×

Фейкове працевлаштування родичів

У відкритих документах опендатабота трапляються дивовижні знахідки

Відповідач з метою введення суду в оману про заробітну плату (дохід), яку він отримує від здійснення підприємницької діяльності, вдався до вчинення злочину, зокрема з жовтня 2016 року відповідач розірвав контракт з ТОВ Сіклум , а його мати ОСОБА_8, яка за освітою філолог, з 4 квартала 2016 року розпочала здійснювати підприємницьку діяльність у сфері інформаційних технологій та уклала з вказаним товариством аналогічний контракт, який до цього був укладений з її сином.

Постанова — Справа № 520/10894/16-ц — 02.04.2019 — 80854531 — Opendatabot

Цікаво, наскільки така практика поширена серед лідерів ринку?

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному2
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

В украинской судебной практике действительно не хватает механизмов контроля целевых трат алиментов. Думаю, это б поправить — всем бы стало проще. Мужчины бы легче платили или деньгами или «натурой», например, оплата частной школы, поездок, которые бы шли в зачет алиментов.
с другой стороны, туго себе представляю как под одной крышей будет жить ребенок на в 10 раз большую сумму, чем его же мать.
с третьей стороны мужики сами в 99 процентах случаев ребенка забирать не хотят. Они хотят устраивать личную жизнь и строить карьеру, а с двухлеткой в единоличном опекании это на порядки сложнее.
с четвертой стороны вроде как не альо пару десятков лет содержать взрослого человека, ну а с пятой, во многих развитых странах именно так, это заведомо известные правила игры, потому они женятся годам к 35-40 и четко отстреливают ответственность, а не в 23 и давай детей делать и рассказывать благоверной какой он добытчик, а она должна уют лабать, когда за это почти пожизненная ответственность резко как-то не до того.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Гугл (ютуб) подкинул тему про генетические тесты www.youtube.com/watch?v=hY6DCB0WNvw (мужик отдавал 50% зарплаты). Там комментарии огонь.

Думаю, что практика заключения письменных брачных контрактов между сторонами брака будет набирать популярность с учетом того ужаса, который прочитал в комментариях.

ша набегут «настоящие мужчины» и расскажут какой он «покидьок» © бггг))

Думаю, что практика заключения письменных брачных контрактов между сторонами брака

Удивляет как много тех кто вступают в брак не заключая брачный контракт...

Эдди Мерфи стильно и смачно описал данную проблематику еще в 1987 году youtu.be/ryPDu8ieR_I?t=169

Знаковое стендап-шоу на тему мужских и женских отношений. Лексика чуток жестковатая, но смешная :) youtu.be/HumimBl172Y и youtu.be/gkpj_B3YhX4

класс! актуально на все века

А смысл его заключать? В пост-советском семейном праве у него почти никакой силы.

Мені здається сучасне законодавство справді дуже недосконале у справі аліментів, тому і виникає такий маразм, коли усіляки нехороші люди морозяться від власної дитини. Треба б було зробити так — або після розлучення батько чи мати добровільно сплачують аліменти, або той, хто не бажає сплачувати, автоматично лишається батьківських прав.

Як підписка на дитину) Не сплатив чи не сплатила 6 місяців — права анулюються автоматично, навіть без усіляких проваджень в суді і клопотань з боку опікуна. Ну і щоб була якась фіксована сумма аліментів — не менша за пару прожиткових мінімумів і договірна по верхній межі. Платити можна хоч в Дії, наприклад. А ще повинна вилазити нотіфікашка коли підходить термін сплати:) Можна навіть створити якийсь окремий додаток "Розлучник"))Ще додати всякі корисні штуки, типу нагадування коли в дитини День Народження і всьо такоє.
Ну і звісно, якщо батько втратив батьківські права, наприклад, то аліменти на дитину жінка до настання дитиною трьох років повинна отримувати від держави. У суммі тих же двох прожиткових мінімумів. Це було б справедливо і заохочувало жінок народжувати, додавало якоїсь впевненості у завтрашньому дні. Бо народити, розвестися а потім бігати за недолугим аліментним папашкою, який не хоче платити — таке собі задоволення. Власне, мені здається через таких персонажів народжуваність в країні йде в мінус. Жінкам того приниження вже просто не треба.

Не знаю, наче у данному випадку суд розібрався на користь дружини.

Мені все ж здається, що більше народжуваність падає, бо багато людей взагалом отримують небагато грошей, тому й нема впевненості в дні завтрашньому.

Відсутність доходу не вирішится на 100% аліментами — партнер може і просто померти, наприклад. А достойний дохід — вирішить.

Ще варіант, наприклад у Польші дають 125$ на місяць на дитину допомоги до 18р. Можна було б зробити так, замість тих 20 000$ на нерухомість в Україні чи навчання, які прийняли в цьому році.

Та хоча б давати матері тих нещасних 100-150 баксів на місяць — це вже б для жінки була гарантія, що у випадку розлучення або смерті партнера вона не залишиться з голодною дитиною. Навіть не треба до 18 років, думаю десь до 3-5 років дитини було б оптимально, поки дитина пеіде в садок або в школу. Потім принаймні мама може вийти на роботу. А для дітей повинні бути гарантовані місця у садочках, щоб мама мала можливість працювати і мати нормальний дохід. Зараз в Україні народжують або хоробрі, або зовсім відбиті. Бо одне тягне за собою інше — немає місця в садочку- мама не може працювати — низький дохід і уся надія на чоловіка-годувальника. До того ж якість медицини жахлива, скрізь корупція, жінок після декрету ще й неохоче беруть на роботу. Коротше кажучи мрак і страх. А тут ще й аліментники, які втікають від власної дитини.

Як підписка на дитину)

Ага, але зразу тоді робіть підписку на побачення, підписка на поцілунок (в щічку, в губи, пристрасний), підписка на борщ, картопляне пюре та котлету з салатом, підписка на секс, підписка на помити спинку та попрасувати сорочку :)

Баланс відносин — актив, пасив, дебіторка, кредиторка.

Щоб звикав з першого дня спільного життя, ще до того як заплануєте проект «діти».

А до чого тут подружні відносини двох дорослих людей до опіки над дитиною? Якщо партнер помре або піде з родини, то держава повинна підтримувати і захищати опікуна дитини і саму дитину. Зараз є механізм аліментів, але він не працює. Бо люди уникають аліментів, можуть не платити роками. Ну і для дитини тут теж величезний мінус — татко чи мамка може звинтитити, роками не допомагати, але мати батьківські (материнські) права і можливість втручатися в життя дитини в майбутньому. Якби таких неплатників відразу лишали батьківських прав — було б чудово для всіх.

Бо люди уникають аліментів, можуть не платити роками.

Треба чесно та самокритично з’ясовувати причини та деталі «хто в реальності причина проблем в сім’ї». Якщо чоловік тікає від жінки та своїх дітей, то це досить дивно. Якщо причина проблем в сім’ї — це чоловік, і він негативно впливає на дітей (їх виховання, освіту, розвиток), то дійсно є сенс позбавляти батьківських прав. Зв’язок дітей до мами сильніший та більш тісний. Але рідко сучасні жінки бувають мудрими, самокритичними та налаштованими на здоровий глузд (порядне ставлення, формування нормального сімейного затишку).

Треба уважно з’ясовувати хто є мама, хто є тато, хто з них мудак (буває що обоє «мудаки»). Але порядна, добра та горда жінка ніколи не буде принижуватись та просити щось в чоловіка, який є банальним мудаком, таких зараз вистачає.

Також цікаво як можна довести чоловіка (якого жінка обрала та вийшла заміж), щоб він тікав від власних дітей. Може він ще до одруження не любив, не цінував жінку?

Важливо, щоб чоловік любив жінку (її природу, не лише зовнішність), а жінка поважала чоловіка (цінувала його як особистість), розуміла його потенціал та вірила в нього.

Ви якось все дуже ускладнюєте і зовсім не в ту площину) Позбавляти прав потрібно ту людину, яка не піклується про власне дитя. Немає різниці, мудак вона чи не дуже, кохає свою жінку чи ні. Чоловік успішно може розлучитися, створити нову родину і бути в ній щасливим. При цьому для колишньої родини він може залишитись повним мудаком) Це все емоції і психологічні проблеми дорослих, які малої дитини взагалі не повинні торкатися.
Я радше про суто економічний та матеріальний аспект відповідальності пишу. Як для батька, так і для матері. Можна десять разів ненавидити колишніх чи обожнювати, але дитина повинна бути доглянута й сита. І як регулятор тут має виступати держава.

Доглянута та сита дитина — це правильно. Має бути певний базовий стандарт. Який коштує певної суми в місяць. І ці гроші мають іти виключно на дитину, якщо ця дитина потребує батька та його матеріальну підтримку (за умови що в матері в її новому житті без колишнього немає об’єктивних, фінансових можливостей, правда ж?).

Доглянутість та задоволення фізіологічних потреб дуже широкі та гучні поняття. Наприклад, пенсія в Україні менше 100 у.е. це норма для багатьох дорослих за 60 років.

Якщо ж мама пропагує зневагу та виховує якийсь економічний формат відносин, тоді з такою мамою треба застосувувати економічні стосунки з першого побачення.

Ніяких емоцій та почуттів. Секс 20 баксів. Побутове прибирання 100 баксів. Приготування їжі ще 200 баксів. Вам підійде така економіка? Чи вам треба емоції та почуття, прагматична жінка?

Треба керуватися здоровим глуздом, а не тваринними механізмами.

Эм, якщо батьки розвелися, то в принципі ж ясно, що дитина може постраждати? Я вам пишу про захищеність дитини у випадку розбіжностей. Ми мені пишите про якісь емоції та почуття між її батьками та секс за гроші))) До чого тут це?
Може, ви сильно вірите у людську порядність та якісь ідеали. Але віруючи наприклад у порядність роботодавця, ви ж однаково не праюєте без договору або контракту? Навіть якщо це чиста формальність.
Якщо держава буде розумно контролювати питання дітонародження та забезпечення, то абсолютно немає ніякої різниці, що там пропагує тато чи мама. В першу чергу- інтереси дитини. Яка і так страждає при розлученні батьків. Власне, здоровий глузд — це і є прагматика, а тваринні механізми — це почуття та емоції.
Ну і власне я пишу про те, що з родини може піти як тато, так і мама. Батьки-одинаки теж існують. І в цьому випадку дитина теж повинна бути захищена. Це нетипова ситуація, але таке теж трапляється.

Загалом домовленості вважаю правильною штукою. Тим більше в нас час і з такими прагматичними жінками як ви, це обов’язково. Прописувати усі можливі деталі ще до створення сім’ї, щоб прагматична жінка мала чіткі межі.

Було би добре також прописати, щоб ця жінка та її діти доглядали за її колишнім чоловіком, коли він буде 70+ дідом? Як думаєте, чи буде ця жінка та її діти, які не поважали (інколи зневажали) батька в дитинстві, молодості, але при цьому змушували його платити аліменти, доглядати за ним (фінансово забезпечувати його старість)?

От за дітьми ви кажете доглядати треба, забезпечувати їх, не зважаючи на те, що плювати вони хотіли на цього батька.... як і їх мама. Ок, погоджуюсь. Є логіка, щоб бути ситі та доглянуті, так як мама того хоче та мріє. Там 500 у.е., чи 1000 у.е., чи 3000 у.е.?

Чи будуть вони доглядати старого, нікому непотрібного діда (70+), який колись формально був їх батьком? Ситий та доглянутий (помитий, чистий одяг, неголодний) дід — як вам?

А ви в якомусь бункері живете?) Зараз теж дитина повинна доглядати похилих батьків, які платили на неї аліменти. Бо батько, навіть якщо він пішов з родини, не перестає бути батьком. Звісно, якщо його не лишили батьківських прав у суді.
Прагматичні жінки — то звісно, як отрута для деяких чоловіків) Яким хочеться зробити дитину, а потім не нести за неї будь якої відповідальності. Бо пройшло кохання, зів"яли помідори) Причину можна вигадати будь яку — наприклад,що в дитини погана мама, яку вже не хочеться любити) А хочеться створити іншу родину.
Маю надію, це ж не ваш кейс?) Бо в такому випадку дійсно, усі домовленості та формальності зайві. Краще влаштувати Санта Барбару, демонстративно ділити дитину та оці всі ігри недалеких самців та самиць. Ну і так, те що дитина може страждати в такому випадку- пофіг. Вона просто розмінна монета між мамою і татом. які ніяк не можуть визначитись, хто з них правий.

Ребенок не обязан помогать родителям, это чистая лотерея.

Відповідно до статті 202 Сімейного кодексу України повнолітні дочка, син зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги.

Поэтому обязан:)

Повторюсь, щоб з вами було би доречно вести облік з першого знайомства. Щоб ніяких зобов’язань та матеріальних образ. Вірю, що зі своїми чоловіками ви така ж відверта і щира як тут на форумі. Ви би зразу прайс-лист зробили з усіма випадками життя. Там захворів — догляд в місяць 10 000 грн. Принести водички в постіль — 50 грн. Народити дитину — 200 000 грн. І так далі. Про догляд в старості і поховання теж важливо додати до цього переліку.

В цьому я не бачу нічого поганого. Прагматичні жінки — це нормально, головне щоб зразу озвучила свої матеріальні очікування по кожному компоненту спільного життя перед тим, як виходити заміж за когось. Комусь таке підійде, комусь не підійде. Просто більшість прагматичних жінок приховують свою прагматичність, а от це проблема та непорядність, яка породжує проблеми.

Відвертість та щирість — дуже цінні компоненти будь-яких стосунків.

Є ж такі самі прагматичні чоловіки. І тоді у вас буде гармонія. Прагматична жінка без емоцій та почуттів, і такий самий чоловік. Це ж ідеальна сім’я :)

Злагода і взаєморозуміння.

проблема в том, что тогда придется платить государству. Всякие пособия — зло, социалочка — главное топливо популизма. Лучше, чтоб государство поменьше платило социалочки, тогда народ будет более мотивирован самостоятельно решать свои проблемы

Соцвиплати зло, але соцвиплати батькам на дитину — то найменше зло) Бо це буде заохочувати народжуваність, а сьогоднішні немовлята — це майбутні платники податків. Це не бюджет проїдання, як виплати пенсіонерам чи Вовкіна тища за вакцинацію.

В селе детей плодят чисто ради копеечной помощи на ребенка. И какое будущее ждёт таких детей?

Самое разное будущее может ждать. То что маргиналы плодятся — это минус, да. Но во-первых, их не так много. Во-вторых, помощь от государства в этом вопросе точно будет стимулировать и нормальных женщин рожать. Потому что даже самый офигенный доход не исключает потери этого самого дохода, и что тогда будет с ребенком? Представьте — вы лишились трудоспособности, а на руках маленький ребенок и помощи вообще ноль.Отец например умер, ушел или его вообще не было ( вы родили от донора спермы, например). А так хоть какая то видимость заботы от государства. Хоть на еду и пеленки хватит в критической ситуации.

Э нет. Соцвыплаты в данном случае — это очень большое зло. Потому что как говорит пани Третьякова: «Дети будут низкого качества». А потому что рожать ради соцвыплат будут только люди «низкого качества». Между прочим, в Крыму и на Донбассе в 2014 г. громче всех кричали «Путин, приди» именно всякие мамулечки-одиночечки и прочие получатели пособий, потому что в РФ тогда эти самые пособия были выше. Так что никаких соцвыплат.

