🔥 ІТ-протест: під ВРУ зберуться учасники «Гільдії ІТ-Фахівців» на захист інтересів ФОП
Влада збирається відібрати можливість укладати контракти з юридичними особами у ФОПів ІІІ групи, серед яких чимало ІТ-фахівців.
Тобто: понад 200 тис ФОПів, які працюють у сфері ІТ, втратять можливість нормально працювати.
25 січня, о 09:00, під ВРУ єдине незалежне професійне об’єднання «Гільдія ІТ-Фахівців» долучиться до акції #SaveФОП. Учасники «Гільдії» вийдуть на мороз із ключовою метою: заявити про незгоду з намірами влади, що здатні зробити нестерпними роботу та життя сотень тисяч підприємців — не лише з ІТ, а й людей з інших галузей. Ми, гільдійці, долучаємось до акції, щоб стати на захист КОЖНОГО підприємця в нашій країні.
Ми вбачаємо в намірах чиновників бажання штучно розділити нас, українців, та до кожної групи застосувати батіг-податок — словом, за цинічним принципом «розділяй та володарюй». А для нас, ІТ-фахівців, це буде той самий батіг, яким примушуватимуть всупати до цифрового колгоспу «Дія.City». Ми не дозволимо зробити наше життя нестерпним. Це принизливо: просто брати й тікати за кордон, кидаючи все напризволяще, в той час коли ми маємо повно сил та всі можливості для отримання гідних умов життя та праці у нашій державі. Ми хочемо спокійно та чесно жити, працювати та виховувати дітей у своїй країні.
Час вилізти з бульбашки затишних інтернет-суперечок на січневий мороз та разом захистити наші з вами спільні інтереси. Історія України вчить нас: воно «якось саме» не розрулиться. Вдягайтесь тепло та приходьте.
Декілька слів про те, хто ми та чим займаємось.
«Гільдія» безкоштовно надає юридичну, медійну та будь-яку іншу законну підтримку своїм учасникам ІТ-фахівцям, створює зрозумілі інструкції та гуртує ІТ-братерство.
Аби отримати ще кращу необхідну вам підтримку в «Гільдії», напишіть про свої потреби 👉🏻 в простій анкеті.
Кілька слів про те, що ми зробили від початку 2022 року.
📌 Відповіли публічно на наміри влади позбавити ФОП ІІІ групи (тобто: майже всіх ІТ-фахівців країни) можливості співпрацювати з юридичними особами для надання послуг.
📌 Напряму поставили наші питання Прем’єр-міністру України, Міністру цифрової трансформації, Голові Держслужби спецзв’язку та захисту інформації. На їхніх скриньках чекає на відповідь наш інфозапит з питаннями про:
- захист персональних даних у державних реєстрах громадян України,
- нефункціонування веб-порталів низки державних установ
- можливий витік даних під час хакерської атаки на урядові сайти України.
Будемо тримати вас в курсі, друзі.
📌 Запроваджуємо для вас опцію з інвестиційного консалтингу. Тут можна дізнатись, коли буде старт та як отримати нову послугу.
📌 Оприлюднили поради нашого юриста про те, як ІТ-фахівцю безпечно укласти з компанією типову «Угоду з субпідрядником». А це — висновок-експертиза юриста про такий тип угод, як NDA.
ІТ-галузь України за один лише 2021 рік зросла на 36%, а кількість фахівців збільшилася до 285 тисяч. Здавалося б, навіщо урядовці так жадають «покращити» таку успішну галузь? Чому саме на нас державне «око Саурона» спрямувало свій погляд? Про це ми міркували тут.
Приєднатись до «Гільдії» та отримати безкоштовні опції можна за посиланням.
Слідкуйте за нашими новинами:
40 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів