Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Де ви читаєте про тестування?

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Поділіться лінками на сайти, LinkedIn та FB-сторінки, телеграм-канали, блоги, твіттери та що завгодно ще, які допомагають вам у професії тестувальника.

Розкажіть, чому саме ці ресурси подобаються?
А може є такі, що бісять? 😈

А що порадите дивитись на YouTube? Напишіть у коментарях!

P. S. Може, зробимо підбірку :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному8
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Ресурсы по теме тестирования: Ministry Of Testing Blog Feed, Google Testing blog.

Сам я веду канал по теме тестирования распределенных систем, блокчейна и других интересных технических вещей: t.me/testengineering

Ведемо україномовні tg та ютуб канали про тестування:
t.me/qamania
www.youtube.com/c/QAMania

Читаю medium, багато блогів, британський MoT (ministryoftesting.com)
На dou все більше якісних статей з’являється ;)

Вітаю! Загалом читаю такі телеграм канали:
t.me/qapractice
Там докладно розповідають про кейси із якими може зіткнутися початківець.

Також дуже подобається канал t.me/qachanell
Цей хлопець має на ютюбі канал з курсом навчання для початківця.
youtube.com/c/ArtsiomRusauQALife

Сподіваюсь, це допоможе комусь у здобутті нових навичок)

Ви дійсно вважаєте гарною рекомендацією, радити людину, яка працює в проросійській компанії Andersen, яка принижує права українців на спілкування рідною національною мовою? Вони відмовляють спеціалістам виключно з мовної дискримінації.
І після цього жахливого скандалу, який став відомий громадськості, цей «чудовий» блогер навіть не прокоментував цю ситуацію у своєму блозі, чи це нормально?
А ще й ставить із себе «чудо» експерта з 1,5 роками досвіду! Він джун, а не Айті-гуру! Соромно за таких представників сфери

Я не знала про те, що є відмова спеціалістам за мовним аспеком. І мені, як людині, що тільки опановує дану професію, саме цей блогер став у нагоді. Я вважаю, що кожен має можливість ділитися тими ресурсами, які вважає корисними, а прислухтися до рекомендацій чи ні, вже право читача.

Борщ можно не есть, с борщом необязательно обмениваться мнениями. Это же просто борщ.

Вадим Ксендзов www.youtube.com/...​/UC6hNNlCXv1ZgdGpziNf83RA
Співбесіди, для джунів саме те.

Вадим справді викладається на всі 100%

Якщо ваше IQ нижче середнього, то звичайно вам подобається.
Вадим — ллє воду у вуха годинами для незміцнілих умів саме те! Його співбесіди неможливо слухати, бо це нісенітниця, яку він сам вигадав.
Його лекції ведуть джуни із 0,5 роками досвіду. Про його курси, де навчається відразу 150-250 осіб в одній групі, про який практичний досвід та знання тут можна говорити!
Це просто бізнес, він заробляє із цих курсів по 20-40 тисяч доларів, кінець історії!

Шото он не выглядит как чувак, который заробляет по 20 тыщ с курсов...

а что он выдумал то? смотрела многие собесы у него, на 80% ответить смогла бы и сама. спрашивает, в основном, базовые вещи для джуна

Всем привет, ищу Senior QA для менторства за розумные деньги!

А что, предлагают только за неразумные?

«за розумные деньги»

А може, краще спочатку словник за розумні гроші взяти?

Здравствуйте коллеги ! посоветуйте, пожалуйста, курсы по JS. Спасибо

Посоветуйте какой ютуб канал лучший (русскоязычный), по вашему мнению, для обучения тестированию с нуля?

Привет) читаю обычно t.me/qafamily , там ещё есть чат, где коллеги помогают с вопросами)

Реклама очередного коуч-гуру тестерования.

тестерования

а вы точно «тестеровщик»?

Именно так, через тестЕрование.

Берегите мозг и не читайте что попало!

Отличный совет!Держите лайк

Всім тестувальникам раджу пройти предмет Метрології.

uk.wikipedia.org/wiki/Метрологія

Як взагалі без нього хтось щось тестає, я хз. І, до речі, викладається майже в усіх вузах технічних. На ФІОТ так точно був, семестр чи два, не пам’ятаю.

Штош...Викладу і свій ресурс. Може кому стане в нагоді.
www.instagram.com/qa_guru

В какой момент времени история свернула туда, где социалочка для фоточек, без визивига и хотя бы викиразметки, стала считаться подходящей платформой для техноблога?

