🔥 ІТ-протест: під ВРУ зберуться учасники «Гільдії ІТ-Фахівців» на захист інтересів ФОП

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

чото розкишный не отвечает, есть инфа с полиции может его тоже закрыли?

представители гильдии участвовали в штурме рады?

Так єрмак же ж рфіянський, то він і не переживає

Насколько я понимаю, если запретят работать с юридическими лицами ФОПам 3 группы, то и фрилансеры и другие ФОПы работающие по прямым контрактам с зарубежными юрлицами через ВЭД, попадут «под раздачу»?

Я бы пришел, но я далеко от Киева :(

ну почему же только с зарубежными юрлицами? с любыми юрлицами, в первую очередь с отечественными компаниями-работодателями, которые оформляют работников как предпринимателей.

Людина очевидно працює напряму з західною компанією (як і я, наприклад). Природньо питати лише в цьому контексті. Як оформляють людей в місцевих галерах — то інша справа. Звичайно, в нас є солідарність з колегами і ми підтримуємо стурбованість, але мати свій особистий інтерес теж нормально. Нас цікавить ЗЕД та можливість працювати з західними юрособами напряму. Для локального ринку все ж є варіант працевлаштування в штат — хоч він ніфіга не вигідний і не цікавий, але він є. Для таких як ми це фактично обрубає будь-яку можливість працювати легально.

Из того что я везде слышу, на самом деле ограничение будет введено не для ФОП, а для юрлиц.
Так что к ВЭД не имеет отношения.

якщо до сабжа є небайдужі *в достатній кількості*, то ось інструкція: ідете (для початку) на fb-сторінки партій і пишете там в коментах і повідомленнях, що як це так, що партія не реагує на таку то ганьбу. Це, звісно, аж ніяк не виключає інших варіантів реагування, але цей можна зробити не встаючи з дивана, а при кількості звернень, що вимірюється тисячами, їх партіям буде вигідніше підняти це на знамена (хоча б задля піару), ніж тупо ігнорувати

До речі, пане — слушна думка

Пояснял знакомым — не айтишникам, о том как с $5К платят меньше чем с $2К налогов и воют мол «обобрать до нитки хотят». Также обьяснял что они — обыватели платят ~50% зароботка, налогов. Также рассказывал про преобладающую ифантильность в политических вопросах, в кругах итищников. На что получил ответ(оскорбления опущенны): возможно если они(итишники) начнут платить больше налогов, начнут задумыватся куда они(налоги) деваются. Например, больше не будут голосовать «по приколу». Или начнут гордиться и уважать полицию, армию и другие институции, которые они кормят «за свои кровные».
Хороший пример, Володя — "все равно«© на «армію, мову, віру( и самоидентичность)» главное: побольше, брать и поменьше, отдавать(необоснованное оценочное суждение, если что).

обыватели платят

Якщо б вони самі платили, то волання піднялось би сильно раніше і не з іт-галузі

уважать полицию

Судячи з опитувань її ніхто не поважає, як і суди
І є за що

больше не будут голосовать "по приколу"

Тобто всім іншим можна по-приколу, а іт — нізя

Не всі гроші однакові ©
Ось візьмемо мій приклад. Я працюю напряму в US і фактично з повітря генерую валюту, яку заводжу в українську економіку. Не витрачаючи земельні ресурси, не генеруючи тонни сміття та забрудень і все таке. Реально з нічого. Це чистий експорт «нічого» з високою рентабельністю та відсутніми негативними наслідками для економіки та екології. 5% від цієї суми одразу сплачую у вигляді прямого податку (при чому чисто в номімальному вираженні це сума яка перевищує ті суми, які за «простий нарід» сплачує роботодаветь на загальній системі. Не всі, але думаю відчутний відсоток). Далі я на цих грошах не сиджу, а витрачаю їх — внєзапно, в українській економіці. Сплачуючи так звані «приховані» податки при кожній операції — ПДВ, паливний і все таке. Сумарно я сплачу значно більше в бюджет у вигляді податків, а решта просто ввіллється в українську економіку, де буде працювати. І при цьому держава не надає мені навіть на ці 5% (в номінальному вираженні) достойних, якісних послуг. WTF?

долучиться до акції #SaveФОП

сейчас бы об доротича еще законтачится

Тю
Ну будет фоп епам и фоп софтсерв
Делов-то

А прямая трансляция в youtube будет?

Вам про фотошоп або про фоторедактори лекцію прочитати?

Боже, ти б хоч повідомлення з групи видалив, перш ніж таке писати :)
Легко ж шукається і перевіряється.

Я б розумів ще, якби був ну ду-у-у-уже серйозний привід брехати, але коли навіть «по мєлочі» брешуть — це викликає серйозні сумніви щодо доброчесності.

«Спочатку вони прийшли за євреями.
Я мовчав, я не був євреєм.

Потім вони прийшли за комуністами.
Я мовчав, я не був комуністом.

Потім вони прийшли за профспілковими працівниками.
Я мовчав, я не був профспілковим працівником.

Потім вони прийшли за мною.
І не залишилося нікого, хто міг би допомогти мені»

В это раз они разобьют три ноутбука? Опять придет 20 фрилансеров и даже те не смогут сплотитсья и стоять рядом. Будет 20 одиночных пикетов интровертов . Мы проиграли. Смиритесь. Мы теперь в стойле и скоро запустятся доильные аппараты.

Чому ви так швидко здаєтесь? Чому хочете щоб інші здались?

Варіантів повно, найадекватніший це почати працювати напряму, сумний це перейти на оплату в конвертах, переїхати в іншу країну, почати свій проєкт!

Вариант в Украине всегда один -тень. Чем крупнее тень, тем больше общения с ментами. Чинуши и менты любят тень. Они ненавидят белые налоги и улыбающихся людей. Все должны в страхе заносить конверты и дрожать не переставая.

Якщо ви вже вибрали якийсь варіант то це тільки ваш вибір. Мій вибір робота напряму, а якщо через аутсорсерів то завжди уважно читати договір!

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Шо, наголосували.
От вам «Хуже не будет», «Хоть поржем», «Жижиталізація», «Держава в таскофоні», «нульові податки» і легалізація крипти .. що ще забув, нагадайте.

Досить звинувачувати колег, почніть критикувати Дія.City в соцмережах, приходьте на протест, робіть щось позитивне для збереження та розвитку ІТ сфери в Україні!

виборах за цю політичну партію не агітував.

да, мы уже выяснили что вы за Добкина)

Підписатись на коментарі