Ну рожать может и будут люди низкого качества. Но в целом налоги платят и служат стране тоже не всегда люди самого высокого качества) Кому то надо улицы мести, торговать морковкой и заправлять машины. И это всё налоги и развитие економики. Лучше пусть бабки идут на деторождение, чем например на сверхраздутый штат мусарни. Мое имхо.

Как раз те, кто работает и платит налоги (пусть и ЕН), — это как раз люди высокого качества. Я писал как раз о тех, кто любит сидеть на пособиях. Было у меня пару таких знакомых. Одна закончила хим. фак., немного поработала технологом, потом во время кризиса на предприятии в начале 2012 г. потеряла работу и села на пособие по безработице. Сидела на нём около года, идти же работать в «чёрную» (тогда это было не редкость) категорически отказывалась. Попутно подыскивала мужа, чтобы присесть оному на шею. Когда этот план провалился, а пособие давали только на год, воспользовалась правом на репатриацию в Израиль.Так мне сообщали, что там она тоже поработает 3 месяца на какой-нибудь неквалифицированной работе, а потом на 3 месяца сядет на пособие. Там так можно. Другой знакомый — инвалид по зрению 2 группы. До 2014 г. занимался тем, что торговал дисками с фильмами и музыкой. События 2013-2014 г. не принял, ибо был уверен, что ему срежут пенсию и отменят ЕН. Потом начал в местной синагоге рассказывать страшные истории, о том, что «придут злые бандеровцы и пустят посетителей синагоги в расход», а также собирал деньги на «помощь евреям Донбасса». На моё предложение в этом поучаствовать, я ему предложил поцеловать мою жирную жидовскую задницу, после чего последовало обещание «поджарить меня заживо в моей машине». Где он сейчас, не знаю и знать не хочу, ибо это действительно люди «низкого качества», к тому же позорящие мою нацию. И поощрять подобных людей пособиями — это плодить врагов Украины (независимо от их фамилий), потому что за поребриком могут предложить пособия выше, а работать такие люди не хотят.

села на пособие по безработице. Сидела на нём около года

Какие нахрен пособия, их максимальный размер не превышает около 5000 гривен, и уменьшается с каждым месяцем. Минимальный размер пособия — не больше 600 (!!!) гривен в месяц. Сильно ты поживёшь на эти деньги?

И да, через полгода центр занятости, вообще-то, обязан предложить тебе переквалификацию, если по твоей специальности работы не находится. Так что сказки это всё про вашу знакомую.

Думаю что путька приди больше всего кричали пенсионеры. Не потому что соцвыплаты, а потому что молодость прошла при совке) там у людей нет рацио, она наоборот, любят себе в ногу стрелять. О высоких соцывыплатах думают самые прохаванные.

От за що можна було б поважати Кожаєва — він хоча б не ховає свою сутність та позицію за анонімним акаунтом. Більшість — сцить це зробити.

focus.ua/...​stryy-sous-v-prezervative

Тем временем есть мужики, которые уклоняются от пули особо интересными способами.

Instagram-модель з якою репер займався сексом, отримала опіки слизової оболонки, коли намагалася викрасти його біологічний матеріал і запліднити себе.

Репер Дрейк після сексу наливає в презерватив гострий соус, щоб партнерки не могли потім викрасти його сперму та завагітніти.

Учитесь

Ти репер чи інстаграм модель?
Я думаю що ніхто тут не заробляє стільки, щоб за ним бігали інстаграм моделі і крали сперму.
Не хочете дітей — зробіть вазектомію.

Я думаю що ніхто тут не заробляє стільки, щоб за ним бігали інстаграм моделі і крали сперму.

25 тысяч гривен в месяц в течении 18 лет — это ненамного меньше двухсот тысяч долларов.
Подозреваю что средняя украинская инстаграм-модель за такую сумма вполне может решиться родить.

Ну їх ще відсудити треба) Бо добровільно видавати таку суму, якщо вона буде витрачатися не на дитину — знайдеться небагато бажаючих)

Так там выше есть про брачные контракты же.

В пост-советском праве брачные контракты не регулируют содержание детей. А вообще-то по-хорошему размер алиментов следует законодательно выставить в количестве 1/2 прожиточного минимума на ребёнка, и это раз и навсегда решило бы проблему брачно-репродуктивного аферизма. Но это если бы у власти были патриоты, озабоченные, как решить проблему естественной убыли населения, а не безродные космополиты.

Поясню почему я так реагирую на эту тему:
У меня сейчас команда в 32 человека. Одни парни, даже тестировщики, так сложилось. Так вот у 7-х из них во время пандемии развод или уже состоялся или идет. У каждого дети. У каждого на развод подала жена. И только у 1 из них нет проблем по встречам с детьми. Во всех остальных случаях просто жесть, в чистом виде вымогательство денег за встречи, при чем одна дошла до почасовой таксы: 1 час с ребенком — 1000 гривен. «Мать и женщина — это святое» сильно вбито в голову нашим конченным обществом, на чем такие гражданки и зарабатывают. Когда же я порекомендовал обратится к моим друзьям в ментовку по 189, то ни один не согласился. Я тогда понял, что алень это судьба и забил с советами, свою голову не вставишь. Зато вижу, что неженатые больше крестятся и хрен их теперь в ЗАГС загонишь.

Вынужден это знать, потому что время от времени просят отгулы чтобы порешать вопросы с исполнительной, опекой или судом. Плюс все просили авансы ибо все что хранилось дома в один момент спижжжевалось благоверными.

так мужчины, живущие в своих розовых мирах с единорогами и пони (тут ниже один в теме такой бегает) никогда этого не поймут, пока сами на своей шкуре не прочувствуют. А до того будут всячески защищать свой аленизм.
Как в матрице: «Матрица — это система. Система есть наш враг. Но когда ты в ней, оглянись, кого ты видишь? Бизнесменов, учителей, адвокатов, работяг... Обычных людей, чей разум мы и спасаем. Но... некоторые из них настолько привязаны к Матрице, что будут защищать систему с оружием...»

Они защищают не оленизм, а пытаются благородством отодвинуть червячка, который грызет их: «Ты лох и тобой пользуются, смирись с этим. Все чего ты добился в жизни будет заполовинено и дети не будут с тобой ни-ко-гда. Иди вешайся»

Умиляет когда люди не умеющие в селекцию и выбор партнера, жалуются на институт брака и подлых женцин только и ищущих возможности алчно присосаться к синьорской зарплате. ))
Если женщина выставляет ценник за встречу отца с ребенком, то есть два варианта:
1) её муж жлоб, не помогающий ребенку и это единственный способ заставить его нести материальную ответственность за своих детей
2) она таки редкостная сука и чтобы не заметить этого до женитьбы надо быть абсолютно слепым/тупым, т.е. скорее всего бывший муж это всё видел и вполне осознанно заакцептил риски. В этом случае он сам себе злобный буратино и расплачивается за свои ошибки.

Какое надменное, а от того глупое утверждение.
6 из 7 это уже статистика, а не "

люди не умеющие в селекцию и выбор партнера

".

6 из 7 это уже статистика

lol
В контексте данной дискуссии это никакая не статистика, это «— 3) Необоснованные обобщения и экстраполяция» © bit.ly/3ggIi96

Интересно когда с ним разведется жена и поставит на алименты, он что-то переосмыслит? Думаю нет..

Вау, оба пункта типичное обвинение жертвы. Вы изнасилованных тоже за одежду и прогулки ночами ругаете?)

Это прекрасно, приравнять мужчину после развода к жертве изнасилования! :D
Вам надо выступить с инициативой обновления УК: вводить уголовную ответственность для женщин за манипулирование мужчинами; жертва развода обследуется врачом, который фиксирует моральные травмы, полученные от необходимости делиться нажитой непосильным трудом синьорской зарплатой с алчной женщиной и её ребенком. После чего жертва обращается с заявлением в полицию и женшину наказывают по всей строгости закона (думаю, пожизненное заключение вы сочтете справедливым). :))

С учетом того, что количество людей в обществе меньше, чем количество человекоподобных животных — то надо принимать во внимание и учитывать законы, которые работают в животном мире.

В животном мире, если вы не хищник надо маскироваться (то есть иметь неброскую и незаметную внешность). Или же становиться хищником. Поэтому одеваться неброско и незаметно, это элемент маскировки для любой более-менее здравомыслящей девушки.

Потому, что в где-то в Польше, Дании или Норвегии голубые кроссовки, розовая футболка и салатные шорты не вызовут проблем. А где-то в Рашкостане или какой-то дикарской арабской стране могут закидать камнями.

Кстати, мужчине, чтобы не стать жертвой алчных женщин, тоже следует маскироваться: пивное пузо, немытые волосы, поношенная плохопахнушая одежда, при виде красивой женщины немедленно переходить на другую сторону улицы (а еще лучше вообще не выходить на улицу — зачем это делать в эпоху ремоута?). Если всё таки алчность какойто женской особы настолько велика что она решилась заговорить, то следует невнятно мычать в ответ, стараться не смотреть в глаза и побыстрее закончив разговор убежать. Если же вдруг беда всё произошла и волею обстоятельтсв вы оказались в женском обществе следует начать увлеченно рассказывать о последнем пройденном уровне в танчиках, не останавливаясь пока не минет опасность.
Если следовать эим простым правилам, то с вами никогда не произойдет одна из тех страшных историй про которые рассказывали тут Барабака&Ко и ваша синьорская зарплата будет в полной безопасности. :)

Если случайно оказаться или тусоваться в обществе самок богомола (какие-то элитные рестораны) — то маскировка обязательна :-D

Опытная и матерая самка богомола может окрутить любого наивного и неопытного самца. Или же надо самому быть опытным пожирателем самок богомола :-D и самки теряют интерес.

Старая престарая байка (а может и не байка) — Жену тщательно выбирать не надо, всё равно ошибёшся

всю зарплату треба стягнути за таку тупість при одруженні х) в моєму оточенні всі дівчата мають середню зарплату в Україні, але в умовних одиницях) а де ваші працівники познаходили таких маргіналок — то ще зусилля треба прикласти)

всі дівчата мають середню зарплату в Україні, але в умовних одиницях

12000 баксов? Эскортницы чтоли? Я бы таким окружением не кичился и тут даже не знаю что лучше, маргиналка или эксортница

всю зарплату треба стягнути за таку тупість при одруженні х) в моєму оточенні всі дівчата мають середню зарплату в Україні, але в умовних одиницях) а де ваші працівники познаходили таких маргіналок — то ще зусилля треба прикласти)

Во всех остальных случаях просто жесть, в чистом виде вымогательство денег за встречи, при чем одна дошла до почасовой таксы: 1 час с ребенком — 1000 гривен.

Тупо жесть. Вот за такое бы вводить уголовную ответственность.

Несколько раз видел своими глазами ситуацию, когда суд нагибает мужа на алименты, а охеревшая от своего успеха мамаша тратит часть этих денег на себя любимую. Несколько таких ситуаций было и с айтишниками (где даже 25% от дохода — это чрезмерная сума на маленького ребёнка в Украине).
А всё потому, что в судебной системе налажен механизм безусловного финансового покарания мужчины при разводе, но отсутствует механизм контроля затрат, на которые идут алименты. Например женщина в конце каждого месяца предоставляет репорт, куда ушли деньги — с подтверждениями в виде чеков. Если сума оказывается меньше уплаченных алиментов — муж получает разницу назад, или подаёт в суд на уменьшение алиментов. Но хер там, такое невозможно — стрелочка не поворачивается.

Поэтому в кейсе из топика (с фейковым трудоустройством) не вижу ничего плохого.

Так а яка різниця на що пішли аліменти. Заплатили і забули. Все рівно це дешевше ніж жити в шлюбі далі.

Подала сама на развод — развелась и забыла

Тут какая то совсем бытовуха с Санта-Барбарой. Удивительно что на всю эту чепуху повелись Ciklum, вот на кой спрашивается было переоформлять ФОП на свекровь и решать чужие семейные разборки ?

Удивительно что на всю эту чепуху повелись Ciklum, вот на кой спрашивается было переоформлять ФОП

Пішли на зустріч гребцю, респект їм за таке)

Цікаво як взагалі справу за таке відкрили і як взнали.
Чоловік лох ще той, проговорився спільним знайомим що фоп на маму відкрив от жінка заяву і накатала

Там якийсь незрозумілий тип. Завів дитину не одружившись, а для неодруженої навіть на жіночу консультацію вже стати проблема. Пішов там десь домовлятись намутити щоб не платити аліменти тощо. Як на мене це якась мулька з Санта-Барбара від Гетьманцева і ко. Що ніби платіть 42% податків і держава вас захистить. Як показує досвід Павла Лазаренка — даржава вас захистить тільки від власної наївності. А на місці галери будь які переоформлення на третю сторону це нікому не потрібні ризики і в бухгалтерії 99% жінок працює.

Компанії насправді пофіг, то просто чувачок перетер зі своїм манагером і в них виник креативненький план.

На подкасті Джо Рогана якось піднімалось питання, що в США великий % який чоловік часто зобовʼязаний виплачувати жінці після розлучення для підтримання того рівня життя який у них був до розлучення, навіть якщо у них немає дітей, це багато в чому заслуга адвокатів які просто беруть % від виграної справи і штучно накручують сумми в позовах.

це не всюди так, то на каліфорнії таке (ну може ще якійсь штати). ти думаєш чому американці звуть каліфорнію коммифорнією. комуніст = паразит.

Смішно але логіка схожа.
Якщо зараз він має платити 30%, то коли заведе іншу сім’ю і там народиться дитина то розмір аліментів не зменшиться навіть через суд.
Лінь шукати це судове рішення, десь в неті має бути)

Зменшиться. Он не может платить так, чтоб унего оставалося меньше прожиточного. Если так получается — он может отменить решение(в суде естественно).

А оно так и работает. Веслаешь не веслаешь деньги кудато — ма.

Я и сейчас никому не нужен, полёт нормальный. Дальше?

Он думает что он будет нужен своим детям.

Примерно 80% моих знакомых помогают финансово родителям, некоторые очень существенно (не $100-200 в месяц, а хорошо). И если случается, что родственник становится лежачим, или слабоходячим — никто не морозится, и как-то организовывают ему уход. Заводить детей с надеждой на это конечно не нужно, но это еще надо постараться, чтобы от тебя дети напрочь отморозились.

это еще надо постараться, чтобы от тебя дети напрочь отморозились.

+1
Ну і в нас є закон який зобовязує дітей дбати за батьків (включно з обов’язоком виплачувати аліменти батькам при їхньому низькому доході)
helsinki.org.ua/...​utrymuvaty-svojih-batkiv

Це взагалі християнська мораль (і усіх авраммічних конфессій), і це в конституцію записано. Баткі піклуються про малих дітей, а дорослі діти за старими батьками.

но это еще надо постараться, чтобы от тебя дети напрочь отморозились.

Если родилась потреб***ь, которой айфоны и Мальдивы, то это не так уж и сложно.

Такими не рождаются, а становятся вследствие ошибок в воспитании.
А за ошибки придется платить рано или поздно.

Такими не рождаются,

Я за вас рад, что у вас таких детей не родилось. :) Тем не менее, есть полно примеров, когда ребёнка любили, вкладывали, стремились сделать из него/неё достойного человека, а в результате — полнейший игнор родителей во взрослом возрасте. Поэтому, если хочется на старости лет поддержки и заботы — надо не детей заводить, а деньги откладывать на сиделок.

Сорян, не верю :) Нет таких примеров.

