Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Командна ефективність

Привіт! Моє ім’я Слава Федонов, я засновник та СЕО Well Done Tech — біохакінг для бізнесу.

У цій статті я хочу поділитись своїми думками на тему командної ефективності, крізь призму біохакінгу, на основі доказової превентивної інтегративної медицини, задля різностороннього, гармонічного і постійного саморозвитку.
Стаття буде корисна кожному, хто оптимізує як власну, так і командну ефективність.

Ефективність та Біохакінг

Для мене ефективність — це оптимізація власного життя, задля розвитку і балансу щастя, драйву, задоволення.

Чому біохакінг? Тому що це, на мою думку, єдина система саморозвитку і оптимізації життя, яка поєднує такі сфери життя, як: харчування, фітнес, сон, ментальна сфера, сфера праці, — у комплексному (інтегративному) баченні, на науковому фундаменті, та з відкритістю новим технологіям, інструментам та методикам.

Продуктивність та ефективність в IT

Хоч я і не з IT сфери, та останній рік моніторю контент на тему продуктивності та ефективності в сферах IT та бізнесу. І, з мого досвіду, зазвичай, рекомендації щодо ефективності виглядають приблизно так:

  • Аналіз
  • Планування
  • Проджект-менеджмент
  • Коммунікація
  • Інструменти (софт, хард)
  • Фокус
  • Мотивація

І це, як на мене, дуже вірний список.Усі ці сфери безумовно важливі для командної ефективності.

Але я бачив лише кілька статей (звісно, їх є безліч), в яких розглядається питання продуктивності та ефективності крізь призму біологічних, медичних та суміжних їм наук.

Типу, чи будеш ти дійсно енергійним та ефективним, якщо маєш проблеми зі сном? Чи якщо постійна гіподинамія — твій образ життя? Чи якщо ти харчуєшся неповноцінно, ще й роками? Звісно ні, ти чого, лол.

На мою суб’єктивну (бо об’єктивно це поки ніяк не виміряти) думку, це так само важливо, а інколи — ще й важливіше.

  • СОН
  • ХАРЧУВАННЯ
  • ФІТНЕС
  • ПСИХО- та НЕЙРО-
  • УМОВИ ПРАЦІ

І от саме біохакінг фокусується на оптимізації цих сфер життя — харчуванні, фітнесу, сну, роботи мозку (нейрохакінгу), звичкам праці та відпочинку. Усі ці сфери взаємопов’язані і ефективність та якість життя можливо покращувати через різні із цих сфер, але краще робити це комплексно та інтегративно:

Адекватне харчування🥑🥤🐟 покращує сон, результати фітнесу, навчання (нейропластичність) та світогляд (мікробіота кишківника-мозок), продуктивність та ефективність (енергійність, мотивація, радість, когнітивні функції, фокус)

Регулярний фітнес🏃‍♂️🏊‍♀️🏋️‍♂️ покращує сон, навчання (нейропластичність) та світогляд (саморозвиток), продуктивність та ефективність (енергійність, радість, когнітивні функції, мотивація), покращує процеси травлення і збільшує користь від адекватного харчування.

Повноцінний сон😴 відновлює все тіло і рівень енергії, покращуючи і процеси травлення, і фітнес-результати, і, звісно, когнітивні функції та ефективність.

Нейрохакінг🧠 та психокорекція😃 оптимізують потоки енергії в нейронних шляхах мозку на всіх рівнях — від молекулярного, і до популяційно-видового.

Звички праці🖥 та відпочинку🚵‍♂️ безпосередньо впливають як на ефективність, так і на харчування, фітнес, сон, нейрохакінг.

Це мій термінологічний апарат та варіант категоризації інструментів та методик, задля підвищення ефективності та гармонійного саморозвитку.

А що думаєш ти?

Якщо цікава ця тема — лайкай, зберігай, ділись — та й буде тобі біохакінг!

В наступних статтях напишу про конкретне практичне застосування усього цього на прикладі IT-компаній та поділюся улюбленими біохаками мотивації та імунітету.

P.S.: чисто теоретично, якщо підвищити продуктивність та ефективність 10-100-1000 співробітників на 1-10-100%, на скільки підвищиться командна продуктивність та ефективність?

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Біохакинг — майбутній тренд світових корпорацій🧠🧠🧠👽

та яка тобі різниця. ти вже помреш там в себе від віку. а ті, хто реєстрували аккаунті будуть жити за рахунок біозакінгу (та піраміди)

Як мінімум, вести щоденник думок чи інсайтів вже буде біохакінгом)
Власноруч, треба перелопатити і відфільтрувати купу інфи, щоб дійти до комплексного варіанту самовдосконалення.
А враховуючи, що мозок людини завжди тікає від складних задач ( в самого може голова розболітися, якщо пригадати логарифми з алгебри😅), то стає зрозуміло, чому нам така «дика» практика біохакінгу задля власного ж розвитку.
Легше думати перед сном про те, яким «супергероєм» міг би бути, ніж почати це робити🌝

кто то , что то, попытался продать.... :-/

Что? Скорее, узнать и, возможно, трансформировать мнение +поделиться наболевшими мыслями

Якщо замість боксерської груші використовувати коуча «пасамразвітію», це значно зменшить потрапляння в мозок мікробіоти кишківника.

...До речі, якість мікробіоти впливає на якість когнітивних функцій та здатність викладати думки.

А забустивши нейропластичність, хоч це і не легко, можливо пришвидшити засвоєння техніки ударів.

Дякуємо, що зарегили 2 екаунти, даби ставити собі лайки. Вчить техніку засвоєння ударів.

давай з п рикладами? ну там бумажки дослідницкі, інше барахло яке можна передивитись?

Підписатись на коментарі