, що будівництво інноваційного центру розпочалося ще влітку 2020 року, а загальні інвестиції складають 350 млн грн.

Де розмістять офіс та які там умови

За даними місцевого видання «Городок.City», в новому IQ-офісі функціонуватимуть такі інноваційні робочі локації, як IT-Hub, контакт-центр групи компаній «Епіцентр», Digital Innovation Hub та центр Business Data Analytics.

При цьому «офіс майбутнього» розмістили в будівлі колишнього верстатобудівного заводу.

Оскільки стан приміщення підприємства був аварійним, усі його стіни укріпили металевими конструкціями, а п’ятий поверх узагалі демонтували, звівши на його місці два нові. Тепер IQ-офіс має 6 поверхів, підвальне приміщення і котельню на даху, що обслуговуватиме весь інноваційний центр.

Загальна площа офісу — майже 5000 кв. м. Передбачається, що в ньому будуть просторі зони openspace з кількома окремими кабінетами та креативні зони релаксу. В IQ-офісі для працівників також побудовано тренажерний зал, а цілий поверх відведено під зону відпочинку.

Сучасні зони відпочинку також передбачені проєктом на території навколо офісу. Поруч також планують побудувати готель, розрахований насамперед для розміщення працівників компанії. А ще має бути паркінг із зарядками для електромобілів.


Як відомо, група компаній «Епіцентр К» розвиває одну з найбільших торговельних мереж країни (із продажу будівельних матеріалів), а також активно розбудовує агробізнес і власне виробництво.

Крім того, існує команда Epicentr Marketplace — автономна IT компанія в складі великого холдингу «Епіцентр». Вона складається з 5-ти Scrum команд розробки, команди UI\UX дизайну та ілюстраторів, команда web та data-аналітики, dev-ops команда, QA-automation та архітектор.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

«Лица, о которых идет речь в вашем запросе, являются субъектами предпринимательской деятельности, предоставляющими услуги ООО «Эпицентр М» (маркетплейс) по разработке программных продуктов на основании договоров. Все работы выполненные ими были оплачены ООО «Эпицентр М», — указано в комментарии компании.
Впрочем, сообщают в «Эпицентре», указанные лица в одностороннем порядке решили прекратить сотрудничество с ООО «Эпицентр М». «Они не выполнили в полном объеме работ, предусмотренных договорными обязательствами», — отметили в пресс-службе компании «Эпицентр М».
Але при тому з відгуків:

задолженность на сегодня части зп за ноябрь, за декабрь и отпускные дни.
задолженность части зп за ноябрь, за декабрь и отпускные дни.
РИЗИК НЕВИПЛАТИ ЗП та ВІДПУСКНИХ
НЕВИПЛАТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ... не кажучи про відпускні.

Цікаво, як ви збираєтесь добиватися якоїсь справедливості, оперуючи такими поняттями, і виходячи з цього, можливо, не зовсім розуміючи про що мова.
Епіцентр цілком може звернутися до ДОУ з проханням видалити ці відгуки як такі, що не відповідають дійсності, і формально вони будуть праві

Так вот куда деньги ушли от невыплат сотрудникам.

Пусть хоть 10 офисов запускает, главное что бы с хлопцами расплатились...

Цілий поверх на зону релаксу — це жирно, особливо враховуючи, що Епіцентр контролює навіть елементарні перекури)) Типу «релаксуй скільки хочеш, але в межах 5 хвилин»?))

Как то звучит довольно иронично особенно на фоне новостей о не выплате сотрудникам зп

Не выплатили зарплаты — сэкономили денег на офис, логично же)

У меня вопрос: офис это как насест у куриц? Кем наполнять опенспейсы в глубинке? Или итишники «заводятся сами» в офисах с бесплатными кофе и печеньками?

«Офіс майбутнього» і Гереги на одному фото i.imgur.com/CdkatLX.jpg

Пане Герега Олександр. Перепрошую що до Вас звертаюсь через саме такий канал та спосіб. Сподіваюсь ви читаєте коментарі або до вас донесуть інформацію.

