DOU рекламує дію на фб

Сьогодні побачив рекламу дія сіті на фб від доу. imgur.com/a/PZxp8JC

Дуже цікаво послухати коментарі від DOU. Заодно цікаво послухати відповідь компанії з приводу 100500 джинсових статей та коментів провладних ботів в підтримку дії.

Як на мене, редакції варто чітко прояснити свою позицію.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

«Ученный изнасиловал журналиста.» Ваш заголовок кликбейтней некуда, так же как и претензия. Тема горячая и тут ее уже перетирали 100500 раз и в ленте и на форуме, а вот если бы молчали в тряпочку и банили статьи/темы, то было бы в стиле «хабр не для политики» и это было бы и правда «поддержкой дс».

Доу ніколи не озвучував свою чітку позицію за чи проти діясіті. Банер про підписання петиції? Не було. Маркування компаній, які підтримують цей режим? Не має. Інтерв’ю з представниками діясіті, де не задавалось гострих питань? Було. Якісь мутні статті мутних тіпів-новорегів на головній сторінці? Було.

Дія.City та попередні кріпацькі ініціативи — це спроба великого бізнесу протидіяти збільшенню числа прямих контрактів, а на djinni.co одна з задач 2022 року то збільшити число прямих контрактів, що буде сприяти впізнаваності на міжнародному ринку.

Це ви напевно «Новое Время», «Українську правду» (хоча вони з більш-менш пристойних) чи інші подібні «чесні змі» не читали з цього приводу. От де «свобода слова» та відсутність замовних статей не в інтересах інвестиційних фондів з мільярдами.

То пан упячку назвав пристойною? Ой-вей...
Так, ЗМІ і журналістики у нас нема, є пропаганда на користь тих чи інших осіб чи угруповань. Але все ж треба відрізняти дорогий ескорт від ледей з Кільцевої.

Назвіть будь ласка більш пристойні змі на вашу думку. Відкритий до практичних порад, які позбавлять мене ілюзій та дадуть практичний, кращий рівень поінформованості щодо подій в Україні та світі.

Always welcome to your sincere recommendations and insights.

Влада ответила по сути, я добавлю от себя два слова.

Никто больше не выиграл от роста ИТ рынка в нашей стране, чем ДОУ и Джинни. Понятно, что зарплаты программистов выросли и компании зарабатывают столько, сколько пять лет назад никто и представить не мог, но и мы как площадка, которая находится в центре этой растущей индустрии — прямой бенефициар.

Если рынок упадёт или каким-то образом монополизируется никто не будет покупать в таком количестве вакансии на ДОУ или платить за наймы на Джинне. Так что такое.

Вообще если посчитать сколько времени на обсуждения и денег на юристов потратили за этот год сотрудники и бизнес на обсуждение ДС это наверное минус 5-7% роста рынка в этом году, те сотни миллионов долларов. Будет обидно, если ДС закончится ничем и не взлетит. Хотя наверное это сейчас best case scenario — все забудут про него как страшный сон и вернутся к тому, что работало и так.

Потом начнется очередная серия соплей с истериками «не могу вести бизнес в этой стране», " «закрываю доу», «все аккаунты делаю анонимными, а то злочинная панда укусит».

Пока что выглядит так, что ДС никому и даром не нужен.
Плюс у многих активистов ещё и бомбит от него по каким-то надуманным причинам.

Конвертация повышается за счет трендовых статей. Так работают любые медиа издания, не? Сейчас ДС на слуху, я был бы удивлен если бы на DOU об этом не написали 100500 статей.

Если бы Янукович вернулся в Украину и об этом написали статью, DOU бы в террористы записали бы?

Посмотрел на скриншот топик-стартера. Использованные слова-маркеры: розбираємося, порівнюємо, пояснюємо. На мой взгляд, довольно нейтрально, сдержанно и настраивает читателя на размышления.

Просто денег очень хочется.

Усі статті, що виходять у Стрічці, ми ставимо на рекламу (хоча б з мінімальним бюджетом). Інакше важко пробитися до аудиторії ФБ, навіть тієї, що підписана на сторінку ДОУ. Це питання до Цукерберга((

Тому ми не рекламуємо Дію Сіті, а рекламуємо статті. Тут є принципова різниця.

Щодо статей про Дію Сіті, то ми неодноразово писали у коментарях, розповідали у подкасті свою позицію. Сьогодні в Україні відбуваються важливі зміни. У найближчому майбутньому може кардинально змінитися форма співпраці ІТ-спеціалістів з компаніями. І хто, як не ДОУ, має висвітлювати цей процес?

Ми пишемо про ДС з самого початку. Це не матеріали на підтримку. Це матеріали, які неодноразово підсвітлювали проблеми проєкту. І в тому числі через розголос на ДОУ проєкт змінювали та вносили правки.

Для нас головне — це наша аудиторія. Ми не підтримуємо ні Мінцифри, ні ДС, ні будь-кого, окрім нашої аудиторії. Але при цьому ми намагаємося бути об’єктивними. Нам всім може щось не подобатися, але ми не будемо писати на чорне біле і навпаки.

За шість років, що я на ДОУ, ми не розмістили за гроші жодного матеріалу (окрім рубрики ДОУ Ревізор, там продакшн). Так само, як ми за гроші не видаляємо відгуки про компанії або додаємо компанії в рейтинги. Ну це не наша модель монетизації. Я думаю, якби так було, то це десь би точно з’явилося і всі про це дізналися.

Із фейлів про Дія Сіті у нас нещодавно була стаття в блогах від юриста. Редакція пропустила цей текст, хоча, звісно, не варто було. Людський фактор. Вже обговорили кейс в команді.

Усі інші матеріали, що виходили, відповідали на запит аудиторії щодо Дії Сіті. А саме в цьому і полягає робота редакції.

Дякую! І зі святами вас)

Дякую за роз‘яснення. Вас також зі святами)

кожаєв підтвердить

Підписатись на коментарі