Почему не тикток сразу?

та можна і ТігТог. Мабуть. Соц мережі і їхнє призначення взагалі то станом на 2222 рік доволі сильно розвинулись від вузьконаправленості до широкоможливостей.
Шкода, що колеги в ІТ сфері так активно «підтримують» один одного. Аж гай шумить. Де б оце трольнуть по можливості. Крутяк, короче)

Шкода, що колеги в ІТ сфері так активно «підтримують» один одного

В забивании гвоздей микроскопом?
Я не настолько извращенец.

Привет ! Из первого пункта половину ссылок не рабочие , но спасибо за инфу!

20 лет назад, когда книжек по тестированию особо и не было, я читал сами баги, потом воспроизводил, чтоб понять как это вообще бывает и для понимания узких мест системы.
Типа игры с пойманной мышью.
Попутно учился как правильно описывать. Читаешь описание одного бага — всё понятно, чётко, другой баг описан как попало, время сэкономил, умничка, так и будет сидеть в тестерах до седых яиц, или же наоборот — научится резво говнокодить.

t.me/automation_remarks

а там уже появилось что-нибудь кроме говнорекламы и требования заплатить за каждый чих и пук?

Самый лучший ресурс с референсами на нужные книги и стандарты — ISTQB. Остальные коучи и курсы просто перепродают информацию из этого ресурса.

Так, навскидку....а нічьо, що це некомерційна організація, яка просто піклується про якусь систематизацію знань і намагається створити певні стандарти в термінології і тд? Між іншим, існують й інші стандарти. зокрема, в США, про ISTQB не всі і чули.
Тому, як джерело для систематизації знань — це прекрасно. Але казати, що це єдинна манна небесна — невірно

Так все правильно, системация знаний и подходов. Есть платные стандарты, которые может использовать тестеровщик в работе, если компания раскошелилась на них. А о чем ваш инста-ресурс? Пересказывание того же Силибаса на русском? Nothing to add :)

Полюбому. Один з найбільших інста ресурсів країни якраз про переказування Силабиса). От сиджу і перед очима завжди він, коли формую пости.
...коли вже інженери почнуть бачити далі ISTQB(

Самый лучший ресурс с референсами на нужные книги и стандарты — ISTQB

самый лучший ресурс по выкачке бабла давной утративший связь с реальностью

Курсы, коучинги, приватные менторы инстаграма такая же выкачка бабла. Я говорила лишь за перепродажу информации, лежашую в бесплатном доступе. А экзамен никто не заставляет сдавать.

З джерел, в основному звертаюся до Біблії QA:
vladislaveremeev.github.io/QA_bible
Також іноді запитую в цьому блозі:
danashby.co.uk

+ час від часу переглядаю курси на Sololearn, Stepik, coursehunter.

instagram.com/...​ster?utm_medium=copy_link
Моя ментор в начале пути как QA
Занималась с Настей индивидуально. Она структурировала все знания которые я получила на курсе и грамотно их дополнила только тем, что мне пригодилось в первом трудоустройстве.
Лучшего объяснения материала я ещё не встречала.
Для тех кто думает какие курсы проходить — у Насти есть для начинающих курс
Когда-то я сама на DOU искала кто посоветует курсы. Надеюсь кому-то поможет

svyatoslav.biz/software_testing_book
Надзвичайно пропрацьована книга, гарно доповнюється відеокурсом від цього ж автора. Лінк на курс знаходиться на сторінці з книгою. Всім гарного настрою на шляху до омріяної професії :)

Очень люблю ресурсы Анастасии, она легко доносит инфу и вообще замечательный QA-ментор😊

Инстаграмм-блог:
instagram.com/...​ster?utm_medium=copy_link

Телеграмм блог:
t.me/qa_anastasia

www.qa-guide.net — періодично читаю по автотестуванню, коротко, зрозуміло. Може не все є, але інфа актуальна.
В Лінкедіні — «weekly issue» від Yevhen Laichenkov. Дізналась про нього на DOU, зручніше читати в Лінкедіні.
В компанії є курси і knowledge sharing.
Короткі курси з автотестування на Udemy, Egghead, etc.

youtube.com/c/Світтестування
Світ тестування — канал на якому лише одному можна опанувати професію тестувальника. Але і для досвідчених фахівців теж знайдеться чимало інформації.

Підписатись на коментарі