ребёнка любили, вкладывали, стремились сделать из него/неё достойного человека

Ооо, да вы прям цитируете моего батю, который регулярно меня унижал и пи*дил, именно эту фразу и приговаривая. Человеком делал, ага. Вы ведетесь на сказки горе-родителей, не зная, что там под капотом. А под капотом там мрак и жесть.

И да, друзья моих родаков уверены, что они офигенные родаки, потому что видят как дети по струнке ходят, но не знают, что это поведение продиктовано страхом получения очередной порции пи*дюлей и моральных унижений.

Вот я вырос и своих родителей навещаю очень редко, для галочки, потому что нихрена не скучаю за ними. А такие как вы со стороны скажут «вот зазнался, тварь, родители из него человека делали, а он их в игнор». Вот такая вот цена этим вашим «полно примеров». Это печальные примеры, просто вы об этом не знаете.

Дети могут ненавидеть родителей по ряду причин: завели сиблингов, не было своей комнаты, не купили айфон, не свозили на море, свозили на море всего лишь в Бердянск, не купили велосипед, заставляли ездить на велосипеде вместо компьютера, не купили компьютер, купили компьютер но недостаточно мощный, не оплатили учёбу, не купили отдельную квартиру, купили квартиру но не в том районе и без ремонта, не дали денег на свадьбу, не дали денег на брекеты/сиськи/губы/жопу/нос; поступил в ХНУРЭ, связался с компанией состоятельных ребят-походников, и вот уже родители суки, не дали денег на Казбек сходить и в Гималаи слетать. И так далее до бесконечности.

При должном воспитании ребенок не может ненавидеть родителей по тем несущественным причинам, что вы перечислили. Но понятно, что нет идеальных родителей, так что оговорка: если ребенок и может ненавидеть их за те вещи, то только в детстве.

Ну не может чел в 30-40 лет ненавидеть родителей за некупленный айфон, камон. Если он нормальный. А если не нормальный — значит нормально не воспитали. Так что все равно возвращаемся к родительской ответственности.

А если не нормальный — значит нормально не воспитали.

Техниками нормального воспитания проблемных детей, увы, владеют очень немногие.

Ну не может чел в 30-40 лет ненавидеть родителей за некупленный айфон

За айфон может быть, но я много пунктов перечислил. Квартиры/машины/путешествия часто становятся предметом претензий по отношению к родителям, даже если детям далеко за 30.

Техниками нормального воспитания проблемных детей, увы, владеют очень немногие.

Техники начинаются с мультфильмов и детских фильмов, которые смотрит ребенок.

Сравните например «Машу и Медведя» и старый мультик «Мишки Гамми».

Современная картина: папа-одиночка (причем видимо отчим), дочка, которая устраивает вырванные дни и беспредельничает, смеясь и получая удовольствие.

Мишки Гамми: семья мишек, которые дружные, помогают друг другу, чтут традиции и помогают добру.

Или сравните мультфильм «Чип и Дейл, команда спасателей» и «Царевны».

Чип и Дейл — это мультик про свободных, храбрых и дружных ребят, где все равны и все разные.

Царевны — поклонение кому-то почему-то. Расслоение общества.

Современная гебня промывает детям мозги с самого раннего детства. Поэтому ребенка часто воспитывают не родители, а мультфильмы. А потом удивляются, что не так с их собственным ребенком.

Тоже самое касается сериалов для женщин. Например «Секс в большом городе» — это промывка мозга женщине. Если женщина слабо образованная, мало читала различных книг на тему семьи и общения с мужчинами, то после просмотра сериал «Секс в большом городе» есть риски, что в голове женщины прописалась мета-программа, по которой она будет жить как в сериале со всеми вытекающими.

Аналогично касается сериала «Бригада» и подобного барахла для туповатых и агрессивных (нереализованных профессионально) мужчин.

Сериалы, мультики, фильмы — это ментальная еда для человека. Что вы едите (чем кормите ребенка), то у вас и прорастает.

ребенок не банковский депозит и если его «заводить» только с расчетом на какие-то преференции, то лучше не заводить вовсе

Вкинуть годы нервов, времени, денег на ребенка и на старости лет оказаться одному и без помощи — это печалька, и возникает резонный вопрос — а нахуа тогда дети и вся эта ебала, связанная с ними.

В украинской судебной практике действительно не хватает механизмов контроля целевых трат алиментов. Думаю, это б поправить — всем бы стало проще. Мужчины бы легче платили или деньгами или «натурой», например, оплата частной школы, поездок, которые бы шли в зачет алиментов.
с другой стороны, туго себе представляю как под одной крышей будет жить ребенок на в 10 раз большую сумму, чем его же мать.
с третьей стороны мужики сами в 99 процентах случаев ребенка забирать не хотят. Они хотят устраивать личную жизнь и строить карьеру, а с двухлеткой в единоличном опекании это на порядки сложнее.
с четвертой стороны вроде как не альо пару десятков лет содержать взрослого человека, ну а с пятой, во многих развитых странах именно так, это заведомо известные правила игры, потому они женятся годам к 35-40 и четко отстреливают ответственность, а не в 23 и давай детей делать и рассказывать благоверной какой он добытчик, а она должна уют лабать, когда за это почти пожизненная ответственность резко как-то не до того.

потому что и в обществе нет подхода к браку, как к экономическому партнерству
что иллюстрирует в том числе данная тема, постоянно скатывающаяся в выяснение морально-этических вопросов

Нет, проблема в другом. Кое-кто ещё лет 30 назад присмотрел сию плодородную и богатую землю под свои интересы. Да вот беда: тут люди живут. Надо как-то от них избавиться. Самый простой и гуманный способ — это убить рождаемость. Старики вымрут и можно будет прибрать к рукам землю. А сделать это проще всего, убив традиционную семью. Ведь если мужик будет постоянно ходить под риском, что мать его детей от него свалит и на большие бабки выставит, то он семью и детей заводить не будет. И эти самые субъекты получают то, что хотят. С каких пор на одного ребёнка 1/3 дохода, когда всегда было 1/4? Ах да, это же Гройсман с использованием подписного митрофана Петренко протолкнул поправки в СК, а Вальцман сие подписал. В общем, думайте, за кого голосуете. Кстати, соросята-космполиты, сиречь слуги народа — это птицы того же полёта :-)

Какая разница — за кого люди голосуют? К сожалению, все решается не голосованием.

Как раз в Украине множество вопросов решается тем, кого выбрали люди.

Этот кто-то, походу, бессмертный?

Вообще-то, существуют ещё такие штуки, как религиозные общины, массонские ложи и пр., которые могут существовать n-e количество поколений, а членство в оных организациях передаётся по наследству.

Да да. А еще они не умирают в войнах и от болезней и всегда имеют детей.
Не, вы можете верить во что угодно, не надо только других этим грузить.

В общем, думайте, за кого голосуете

Любопытно, за кого же голосуют думающие люди, по вашему мнению... :)

Скажем так, в нынешнее трудное время Верховный Магистрат крайне желателен с патриотической позицией, а не «какая разница?» и лучше бы было, чтобы он не был представителем национальных и религиозных меньшинств. Потому что за все его очень крупные косяки эти самые меньшинства потом будут бить не по паспорту, а по морде. Плавали, знаем. А вообще-то нынешний Верховный Магистрат начал не очень и вот думаю, что если мы доживём выборов весной 2024 г. и страна не покатится в тартарары, то я второй раз за год Ханукию зажгу, ибо это будет Великое Чудо :-)

Що за херню ти несеш? Якраз в 25-30 віці саме воно завести дітей, щоб не було розриву в спілкуванні поколінь, щоб в 40, коли людина дійсно усвідомлює цінність життя і що воно не таке вже і довге, взяти своїх сина / дочку підлітуів і поїхати кудись в подорож, піди в похід, разом побігати в футбол, а не з підгузками возитися і чекати коли ці «соплистики» підростуть.

Паперше не хами. А падруге, ребенок — это большой стресс и колоссальный труд для пары. И выгребают его не все6 особенно молоденькие. А в 30-40 у человека есть бабло, а бабло побеждает зло, в контексте данной дискуссии — решает кучу бытовых вопросов с грудником. Я молчу что кроме бабла есть еще и моск, который тоже решает в стрессовой ситуации.

В два года идет в садик та и впринципе уже не сильно много и стресса, особенно если родственники под рукой

Схоже, Вам дуже пощастило з дитиною, бо наш пішов набагато пізніше — просто психологічно не міг бути серед незнайомих людей. Теперь стандартно — 2 тижні в садку, 2 тижні вдома хворіє. Тоже стрессу так само багато, може ще більше, бо хвора дитина більш вередлива.

У мене троє, так що можу багато чого розказати з цього приводу)

І Ви з дружиною працюєте? Неймовірно, нам з одним важко

на данный момент дружина не працює, коли було двое, працювала

ну садики массово с 3х. Впрочем и стресс пропадает с 3х и не благодаря садику, они просто как-то в 3 года резко превращаются из младенца в человека и становится сильно легче жить.

До садиков есть ясли, в т. ч. и на полный день.

есть. но такое. то уже сделка с обстоятельствами.
дите до 3х в большинстве к саду не расположено, оно еще хреново говорит да и в принципе не играет с другими детьми (не путать с рядом с другими детьми).

Люди в год запихивают ) Ну стресс еще от садика зависит, тут надо смотреть

Ага, тепер може прийти і офіційно сказати «Будь-ласка не працюй і пограйся зі мною», і от коли малюк був — можна було просто на руках носити, чи у вікно дивитись, а тепер рухливі ігри, і вже не попрацюєш....

от коли малюк був

тупо закатывал истерику и хрен пойми че не так и хрен с ним договоришься. ну и мой опыт — чем старше, тем больше времени может занимать себя сам.

Так коли старший — так само істерика «Хочу червону ферарі у 9ій годині вечора» :)
Коли батьки вдома, то навіщо гратись самосу, легше прибігти, сісти на руки і клацати на клавіатурі. Сподіваюсь, що час самозайняття прийде пізніше.

якщо дитина продовжує істерики коли «старший» то явно херові батьки, які не вміють виховувати

100%, але ж як навчитись виховувати? Це перша дитина у мене, і я не дуже скіловий у вихованні людей

істерики діти в старшому віці влаштовують, якщо батьки мягкотілі і дозволяють собою маніпулювати. чи коли не можуть впоратись з своїми емоціями.
в першому випадку треба демонструвати твердість, не піддаватись на маніпуляції, показувати що проблеми треба обговорювати і домовлятись. треба показувати на своєму прикладі, допомагати побачити як вирішуються проблеми. якщо батьки теж істеричать через усякі проблеми то ясно що діти будуть також наслідувати таку поведінку.

Як же ранніше рожали і в 15 і все було ок?

кожному своє, комусь в 25 більше підходить, комусь в 45.

взяти своїх сина / дочку підлітуів і поїхати кудись в подорож, піди в похід, разом побігати в футбол

А ребёнку, внезапно, интересно будет только пиво и дотка.

Чудово! Можна буде під пиво робити кілька каток після роботи.

с третьей стороны мужики сами в 99 процентах случаев ребенка забирать не хотят.

Если ты о статистике, то она искажена специфической практикой украинских судов: вплоть до относительно недавнего времени они руководствовались не конвенцией о правах ребенка принятой на рубеже 90х и декларирующей приоритет интересов ребенка без дискриминации прав одного из родителей, а древней как говно мамонта декларацией ООН родом из шестидесятых, в которой говорилось что дети не должны быть разлучены с матерью кроме исключительных случаев.

вплоть до относительно недавнего времени

Т.е. сейчас что-то поменялось в украинских судах?

Насколько слышал (от спецов) — понемногу меняется. Но «мопед не мой», сам не сталкивался и не планирую... :)

В теме сгущается какое-то недопонимание.

Это отвратительно, когда отец открещивается от своего ребёнка и отказывается участвовать в его жизни.

Но так же отвратительно, когда к ребёнку в нагрузку себя пытается довесить бывшая, со своими потребностями.

Есть исключение — мама до трёх лет в декрете и помимо алиментов, выплаты идут на неё.
Декрет завершился — пусть дует на завод, в ощадбанк или веслом на галеру махать: алименты не для того, чтобы отец взял на себя все финансовые обязательства, а для того, чтобы помимо матери обязательства брал и он тоже.

Им этого не понять. Это банальная ситуация аж неудобно, ТП через суд отобрала ребенка, требует с пацана деньги, но ребёнок этих денег никогда не увидит. А папаша лох.... Четыре раза лох, первый раз когда снял, второй раз когда женился, третий раз когда вставил, и четвертый раз когда через суд попал в рабство к женщине, от которой пытался сбежать.

У меня была знакомая, которая с мамой презирали и насмехались над своим отцом (бывшим мужем). Вообще, это страшное зрелище, когда дети презирают и унижают своего отца без каких-либо серьезных причин (как правило, во главе этого явления стоит их мама и дедушка+бабушка по маме).

Мама моей знакомой была состоятельной женщиной, какой-то руководительницей какого-то завода. Так вот мама с дочкой (у них денег всегда хватало) заставили через суд отца (видимо нищего и нереализованного) платить алименты (какие-то копейки).

Так понимаю, мама с дочкой публично унизили, раздавили и дожали своего папу. Когда я спросил ее зачем они это сделали, она ответила что-то в стиле «ну он же должен мне что-то давать». Так понимаю ей не хватало на 50-ые джинсы или поход в какой-то 100-й ресторан.

К чему это... надо уточнять детали и обстоятельства. Если мамзель и дети презирают своего отца (а это нередкое явление в наше время), то они для него чужие и враждебные люди. Непонятно, зачем им насильно заставлять такого человека что-либо делать в отношении чужих (реально, а не формально) ему людей.

Ситуации бывают разные. Если попадаются лже-человеческие отношения с любой стороны (когда что-либо делается только из выгоды — создается семья, рождается ребенок, развод и т.д.), то это круги ада, так как звериная природа и зло рано или поздно вылезет наружу (которые ранее искусно маскировались и прятались).

Парадокс, но почти все (даже самые дикие, алчные, злые и жестокие люди) хотят человеческого, честного (справедливого) и доброго отношения к себе.

Кожна 2-га українська родина така. Нажаль. Деструктивна поведінка жінок по відношенню до сім’ї та чоловіка. Мабуть, найкраща сучасна стратегія для чоловіка, взагалі не одружуватись, та не реєструвати стосунки якомога довше. Почала втрачати береги — валізи за двері і всього найкращого.

Не обязательно быть женатыми чтобы в итоге потребовать алименты, увы.
Этим многие пользуются, одна моя далёкая знакомая вообще дальше пошла — после секса попросила парня её ноги вверху подержать берёзкой, якобы так шанс залететь минимальный xD
А потом заставила на себе жениться так как залетела))))
Я вот не понимаю, как вообще можно хотеть замуж за такого тупого парня?)))))))))

Я вот не понимаю, как вообще можно хотеть замуж за такого тупого парня?)))))))))

Ну из описанной истории мягко говоря не видно чтобы девушка и сама отличалась высоким интеллектом... хитрожопость и ум это не одно и тоже. :)

А как парня зовут? А то есть у меня знакомый, которому девушка рассказала что если заниматься сексом в позе «девушка сверху» не предохраняясь, то не залетишь. Залетел, поженились, развелись. Все как у людей.

21-й век на дворе, и такие дремучие люди до сих пор бывают, ужас(

Кожна 2-га українська родина така. Нажаль.

Люди элементарно не интересуются базовыми вопросами своего партнера: порядочность, уровень развития и отношение к жизни (к семье, к быту, к политике, к деньгам).

Если человек порядочный и вашего уровня развития, то приличные, семейные отношения можно построить плюс-минус с любой девушкой. Главное договориться о каких-то формальных правилах, одинаковых для обоих с учетом мужских и женских особенностей.

Хороший индикатор, из моего личного опыта, это отношение девочки к своему папе. Если папу любит и уважает, то уже высокие шансы, что и вас будет любить и уважать.

Позитивный момент, если девочка вами восхищается в чем-то (ваша сила, храбрость, интеллект, профессиональные интересы). В вас должны верить и вдохновлять на какие-то подвиги, а не пилить мозг и сравнивать с кем-то.

Еще хороший индикатор — это похожее чувство юмора и чтобы вам было комфортно общаться.

Но вообще, чем круче, мудрее и сильнее мужчина, тем легче ему с женщинами. То есть лучше менять себя и из себя делать что-то крепкое, толковое, стильное, ухоженное.

Если вам попадаются какие-то мутные, лицемерные и стремные (по характеру) девочки, то видно вы или наивный, или неопытный, или поверхностный.

Если человек порядочный и вашего уровня развития, то приличные, семейные отношения можно построить плюс-минус с любой девушкой.

Нит, так это не работает ))
А что ты вкладываешь в

вашего уровня развития

?

Нит, так это не работает ))

Работает и еще как. Можно, например, работать в любой более-менее приличной компании. Если вы выполняете свои профессиональные обязанности, больших проблем у вас нигде не будет. Чем это отличается от семьи — где также есть обязанности и нужно трудиться?

вашего уровня развития

Похожий уровень образования (познания мира), похожий уровень трудолюбия, похожий уровень ценностей и амбиций, похожий (реальный) стиль жизни на базе своего достатка (маргинальный, среднестатистический, вышесреднего или мажорный).

Разрыв может быть, но небольшой и чтобы тот, кто остается подтягивался к более развитому, а не тянул его на свое дно.

Справа в тому, що чоловік та жінка діють по різних біологічних програмах. Інстинктивно. Багато тисяч років. Жінка — знайти накріщого, сильного, сміливого і гарного — і завагітніти від нього одного. Потім знайти бідь якого іншого, згодного кормити та утримувати.
Чоловік — запліднити максимальну кількість жінок.
Так, ви можете сказати, ми не дикуни, можемо частково контролювати свої первинні інстинкти (насправді ні), маємо керуватись логікою, і тд. Проблема в тому, що в реальному житті воно не завжди працює, і оте от:

вашего уровня развития

насправді нічого не гарантує, хоча шанси підвищує, так.

аботает и еще как. Можно, например, работать в любой более-менее приличной компании. Если вы выполняете свои профессиональные обязанности, больших проблем у вас нигде не будет. Чем это отличается от семьи — где также есть обязанности и нужно трудиться?

Отличается тем, что в семье есть еще эмоциональная составляющая. Если твоей девушке/жене к тебе притрагиваться не хочется, потому что типажи (некий образ внешности идеального партнера) не совпали, то ты хоть умри, исполняя обязанности, но ничего нормального не выйдет. То, что ты описал — это скорее «брак по расчету», когда достаточно соблюдать договоренности по линии «взрослый-взрослый».

Если твоей девушке/жене к тебе притрагиваться не хочется, потому что типажи (некий образ внешности идеального партнера) не совпали

Перепрошую, то як вона стала твоєю дівчиною/жінкою?

Не моей )) Это же Iurii Bazai утверждает что

Если человек порядочный и вашего уровня развития, то приличные, семейные отношения можно построить плюс-минус с любой девушкой.

А я как пытаюсь показать, почему нормальные семейные отношение только по линии «взрослый-взрослый»

Работает и еще как. Можно, например, работать в любой более-менее приличной компании. Если вы выполняете свои профессиональные обязанности, больших проблем у вас нигде не будет. Чем это отличается от семьи — где также есть обязанности и нужно трудиться?

построить не получится.

А кто сказал, что развод это плохо. Главное, чтобы цивилизованно и без ненависти. Если люди адекватные, то они даже расставаясь не испытывают каких-то приливов мести или зла.

Если твоей девушке/жене к тебе притрагиваться не хочется

Так мужчины и заводят себе любовниц на стороне, когда у жены вечно голова болит. Бывает же наоборот, красивая жена — а мужу до нее дела нет. Разные ситуации бывают. Но всегда лучше разбираться в себе. Это более перспективное направление.

Не всегда) Иногда бывает, что проблема не в тебе, а в партнёре, потому ковыряясь в себе человек в лучшем случае потратит время.

Да :-) но как человека угораздило с таким «партнером» замутить личную жизнь. Если партнер условная сволочь, то это человек получается наивный дурачек.

Опять же проблема в самом человеке. Ковыряться в себе нужно, иначе будут повторы ситуаций, если не сделать выводов. Наивность и поверхностность — это тоже пороки, проявления лени и слабости.

Обычно если ты сам адекватен, опытен и силен духом, то очень редко тебя тянет на стремных партнеров.

Людям свойственно меняться со временем. Кто год назад был нормальным — сейчас может быть полным неадекватом.

Людям свойственно меняться со временем.

Наверное, некоторые деградируют. Некоторые, наоборот — приводят себя в порядок. Обычно деградируют, в большинстве случаев. Развиваются реже.

Думаю, что самое важное, чтобы ваша совесть была более-менее чистой по отношению к партнеру. Любить, заботиться — без каких-либо причин и выгод. А там видно будет.

Хочешь изменить мир вокруг, изменяй себя.

Банальная фраза, но мне кажется, что она работает почти всегда и везде.

Да :-) но как человека угораздило с таким «партнером» замутить личную жизнь. Если партнер условная сволочь, то это человек получается наивный дурачек.

Дуже просто. Після народження дитини, в жінки змінюється гормональний фон. Часто, це означає «не хочу сексу взагалі». На додачу — купа турбот про маля, та задоволення потреби тілесного контакту, ніжностей та ігор з дитиною. Може тривати кілька років, а може назавжди. Чоловіку лишається тільки шукати коханку, або приймати мусульманство тай йти за другою дружиною.
Покладати на одного відповідальність за те, що другий десь заблукав — то не дуже вірно. Бо маю приклади, як і хлопці, і нормальні на епрший погляд, дівчата, спивались чи сідали на наркоту, і нчого не можна вдіяти.

Ви так пишете, неначе чоловік це якась первісна макака якісь тільки секс подавай.
В той час, коли в дружини купа турбот, бо народилося маля в чоловіка ще більше турбот, бо окрім догляду за малям, роботами по дому він повинен заробляти і на себе і тепер вже і на дружину і на дитину. А ще в чоловіка може окрім роботи, яка не завжди лише 8 годин, може бути якісь хоббі чи просто посидіти за девайсами. Якщо в дружити це може бути інстаграм, хоч і не факт, то в чоловіка якийсь редіт чи просто в онлайн шутер поганяти півгодинки перед сном. Коханки це деградація, імхо.

може бути якісь хоббі

Horizon Forbidden West, Elden Ring, Total War Warhammer 3, Dying Light 2. І це тільки релізи за лютий.
Який секс взагалі, хіба що з боссом з Elden Ring :)

А кто сказал, что развод это плохо.

А я где-то написал что развод это плохо? В ряде случаев это большое благо и позитивные изменения в жизни.

Главное, чтобы цивилизованно и без ненависти.

Так практически не бывает. Разве что разводы после «дети выросли». В любом ином случае развод это признание себе, что ты ошибся и не воплотил то, как это видел 5-10-15 лет назад. Человек такое животное, которое себя не может обвинять и соответственно ненавидит партнера за то, что произошло. И это если более-менее равные финансовые возможности, если же самку (или самца) двигают с пальмы где много халявных бананов, то естественно, что она-он будут ненавидеть принявшего решение до глубины души. Моя первая жена, когда я ее выпроводил, кидалась с ножем :)

самку (или самца) двигают с пальмы где много халявных бананов

всегда возникает вопрос как самка оказалась на вашей пальме с халявными бананами :) кто, чем и зачем ее туда заманил :)

Банани в обмін на секс, це ж класика :)

Банани в обмін на секс

fix: бананы в обмен на обещание секса

Главное договориться о каких-то формальных правилах, одинаковых для обоих с учетом мужских и женских особенностей.

І ви називаєте мене наївним? Справді вірите в домовитись про правила? Я вам скажу як буде в більшості випадків. Ваші правила приймуть і погодяться, а потім просто забудуть. Бо там гормони, настрій, втомилась, сьогодні не хочу бути слухняною. Та шо ти причепився. Ба більше, воно майже ніколи не працює навіть зі страхом, коли вона знає, що будуть наслідки. Почитайте що відбувалось з монашками, з церковних школ, коли ті опинялись на волі. І це жінки, в яких з малечку виховували терпіння та покірність.

Справді вірите в домовитись про правила?

Ну вообще-то да. Только оба партнера должны быть заинтересованы в сохранении отношений и следовании правилам. Иначе работать не будет.

сьогодні не хочу бути слухняною

Да уж :) у вас там явно какие-то восточные обычаи. Шутка.

Если папу любит и уважает, то уже высокие шансы, что и вас будет любить и уважать.

Это если у тебя типаж такой же, как у её папы. Например дочки алкоголиков обычно находят себе пьющих, потому что знают как себя с ними вести. С детства обучены. А вот что делать с непьющими — не знают.

Для того, чтобы адекватно воспринимать мужчин, нужны примеры здоровых отношений с папой, дедушкой, даже с отчимом.

Многие маньяки, извращенцы и садисты имеют проблемы с элементарными отношениями с мамами. Их не долюбили в детстве. У них нет опыта адекватных отношений рядом.

Иногда встречал адекватных людей, которых воспитали бабушка и дедушка (как модель адекватной жизни). Иногда это лучше чем мама с приключениями, пытающая устроить свою личную жизнь, и безответственный папа. Хотя все равно там есть приколы, и многое зависит от самой личности, ее силы воли и усилия быть нормальным человеком.

дети презирают и унижают своего отца без каких-либо серьезных причин

Извини, но так бывает достаточно редко (в смысле — прям так уж без серьезных причин). И обычно это один из пунктов
— изначально неравный брак
— отец классический «непонятый гений»
— отец тупо тряпка по характеру. часто в комплекте с предыдущими пунктами

Не понимаю, что в этих случаях достойно уважения.

Знаете в HR есть такой индикатор потенциального мудилы или человека токсичного — жалуется на своего прошлого работодателя.

Люди бывают разные.... сильные, слабые, сексуально активные, вялые, пассивные, богатые, средние, бедные, умные, банальные, дремучие.

Поэтому если какая-то барышня или парень жалуется на своих бывших это вызывает некоторое недоумение. Вы же с ним 6-7 лет жили, целовались, встречались.

Нарожали детей, а теперь видите ли презирают эту сволочь. Куда смотрела эта женщина (?), потому как слабого или среднестатистического мужчину видно сразу. Сильных и развитых мужчин немного, для этого нужно пахать разнопланово. За ними очереди стоят. Тоже самое касается добрых, продвинутых и порядочных женщин в обществе куда меньше, чем серой массы.

Женщина — для мужчины, это как промоутер или тренер. Если вы взялись за подопечного, то будьте добры верить в него и помогайте ему в ее становлении. А если вы не верите в своего подопечного, то нафига беретесь за его промоушин и подготовку.

Хороший тренер может сделать из любого подопечного более-менее приличного игрока, бойца.

Тоже самое касается мужчин. Если они видят, что женщина в них не верит, их не ценит, не уважает, не признает ваши мужские потенциалы — то нафига вы связываетесь с таким «тренером».

При этом, думаю, что встречаться можно с любой женщиной или мужчиной (интерншип или испытательный срок), а вот строить какой-то серьезный проект — уже надо думать башкой, не только позывами.

В каждом человеке потенциально есть что-то привлекательное, но оно или неразвитое, или закопанное глубоко где-то, или забитое.

Не понимаю, что в этих случаях достойно уважения.

Не понимаю как можно назвать достойным человеком, который презирает и не уважает «какое-то ничтожество», но при этом вступает с ним в регулярные коммуникации и что-то от него требует.

Тут только один адекватный путь — дистанцироваться и свернуть все коммуникации. Но требовать алименты с нищего и нереализованного отца (каким бы он не был) — это показатель животного (тварного), но нечеловеческого поведения.

Это аналогично тому, что кто-то избивает или добивает заведомо более слабого и немощного индивида, который ему никак не угрожает. Так поступает только тварь.

Цікаво, наскільки така практика поширена серед лідерів ринку?

Не думаю, что многие будут согласны на явный подлог, минус Циклуму.

Но вообще в этом деле прекрасно всё. Разбежались через 8 месяцев после рождения ребёнка. С зарплаты, по крайней мере раньше, на 1го ребёнка просили 25 а не 35%. С ФОП понятно, твёрдая сумма, походу чувак просто пожлобился на адвоката, зато придумал схему с участием работодателя 🤦‍♂️

Нет, даже под таким соусом вы не продадите нам свое говно в лице диеКолгоспа :D

А якраз думав, як участь у ДіяСіті вплинуло б юридично на сумму. Бо я так зрозумів, між просто співробітником і ФОП є різниця, бо у ФОП дохід нестабільний. То по гіг контракт буде разуватися як ФОП чи як КЗОТ?

Кстати, насчет фейкового трудоустройства — я когда-то встречала, что дети фейково устраивали в свое предприятие родителей, чтобы им шел стаж и потом была хорошая пенсия. Но дело в том, что при фейковом трудоустройстве нужно платить настоящие налоги, и немало.
Когда я попыталась посчитать такую схему, оказалось что выгоднее ту же сумму (что пошла бы на налоги на протяжении нескольких лет) отнести в частный ПФ, открыв там счет. И не выдумывать ни с какими трудоустройствами.

Фейковое трудоустройство — весьма распространенная практика. Я так «отрабатывала» на коммунальном предприятии три года после обучения в универе на бюджете — типа работала, запись в трудовой есть, а по факту появилась там всего один раз. И таких, как я, на тот момент там было несколько человек — просто директор предприятия был весьма сговорчив в этом плане) Мы ему тогда платили по 500 грн. ежемесячно, к тому же, он получал за нас нашу мизерную, но зарплату.

Проблема в том что частные ПФ — в подавляющем большинстве случаев вариации на тему МММ или банка Украина. Проще снять наличные и дать родителям, или купить что им надо.

Стачала зайчиков спалили
Теперь воркэраунд с тещей
АСТАНАВИТЕСЬ!

Это старое решение, которое было вынесено до разъяснения налоговой, что ФОП ЕН не имеет и не может иметь чистого дохода и в 2019 было решение верховного суда по этому вопросу. Кроме того, в 2019 вступили в силу изменения в СК статьи 195.2 про определение задолженности по алиментами для лиц с непостоянным доходом в т.ч. ФОП. Теперь это процент определенный судом от среднего дохода по региону. Т.е. если бы эта дура подала сейчас, то было бы 5 тысяч гривен. Чувак вполне может заново подать и выиграет спокойно, просто необходимо уволится на 6 месяцев, и подать заявление на пересчет суммы алиментов. Да и вобще, учитывая разницу в доходах, то отсудить ребенка можно на раз-два и отправить маму в далекое эротическое путешествие с выплатой алиментов от нее в 25000 :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

что ФОП ЕН не имеет и не может иметь чистого дохода и в 2019 было решение верховного суда по этому вопросу.