Я не знаю чи ви знайомі із ситуацією:
Компанія ЕпіцентрК та ЕпіцентрМ не виплатили мені заробітну плану за півтора місяці у розмірі 150 000 десь грн. А також моїх колегам. Припускаю що це більше 1 500 000 грн. Я відповідально та чесно пропрацював на ваш відділ маркетплейсу більше року без відпускних і щиро вкладав сили а натомість отримав ось таку розплату. Я вважаю це не чесно по відношенню до мене.

Прошу розібратись у ситуації щоб мені виплатили оплату праці відповідно домовленостей в договорі про співпрацю.

З повагою Денис Галюк AQA EpicentrM.

Попал в такую же ситуацию как и Денис Галюк . До сих пор не рассчитались полностью за ноябрь месяц, за декабрь + оставшиеся отпускные. Все руководители переводят стрелки друг на друга или вообще ничего не говорят, будет ли расчет.

Денис, напиши пліз цю інфу на ipanoe.it. Думаю, інші люди мають право знати про дану ситуацію, перед тим як приймати офер від епіцентика

Я не прихильник даного формату винесення інформації. Але чув що вже стаття готується.
Деталі від колег можна почитати вже на ДОУ під відповідними компаніями Епіцентр К та Епіцентр М.

Я також не фанат. Але перед походом на співбесіду гуглю назву компанії і наявність її на тому ж сайті. Не підкручений рейтинг же компанії на доу перевіряти)

Це як-раз хороший приклад, чому не варто не те що працювати в таких компаніях-монополістах з депутатськими «кришами», але й навіть бути їх клієнтом. Фактично вони вбивають ретейл маючи свої «особливі правила».

А Эпицентр тоже сотрудников ФОПами оформляет? Если по трудовой и полностью белая зарплата была без конверта, то через суд выбить запросто можно, если фопами, то увы

технічна оцінка від будівельних експертів — всі стіни будівлі перебували в аварійному стані. Вихід знайшли — остов будівлі для зміцнення обшили металом.
Оскільки стан приміщення підприємства був аварійним, усі його стіни укріпили металевими конструкціями, а п’ятий поверх узагалі демонтували, звівши на його місці два нові.

Лол, в аварійній будівлі з одного поверху роблять два, ще й котельну на дах примудрились запхати. Працювати в такому «офісі» небезпечно для життя, яким б інноваційним всередині він не був.

Через це на будівництво пішло цілих 1,5 року, за цей час використали 500 тонн металу, 1500 куб.м бетону, 35 км електрокабелю.

Уже б повалили ті руїни і збудували б нормальний офіс з 0

dev.ua/...​e398e94eb07c2136bbd13.jpg это топ))

Такой плохой офис сложно было построить, но они постарались

И почти в каждой комнате — будь то кабинет или лаборатория — висел портрет Странника: над рабочим столом, рядом с таблицами и графиками, в простенке между окнами, над дверью, иногда лежал под стеклом на столе. Это были любительские фотографии, рисунки карандашом или углем, один портрет был даже написан масляной краской. Здесь можно было увидеть Странника, играющего в мяч, Странника, читающего лекцию, Странника, грызущего яблоко, Странника сурового, задумчивого, усталого, разъяренного и даже Странника, хохочущего во всю глотку. Эти сукины дети даже рисовали на него шаржи и вешали их на самых видных местах!.. Прокурор представил, как он входит в кабинет младшего советника юстиции Фильтика и обнаруживает там карикатуру на себя. Массаракш, это было невообразимо, невозможно!

(к)

Я Front End розробник Opencart3 ! У мене є диплом програміста і опит роботи 4 роки десь приблизно, мій ємейл [email protected] , я живу у Кам’янець-подільському !

Так, прикольна ідея. Ось тут трошки детальніше про центр, і фоточок більше, кому цікаво. dev.ua/news/epitsentr-iq-centr-v-gorodke

Класна новина ж. Значно цікавіше, ніж іще один офіс на Подолі. Ну і Городку це тільки в плюс. Узагалі гарна ідея, Городок із Хмельницьким — це як Київ із Ірпінем, мабуть: усі з передмістя в місто їдуть, а тут трафік назустріч організували.

Мой совет: с рекрутерами оттуда можете пообщаться. Але виключно українською мовою — вам сподобається, їм не дуже. Можете ще запитати навіть не чий Крим, а чий то супермаркет в Криму.

