Опитування про підтримку Kubernetes кластерів
Привіт!
Я проводжу опитування щодо підтримки (operations) Kubernetes кластерів у різних компаніях. Якщо ви використовуєте або використовували Kubernetes і готові поділитись досвідом, буду вдячним, якщо ви візьмете участь в опитуванні:
Дякую!
5 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівРезультати опитування доступні тут: dou.ua/forums/topic/36560
Плануєте опублікувати тут результати? Було-б цікаво.
Так, звичайно!
Результати опублікую в першу чергу на каналі CatOps, але також там, де збирав дані, в т.ч. На Доу
Тут будь ласка
dou.ua/forums/topic/36560