Однако! Вот это поворот. Наша страна не перестаёт удивлять :)

Почему? ЕН не отчитывается о расходах и платит налог с валового дохода. Тут как раз на удивление все правильно.

Я к тому, что сложив все эти решения в одно в итоге получается, что укр.айтишник заплатит алименты как процент со средней зп по области в 12000-15000 грн, вместо его дохода в $5k-$7k. Что даёт возможность айтишникам чувствовать себя намного увереннее в таком неожиданном вопросе.

Ну теоритически да, но в реальности тетка пойдет за твердой суммой

Це поки всіх примусово не поасдили на гіг-контракти...

Не сильно розуміюся на даній темі, дітей немає, але 1/3 доходу мені здається це багатенько, хоча звісно залежить від доходу.
А якщо б було 2 дитини, то вже 2/3? Так на багато дітей не заробиш :(
Мені здається як для обов’язкового платежу, це багато. Бо у житті всіляке буває, а додаткові гроші, якщо є можливість, завжди можна додати.

На мене б точно тиснув такий коммітмент як 1/3 від доходу на 15 років. Особливо якщо б мене з’явилася ще сім’я і діти.

Плюс треба ще й контролювати, щоб ці гроші йшли за призначенням.

Результат 2ї інстансії — 25000 грн — теж вражає, але й дохід у 2015 році теж непонаний, виходить 20%. Мені здається це вже набагато краще.
Плюс треба враховувати, що з часом, купівельна спроможність буде падати такої сумми, і виходитиме, що обов’язковий платіж за 15 років стане меньшим за рахунок інфляції, і важливість добровільної частини ростиме з плином часу.

Я гадаю це вже нормально, людяніше ніж 1/3 доходу.

P.S.:

заробітну плату лікаря, яка становить 3 200,00 грн

Ну хз, щось я не дуже вірю у лікарів з такими зарплатими у 2019 році. (ще й у Одесі)

1/3 доходу мені здається це багатенько

Розкажіть це дитині, яка росте від народження без батька і яка взагалі не просилася на цей світ.

Бо у житті всіляке буває

Тому за всі свої дії потрібно нести відповідальність. Вчинив злочин — ну буває, заплати за це своєю свобою/грошима. Взяв відповідальність за чиєсь життя — та будь мужиком і підтримуй хоч матеріально. 25к грн в місяць — це ще дуже по доброму, враховуючи скільки недоотримає ця дитина в нематеріальному плані.

Чому матір має ділити із дитиною ввесь свій дохід, при тому, що вона тепер 18 років буде витрачати власний час на виховання дитини, а цей горе-батько маючи повнісю вільний графік може витрачати свій час як заменеться і платить за це менше третини свого доходу?

Особливо якщо б мене з’явилася ще сім’я і діти

А тепер представимо, що він має платити лише 3000 грн. Скільки ще таких покинутих дітей він зможе собі позволити? Спробував — не вийшло — через 8 місяців по новій. І так 10 разів, норм.

Якби він був нормальною людиною, то без суду і брудних схем домовився б із мамою дитини про 10 тисяч і, думаю, не було б проблем.

Одразу видно людину котра дуже поверхнево розбирається в аспектах.

Мы не знаем всех деталей. Да и толку ей соглашаться на 10к если адвокат насоветовал претендовать на 30%?

В Украине матриархат, женщина у мужчины может забрать все что угодно через суд. А мужчина должен сидеть и помалкивать в тряпочку, иначе придут приставы и отберут то что осталось, включая загранпаспорт. И большинство мужчин этому не сопротивляется, потому что были воспитаны матерью и бабушкой, соответственно выросли cuckолдами. А почему так выходит, а потому что у мужчин слабый психологический щит, а страна у нас нищая, вот и выходит что он батрачит, а результата нет, а сверху ещё наваливается женщина которая пилит мозг, что в последствии вызывает проблемы, и мужчина с чистой совестью спивается, сваливает, или умирает раньше времени.

Ну все, все, не дружи больше с этими девочками, они плохие, только с мальчиками, только с ними.

Я с ними и не дружу, я в разводе... Дважды..

Если у тебя 2 раза не получилось создать нормальный брак, то тут уже что-то в тебе не так...

Брак на то и брак, бракованное нормальным не бывает.

Ну все, все, не дружи больше с этими девочками, они плохие, только с мальчиками, только с ними.

Классики) Еще нужно написать «Кто тебя обидел?» / «who hurt you?»

А Вы оправдываете свой ник — «Провокатор»))) Так и хочется Вам ответить!
«Бедные мужчины», «слабый психологический щит»...
Вы пишете про «воспитание». К слову о нем: многие до сих пор воспитываются так, что Абсолютно весь быт + Уход за ребенком — на женщине. А такая «работа» выматывает бОльше, чем работать на работе (занимаясь тем, что по душе, развивая свой скил и получая кайф от того, что тебе платят деньги).
По итогу получается что, — если муж и жена решили разойтись — то муж остается с:
— (половиной) имущества,
— со стабильной работой, наработанным опытом работы и скиллом
— свободными часами своей жизни, в которые он может кайфовать.

А женщина — остается с:
— половиной имущества. Все.
Как ей жить дальше?

Комментатор выше (Роман) — все правильно написал. Ребенок — Общий. Это не ребенок только жены. Это также ребенок мужа. В Равной степени. Мать будет тратить на ребенка 18 лет своей жизни. (можете посчитать, сколько это будет в рабочих часах, кстати. По рейту оплаты няни, например. Получится значительно больше того, что будет платить отец, отдавая треть своего дохода).

А такая «работа» выматывает бОльше

Звиздеж. За свои 50+ лет и 2 брака многим предлагал поменяться местами. Ни одна не согласилась

Підтримаю Вас — з дитиною сидіти важко лишо в тому випадку, коли Ви ще і працюєте. Якщо ж дитя це ваша основна робота — то вона звична і зрозуміла, швидко набиваєш руку, хоч фізично може виснажувати.
Але найголовніше, що ніхто ж не сидить навіть 90% часу, у сучасному світі чоловіки навпіл ділять клопоти по дитині разом з дружиною.

Не согласна с Вами. Когда Вы ходите на работу — у Вас есть Окончание рабочего дня. Когда Вы можете выдохнуть и расслабиться. Полностью! Абсолютно! Каждый день!
А еще Вы получаете кайф от того, что зарабатываете деньги, еще — Вы развиваетесь.
А сидеть с ребенком — это работа 24 на 7. Без выходных и перерывов.
(и не нужно говорить, что пока ребенок спит можно расслабиться. Нельзя. Все равно постоянно думаешь, как не разбудить, что дать поесть, во сколько он проснется, нет ли сквозняка и т.д. «Выдохнуть» — не получится!)

Но человек сам выбрал это, сам подписался на такую работу, значит ему ок. Толку ныть постфактум?

Так, і це все триває десь до 3-х років. Потім дитина йде на пів дня у садочок, і вже можна видихати. Більшість жінок на цьому свою місію вважають виконаню, і зависають до кінця життя в серіалах та інстаграмах. Відпочивають. Цікаво, що часу відпочити для чоловіка, не передбачено взагалі. Він змушений працювати все життя, аби забеспечити гідну якість життя своїй родині. А родина, натомість, йому нічого не зобов’язана. Знаю випадок, коли батько жалівся, що на манікюри-педікюри, парикмахера, його дівчата витрачають суттево більше, ніж він на відпочинок з друзями та хоббі. І навіть не питають дозволу.

Я вообще не понимаю, как можно на маникюры-волосы-косметологов и т.д. просить деньги, имхо срамота это. Взяла и сама заработала.

Взяла и сама заработала.

Если самой зарабатывать, то зачем мне мужик?©
Женщина не обязана работать, а должна заниматься саморазвитием ©
Жить фигово я могу и сама ©
Каждый мужик же хочет ухоженную девушку, но не каждый хочет это обеспечить ©.
[100500 hidden items...]

«Адам Жоржевич:
— От я часто думаю, єсть тьолкі багатиє, а єсть бєдниє, і тоже ї*аться хотят. Я етого нє люблю. Я так щітаю: хочєш ї*аться — повєді в ресторан, накормі, повєзі в таксі, от тада і ї*айся. А бідні тьолкі — ето х*йня. Я етого нє люблю!..»

Чекайте, батько так само після роботи приходить і впрягається у всі ритуали з дитиною. Тож він не відпочиває так само. Де тут про «видохнути» — я поки не зрозумів. Працюй на роботі + працюй вдома з дитиною.

Наскільки я зрозумів з опису ситуації за наведеним посиланням, в даному випадку батьки живуть окремо і дитина живе з матір’ю, тож батько після народження дитини в ритуали не впрягається.

Я бы согласилась поменяться местами! Даже — первая бы предложила! Мне нравится подход некоторых европейских стран, где в декрет с работы уходит отец, а не только мать. Время декрета они делять пополам.
И многие мои знакомые — такого же мнения.
Может, Вы выбирали себе в жены девушек, которым ближе вести домашнее хозяйство, а не работать в какой-то сфере?)

Ну если про жен, то первая была илюстратором, а вторая зампредом крупного банк. Все эти женские: «Я хочу реализоваться», заканчиваются при первой возможности нихера не делать при высоком уровне жизни.

Все эти женские: «Я хочу реализоваться», заканчиваются при первой возможности нихера не делать при высоком уровне жизни.

Пол здесь вот вообще не при чем — возможность нихера не делать при высоком уровне жизни одинаково привлекательна для всех.

не для всех, для некоторых только после выгорания

«Я хочу реализоваться», заканчиваются при первой возможности нихера не делать при высоком уровне жизни.

Дічь полная. Паперше домашний быт + уход за ребенком, а тем более детьми, а тем более грудными — это не «нифига не делание», это работа и работа тяжелая (не путать со сложная).
Это тяжеле(не путать со сложнее) чем код колбасить (я проверяла и быреньки смоталась назад в сложную работу аки только смогла).
Ни один человек ни мужчина ни женщина не променяет сложную и хорошо конвертируемую работу на тяжелую и плохо конвертируемую и ценимую(вы тому доказательство та и пол форума не ценит). потому в иллюстратора еще верится если там плохо оплачиваемая работа с укробыдломенеджментом. А вот в зампреда верю с трудом.
ЗЫ. Не видела ни одной айтишницы, а я их знаю дофига имя им легион, кто б с рождением ребенка навсегда засел дома «не делать нифига». 90 процентов синьорит выскакуют из декрета до года назад в свою айтишечку уютную.
ЗЫЗЫ. я уже молчу неприкольно поменять действительно высокий уровень жизни на тоже впринципе неплохой, но в 2 раза ниже.

сравнила, айтишниц. ну не всем так везет женится на айтишнице. большинство населения все же состоит из меркантильного быдла.

Те договориться чтобы ребенок жил полгода у матери, полгода у отца невозможно. Ах да чаще всего не дают отцу общаться с ребенком. А почему не дают, а потому что можно повесить алименты и пинать хер, ещё и в соцслужбы пойти и трясти деньги с налогоплательщиков.

Развитая, добрая и следящая за собой женщина без проблем найдет себе нового, достойного мужчину (даже с ребенком).

Бывший будет кусать локти и выть на Луну. Ибо только полный дурак может свалить от порядочной, доброй женщины, развитой, самодостаточной как личность, имеющей свой стиль и обаяние.

Хорошо изучайте своих парней до принятия решения о создании семьи, их дела (поступки), мечты (профессиональные амбиции), их родителей (особенно материнскую линию), какие отношения парня со своей мамой (так как могут быть аналогии с переносом на жену).

Не совсем согласна с Вами. Даже

от порядочной, доброй женщины, развитой, самодостаточной как личность, имеющей свой стиль и обаяние.

— мужчина может «свалить», если она не удовлетворяет его в сексе, например.
Или — если у них совершенно разные интересы и цели в жизни настолько, что они могут идти только разными путями.

А со второй частью Вашего комментария (хорошо изучайте..) — согласна. Но понимание этого приходит обычно поздно 😅😅

— мужчина может «свалить», если она не удовлетворяет его в сексе, например. Или — если у них совершенно разные интересы и цели в жизни настолько, что они могут идти только разными путями.

Если хотя бы повстречать 6-12 месяцев, то это можно выяснить. И про секс (надо практиковаться, стараться), и про интересы и цели (спрашивайте, интересуйтесь, задавайте вопросы). Для меня вообще загадка, о чем можно общаться и как проводить время год, чтобы об этом не узнать :)

А то знаете, есть люди встречаются 4-6 лет, а потом такие в браке ноют, что для них что-то стало неожиданным открытием. В таких случаях возникает вопрос: «а куда вы смотрели эти 4-6 лет».

Если есть момент любовно-эмоциональной слепоты, тут иногда помогают комментарии со стороны от мудрых (позитивно опытных), порядочных (честных) и уважающих вас людей.

Маю одну сім’ю на приміті. Досить заможні, обоє лікарі і невеликому райцентрі, зі сторони все чудово. Якось, сидимо за столом, трохи випили, і вона каже моїй дружині, слухай я так втомилась, приходиш з роботи спустошена, а вдома цей... Думаєш, хоч би сьогодні не ліз до мене...
Отака любов. І люди роками живуть так, тихо ненавидять один одного, слухаючи про «треба до психолога сходить», «треба практикуватись», «спільні цілі».

Ибо только полный дурак может свалить от порядочной, доброй женщины, развитой, самодостаточной как личность, имеющей свой стиль и обаяние.

Причин свалить от такого сокровища можеь быть миллион с хвостиком, начиная от простейшего закрутил с другой на 20 лет моложе.

Тут такое, никто от этого незастрахованный. Везде есть свои нюансы, идеальных ситуаций нет почти ни у кого.

Все действительно стоящее и важное в жизни долго и бережно строится, но быстро разрушается. Фарфоровую вазу можно делать 2 недели и разбить за 2 секунды.

Думаю, что надо искать причины в себе (как успехов так и поражений) и позитивно (конструктивно) смотреть на любые обстоятельства. Меня когда-то бросили после 5 лет. Со времен понял и осознал, что мне тогда повезло. Ибо можно было залезть в куда большие проблемы.

Иногда кажущиеся «плохие» события в реальности не такие уж плохие. Если от вас уходить предатель, лицемер или лжец, разве это плохо?

Все действительно стоящее и важное в жизни долго и бережно строится, но быстро разрушается. Фарфоровую вазу можно делать 2 недели и разбить за 2 секунды.

Цу туфта. Прихильність багато років, не гарантує нічого. Як тільки стосунки дали тріщину, треба шукати можливість розійтись з найменшою шкодою. Якщо ви готові приносити себе в жертву — це ок, вас з радістю зжеруть, але не реба радити таку позицію іншим.
І ще одне. Якщо жінка відчула, що чоловік їй неприємний, вона його зневажає за якісь вчинки, чи просто за те, що дозволив себе підкорити, принижує і отримує від того задоволення, то вже ніякі розмови че склеювання ваз, цього не змінять. Лише раз мав приклад, коли жінка змінила своє ставлення. Після розлученні чоловік змінив роботу на більш грошову, зайнявся спортом, і почав водить толпами молодих дівчат. Лише після цього вона усвідомила, яке щастя втратила, та намагалась за бідь яку ціну повернути. Але то вже нова історія з новими героями.

і почав водить толпами молодих дівчат.

Ох і дибіл. Ну лайно до лайна липне, тепер ясно чому в нього шлюб розпався.

