Компанія Ajax Systems відкриває офіс розробки у Львові: наймуть до 25 спеціалістів
Українська компанія Ajax Systems відкриває R&D у Львові. Це вже четвертий її офіс розробки в Україні після Києва, Харкова та Вінниці. Зокрема, відкриття нового інженерного представництва відбудеться у січні 2022 року, повідомили в компанії.
Протягом наступного року компанія має намір сформувати львівську команду з
Яких фахівців шукають у Львові та чим вони займуться
Насамперед, Ajax Systems у пошуках талановитих інженерів — embedded та hardware-розробників, Java-розробників, а також менеджерів проєктів.
Як розповіли в компанії, за рік їхня команда розробників зросла втричі.
Передбачається, що львівська команда розроблятиме нові пристрої системи безпеки Ajax, незалежно від київського, харківського та вінницького офісів.
«Львів дуже привабливий для ІТ-компаній — як аутсорс, так і продуктових. Ми бачимо великий потенціал місцевих розробників і студентів. Очікуємо, що протягом року команда створить кілька нових пристроїв», — заявив Олександр Конотопський, засновник і CEO Ajax Systems.
У компанії також пригадали, що в регіоні сконцентровано багато технічних навчальних закладів, один із яких — Національний університет «Львівська політехніка», відомий сильними фахівцями.
Як відомо, Ajax Systems має два заводи в Києві та три R&D-офіси. Нині в компанії працює понад 1800 спеціалістів, із них 350 — у R&D департаменті. Продуктова лінійка Ajax включає цілий спектр IoT пристроїв: охоронні й пожежні датчики, датчики затоплення, реле та розумні розетки, модулі інтеграції та пристрої керування.
Раніше компанія Ajax Systems відремонтувала лабораторію Факультету електроніки КПІ імені Ігоря Сікорського й облаштувала її всім необхідним сучасним обладнанням. Усього в проєкт вкладено більше 800 тисяч грн, із них 500 тисяч грн — вартість обладнання.
Нагадаємо, на початку 2021 року в Ajax Systems запустили нову діджитал-кампанію «Свобода бути інженером». Її головна мета — залучити нових співробітників до команди R&D. На нинішній рік перед компанією стоїть завдання найняти 250 розробників, подвоївши у такий спосіб інженерну команду до 550 осіб.
19 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів