Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

SpaceX Mars City: расписание запусков, ключевые даты и как туда попасть

READY TO LIVE on Mars? It could become an option soon, if Elon Musk succeeds in his goals.

The SpaceX CEO has a long-standing vision of establishing a city on the Red Planet. It would be self-sustaining, would be home to 1 million people, and would transform humanity into a multi-planet species. It is perhaps Musk’s most ambitious goal, one that could keep him occupied for the next three decades.

Подробнее: www.inverse.com/...​on/spacex-mars-city-codex

Космотрактор?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
.... и как туда попасть

Куда попасть? На Марс?!!
Я в офис не хочу попадать из своего дома

Я думаю трюк с кредитом в том что он под залог однушки в калифорниях

Я лучше буду апплодировать смельчакам с Земли

А можно не надо? Ну или не в первых трех волнах переселения?
Просто, скорее всего — перспектива колонистов из первых N поколений — медленно подыхать от рака, авитаминоза, вымывания кальция и целого набор проблем с кукухой на почве клаустрофобии, в затхлой пещере с потолками хорошо если по 3 метра, и + стандартное меню из водорослей и никакущих овощей. А еще каждый день молиться чтобы долгоносик не пожрал твою замкнутую экосистему, а тебя не пожрал поехавший братишка из соседней пещеры, которому сорвало флягу без мяса в рационе.

ФІшка якраз в тому, що потрапивши в перші хвилі ти навічно увійдеш в історію (для багатьох це мрія і сенс життя і думаю їм нема різниці, як помирати). Можливо, перших відправлятимуть тих, в кого і так вже серйозні проблеми зі здоров’ям і вони все одно помруть через Х років тут на Землі.

В таком случае, это выйдет самая дорогостоящая вариация Дома-2
«Анклав проголосовал против вас, вы отправляетесь в шлюз». Чтобы хоть как-то окупить затею.

I would like to go there. In my next life :)

А можеш із собою всіх порохоботів забрати? Бажано вже зараз. На тренування.

Ніт. Країну ми вам на розкрадання не залишимо.

Тому ви й біситесь, що ми не даємо такій ваті доїти України й далі.

Сколько скептиков)
Напомню:
Tesla дала огромнейший прорыв в мире электромобилей, по сути до неё этот рынок был мёртв.
SpaceX буквально из трупа восстановила космонавтику. Нет смысла описывать насколько многоразовость продвинули эту сферу вперёд. Можно сравнить с высадкой на Луну (а кстати зачем? А просто так :))
Нейролинк: огромный потенциал у технологии. Обезьяна уже играет в игры мозгом (типичный ваш тиммейт в доте).
Старлинк. Технология не уничтожает классических провайдеров (что тоже не исключено), а в первую очередь даёт доступ в сложных местах.
Ну из основных вроде всё. Вклад в человечество уже не нулевой.

Так что прежде чем менять мир, уберитесь в своей комнате :)

SpaceX буквально из трупа восстановила космонавтику. Нет смысла описывать насколько многоразовость продвинули эту сферу вперёд. Можно сравнить с высадкой на Луну (а кстати зачем? А просто так :))

Ну только 15 лет фейлов и 5 взрывов дорогущих ракет включая со спутниками на борту. Хочешь быть бета-тестером? Вперёд, Маску нужны белки и стрелки.

Так вам шашечки или ехать?
Вы код пишите без багов с 1 раза? Теперь умножайте это на сложность в сфере «космонавтика».
SpaceX за 2021 год:
— 31 запуск ракеты Falcon9
— 3 пилотируемых запуска, 1 из них туристический
— Рекорд в 100 посадок первой ступени Falcon9
— Удачное испытание Starship

— Удачное испытание Starship

ток «Удачное испытание» жестяной банки с приклеиными движками. На фоне взрывов 5 прототипов. Старшипу до полету с людьми на борту лет 10 еще, если до того времени маск не обанкротиться.

Старшипу до полету с людьми на борту лет 10 еще, если до того времени маск не обанкротиться.

Есть подозрение, что SpaceX будет суперприбылен, за счёт коммерческих пусков.
По-крайней мере, рашку он из доставки коммерческих грузов на орбиту — уже убрал.

