Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Всі урядові сайти, на які була здійснена остання атака, розробляля одна і та ж IT-компанія

Ну, власне, наче хтось сумнівався

www.epravda.com.ua/news/2022/01/14/681451

Як вже відомо більшості, кібератаку вдалося реалізувати завдяки вразливості системи керування вмістом веб-сайтів October CMS, яку виявили ще в травні 2021 року.

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Похоже зеленому быдлу скоро можно будет ликвидировать мин цифры так как нечем будет управлять..
www.microsoft.com/...​-ukrainian-organizations

пофіг хто розробляв, хтось це взагалі підтримує?

Попередньо відомо, що атаковані державні вебсайти були побудовані на CMS October компанією Kitsoft. Вона також наразі займається розробкою нових та модернізацією наявних компонентів «Дії» на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг.

Господа из Prozorro, а покажите пожалуйста тендеры в которых Kitsoft победила?
Интересуют детали — было ли заложено там обслуживание.

Спасибо.

Господа из 

Може це про спрощені процедури закупівлі при пандемії?

Хоча відповідь, як так воно «випадково» вийшло мене теж цікавить

Kitsoft

dou.ua/...​ia-city-and-team/#2259165
Я тут нещодавно вже натикався на цих

ТОВ "КІТСОФТ" (ЄДРПОУ 36958182)
Там ще декілька компаній з тими ж «СЕО» або засновниками. В одній з них ім’я дуже схоже на одного депутата з Партії Регіонів, якщо трохи подивитися історії контор. В мене десь в приватних чатах в телеграмі з друзями мають бути скріншоти, якщо щось видалили
Господа из Prozorro, а покажите пожалуйста тендеры в которых Kitsoft победила?

Тут навіть не «прозоро» винне, а сама система за якою проводяться тендери.
Про них або нікто окрім «своїх» не знає, або умови робляться під тих самих «своїх»
riigihanked.riik.ee/...​ocurement/3432816/tenders

КІТ так Кітсофт — ті ж самі люди, якщо я не помиляюся (можна простежити власників за реєстрами)

Доречі, редакція ДОУ, не хочете зайнятися розслідуванням? Я цю інфу отримав випадков хвилин за 15, коли шукав, чи можна якось зробити електроний сертифікат вакцинації не реєструючись в Дії

Розробка та модернізація програмного забезпечення Єдиного державного вебпорталу електронних послуг: prozorro.gov.ua/...​er/UA-2021-09-17-010735-b

Там они более 70-и сайтов делали. Хотелось бы именно их посмотреть.

Підписатись на коментарі