🔥 ІТ-протест: під ВРУ зберуться учасники «Гільдії ІТ-Фахівців» на захист інтересів ФОП

Влада збирається відібрати можливість укладати контракти з юридичними особами у ФОПів ІІІ групи, серед яких чимало ІТ-фахівців.

Тобто: понад 200 тис ФОПів, які працюють у сфері ІТ, втратять можливість нормально працювати.

25 січня, о 09:00, під ВРУ єдине незалежне професійне об’єднання «Гільдія ІТ-Фахівців» долучиться до акції #SaveФОП. Учасники «Гільдії» вийдуть на мороз із ключовою метою: заявити про незгоду з намірами влади, що здатні зробити нестерпними роботу та життя сотень тисяч підприємців — не лише з ІТ, а й людей з інших галузей. Ми, гільдійці, долучаємось до акції, щоб стати на захист КОЖНОГО підприємця в нашій країні.

Ми вбачаємо в намірах чиновників бажання штучно розділити нас, українців, та до кожної групи застосувати батіг-податок — словом, за цинічним принципом «розділяй та володарюй». А для нас, ІТ-фахівців, це буде той самий батіг, яким примушуватимуть всупати до цифрового колгоспу «Дія.City». Ми не дозволимо зробити наше життя нестерпним. Це принизливо: просто брати й тікати за кордон, кидаючи все напризволяще, в той час коли ми маємо повно сил та всі можливості для отримання гідних умов життя та праці у нашій державі. Ми хочемо спокійно та чесно жити, працювати та виховувати дітей у своїй країні.

Час вилізти з бульбашки затишних інтернет-суперечок на січневий мороз та разом захистити наші з вами спільні інтереси. Історія України вчить нас: воно «якось саме» не розрулиться. Вдягайтесь тепло та приходьте.

Декілька слів про те, хто ми та чим займаємось.

«Гільдія» безкоштовно надає юридичну, медійну та будь-яку іншу законну підтримку своїм учасникам ІТ-фахівцям, створює зрозумілі інструкції та гуртує ІТ-братерство.

Аби отримати ще кращу необхідну вам підтримку в «Гільдії», напишіть про свої потреби 👉🏻 в простій анкеті.

Кілька слів про те, що ми зробили від початку 2022 року.

📌 Відповіли публічно на наміри влади позбавити ФОП ІІІ групи (тобто: майже всіх ІТ-фахівців країни) можливості співпрацювати з юридичними особами для надання послуг.

📌 Напряму поставили наші питання Прем’єр-міністру України, Міністру цифрової трансформації, Голові Держслужби спецзв’язку та захисту інформації. На їхніх скриньках чекає на відповідь наш інфозапит з питаннями про:

• захист персональних даних у державних реєстрах громадян України,
  • нефункціонування веб-порталів низки державних установ
  • можливий витік даних під час хакерської атаки на урядові сайти України.

Будемо тримати вас в курсі, друзі.

📌 Запроваджуємо для вас опцію з інвестиційного консалтингу. Тут можна дізнатись, коли буде старт та як отримати нову послугу.

📌 Оприлюднили поради нашого юриста про те, як ІТ-фахівцю безпечно укласти з компанією типову «Угоду з субпідрядником». А це — висновок-експертиза юриста про такий тип угод, як NDA.

ІТ-галузь України за один лише 2021 рік зросла на 36%, а кількість фахівців збільшилася до 285 тисяч. Здавалося б, навіщо урядовці так жадають «покращити» таку успішну галузь? Чому саме на нас державне «око Саурона» спрямувало свій погляд? Про це ми міркували тут.

Приєднатись до «Гільдії» та отримати безкоштовні опції можна за посиланням.

Слідкуйте за нашими новинами:

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

чото розкишный не отвечает, есть инфа с полиции может его тоже закрыли?

Живий та здоровий, Вашими молитвами. 😉

представители гильдии участвовали в штурме рады?

То фрілансерам тепер прийдеться...? Йти назад в тінь?

Зелені схоже конкретно відбиті: на порозі російсткі війська, західні партнери кажуть що Росія хоче розхитати владу і поставити проросійську, а зелень штампує каральні законопроекти.

Так єрмак же ж рфіянський, то він і не переживає

Насколько я понимаю, если запретят работать с юридическими лицами ФОПам 3 группы, то и фрилансеры и другие ФОПы работающие по прямым контрактам с зарубежными юрлицами через ВЭД, попадут «под раздачу»?

Правильно розумієте.
Приходьте у вівторок нас підтримати.

Я бы пришел, но я далеко от Киева :(

ну почему же только с зарубежными юрлицами? с любыми юрлицами, в первую очередь с отечественными компаниями-работодателями, которые оформляют работников как предпринимателей.

Людина очевидно працює напряму з західною компанією (як і я, наприклад). Природньо питати лише в цьому контексті. Як оформляють людей в місцевих галерах — то інша справа. Звичайно, в нас є солідарність з колегами і ми підтримуємо стурбованість, але мати свій особистий інтерес теж нормально. Нас цікавить ЗЕД та можливість працювати з західними юрособами напряму. Для локального ринку все ж є варіант працевлаштування в штат — хоч він ніфіга не вигідний і не цікавий, але він є. Для таких як ми це фактично обрубає будь-яку можливість працювати легально.

Из того что я везде слышу, на самом деле ограничение будет введено не для ФОП, а для юрлиц.
Так что к ВЭД не имеет отношения.