Так, всі хто не відповідає вашим стереотипам, мабуть дибіли. Чудова позиція!

я уже совсем запутался, одни говорят что в Украине вообще можно женщину кинуть по разводу если нанять адвоката, тут говорится, что наоборот.... кому верить....

Никому верить нельзя, это первое правило улиц.

Так вот почему рядом тема про проверку квалификации сотрудников?

Не, там приват взял на себя роль контролирующих органов государства.

А я ще думав, де ж ті 40% ІТ-шників сховались, які за Зелепня голосували. А ось вони, всі туточки, можна перепис робити.

До чого тут це? Ви б ще дію сіті і руку кремля сюди б приписали. Якщо Вам не подобається коментарі, то може тому, що на доу стільки хейту у комментарях, що я гадаю більшість адекватної аудиторії намагається сюди навіть не дивитись.

Будь яка тема у коментарях зводиться до

  • мовний срач
  • дія сіті срач
  • релокейт срач
  • «культурний срач» прихильників Порошенка і Зеленського
І звісно, всі ці теми дискутуються у фірмовому стилі з великою шаною до співрозмовників

Люди, які тут вважають, що 25к на дитину в Україні — великі гроші, підніміть руку — у кого є діти?

На ребёнка (нормального, а не будущего быдлана) не много, на бывшую — очень даже.

У меня где-то так на ребенка 25-30к и выходит, зарплата сильно больше.

Я вам заздрю, у нас — суттєво більше :)

Это частные школы столько «сьедают»? Или еще что-то?

І школа теж.

Ну у меня учится экстерном с репититорами, уходит 17 часов в неделю и стоит ~ 20к.

развечто у вас он один.
Чем больше детей тем дешевле на одного обходится.

Троє :) Але дочка-то одна, тож, ніяк не зекономити :-D

тоесть у вас трое детей, каждый обходится «суттево» больше $1к? И что остается то?
а вы вообще где живете? что то тут не так.
Ну или у нас разное «суттево», в моем понятии это раза в два больше.

Старші «обходяться» дешевше :) Вони вже не підліткі :)

зекономити

зелебобик детектед

дуже грунтовний висновок. аналізуйте ще! це точно ваше!

школота зовсім не розуміє, що гроші йдуть в руки «бившей», а не дитині напряму. і що часто «бившим» завжди мало. ти можешь дитині куплять одежу і взагалі всім забезпечувати, ала з формальної точки зору цього всього немає і ти все одно маєш платити екс-жінці. а мораль в тому, що школоті бажано навчитись думати перед тим як писати.

и очень часто этой школоте 40+ лет

Я бачу, у народа так підгорає від суми 25к на дитину, наче це якісь надвеликі гроші. Але ж це взагалі не гроші, якщо, наприклад, дитина ходить в приватну школу. І навіть без приватної, але із декількома кружками, секціями та репетиторами це — звичайна середня сума утримання дитини, щоб ні в чому не обмежувати її розвиток.

Таке враження, що більшість коментарів тут одразу після розлучення почнуть вважати свою дитину чужою і ставитись до її життя та розвитку відповідно.

А если посмотреть на это с другой стороны? Жена попросила на ребёнка сумму в 8 раз больше своей зарплаты. Это нормально?

Я так думаю, що якщо ти з такою дружиною народив дитя — так, це твоя відповідальність. Навіть якщо дружина прость в 8 раз більше.

Деньги должны идти исключительно на ребёнка, но какова вероятность того, что в данном случае так будет? Вангую, 80%+ этой суммы уйдут не на ребенка.

Це також відповідальність людини контроллювати, які витрати і на кого. У нас законодавчо визначено, що це гроші на дитину, і витрачання їх на потреби не дитини можно забороняти через суд.

В моем понимании, супруги оба должны финансово участвовать в жизни ребёнка, тут же вижу, что жена решила свесить лапки и скинуть финансовую ответственность на мужа.

И где ты тут это видишь? Все, что видно, это то, что чел мутит какое-то странное говно, чтобы не платить алименты. Только вангуешь, а уже захейтила тетку лол за которую вообще ниче неизвестно

Там є її зарплата в 3200 грн, хоча я сподіваюся, що її справи все ж хоч трохи кращі, все ж лікар

Даже тут на форуме полно примеров «дарагая, не работай, я нас обеспечу», а потом, если союз не задался...благородный добытчик как тут на мамулю бабки записывает?
У айтишника партнёр наверное почти всегда будет получать ощутимо меньше, тем более тут ещё врач, после развода все должны свитчиться в айти походу, а то чето работают там врачами бесполезными, денег на общего ребёнка требуют 🥲

Даже тут на форуме полно примеров «дарагая, не работай, я нас обеспечу», а потом, если союз не задался...

Так, є таке, але такої фігні все ж не підтримую. Напевно, якщо для людини це норм, то такий результат який вийшов — це очікувано

У айтишника партнёр наверное почти всегда будет получать ощутимо меньше

То так, але я вважаю що у нас не тільки в країні в айті бабки водяться. Як мінімум у Києві, але гадаю і у Львові, Одессі, Харкові, Дніпрі спеціалісти і інших напрямків можуть отримувати 1000-2000$ у місяць. Якраз лікарі, юристи, й інші вузькі спеціалісти. За меньші міста не впевнений.

тем более тут ещё врач, после развода все должны свитчиться в айти походу, а то чето работают там врачами бесполезными

Звучить неправильно, але я вважаю що нормальний лікар буде отримувати нормальну зп в Україні. Так, напевно буде це у приватній клініці. Якщо лікар працює на 3200 грн, і не баче як вийти на нормальні гроші (1000$+ за 40 годин у неділю), то звісно він має свічнутись в айти, або поїхати на заробітки чи працювати/жити там де він за свій фах буде отримувати гідну компенсацію.

А як по іншому? Якщо б я (умовний хлопець) отримував мінімалку, то що б мені залишалося б? Мене б просто б з’їли комплекси, як я маю взагалі ходити на побачення, і розповідати що я рівний хлопець, коли розумітиму, що грошей нема взагалі? Ще б хтось з дівчат мене б точно напряму обклав поганими епітетами на побаченні. Свічнувся б, або переїхав. Отримувати в довгу низький дохід то не варіант взагалі, це просто невідповідально по відношенню до себе.

Але я впевнений, що нити легко, але можливості є, коли ти спеціаліст з фахом і досвідом. Можливо не у всіх містах, але у топ 10 містах точно є.

Це можна бачити по тому, як швидко розкуповують не найдешевші квартири, які машини їздять, не тільки у Києві, як забиті ресторани увечері.

Все так, но никто из присутствующих не знает кто из обсуждаемых М и Ж что делал со своей жизнью, что пытается предпринять и так далее. Дано:
— мужик, который мутит невменяемый схематоз с маман на огромной галере(как это вообще у него вышло и зачем это галере!), чтобы слиться с выплат на ребёнка
— баба, которая добивается выплат через суд

Каким-то тупым образом (жопой походу почуяли) особо одаренные узрели здесь, что баба и деньги не туда сливает, и работать не пытается, и на шее висела, и ниче не хочет делать.
Натурально зеро инфы о любых деталях жизни людей, но мразь почему-то тетка с брошенным ребёнком.

А если мужик тотал неадекват, если сам слился и на ребёнка болт ложил? А если такую сумму % от зп назначил суд после того, как муж вообще ниче не платил? Да не, бред какой-то, бабадуравиновата, ванга сказала.

як я маю взагалі ходити на побачення

Например, искать девушек тоже с низким доходом?

Так, але не завжди для дівчини з низьким доходом буде норм, що у хлопця він теж не дуже. Бо є культура, що заробляти це обов’язок саме хлопця.

А ви обходите стороной дам с такой «культурой», не всех так, к счастью, воспитывают.

У тебя дети есть? И ты реально тратишь на них 25 тысяч? Вот именно на ребенка, а не «только на еду уходит 30 тысяч в месяц»

супруги оба должны финансово участвовать в жизни ребёнка

В житті дитини потрібно брати участь не лише фінансово. Дитині потрібно готувати та подавати до столу їжу, складати ланч бокси та наливати термос із чаєм в школу, водити в садочок/школу та забирати з садочка/школи, на гуртки та з гуртків, водити до лікарів у разі потреби та контролювати виконання призначень лікаря, водити дитину на прогулянки, купати, розчісувати, вчити з дитиною уроки, розбирати з дитиною шкільні конфлікти, ходити з дитиною по магазинам та вибирати одяг та взуття, контролювати, щоб дитина одягалася по погоді. Цей вклад значно важливіший за фінансовий.

Вангую, 80%+ этой суммы уйдут не на ребенка.

Вангую, що нічого вищепереліченого з нефінансової складової участі в житті дитини батько не робить (вангування має таку ж ймовірність як і Ваше про нецільові витрати). Мій колега, який якраз приймає активну участь у житті дитини, аліменти не зажав, і платить тисячу доларів у якості аліментів зі своєї волі, а не за постановою суду. І, звісно, залишив дружині з сином квартиру.

Молодець звісно, але

І, звісно, залишив дружині з сином квартиру.

Мені, наприклад, не здається що це якась така норма.

Треба дивитися на фінансовий стан у кожному окремому випадку для кожної сім’ї.

Звісно, якщо залишити квартиру то не проблема, то й добре.
Але я гадаю, що не всі у нас в країні, та в айті, настільки заможні. Бо є й як спеціалісти, котрі не гребуть бабло двома руками. Звісно для високооплачуваних спеціалістів то проблема меньша, але для багатьох людей з не топ зп в айті, та й для середнього громядянина, то 10-20 років накопичень.
Тобто купити одну гарну квартиру і зробити ремонт — то справа цілої найактивнішої частини життя.

Як на мене, то це якраз норма, що людина старається зробити життя своєї рідної дитини максимально комфортним.

Дякую за ваші коментарі. А то я думав, що взагалі тут один опинився проти всіх.

Немає за що — це Вам дякую за Вашу людяність, небайдужість та активну громадянську позицію.

А при чем тут эта тетка? Взял ребенка, а она может идти дальше по жизни.

Обговорюваний персонаж дитину не взяв.

Кстати, а об этом было написано? Могли бы Вы процитировать этот текст? Спасибо.

Алименты и проживание почти всегда выводятся в отдельное судопроизводство.

І, звісно, залишив дружині з сином квартиру.

cuckold detected

Настоящий мужик доминирует над слабыми и беззащитными, выставив жену и ребёнка на мороз!

Нет, просто незнакомую тетку на мороз. Зачем ребенка выставлять, забираешь и воспитываешь.

И почему никогда не рассматривается вариант, что если жонке настолько тяжело тянуть ребёнка, то пусть сама от него отказывается, а муж хоть на шею ей в ответ не сядет как она ему и сам потянет финансирование? Да не, бред какой-то
Дело в том что сама схема несправедливая и создаёт условия для поиска финансовой выгодны исключительно женщинам в силу обстоятельств установленными законом. Облагать алиментным налогом весь доход крайне нечестно, при том что процент может дойти до трети, а ребёнка тебе позволят видеть и участвовать в его жизни дай бог через выходные
Очень уж много несправедливости в бракоразводном процессе для мужчины наблюдается что делает женитьбу крайне непривлекательной перспективой, тормозя развитие современного института семьи

Та просто подвид оленя: Олень Благородный))

Ми вже зрозуміли, що Ви — людина з багатою фантазією.

Жеесть((( Почитав такие комментарии — становится страшно вообще заводить ребенка и создавать семью. Когда видишь такое — человеку плевать на своего родного ребенка. Это кем нужно быть?((( нЕлюди((((

Когда видишь такое — человеку плевать на своего родного ребенка. Это кем нужно быть?((( нЕлюди((((

Вы абсолютно верно отозвались об очень распространённой позиции женщины в таком конфликте. На ребёнка ей плевать, что вырастет моральный урод со сломанной нафиг психикой, главное — утвердиться над «предателем» (которого скорее всего сама и создала).
Только проблема в том, что это как раз люди.

Я не поняла, я где-то писала, что женщине плевать на ребенка??
Вижу, с логикой Вы вообще не дружите?))
Процитировали мой текст и написали что-то Абсолютно левое))))))

Вижу, с логикой Вы вообще не дружите?))

Вполне законная интерпретация ваших слов — причём более логичная, чем у вас в большей части постингов.

І, звісно, залишив дружині з сином квартиру.

Не дружині з сином, а дружині.

Почему так? Потому что в подобных разделах имущества — всегда формулировка «им», но нет ни слова ни упоминания — «а мне». Мужчина в этих уравнениях отсутствует как переменная. Именно против этого и борятся МДшники.

Дружині з сином. Чому так? Бо дружина живе там з сином.

Кстати, симулировать траты на ребёнка проще простого, а потом положить те деньги в карман себе.
Зарплата 3к грн это же смех, даже не.квалифицированный персонал больше получает, само собой, жене этих денег не хватит и она начнёт мутки с теми 25к.
У меня знакомый жене хорошие деньги подбрасывал, те должны были идти их 3м детям, а потом узнал, что дети донашивают одежду друг друга, а жена тратит деньги на наркоту.

Я легко могу представить как просимулировать траты на ребенка: у меня сестра преподаватель английского, пишешь что ребенок якобы занимается с преподом по 500-600 в час, откат маме 50% — все в плюсах :DD Соседка детский массажист, дальше вы поняли )

Купить детскую кроватку, сфоткать чек и потом её вернуть 😂 или купить шмоток детских для подруги, которая вернёт налом 😁

Вы бы поступили так со своим родным ребенком?

Я не завишу от партнёра финансово, мне такие мутки не нужны.

Поставлю вопрос по-другому: Вы бы тратили деньги на себя в ущерб своему ребенку?

Что значит ущерб? Он будет голодать или спать на полу? Или же не пойдёт в топовую школу города и не будет заниматься с персональным и тренерами и репетиторами? У каждого человека понятие ущемления ребёнка свое.

Те, кто тратит в ущерб, тут в этом не признается. (Ну, с поправкой на пару знаменитых примеров.)

А сестра — работает бесплатно? Она ведь тоже тратит свое время.Какие-то странные рассуждения. Можно подумать, что мать будет на всем так чудесно экономить — прям в шелках ходить! А уход за ребенком в одиночку — это «как семечку выплюнуть»! Легко! ))))

Это наверняка только белая часть зп

Значит, перед тем как заводить ребенка — нужно позаботиться о финансовой стабильности ОБОИХ членов семьи. А — если мать должна зарабатывать точно так же, как и отец — то мужчины пусть не «впаривают», что «женщина должна готовить, мыть, убирать, семейный очаг хранить и т.д.»! Женщина — пусть тоже занимается своим личным ростом, собой, здоровьем и карьерой. Ни на какой быт у нее времени не будет. Вообще. (Ну, или минимально будет. Для себя самой есть приготовить и все). Согласны, мужчины?

Часто густо женсчіни так наготують і наприбирають, що після них чоловікам потім і вечерю на сабе і дітей доводиться самим готувати і хату по новій прибирати.

Есть куча мужчин, которые обеими руками за то чтобы его женщина не была домохозяйкой. У меня один из таких 😂

Я считаю, что это — круто! А что Вы едите? Каждый себе готовит, или по очереди? Или — никогда не готовите?

