Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Пропоную реферали на віртуальний хайрінг івент Amazon

Шановні колеги!

Amazon повертається. До мене звернулися HR-и з Amazon Ad Products and Technology. Вони планують провести віртуальний онсайт, 28 лютого — 3-го березня. Команда базується у Торонто, Онтаріо, Канада. Далі пряма мова:

Interviews for SDE2 and SDE3 positions in Toronto in our upcoming Ukraine event from Feb 28th — Mar 3rd

Full benefits and relocation to Canada are included in the job offer!

**Current visa and immigration processing times are approx. 6-8 months.

Basic Requirements:

  • Fluent in English
  • 3+ years Industry Experience
  • Computer Science or related Bachelor’s Degree
  • Strong technical skills, including experience with: OO Programming, Data Structures (hash maps, trees), Algorithms, Time Complexity, System Design (i.e. scalability, caching, micro services, distributed computing systems)
  • Proficient in at least one modern programming language (i.e. Java, C++, C#, Ruby, Golang, etc.)

**Coding/problem solving on a white board is part of the evaluation at onsite interviews as part of the interview process.

Надсилайте CV на [email protected], я відрефералю.

Якщо є питання, звертайтеся у лінкедін, або пишіть у цей топік. За потреби можу допомогти з матеріалами для підготовки до співбесіди та\або відкорегувати резюме.

Декілька слів про мене: Sr Software Development Engineer (aka SDE-III), працюю майже 2.5 роки у AWS.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Доброго дня!

Амазон запрошує талановитих та амбітних інженерів приєднатись до нас у Торонто: jobs.dou.ua/...​s/amazon/vacancies/199104 (інтерв’ю 2/28-3/3). Багатьом незрозуміло, чи це для вас. Чому Канада? Який там буде статут в мене та родини? Як переїхати? А як це працювати в Амазоні? І таке інше. Щоб допомогти розібратись, ми плануємо зробити Q&A відеоконференцію з інженерами, які працюють у компаніі зараз та вже пройшли схожий шлях. Це дасть можливіть відповісти на питання, спираючись на власний досвід.

Орієнтовно ми зробимо це наступного тижня (7-11 лютого). Щоб використати цей час максимально корисно для вас, напишіть у відгуках до цього посту своі питання, будь-ласка. Ми спробуємо організувати конференцію таким чином, щоб охопити якнаймога більше питань.

Дякую за ваш час, Богдан. Sr Software Development Manager, Amazon Ads.

автор ты как то огласи список сколько людей стукнуло в почту, потому мне кажется что у епами и други украинских контор больше привлекательности чем у амазона из канады даже на фоне рашкиных угроз про войну. Какойто такой парадокс )))

Как там с WLB обстоят дела? Читаю статью и вроде как не радужно (dou.ua/forums/topic/36267) + говорят, что Amazon манагеры могут специально слить на перформанс ревью перед вестингом, что бы в пул стоки вернуть.

могут специально слить на перформанс ревью перед вестингом, что бы в пул стоки вернуть.

Объясни механизм этого загадочного действия?

Объясни механизм этого загадочного действия?

Где ты увидел/прочитал, что я могу обьяснить юридические аспекты?

юридические аспекты

Это финансовые механизмы, на которые менеджер может влиять только ограниченным образом — это увеличить salary base в рамках бюджета, либо изменить количество RSU, которые _будут_ выданы работнику и которые будут веститься не завтра, а через пол-года/год/два. Не знаю как у Амазона, выравнивают ли они вестинг по датам, но в других компаниях он хаотичен по времени, по сути это всё смещения от даты приёма на работу, только премиальные RSU обычно имеют одну дату на группу работников.

объясняется это так — нанимаем 100 джунов, через 2 года 70 из них должно уйти 28 превратиться в мидлов и 2 остаться джунами. Через 4 года из 28 мидлов должно получиться 3 сеньйора, 10 должно уйти и 15 остаться миддлами. Через 6 лет должно получиться еще 5 сеньйоров и еще 10 должно уйти. При этом уйти не значит быть уволенными, а хотябы поменять команду. Этот прием гарантирует что остаются только лучшии и 70 джуниоров фигачат по 100 часов в неделю потому что знают что останутся только 30. Практикуется во многих адвокатских конторах и у трейдеров — нам нужны самые выносливые и самые сильные.