якщо до сабжа є небайдужі *в достатній кількості*, то ось інструкція: ідете (для початку) на fb-сторінки партій і пишете там в коментах і повідомленнях, що як це так, що партія не реагує на таку то ганьбу. Це, звісно, аж ніяк не виключає інших варіантів реагування, але цей можна зробити не встаючи з дивана, а при кількості звернень, що вимірюється тисячами, їх партіям буде вигідніше підняти це на знамена (хоча б задля піару), ніж тупо ігнорувати

До речі, пане — слушна думка

У нас є готовий текст.
Ви можете очолити цю кампанію? Текст у нас є.
Зверніться в телеграм-чат за посиланням на моїй сторінці профілю.

Пояснял знакомым — не айтишникам, о том как с $5К платят меньше чем с $2К налогов и воют мол «обобрать до нитки хотят». Также обьяснял что они — обыватели платят ~50% зароботка, налогов. Также рассказывал про преобладающую ифантильность в политических вопросах, в кругах итищников. На что получил ответ(оскорбления опущенны): возможно если они(итишники) начнут платить больше налогов, начнут задумыватся куда они(налоги) деваются. Например, больше не будут голосовать «по приколу». Или начнут гордиться и уважать полицию, армию и другие институции, которые они кормят «за свои кровные».
Хороший пример, Володя — "все равно«© на «армію, мову, віру( и самоидентичность)» главное: побольше, брать и поменьше, отдавать(необоснованное оценочное суждение, если что).

обыватели платят

Якщо б вони самі платили, то волання піднялось би сильно раніше і не з іт-галузі

уважать полицию

Судячи з опитувань її ніхто не поважає, як і суди
І є за що

больше не будут голосовать "по приколу"

Тобто всім іншим можна по-приколу, а іт — нізя

Не всі гроші однакові ©
Ось візьмемо мій приклад. Я працюю напряму в US і фактично з повітря генерую валюту, яку заводжу в українську економіку. Не витрачаючи земельні ресурси, не генеруючи тонни сміття та забрудень і все таке. Реально з нічого. Це чистий експорт «нічого» з високою рентабельністю та відсутніми негативними наслідками для економіки та екології. 5% від цієї суми одразу сплачую у вигляді прямого податку (при чому чисто в номімальному вираженні це сума яка перевищує ті суми, які за «простий нарід» сплачує роботодаветь на загальній системі. Не всі, але думаю відчутний відсоток). Далі я на цих грошах не сиджу, а витрачаю їх — внєзапно, в українській економіці. Сплачуючи так звані «приховані» податки при кожній операції — ПДВ, паливний і все таке. Сумарно я сплачу значно більше в бюджет у вигляді податків, а решта просто ввіллється в українську економіку, де буде працювати. І при цьому держава не надає мені навіть на ці 5% (в номінальному вираженні) достойних, якісних послуг. WTF?

долучиться до акції #SaveФОП

сейчас бы об доротича еще законтачится

Тю
Ну будет фоп епам и фоп софтсерв
Делов-то

А прямая трансляция в youtube будет?

Не дивуйтесь потім, коли одного дня умови праці в улюбленій професії перетворяться на лайно.

Вам про фотошоп або про фоторедактори лекцію прочитати?
Голос НЕ мій.

Вам про фотошоп або про фоторедактори лекцію прочитати?

Боже, ти б хоч повідомлення з групи видалив, перш ніж таке писати :)
Легко ж шукається і перевіряється.

Я б розумів ще, якби був ну ду-у-у-уже серйозний привід брехати, але коли навіть «по мєлочі» брешуть — це викликає серйозні сумніви щодо доброчесності.

Ну і, далі що?
Я пораду людині дав, по доброті душевній — як не сісти в тюрму на рівному місці за 296-ю статею.
Ви добились чого-небудь цими акціями?

І, на мій погляд, зараз трішки не на часі згадувати старі обідки, коли справі нашого життя може прийти кабздець.

«Спочатку вони прийшли за євреями.
Я мовчав, я не був євреєм.

Потім вони прийшли за комуністами.
Я мовчав, я не був комуністом.

Потім вони прийшли за профспілковими працівниками.
Я мовчав, я не був профспілковим працівником.

Потім вони прийшли за мною.
І не залишилося нікого, хто міг би допомогти мені»

В это раз они разобьют три ноутбука? Опять придет 20 фрилансеров и даже те не смогут сплотитсья и стоять рядом. Будет 20 одиночных пикетов интровертов . Мы проиграли. Смиритесь. Мы теперь в стойле и скоро запустятся доильные аппараты.

Чому ви так швидко здаєтесь? Чому хочете щоб інші здались?

Варіантів повно, найадекватніший це почати працювати напряму, сумний це перейти на оплату в конвертах, переїхати в іншу країну, почати свій проєкт!

Вариант в Украине всегда один -тень. Чем крупнее тень, тем больше общения с ментами. Чинуши и менты любят тень. Они ненавидят белые налоги и улыбающихся людей. Все должны в страхе заносить конверты и дрожать не переставая.

Якщо ви вже вибрали якийсь варіант то це тільки ваш вибір. Мій вибір робота напряму, а якщо через аутсорсерів то завжди уважно читати договір!

Варіант — будувати достойне життя в своїй країні.

Шо, наголосували.
От вам «Хуже не будет», «Хоть поржем», «Жижиталізація», «Держава в таскофоні», «нульові податки» і легалізація крипти .. що ще забув, нагадайте.

Досить звинувачувати колег, почніть критикувати Дія.City в соцмережах, приходьте на протест, робіть щось позитивне для збереження та розвитку ІТ сфери в Україні!

З такими заявами — точно не до мене, я жодного дня в своєму житті на виборах за цю політичну партію не агітував.

виборах за цю політичну партію не агітував.

да, мы уже выяснили что вы за Добкина)

пишіть вже одразу — за Люцифера Саваофовича, не дріб’язкуйте

Підписатись на коментарі