Во-первых — не нужно было заводить ребенка, если у жены почти нет зп а муж не собирается финансово содержать семью.
Во-вторых — для ребенка важна здоровая и счастливая мать! Поэтому, если даже из алиментов мать купить себе еду — это нормально.
В-третьих — Ни одна нормальная мать не будет делать себе маникюр, вместо того, чтобы купить одежду, еду или оплатить репетитора ребенку! (Может быть, только какие-то редкие случаи, если мать наркоманка, например).
В-четвертых, Ваш комментарий про наркоту не уместен, так как, если бы в описанном случае жена была наркоманкой — в суде разговор был бы другой.

Та жена по-больше мужа из этого топика зарабатывает))
А Вы, судя по всему, его жена))) Чуйка у меня очень хорошо развита)))

Омг))) Нет, я не его жена))) Просто у меня подгорает от несправедливости.
Я даже за то, чтобы ребенок остался у мужчины, если и мужчина и ребенок — ЗА.
Я — за справедливость и за равенство.

Во-первых — не нужно было заводить ребенка, если у жены почти нет зп а муж не собирается финансово содержать семью.

То есть она сама виновата? Неожиданно.

В-третьих — Ни одна нормальная мать не будет делать себе маникюр, вместо того, чтобы купить одежду, еду или оплатить репетитора ребенку! (Может быть, только какие-то редкие случаи, если мать наркоманка, например).

Обычно к таким утверждениям требуется статистика.

То есть она сама виновата?

Ну если она от святого духа забеременела — то — да, сама))))

А если муж превратился в «святого духа» только узнав о ребёнке (хотя до этого обещал)?
Вот у вас точно что-то с логикой — говорите о справедливости и равенстве, а защищаете не пойми что.

Только в Украине отсутствуют мехнизмы этого контроля в принципе.

Алла, а как ты видишь калькуляцию? Условно, в квартире проживает мать с ребенком. Коммуналку- делить? Аренду? Или там еда. Или ребёнок заболел, мать на больничном.Или, например, отвези-привези ребенка в сад, или срочно надо срываться с работы, так как ребенку, условно,плохо итд. Я тоже полагаю,чтобы не попадать женщине в такую долговую яму, нужно хотя бы иметь средний доход и запас денег- но это очень нереально. Даже если отец выделил сумму денег и появился пару раз в месяц, то нагрузка вся на матери, увы. Заранее надо договариваться всем или понимать отцу, что и бывшая жена- это тоже его ответ-сть, хотя бы до момента её замужества нового или самостоятельности.

Нет, бывшая жена это не его ответственность, на то она и бывшая.
Он в ответе только за ребенка, которого закоммитил)

Да как раз и выходит, что ответственность. Среди моих знакомых, которые развелись и тоже из айти, ответственность сохраняется не ради женщины, а ради ребенка, которого и воспитывает бывшая.

Не путаем моральную сторону вопроса и то, как это работает по закону.

Закон как раз учитывает моральную сторону (что логично) — и постановил выплачивать алименты.

якщо ти з такою дружиною народив дитя

Погоджуся з Вами в тому плані, що треба відповідально відноситися до того, з ким дітей робиш.

Можливо б розлучень було б меньше, якщо б не було цього тиску від старшого покоління, що треба дітей робити вже в універі, коли ще особливо ніхто з партнерів не стоїть міцно на ногах в цьому житті.

І все ж погано, що в нас є такі низькі зарплати у людей, хоч мені здається що лікарі все ж не за мінімалку працюють)
Вони хоч і працюють на внутрішній ринок, але це теж професія яка потребує знання, майстерність, і є багато місць де лікарі непогано заробляють. Мед сестри наче заробляють меньше, але на них наче й вчитися не потрібно.

А если потеряешь свой сеньорский доход, то всё, ребёнка хоронить? 🤦

Тут питання не в тому, що чоловік утримує колишню з дитям, а в тому, що якщо заробляєш — віддаєш частину дитини, і це чесно.

А Вы не знаете, что происходит в семьях, которые не могут обеспечить ребенка?... Или ребенок живет в очень плохих условиях, или, в итоге — ребенка забирают в приют. К чему Ваш комментарий, вообще не понятно.
А если Вы вдруг имели в виду, что зп мужа станет ниже — то просто делается перерассчет алиментов, если Вы не знали.

а у парня есть возможность отказаться если это произошло случайно ?

зачем оставлять с такой женщиной своего ребенка — вообще загадка. Надо отбирать всеми возможными способами.

Статистика каже, що шансів у Вас небагато.

Люди, ви хворі? До чого тут дохід іншої сторони? Це гроші — для ВАШОЇ дитини!

Нет, выше я написала, почему.

Какая-то нездоровая ненависть к незнакомым женщинам, 0 инфы, но она хитрожопая шаболда, а вот муж, с известной инфой, нет )))

Выше Вы написали ерунду. Если для Вас ваш ребенок не важнее всего на свете — то это очень большая редкость, к счастью.

Которыми почему-то должна распоряжаться теперь уже малознакомая тетка без обязательств по отчету :) Это все равно что кричать: «Надо много платить налогов государству, это же для страны».

Не «малознакомачя тетка», а — женщина, которая воспитывает ТВОЕГО родного ребенка. Дарит ему тепло и радость. Заботится о нем 24 часа в сутки. Живет ради него.

А вот не надо жить ради ребёнка, такой человек в итоге становится скучным и перестаёт развиваться.

Воспитывает !!! . Мадам ну прикратите. У меня уже грудь седая, чтобы верить таким бредням.

Я гадаю що ненормально, але й отримувати 3200 грн в 2019 це теж якийсь треш, особливо для людей, які вже навіть дітей роблять.

Про 25000 — мені здається це багато, хоча там батько і може витягнути таку суму.
Я не розуміюся в витратах на дітей, але аліметни розміром 2 середні зарплати (за 2019 рік) то явно не мала сума для України.

Я маю на увазі це багато як обов’язковий платіж призначений судом, я вважаю що обов’язкові суми повинні бути дещо меньші, а добровільні то вже інша справа.

Нет, не нормально, такое можно и нужно оспаривать.

У большинства комментаторов после развода ребенка тупо заберут и начнут требовать по «25к». Не проблема заплатить на своего ребенка, проблема проконтроллировать, идет ли вся сумма на нужды ребенка. Участвовать должны оба родителя в равной степени.
Почему-то схема 50/50, когда ребенок живет 2 недели у отца и 2 у матери и никто не требует денег, в Украине нереальна. И все прекрасно знают по каким причинам(((

ребенка тупо заберут и начнут требовать по «25к»

Ось це «требовать по 25к» — це у вас звідки, люди? Чому «требовать»? Ви справді не можете домовитись із колишнім супругом про сумісне виховання та утримання дитини? А як же soft skills?

проблема проконтроллировать, идет ли вся сумма на нужды ребенка

Ця «проблема» може виникнути тільки у того, хто і в шлюбі своєму партнеру не довіряв. Це дійсно чудово висвітлює відношення людини до світу.

схема 50/50, когда ребенок живет 2 недели у отца и 2 у матери

Психологи не дуже радіють такій схемі.

Ось це «требовать по 25к» — це у вас звідки, люди? Чому «требовать»?

Потому что у всех моих разведенных знакомых одно и то же вне зависимости от уровня дохода — ребенок уходит бывшей, которая требует условные 25к и всячески препятствует встречам отца с ребенком, даже при полной оплате назначенных судом аликов. Никакие «решения суда» не помогают, потому что исполнительная служба просто не хочет заниматься. Можно судится уже с исполнительной, но это все затягивается на годы, пока отец не видит ребенка.

Ви справді не можете домовитись із колишнім супругом про сумісне виховання та утримання дитини? А як же soft skills?

У меня нет бывшей жены, просто смотрю на ситуации друзей-знакомых. У 99% не получается договорится, ну и софт скиллс должны с 2 сторон же идти.

Ця «проблема» може виникнути тільки у того, хто і в шлюбі своєму партнеру не довіряв. Це дійсно чудово висвітлює відношення людини до світу.

Я даже себе не доверяю на 100%

Психологи не дуже радіють такій схемі.

Немецкие суды видимо не знают про «психологов», раз стараются на 50/50

>

Немецкие суды видимо не знают про «психологов», раз стараются на 50/50

зачем распростронять этот бред? немецкие суды, оставляют детей с матерью в 100% случаев, за редким исключением

всячески препятствует встречам отца с ребенком

Коли один і батьків чинить опір для участі іншого в вихованні дитини, — для вирішення цієї проблеми є цілком законні і цивілізовані шляхи. В Україні: органи опіки та суд.

У 99% не получается договорится,

І це жахливо. В першу чергу — для дитини. Але я чомусь впевнений, що ці 99% домовляються не про участь в вихованні дитини, а про розмір аліментів, про те, як поділити майно і взагалі, чому ти мене кинула, с.ка ти така неблагодарна :)

Я даже себе не доверяю на 100%

Що ж, тоді один із батьків починає виплачувати узгодженні аліменти, а тим часом наймає приватного детектива, який збирає докази, що гроші витрачаються не на дитину. Будуть докази — просимо до суду. До речі, це буде чудовою підставою стати головним опікуном дитини.
Але зазвичай є тільки хвора і ображена уява того із батьків, хто сплачує аліменти.

Немецкие суды видимо не знают про «психологов», раз стараются на 50/50

Так, в деяких випадках така схема можлива. Коли батьки живуть поруч або мають змогу обидва возити дитину в той самий дітсадок чи школу. Але такі ситуації — зовсім не більшість випадків. Проблема, звісно, не самому факті життя на два дома, а в постійній зміні звичного оточення поза домом.

А як же soft skills?

А ты пробовал? Несколько лет после развода в первую очередь может играть обида и даже адвокаты с той стороны могут не для протокола говорить, мол сочувствую, чувак. Потом может пропустить, а может и нет.

А ты пробовал?

Так.

Тогда можно было бы и не разводиться)

Нагадайте, коли я питав у вас поради?

Лол, как буд-то тут твоих советов кто-то спрашивал, чтобы ставать в позу обиженной кисо 🤦‍♂️

Ось-ось! Давай, анонім, вилазь із своєї начебто «цивілізованої» шкарлупки. Покажи себе справжнього :)

Ты сам начал учить жить без спросу, потом обиженного корчишь.

Ображатись? Анонімка, в тебе ще ображалка не виросла :-D

Покажи себе справжнього

Вот ты, моралфаг, и показал, молодец.

Так я себе ніколи справжнього не приховував. Ненавиджу бидло і ставлюсь із презирством до моральних уродів. Мені за себе не стидно.
А тобі, анонімка, за себе стидно?

А тобі, анонімка

Прям моральное превосходство попёрло 😂

Мені за себе не стидно.

Неудивительно, с напрочь отбитой саморефлексией то.

Мені все ще дуже важлива думка анонімки :)

а ЧСВ то раздул)
infinitespider.com/...​ice_-_Green_tree_frog.jpg
Отойду подальше, пока обиженко не лопнуло

Можно было не женится, ну или потратить 70 гривен не на портвейн, а на пачку брони.

Как ты можешь договориться с бывшей пиявкой что будешь давать 15-20к если она знает что по закону может откусить 25?

А Вам все равно, насколько здоровой и обеспеченной будет женщина, которая 24 часа в сутки заботится о Вашем ребенке?
Кстати, посчитайте почасовой рейтинг няни за 24 часа. Каждый день. И так — за месяц. Сколько выйдет?

Кстати, посчитайте почасовой рейтинг няни за 24 часа. Каждый день. И так — за месяц. Сколько выйдет?

Та без проблем. Отдавайте ребенка отцу и вперед и с песней по жизни. Почему бы так не сделать, вам же будет намного легче стать

здоровой и обеспеченной

?

Да, я согласна с тем, что: если и ребенок, и отец — «За» — то пусть ребенок живет с отцом.

Но если ребенок остался жить с женой (у котороой нет зп. И муж об этом ЗНАЛ, когда они заводили ребенка) — то — естественно — нужно содержать ребенка.

Почему-то схема 50/50, когда ребенок живет 2 недели у отца и 2 у матери и никто не требует денег, в Украине нереальна. И все прекрасно знают по каким причинам(((

У мене є такий приклад серед знайомих. Таке собі.

У большинства комментаторов после развода ребенка тупо заберут и начнут требовать по «25к». Не проблема заплатить на своего ребенка, проблема проконтроллировать, идет ли вся сумма на нужды ребенка.

со стороны жены схема нередко сложная, там бывает мама-тёща одна и одинокая бабушка, и им скучно и денег мало. Так что доча вышла замуж и обратно зашла. Сами выдали, сами развели.
Потеря денег для отца в таком раскладе — это наименьшая из потерь.
В общем, чтобы не стать спонсором продолжения рода самок homo-богомола, имеет смысл проверить нету ли там в анамнезе у невесты одиноких мамы\бабушки и мужыков-козлов.
Логично, что общаться с ребёнком не дают, дабы не нарушать непротиворечивую картину, закладываемую в прошивку ребёнка.

Думаю, что это редкая ситуация. А то в Вашей ситуации получается, что жена — безврольный овощ, без своего мнения, без чувств и т.д. Где Вы видели таких людей?
Если жене хорошо с мужем — а ему хорошо с ней — зачем им расходиться вообще? Из принципа?)))))
Или, по-Вашему, — это супергениальная идея — заработать аж 25 тыщ (!!) помесячных выплат — родив ребенка (это ж легко)), всего лишь 9 месяцев мучений и угробленного здоровья и потом несколько лет без сна. И несколько лет своей жизни полностью посвятить новому человеку, отдавая всю свою энергию и все свои силы?
Очевидно, что лучше найти дело по душе и зарабатывать больше 25 тыс)) И жить отдельно от бабушек))) Или Вы считаете, что кто-то действительно мечтает прям все время жить с бабушкой, а не строить карьеру, насколько может и путешествовать, насколько может??
-
А вот родителям лучше не лезть в личную жизнь детей. Это — да.

Если жене хорошо с мужем — а ему хорошо с ней — зачем им расходиться вообще? Из принципа?)))))

Из тараканов, воспитанных матерью или подругами. Вполне типовое.

А вот родителям лучше не лезть в личную жизнь детей. Это — да.

Во все аспекты? Или с детьми таки могут участвовать?

Я пишу комментарии — по факту ситуации. А Вы приписываете каких-то тараканов))))
По такой логике — и мужу можно тараканов приписать)))))

Я пишу комментарии — по факту ситуации. А Вы приписываете каких-то тараканов))))

Так они типичны. И по некоторым оценкам, ими страдают от 1/3 до 1/2 женщин. Но даже если это 1/10 — то всё равно тот, кто не подготовлен, может тривиально попасться в ловушку.

По такой логике — и мужу можно тараканов приписать)))))

Безусловно. Просто не надо абсолютизировать.
В среднем, да, мать немного лучше настроена на заботу о детях, чем отец. Но отклонения бывают такие, что делать из этого универсальный принцип нереально.

Во-первых, Перед тем, как заводить ребенка, мужчина не знал, что у жены практически нет зп?.. То есть — он прекрасно понимал, что финансово их тянуть будет именно он. Не так ли?
Во-вторых, для ребенка важна здоровая и счастливая мама. Поэтому, если даже она и потратит из алиментов что-то себе на еду — то это для того, чтобы у нее были силы воспитывать ЕГО ребенка. Логично, если ты будешь помогать финансово женщине, которая ухаживает за ТВОИМ ребенком 24 часа в сутки, каждый день. Да любая мать, в первую очередь будет заботиться о ребенке, а уже во-вторую — о себе!