Да, только performance review обычно фиксированный в календаре, а вестинг кому когда. Тяжело подгадать, чтобы сэкономить на акциях.

да ладно у тебя 15 человек в отделе, автоматически запланирован сбор фидбека после 5, 15, 25 месяцев, фидбек дают 3 сеньйора и менеджер — им с утра приходит ссылка на ревью в котором 5 вопросов и ответы супер фит, фит, фит с оговорками и нот фит. Все заполняют вопростник и у менеджера готово ревью. Иногда можна запросить ревью еще у кого то по желанию, чаще хитрый менеджер вначале читает ревью от сеньйоров и смотрит как ему отвечать в своих интересах — если друг не фит вдруг, то ему нада выровнять оценку и в другой отдел по быстрому двинуть пока. А если и не друг, то все.

да ладно у тебя 15 человек в отделе, автоматически запланирован сбор фидбека после 5, 15, 25 месяцев,

А вестинг через 6, 12, 18, ... месяцев. Напомню, что речь шла про хитрую оптимизацию:

Amazon манагеры могут специально слить на перформанс ревью перед вестингом, что бы в пул стоки вернуть.

я думаю влб сильно зависит от твоей вовлеченности в процесс. Если тебе все похрен и ты можешь закрыть ноут в 6 вечера — то у тебя нормальное влб. Если тебе не похрен то ты хреначишь дополнительное время. Плюс у команды бывают цели видимые топ менеджерам и не видимые, с видимыми много прессинга, с невидимыми стает скучно.

слить на перформанс ревью перед вестингом, что бы в пул стоки вернуть.

звучит примерно как «мы уволили сотрудника, чтобы можно было не платить ему зарплату, здорово сэкономим!»

Америка, а тим більше Канада — розвинені страни де люди знають собі ціну. Так, у Амазона є процесс, коли 5-6% лузерів щорічно звільняють. Ніхто навіть не пробує тайміти ці звільнення з вестінгом, бо за це дядя Сем зробить боляче і штрафане на багато мільйонів, до того в штатах купа дуже розумних лоєрів які заробляють собі на життя тим що викачують с приватних компаній купи грошей за порушення прав робітників. Тому в деяких (переважно червоних) штатах робітники не мають законів які захищають їх права, але то таке :).

Стаття в цілому описує реальні події, але лише з однієї сторони. Що сталося насправді, ми не знаємо, все це співпало з початком work from home, може реально Патрік припинив працювати, або його манагер не може адекватно оцінювати людей якщо він їх бачить лише у чаймі. Описан так званій півот\піп — півот це коли тобі пропонують ЗП за 1-2-3 місяця та звільнення за власним бажанням, або досить складний improvement plan. Тобто, гроші або піп. Піп — це саме і є процесс коли робітник працює згідно з планом. Неофіційна статистика каже, 50% його не виконують. В Україні зазвичай у аналогічних ситуаціях звільняють без півотів, серверансів та іншого, осьо двері, вперед.

Що я намагаюсь сказати — WLB взагалі зазвичай краще ніж у великих українських аутсорсах, іноді набагато краще. Бувають звісно дурні манагери, але internal transfer це дуже просто, команда швидко розбігається, і манагер потрапляє в ті самі 6% лузерів — так, це не лише для звичайних девелоперів.

Ще один цікавий момент. Якщо кандидат потребує робочу візу, Амазон піднімає планку набагато вище ніж зазвичай. Якщо вам зробили офер з віза спонсоршип, це означає що усі інтерв"ювери впевнені в тому, що саме у вас з роботою проблем не буде.

Надсилайте CV на [email protected], я відрефералю.

Хоть бы предложил 50/50 в случае прохождения.

Руб штучка 3 рубля кучка
А в кучке 3 штучки

Я вообще эту компанию не сильно люблю, но хочу подбодрить не решительных — в связи с ковидом все фанги позанижали планки и берут людей с опытом от 2х лет. Канада — это ж офигенно.

А в штати Амазон принципово нікого не релокує з України?

Релоцируют через Ванкувер и L1. С H1b никто не связывается теперь, больно много рисков.

Тобто це як? Оформлюють людину в Кананді, а потім видають штатівську візу і вона працює там?

