Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

IT-команда NIX підтримала благодійний проєкт «Олені Святого Миколая»

Смартфони, планшети, компютерне крісло, «живі» ляльки, проектор для школи, конструктори, і навіть папуга — ці та багато інших подарунків команда NIX передала дітям з прифронтових зон Донецької та Луганської областей.

Харківська команда IT-експертів долучилася до «Оленів Святого Миколая» — волонтерів, які вже 6-й рік поспіль їздять по найвіддаленіших селах підконтрольного Донбасу та збирають листи з дитячими мріями. Всі подарунки, про які мріють малюки, публікують у відкритому доступі. Волонтери закликають небайдужих долучитися до новорічного дива — придбати подарунки для дітей і показати, що в світі існує не лише війна.

Як Нікси втілювали дитячі мрії

Ніксам за один тиждень вдалося виконати 87 великих та маленьких дитячих бажань. Частину дарунків спеціалісти придбали власним коштом або у складі команд. Серед них — бізіборд для дитини з вадами зору та слуху, проектор та живий папуга з кліткою та запасом корму. Цінні подарунки — планшети, смартфони, розвиваючі мультибуки, комп’ютерне крісло, конструктори Lego — були подаровані від імені всієї Ніксової сім’ї.

Долучитися до втілення новорічного дива змогли усі бажаючі. Нікси прочитали сотні листів з дитячими бажаннями та обрали ті, які вдалося втілити в реальність. Так, для 11-річного Кирила з Луганського чарівницею стала Software Engineer Анна:

«Дуже хотілося подарувати все й усім, — розповідає Анна. — Але лист Кирила дуже зворушив мене. Коли багато хто з дітей просив телефони, він мріяв про те, як кататиметься на роликах влітку.

Мої діти займаються роликовим спортом кілька років, і мені дуже захотілося реалізувати його мрію. Купила професійні дитячі ролики з урахуванням росту ноги, якісний захист і шолом. Все красиво запакувала, на листівках я написала побажання, і прохання обов’язково використати захист та шолом, навіть у спеку...».

Саме зараз, напередодні Нового року та Різдва, менеджери проєкту «Олені Святого Миколая» розвозять надані подарунки по прифронтових селах та містечках Донбасу. Нікси щоденно моніторять фейсбук-сторінку проєкту, по-дитячому радіють, коли бачать, як черговий пакунок знайшов адресата, та обіцяють підтримати цю ініціативу в наступному році.

Нагадаємо, NIX — одна з найбільших IT-команд в Україні. Нині вона налічує понад 3000 спеціалістів, які здійснюють повний цикл розробки програмного забезпечення і створюють як прості програми, так і складні кросплатформенні системи.

У рейтингу DOU ТОП-50 найбільших IT-компаній України NIX посідає 6 місце.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Молодцы, конечно. Но пиариться на благотворительности — это некрасиво.

Підписатись на коментарі