Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Компанія зі Штатів пропонує контракт: як працювати напряму легально в Україні?

Компанія зі Штатів запропонувала контракт із зарплатою до 100 тисяч доларів на рік і їй не важливо, де я буду знаходитись.

Я проживаю в Україні та хочу тут залишатись і працювати легально напряму з цією компанією. Компанія свого офісу в Україні не має.

Чи маєте якусь пораду, який необхідний контракт та як можна це все легалізувати? Чи підходить ФОП (поки що по спрощеній системі не можу відкрити ФОП)

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
поки що по спрощеній системі не можу відкрити ФОП

такое бывает?
в чем причина?

ФОП не на спрощеній системі теж може вести ВЕД. Єдине, що тоді податок не 5%, як на 3-й групі, а 18 ПДФЛ + 0.5 на армію = 18.5%. Ну і бухгалтерію вести складніше. Але якщо використовувати автоматизатори накшталт Таксер-а (taxer.ua/uk/.255141072), то не дуже складно.

ФОП, ЗЕД + контракт, щомісячні інвойси, ведення таксер
± описано тут dou.ua/...​cles/ved-for-programmers

ця стаття трошки застаріла, акти вже не потрібні, наприклад

фуфло, платить еще комиссии дармоедам. Проще тогда через пайонеер выставлять напрямую инвоисы заказчику

не каждый заказчик будет идти на поводу у своих рабов и решать бухгалтерские моменты под каждую страну происхождения раба

А які для замовника моменти в бухобліку?
І чого вони мають відрізнятись від країни підрядника?

+апфорк це не українська компанія

заказчик заносит лямы на апворк, апворк хендлит сотни платежей в месяц в десятки стран, гребец легально выводит на фоп, декларирует и платит налог.

минимум гемора и работа на сша контору напрямую. 5% комиссия апворка ничто с тем, что наваривают местные галеры.

можно искать тех кто работает с контрактниками напрямую. но список будет короче. и регулярность платежей уже будет чуть менее идеальной.

Це не відповідь на те питання, що я задав

Сорня, но рабы тут больше апворкеры, еще и башляющие дармоедам ни за куй собачий проценты уровня фоп и выше. Ладно б доковид времна, когда удаленка редкость, но сейчас...мсье знает толк :-)

Подрядчиком ФОП. Либо подрядчиком не ФОП (с 18% подоходного?). Либо через своё юрлицо.

Других вариантов, вроде, нет (если у тебя нет разрешения на работу в Штатах).

Ну если 18 процентов ок то можно и без фоп а просто НДФЛ.
Раз в год налог платить. Принудительной конвертации нет (не было раньше)

ФОП 3 група, відкриваєш рахунок у банку в доларах та надаєш цей рахунок компанії і вказуєш свіфт коди свого банка.

Підписатись на коментарі