Оформляют канадскую рабочую визу в офис Ванкувера, веслаешь там год, и после этого тебя по L1 переводят в Сиэтловский офис. Дальше зависит от твоих договоренностей на счет сроков по оформлению гринки. Как-то так. Примерно 2-3 года на Амазон повеслать придется.

2-3 на L1 + 1-2 в Канаді і це все на не самій топовій ЗП ітого 3-5 років до виходу з рабства і можливості обирати кращі компанії.

Почему 2-3 на L1? Договаривайся на год, год и профигачишь в Канаде, дальше в Штаты! А там уже зависит от того, насколько ты инициативный будешь в решении своего вопроса с гринкой и задержек гос органов. 5 лет это совсем надо быть ленивым просто. Кроме всего прочего, кажется в Ванкувере не только Амазон уже будет, можно и на +500 прыгнуть.

Релокує, але треба виграти лотерею. Саме ця команда базується у Канаді, вони інших опцій не пропонують. Якщо дуже потрібно саме у штати, я можу знайти відкриту позицію з H-1B.

Конкретно мені прямо зараз не актуально, але ситуація може змінитись, та й думаю на форумі є вдосталь людей, які хотіли б скористатись такою пропозицією, тому думаю вакансії з релокейтом в США будуть дуже цікаві тут на форумі.

У Штати теж, але для того треба виграти візову лотерею Н1В (квалівікованій працівник з потрібних професій). Шанс невеликий, тому що попит більший, ніж річна кількість віз, стверждених Конгресом. А канадський процесс оформлення віз більш передбачуваний та спокійний.

Якщо мета саме Штати, то реальніше почати у Канаді (Торонто, Ванкувер, таке інше) та відпрацювати хоча б 1 рік. Після 1 року роботи з’являється можливість отримати американську візу L — це щось на кшалт довгострокового відрядження до Америки з закордонного філіалу американськоі компанії, та перевестися до офісу у США. Їх багато по усій країні (Сіетл, Болдер, Остін, і таке).

Ну хз, з сімʼєю сидіти на чемоданах, мотатись з однієї країни в іншу... Таке-собі задоволення.
Якщо комусь Канада норм, то ця пропозиція цікава, але якщо цілитись саме в штати, то забагато мороки, як на мене.

Денису, я згоден, що то є довгий шлях до США. Не агітую за нього. Просто пояснюю, як він виглядає та чому. Я у США з 2000 року. Як на мене, у Канади є багато привабливих рис. 1. Розвинута економіка, громадянське суспільство. Розвинутий ринок праці — усі великі компанії там присутні. Безпека. 2. Передбачувана іміграційна система. Процес від візи до громадянства зрозумілий та спокійний. 3. Добра освіта. Вища дешевша ніж у США. Нормальна медична система. 4. Українська спільнота. 5. Погода у Торонто схожа на Київ. А варіант з візою Л дає можливість змінити рішення, якщо Канада не сподобалася.

+100500. Частина моєї команди у Ванкувері, ніхто навіть й не думає переводитись по L-1. Отримати permanent residence у Канаді значно лешге ніж gc у штатах (треба вчити місцеву мову!). Так само й громадянство. В США дуже багато так званих visa slaves які працюють за невеликі гроші. Гарні зарплати переважно у gc holders та citizens, у HCOL areas: Bay Area/Seattle/New York. Решта штатів — та сама Канада, але без канадських плюшок.

Отримати permanent residence у Канаді значно лешге ніж gc у штатах (треба вчити місцеву мову!).

Что значит учить местный язык? А где его не надо учить? Ну и PR vs GC — неправда — одни и те усилия.

gc треба чекати, процессінг тайм I-140 — був 6 став 12 months, I-485 — був 10 став 20 months, росте кожного місяця. Станом на зараз, gc process для українців десь 3-4 роки, ще недавно був 2. На pr здаєшь іспит, якщо мати час та натхнення, за 1 рік можно зробити.

На pr здаєшь іспит, якщо мати час та натхнення, за 1 рік можно зробити.

Это если баллов хватает, многие по 2-4 года ждут своей выборки, в то время как GC делается за меньший срок и не зависит от удачи.

А шо там у вас сейчас по PR? Какие требования?

Молодой, здоровый и минимум B2 английский.

Підписатись на коментарі