Як я хотів покращити продукт, а покращив себе

Усі статті, обговорення, новини про Mobile — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Вступ

Мені було 23 і в один з ранків я зрозумів, що не можу вдихнути на повні груди. Колюча біль в грудях, мабуть серце, — подумав я. Правда, лікар-координатор в страховій компанії одразу сказала, що мені краще сходити до невропатолога, а не кардіолога. Далі я регулярно ходив на масажі і мануальні терапії і мені ставало легше на пів року.

З чого все почалося

В далекому 2014 я прийшов працювати в компанію EPAM і ми з командою розробляти фітнес платформу, яка в основному була заточена під бігунів. Я був відповідальний за якість і відповідно тестував її. Через певний проміжок часу, я почав задаватися питаннями, а нашо ми це все робимо? А що це за метрики такі min/km, min/mile, хіба зі швидкістю не простіше? А що це за пульсові зони? Різні типи тренувань? Тренувальні плани? Є така кльова американська фраза ’Eat Your Own Dog Food’. Ось я і вирішив «їсти» наш продукт в реальному житті. Я повдягав на себе пульсометр, крокомір, годинник з GPS (в 2014 це було щось фантастичне) і побіг... Пробіг я мабуть метрів 400, не більше, бо я ніколи не займався нічим, та й на фізкультуру не ходив. Але це була тільки перша пробіжка, кожен раз було більше та більше. Згодом я пробіг 5 км і мені здавалося, що я просто мега крутий і це якась фантастика. Далі я пробіг 10, але в процесі зрозумів що 10 то мало і добіг ще один кілометр щоб назвати це «1/4 марафону». Це звичайно смішно, зараз, але тоді мене це драйвило.

Покращити продукт

Коли я вже бігав і ми розбирали на плануваннях якусь роботу, то в мене почали виникати питання і уточнення, яких не було і близько раніше. Бо я вже на той час був не тільки тестувальником, але і повноцінним користувачем цього продукту. В мене з’явилося розуміння в домейні в якому я працював. Згодом я почав придумувати нові фічі, малювати прототипчики, успішно їх «продавати» замовнику та ще й всі вони побачили життя.

Покращив себе

Нажаль, продукт згодом закрили, тому не дуже вдалося його покращити, але я продовжив бігати. Болі в спині з того часу зникли, а цілі зросли. З того часу я пробіг безліч півмарафонів, кілька марафонів, 70.3 мильний тріатлон та багато інших спортивних івентів.

Що далі

За цей час я зустрів безліч людей які встигають балансувати в роботі/бізнесі, сім’єю та ще й мають час займатися спортом. А ще знайомі запустили дуже популярний подкаст про бізнес і запропонували мені зробити щось схоже про спорт. І тепер я записую подкаст «Давай з понеділка!», щоб поділитися історіями цікавих людей які займаються аматорським спортом.

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А будут похожие истории от QA из PariMatch?

«як я став лудоманом і зрозумів як досягти лудоманії в ще більшої кількості людей» 😔

ще більшої кількості людей

dou.ua/forums/topic/36226 <-

Півмільйона українців

це просто жесть 😳

К слову, PariMatch тут не причем вообще, они просто продукт делают -> forbes.ua/...​ объясняют в министерстве.
Т.е. Виноват не производитель, а дилеры.

то з таким успіхом можна наркотики робити, всього лиш виробник 😳

Exactly.
Дальше — больше, специальные люди не будут виноваты в нанесении телесных повреждениях другим людям, а виноваты будут пули, лезвия ножей, кастеты, etc... Почти Оруэлл

поздоровляю, ты узнал что есть «доменная экспертиза» )
штука, позволяющая не просто «блымат очами» на митингах, а принимать участие

дякую, я власне про це і написав :)

Підписатись на коментарі