Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

UE4 vs Unity 3D

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Привіт.

Я новачок в сфері 3D-арту.

Хочу розвиватись в напрямку Level design/Level art.

Підкажіть, будь ласка, який софт краще обрати новачку — UE4 чи Unity 3D?

Дякую.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

1. Встановити Unity 3d.
2. Зайти в assetstore.unity.com
3. Знайти там " Synty Studios "
4. Купити на вибір середній набір за десятки $, або купити на вибір великий набір за сотні $
P.S. Успіхів!

Если вы хотите именно левел дизайнером — однозначно UE, он лучше для этого заточен, изучив программирование с помощью блюпринтов вы сможете без проблем создавать уровни.

Чи правильно я Вас зрозумів — створення рівнів це не просто розставлення ассетів для формування та точок інтересу гравця, а й побудова певної взаємодії гравця з локацією, предметами, вибудова певної ігрової логіки тощо?

Ну, насколько я понял автора, ему нужно осваивать скорее Blender (бесплатно), Maya(за бабло), и можно еще ZBrush. Найчиться лепить модели, потом отдельный разговор про портирование их в движок. А по сути, если заниматься только дизайном и артом, движок не имеет значения. Но это суровое ИМХО )))

Я розумію, що рівні можна будувати як за допомогою доступних ассетів на маркетах, таких як Epic Games Marketpace, так і моделювати свою ассети для уніфікації локації.
Якраз пробував освоювати створення локацій за допомогою готових ресурсів.
Дякую за рекомендацію!)

Если же выбор между двумя, то новичку легче начать с unity, после освоения перейти ue4. Выбор сильно зависит от стиля, потому что для stylized и то и то хорошо подойдёт, для realistic — ue5, для Pixel art — unity.

Blender
Unity и ue4 (уже есть ue5) это не столько 3д арт, сколько создание интерактивной сцены.

Unity — слепить демку, инди, чтото несложное и продать быстренько
Unreal это state of the art и им уже рендерят даже фильмы, не только игры

Підписатись на коментарі