Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Обговорення зарплат тестувальників — зима 2022

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

Цей топік для обговорення зимової статті про зарплати тестувальників. Якщо у вас є коментарі, зауваження або пропозиції — залишайте їх тут.

Зарплати українських тестувальників — зима 2022


👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Уважаемая редакция, а когда обновится ЗП виджет?
Там до сих пор ЗП видно только до лета прошлого года

Прочитав спочатку заголовок як

Обговорення зарплат веслувальників — зима 2022

:)

Шановна спільнота! Хто мені нарешті розтлумачить, що таке General QA та які задачі він виконує? Чим відрізняється від Manual та Automation?

Мабуть ще одна личка з області проф-гендерної рівності. :)

Схоже архаїзм. Мені також цікаво чому нема qa в геймдеві, як окремий вид

кмк это мануал со скилами автоматизации, но с непостоянной AQA загрузкой, либо же с security/performance уклоном

або з постійною загрузкою по всьому, бо тре економити)))

Ну, як і в ситуації з розробниками, доволі все спірно.
1. Взяли до уваги лише 2тис анкет, тоді коли вибірка розробників була 8тис анкет.
2. Ті, хто отримує вище ринку, не дуже зацікавлені піаритися, чи хиуватися цим, тому скоріш за все анкети особливо і не відправляють
3. По собі можу сказати, що останні кілька тижнів моніторю ситуацію по пропозиціям, які приходять мені особисто, то в більшій мірі цифри вище ринкових і зазначених.

Тому я би не брав цю статистику як істину в останній інстанції.

То це ж хорошо) Тільки шось трохи не сходиться в моїй голові. Дивлюся періодично на Ютубі канал Вадима Ксендзова, його «співбесіди». І там всі нові Джуни на перший час хочуть зп 350-400у.е., а через деякий час 500-600...Це вони дурня клеють, чи дійсно є такі які за сухарі працювати хочуть?)

Посмотрите запросы кандидатов без опыта на Джине и убедитесь, что все так и есть — djinni.co/...​ate&exp_years=0y&title=QA

Ті, хто отримує вище ринку, не дуже зацікавлені піаритися, чи хиуватися цим, тому скоріш за все анкети особливо і не відправляють

А чому не навпаки? «Ті, хто отримує в ринку чи нижче, не дуже зацікавлені позоритися, бо читають балаболів з DOU, скільки вони отримують на 4-х фул-таймах».

Пара — тройка лет подтягивания английского от интермида да адванседа оценивается ровно в триста баксов, забавно

Тестировщики меньше работают на фрилансе. А в серьезных аутсорс/аутстаф организациях, если рядовым технарям постоянно надо бегать к кастомерам в обход всех манагеров и начальства — это скорее говорит о бездарности и бесполезности этих самых манагеров. Вот и получается, что большинству достаточно «более-менее грамотно» читать/писать документацию.

Отдельно скажу по-поводу прохождения собесов на английском. Мой личный опыт, пинг рынка 2021 показал что забугорные заказчики сильно больше жлобятся, чем киевские галеры-посредники. Может, это из-за моего «не-очень-флюент», может растерял навыки продаж, может потому что там изначально у людей bias нанять украинца по цене индийца.

Цікава статистика. Як мінімум половина, а то й більше отримують нижче ринку.
Можна виходити на співбесіди і виправляти цю несправедливість :)

Половина отримує менше медіани. Це просто закони математики :)

партія вимагає щоб кожен показав результати вище середніх!

Підписатись на коментарі