Таааа
Наче там хтось бачив герегу вживу

Любопытно, откуда возьмутся

понад 600 спеціалістів у сфері інформаційних технологій, діджиталу та реклами

в Хмельницком (там до этого Городка 52км), еще и желающие во времена повсеместной удаленки ехать к черту на рога в офис?

Хотя, подозреваю, что «специалистов» не на ремоуте там будет пару десятков, остальное — колл-центр или подобное пристанище для низкоквалифицированной рабочей силы. Ничего плохого в этом нет, людям работа нужна, но пафос же ж какой...

Їхати маже годину. Я в Києві 6 км до роботи їду стільки ж.

Їхати маже годину. Я в Києві 6 км до роботи їду стільки ж.

Да один хрен, что в Киеве час по пробкам, что в какой-нить городок тот же час. На удалёнке вообще никуда ехать не надо.

6 км до роботи

Цю відстань можна пішки приблизно за той же час пройти, доречі

Негоже уважаемым сударям держать свой путь на конечностях или двухколёсном жеребце, на худой конец полагается хотя бы бесхитростная самоходная карета

Так, я ходив. Трохи довше вихоть, але проблема не в тому. Йти доводиться пори кільцеву. Приходиш весь в пилу, піску і з отруєнням СО2 :).

На самом деле для такого провинциального города как Хмельницкий это очень хорошая новость, хотя сейчас набегут комментаторы и объяснят почему это зрада.

Так про Хмельницкий же речи небыло

в місті Городок Хмельницької області

Ну да, тем более, если даже не в обл центре

Ах, как хочется вернуться,
Ах, как хочется ворваться в городок.
На нашу улицу в три дома,
Где все просто и знакомо, на денек.
Где без спроса ходят в гости,
Где нет зависти и злости.
Милый офис,
Где рождение справляют
И навеки провожают всем офисом.
...
Готов ради такого офиса переехать в Городок!

а ведь люди там реально живут

goo.gl/maps/wiHr7JnW1QCcuAg17

и что, даже без площадки для игры в сквош?

Цікаво, а портети Герегів будуть у кожного на столі стояти?

по понятиям положено было татуировать на груди чтобы когда расстреливать солдаты не смогли стрелять в образ тов. сталина чисто идейно

На каждом рабочем столе — фоном)

та чого ви він навіть на гугло стріт вью є!

goo.gl/maps/GkQ9RaPqzcYC993t7

В гробу мне ваши городки и офисы виделись. Будущее за удаленкой.

А опционы тоже будут давать?

главное чтоб не по рукам

На крайний случай рубанком выпрямят кривые ручки)))

А ты попробуй прямыми руками почистить зубы!

зависит от диаметра до которого выпрямят руки рубанком — может выйти отличаня зубочистка

когда весь мир перешел/переходит на удаленку — они вбухивают деньги не в повышение экспертизы менеджмента и обучение работы с распределенными командами, а в офис в каком-то Городке...

так і переможемо, сегодня же соберу чемоданы)

Там раб сила дешевле)
Думаю они все прикинули

Городок той, дупа світу. Хто туди поїде?

Їздить достатня кількість програмістів з Хмельницького :)

тогда сразу 3 вопроса:
как я понимаю, в Хмельницком работы в ИТ не много?
сколько забирает туда коммитмент?
предоставляет ли компания возможность хотя б частичного ремоута?

сколько забирает туда коммитмент?

Наверное, все же «комьют», потому что коммитмент — это преданность, участие, обязательство. Хотя,конечно, да, пилить 50км ежедневно в офис на край географии народу, который может на удаленке себя очень неплохо чувствовать — тут нужно очень немало коммитмента :)

що, реально кожного дня їздять 50км?)) для чого?))

Проти шерсті 50км долаються за 35-45хв.
3дня офіс 2ремоут.

наслышан, что Гереги очень много вкладывают в Городок и в итоге там прямо картинка с журнала (сам не был). ИМХО Киев превратился с точки зрения комфорта жизни в такое себе место. Поэтому может Городок и не плох. но в плане культурной жизни может быть тоска-тоска. ну и да. удаленка, это уже не будущее, а вполне себе настоящее

там є робочі місця де 40 000 гривень платять і я думаю ціну можна набити якщо ви варті тих грошей!

Нас і тут не погано годують :)

Підписатись на коментарі