он уже на макс прибили. впереди токо фрагментация рынка между остальными приватными компаниями маленьких ракеток , всякие електроны, астры, файрвлаии, итд чуток пирогу отожрут. А у старшипа рынка покачто нету.

А у старшипа рынка покачто нету.

Я так понял, «старшип» (типа, для отправки колонистов в один конец) — это не коммерческий проект, а призвание. :)

Tesla дала огромнейший прорыв в мире электромобилей

А еще труд темнокожих детей в аірике используют

этот рынок был мёртв

Якщо порівняти цифри, то він і зараз не так щоб живий

Поки не вкладуться в гідрогенові паливні елемнти — діла не буде

А ілона просто знімає зливки з ідіотів на хайпі

Нейролинк: огромный потенциал у технологии

1984 на стероїдах
Ви впевнені, що хочете отримати квиток в кнр без можливості виходу?

Ок, порівняємо цифри.

www.visualcapitalist.com/...​nufacturer-by-market-cap

Tesla — #1 в світі автомобільних компаній із капіталізацією в 795 млрд доларів. Нагадаю, що восені 2021-го вартість компанії перевищила 1 трлн доларів.)
Toyota — #2. 207 млрд доларів.

Інші взагалі вдесятеро дешевше Тесли.

Ок, порівняємо цифри.

Market capitalization is the dollar value of a company’s outstanding shares and is calculated as the current market price multiplied by the total number of outstanding shares.

Скільки там леман бразерс коштував в 2008?

Хай Ілона спочатку злітає з родиною і поживе
Там подивимось

Колонія на Марсі не потрібна.

— Абсолютно не зрозуміло, як буде понижена гравітація буде впливать на розвиток дітей. Все таки земна гравітація захаркожена в людське тіло з давних давен, тому процеси починаючи з зачаття вже підуть _не так_.
— Людство не одне тисячоріччя шквариться об диктатури, війни, геноциди і тому подібне. Наївно очікувати, що переїзд на іншу планету щось поміняє. Навіть гірше: якщо на Землі з диктатури можна вибраитсь, зробивши підкоп чи перелетівши кордон на дельтаплані, марсіаніну нема куди біжать з підводної лодки. На Землю теж не полетиш, тому що біологія вже атрофується під половинну гравітацію.

Куди складніше але краще було б подумати, як терраформувати Венеру. Чи створити величезні циліндри О’Ніла на орбіті, причепити до них ззаду двигун та подорожувати сонячною системою.

Хай бавляться, це вже дало нам багаторазові ракети і відносно дешевий супутниковий інтернет.
А це в свою чергу проміж іншого вдарило по батутобудівельникам, та і ще вдарить по любителям цензури. Вже win, навіть без Марсу.

Неочевидна відповідь: На Землі стільки депресивних місць, при чому депресивних виключно через контроль міжнародною мафією, що нам тільки Марсу й не вистачало. Україна — одне з таких місць, і я рекомендую киянам хоча б разок проїхатися своєю державою подалі від туристичних маршрутів, щоб зрозуміти, що цивілізація скоріше дійде до Марсу, аніж до Кропивницького.

Хто хоче спробувати освоїти нові землі — спробуйте спочатку в себе в хаті прибратися в «довгих ящиках», де ви не можете сказати, що там лежить насправді.

Людство вже ніби жило на марсі. Хз як там генетична память

It would be self-sustaining

какой город-миллионник на этой планете является полностью самодостаточным?
в еде, енергии, медицине, производстве нужного оборудования\техники\вещей?

Всей правды тебе не скажут. Там картоху придётся копать

Ви що, не вірите людині, яка вже вирішила проблему заторів?

www.dailymail.co.uk/...​ttling-CES-attendees.html

Чому ж не вірю? Я вже приготував зельціну тисячу щоб купити квитки на гіперлуп. Він має от-от з′явитися

Я вже приготував зельціну тисячу щоб купити квитки на гіперлуп.

Тысячи гривен хватит только на залуп, без соли.

Деякі люди дуже добре вміють викручуватися, якщо їх поставити у некомфортні умови. Марс — саме така можливість.
Звичайно, що скоріше за все кодоністи помруть досить мучительною смертью, але будьмо оптимістами.

Підписатись на коментарі