Мовний скандал в Andersen: співзасновник компанії офіційно вибачився і прокоментував інцидент
Після нещодавнього мовного скандалу в компанії Andersen, коли її рекрутери відмовили в працевлаштуванні україномовному розробнику, співзасновник цієї ІТ-компанії Олександр Орлов уперше публічно вибачився за інцидент.
Далі подаємо офіційний коментар Орлова, опублікований на його сторінці в Facebook:
«Перш за все, я хочу особисто вибачитися перед @Denys Vodotiiets за інцидент, який справедливо був розцінений суспільством, як прояв дискримінації. Хочу висловитися з цього питання максимально однозначно: дискримінація абсолютно неприйнятна у компанії Andersen, і компанія ніколи її не толеруватиме.Листування, яке раніше відбулося між нашим рекрутером та кандидатом, стало стимулом комплексно подивитися на бізнес-процеси всередині. Ми засвоїли урок, і я особисто відповідаю за те, що принцип нульової толерантності до дискримінації дотримується завжди і в усьому.
Однак, оскільки тема двозначності формулювань отримала широке охоплення й активно обговорюється впродовж кількох останніх днів, поділюся кроками, які ми зараз зробили, щоби така ситуація ніколи не повторилася в майбутньому. Можливо, наш досвід принесе користь:
- ми проводимо низку тренінгів для нашої команди рекрутменту та HR із роз’ясненнями, зокрема щодо політики нульової толерантності до дискримінації;
- ми розпочали системний та постійний діалог зі співробітниками всіх офісів компанії, щоби почути думку нашої команди про те, як ми можемо зробити корпоративну культуру кращою та комфортнішою;
- ми провели додаткове оцінювання всіх наших HR-процедур на відповідність вимогам законодавства кожної країни, в якій ми присутні, а також на відповідність нашим корпоративним цінностям.
Усередині команд ми спілкуємося тими мовами, які нам комфортні для роботи в мультинаціональній команді. Про це неодноразово публічно говорили наші HR-фахівці.
Andersen — це команда топових талантів, які працюють у різних країнах і розмовляють різними мовами. Тільки такий колектив, об’єднаний цінностями толерантності, взаємної поваги та недискримінації, здатний розробляти програмні продукти, що покращують якість життя людей, які живуть, як і ми, у різних країнах та розмовляють різними мовами».
Найкращі коментарі пропустити