Але ж це взагалі не гроші, якщо, наприклад, дитина ходить в приватну школу. І навіть без приватної, але із декількома кружками, секціями та репетиторами це — звичайна середня сума утримання дитини, щоб ні в чому не обмежувати її розвиток.

Настаивать на увеличении суммы алиментов из-за учебы в частной школе — безрезультатно, потому что суд предложит бесплатную альтернативу, гарантируемую государством.
Платная школа, кружки, факультативы — опциональные и оплачиваются родителями 50:50

Не 100% от отца, когда мама вместо вклада в ребёнка вкладывается в то, чтобы накачать свой свисток для фотографий в соцсетях.
Не 100% от мамы, когда отец самоустранился и дёрнул куда подальше, не участвуя в жизни ребёнка.

Настаивать на увеличении суммы алиментов из-за учебы в частной школе — безрезультатно, потому что суд предложит бесплатную альтернативу, гарантируемую государством.

Тобто, якщо б ти був батьком дитини, нормально заробляв, і розвівся із матір’ю дитини, ти б так і вчинив? Сказав би: «хрін я дам гроші на нормальну школу своєму синочку (дочці)»?

Я все ще не розумію, що з вами не так, люди? За що ви збираєтесь КАРАТИ свою дитину? Вона в чомусь винна?

Нет, оплатил бы нормальную школу ребёнку (половину). А деньгами не давал бы :)

Я вірно розумію, що якщо б мати ВАШОЇ дитини заробляла недостатньо грошей, щоб оплачувати половину, ВАША дитина залишилась би без гарної школи? Давайте, розкривайтесь по-повній.

Нет, мать осталась бы без ребенка. Нет денег — нет печенья

Розгорніть вашу думку. Що ви сказали б судді, чому саме ви маєте виховувати дитину?

Для сохранения уровня жизни ребенка. Если у матери зп 3200, то соответственно она не может предоставить ребенку уровень жизни который был в семье. Никто не спорит, 500 долларов надо будет занести опеке, но это мелочи. Откуда знаю? Личный опыт.

Ах, ось що. Ви просто підкупили державних службовців, здійснили кримінальний злочин. Чудово :)

Мать бы осталась без ребёнка, как неспособная дать ему надлежащее воспитание и содержание.
Только не начинай за «ребёнок без матери не должен расти, и все такое»

Ох уж ці теоретики. У вас здатність виховувати дитину якось залежить від доходу? Ви справді вірите, що зможете знайти настільки мразотного суддю, який підтримає вас в такому ставленні?

Я практик. Сам это сделал 20 лет назад. Если у матери нет жилплощади достаточной для проживания ребенка (а основной своей массе это будет доля в квартире родителей, которая будет меньше норм) и/или минимальная зарплата, то судьи на раз-два присудят проживание с отцом. Тут главное не включать нытика и не вестись на судейское «как же ребенок без матери», а еще лучше отправлять на заседание адвоката. Ну и подмазать опеку. И заметь, это был 2003 год, когда многие судьи просто не понимали что отец может воспитывать. Если мужчина хочет оставить ребенка, то он сможет это сделать, дорого-затратно, но очень даже можно.

Можливо з хабарем у Вас це вийде. Але 99.9% рішень закінчується «лишити дитину з матір’ю».

У нього саме з хабарем це й вийшло. Зразковий батько. Дітей тільки шкода...

Себя пожалей упорышь. Ты от жены ничего не утаил? Все деньги отдаешь? Все заначки знает? Удачи на теплотрасе, благородный алень. )))

В обсуждениях выше — я во всем с Вами согласна. Только вот тут — нет. Если мужчина — хороший отец — то пусть ребенок остается с ним. Главное — чтобы ребенку было хорошо и чтобы ребенок был счастлив. Ребенок — в приоритете.

Як видумаєте, це гідна людина і гарний батько писав?

Себя пожалей упорышь. Ты от жены ничего не утаил? Все деньги отдаешь? Все заначки знает? Удачи на теплотрасе, благородный алень. )))

Думаю что да. Кстати, вы случайно не гештальт-терапевт? Ато уж очень похоже

Barabaka, я розумію, що ти себе самого вважаєш взірцем вихованості. Але навіщо так відверто палитись? До цього камента я тількі підозрював, що обидва ці акаунти належать одному аноніму. Тепер це — міцна впевненість :)

Може, це і на краще. Ти ж не знаєш всіх обставин.

І тоді хабар, щоб суд прийняв вірне справедливе рішення, а не автоматично штамповане невірне... некрасиво, але...

Може. Але ми цього не знаємо :)

Рекомендую подивитися польський фільм «Тато»

Еще раз. Это был 2003, когда в 99,9999% отдавали матери. Сейчас вроде как меняется и наконец-то права отцов начали уважать.

На сьогодні, ситуція така, що ймовірність отримати рішення на користь чоловіка надзвичайно мала. Це виходить дорого та довго. Простіше домовитись з дружиною про якийсь компроміс.

Ви справді вірите, що зможете знайти настільки мразотного суддю, який підтримає вас в такому ставленні?

ти можеш заспокоїтись і пояснити, шо з цим ставленням не так?

Сорі, це вже площина етики та моральних цінностей, тому тут навряд чи можна щось пояснити, як «закон» чи «правило». Це все дуже індивідуально.
В мене є безліч прикладів, коли багаті батьки взагалі не займаються вихованням дитини і спілкуються із нею раз на рік.
І є інші приклади, коли батьки, ледь зводячи кінці із кінцями, чудово дбають про своїх дітей, виховують їх і приймають постійну участь в їх житті.

Если мужчина — действительно хороший отец — то я поддерживаю такой расклад. Чтобы ребенок остался у мужа. Главное — чтобы ребенку было хорошо! Это — самое главное. В первую очередь!

Так, звісно, у матері немає ніякого приоритету на дитину.

Нажаль, в більшості (але, звісно, не усіх) випадках, коли батьки вимагає і відсуджує дітей у матері, вони це роблять не через любов до дітей і керуються вони не тим, що буде краще дітям, а простою помстою своїм колишнім.

А є приклади, коли навпаки, мати намагається взагалі ізолювати дітей від батька, сама про них не дбає, в суді заламує руки, що «як же дітки без мамки», тощо.

Тут все індивідуально.

Что ты несешь? Ни один отец не будет вбахивать сотни нефти, чтобы забрать ребенка у матери для мести. Знаю случаи очень богатых людей, которые забирали для зашиты активов, но это все равное делалось не для мести. В ситуации среднестатистической семьи — мужчина будет забирать ребенка только в том случае, если понимает, что мать полный ахтунг и ребенок вырастит инвалидом, как минимум психическим.

мужчина будет забирать ребенка только в том случае, если понимает, что мать полный ахтунг

как прекрасно понимать такое через несколько лет брака и рождения ребенка. а некоторые даже ни один раз так ой рукалицо.жпг

Люди змінюються, я за 12 років проживання з дружиною змінився у поглядах та поведінці, і вона може зрозуміти, що їй зі мною більше не комфортно. Авангардний приклад — тепер у мене вдома десятки ящиків з набоями і їй немає де зберігати зимові ковдри та своє взуття :)

Авангардний приклад — тепер у мене вдома десятки ящиків з набоями і їй немає де зберігати зимові ковдри та своє взуття :)

У меня угол (большой угол) комнаты (гостиной) занял мой горный велосипед, лыжи и экип :) второй угол был данят столом с ПК :) пока что выживаем. Всё потому что в спальне угол занят её велосипедом и сноубордом =))

Уух, вы лыжник, а она сноубордист?)) Не спорите на эту тему?))

Уух, вы лыжник, а она сноубордист?)) Не спорите на эту тему?))

Помогаем )) я её вытаскиваю из сугробов за палку, она мне доской накапывает кикер на склонах )))

Для суда потребность в частных школах- не аргумент.
Никто лишать ребёнка ничего не собирается, но ситуация не нормальная, когда бывшая не захочет равноценно вкладываться.
А то как в соцсетях хвалиться — так сразу успешная женщина, у которой ребёнок получает образование в хорошей школе, и вообще все чуть ли не благодаря ей, а как дело до оплаты доходит — так «отец заплати, у меня знаешь как с бюджетом».

Наглых, бестолковых и ленивых баб можно и нужно наказывать — они понимают только язык хамства, контроля и давления.
С нормальными подобные вопросы даже не будут подниматься.

«бывшая не захочет равноценно вкладываться»??
Вы, конечно же, — не учитываете часы, которые мать посвящает ИХ ребенку?
Погуглите почасовой рейт хорошей няни — и умножьте на 24 часа в сутки, без выходных, на месяц.

Знаю человека, который обрюхатил девушку и сбежал, потом обрюхатил вторую и тоже сбежал. В итоге сейчас у него 3е детей, об одном из которых даже его мать не в курсе, но он не женат и даже если бы те 3к грн каждой из них за ребёнка сбрасывал — уже было бы норм. Такие тут все правильные собрались будто реальной жизни не видели.

а что ты видела за свои 30 лет? кроме кода?) и если дать тебе 59 лет жизни, то что ты сделаешь? кроме выжигания глаз кодом и дебатами тут?) каждые 2 года одна часть общества осуждает, вторая обороняется и это продолжается до бесконечности.

Я от щасливий сім’янин і все таке, але не розумію одного. Ящо пара розлучається, то суд дітей віддає одному з батьків, а інший повинен платити аліменти правильно. Тобто для другого дітей вже не існує, він просто фінансосо зобов’язаний бездітний холостяк. Я в такому випадку може існувати фраза

За що ви збираєтесь КАРАТИ свою дитину? Вона в чомусь винна?

Вона ж вже не ваша а вашого колишнього партнера, чи не так?

как-то экс-коллега рассказывал, что на их с девушкой свадьбу пришли ОБА ацца его невесты, в смысле, и биологический папа, и отчим, и дружно набухались до бровей)))

3 раза перечитал пока понял что были отцы невесты.
Сначала все думал что отцы её ребёнка и вероятно скоро он будет 3м с ними набухиватся :)

Месье знает толк в извращениях)

Ну если нормально общались и отец поддерживал отношения с дочерью, почему нет?

Вы пишете, что Вы счастливый семьянин. Вы любите своих детей?
Представьте, на секундочку, что Вы с женой не поладили сильно. И разошлись. Вам будет плевать на Ваших детей?

"

Тобто для другого дітей вже не існує

" — Думаю, что это неверно.

Можливо я не так розумію наше законодавство. Там же начебто, що при розлученні, якщо в подружжя є діти, то обов’язково все вирішує суд — одному з батьків віддають дітей, а інший повинен платити аліменти у вигляді певного відсотка від доходу. Тобто в того, хто платить аліменти прав на дітей вже немає, лише обов’язок перечисляти аліменти. Хіба не так?

Ні. Лишити прав на дитину можуть тільки, якщо батька наркоман, чи б"є дитину чи щось таке. Ваша дитина — це завжди Ваша дитина.

Чому батька? Матір! Це ж тоді що виходить, батьки розлучаються. Батько добивається щоб забрати дітей і мамаша платила аліменти, а вона же і припиратиметься бачитися з дітьми!? Який ужас( Сенс тоді в тих розлученнях.

Ви невірно розумієте наше законодавство. Спробуйте прочитати закон, як він є:
zakon.rada.gov.ua/laws/main/2947-14#Text

Тобто для другого дітей вже не існує, він просто фінансосо зобов’язаний бездітний холостяк.

Це дивний і невірний висновок. Дитина нікуди не дівається. Вона залишається вашою. Просто суд може обрати місце постійного її проживання. Із вами або із матір’ю дитини. Але ви такий же само повноправний батько і маєте право брати участь в вихованні дитини. Бабільше, за нашими законами:
— з 10 років дитина має дорадчий голос в питанні із ким їй жити.
— 3 12 років дитина має вирішальний голос в питанні, з ким із батьків жити.
— 3 14 років дитина вільно обирає з ким із батьків жити.

Аліменти — це не «відкупні» від дитини. Це просто матеріальна частина участі одного із батьків в житті своєї дитини, яка мешкає із іншим із батьків.

Какой свисток? При чем здесь это?))))))
Вы, конечно же, — не учитываете часы, которые мать посвящает ИХ ребенку?
Погуглите почасовой рейт хорошей няни — и умножьте на 24 часа в сутки, без выходных, на месяц.

Вообще забавно получается — против папаши открыли уголовное дело. Не уверена, что это улучшит финансовое состояние матери и ребенка.

Стаття 164. Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей
— карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

дадут общественных работ по минимуму и дальше пойдет веслать, так что матположение не сильно пострадает, а вот уголовную(!) судимость на ровном месте чувачелло заработал

І це — чудовий приклад, як треба чинити із покидьками, які кидають своїх дітей напризволяще.
Звісно, це покращить стан дитини — батько припинить ухилятися від сплати аліментів і дитина отримає багато нових можливостей для розвитку та здорового життя (мати тут ні до чого, аліменти — це гроші, які йдуть виключно на утримання дитини. Утримання колишнього супруга — інша справа і тут не розглядається).

мати тут ні до чого, аліменти — це гроші, які йдуть виключно на утримання дитини

Святая наивность :D

Я може бачив мало людей у своєму житті, але мені здавалося, що так зазвичай не роблять люди, які може не тільки байдики бити, але й вийти на гарний заробіток.

Тобто я важко уявляю айтішника, гарного лікаря, юриста, який просто тупо бере, і не займається своєю дитиною взагалі після розлучення. Хоча напевно так буває, але мені здається що так зазвичай і роблять люди, які і до свого життя ставляться так само.

А з приводу аліментів, ще інша є сторона, яку я гадаю, багато хто боїться — це коли ти платиш такі непогані аліменти, а через ваш конфлікт з колишньою, може якось нацьковувати дитину проти тебе, просто з помсти чи з бажання, щоб дитина почала вважати «нового батька 2.0» рідним. Мені здається нічого гарного з цього не виходить. Хоча в мене теж нема таких знайомих

Я таких знаю і навіть колись дружив із одним із них. Але як раз ставлення до своєї дитини після розлучення примусило по-новому поглянути на цього колишнього друга.
А щодо «нацькування», так якщо один із батьків, який не живе із дитиною, бере активну участь в її вихованні — проводить із дитиною вихідні, бере у відпустки, тощо, то ніяке нацькування не спрацює — дитина бачить і розуміє ставлення до себе набагато гостріше, ніж розповіді одного із батьків про іншого.

Все гарно сказали. Але буває так, що ось цьому

якщо один із батьків, який не живе із дитиною, бере активну участь в її вихованні — проводить із дитиною вихідні, бере у відпустки, тощо

перешкоджає саме інший з батьків.

перешкоджає саме інший з батьків.

Це нескладно вирішується в юридичній площині.

Я так бачу, пан — теоретик?

Маю знайомого, розлучилися, суд залишив дитину за матір’ю, аліменти, все таке. Мати не давала можливості проводити час з батьком, суд не став на сторону батька. Слава богу, у віці 12 років син вирішив, що буде жити з татом.
Це я до чого. Світ, він не чорний, та білий.

Радий, шо у знайомого врешті-решт питання вирішилось кардинально.

Різні випадки бувають. Може, мені це здавалось нескладно через певні обставини: небайдужі працівники опіки, інший суд, тощо.

А коли фреймворки вчити? Навіть під час а не після?

А на що їх регулярно вчити. Вони всі дуже схожі, особливо на бекенді. А щоб вивчити багато ньюансів фреймворка — то вже треба працювати з ним на реальному проекті.

Якийсь тупий і жадібний покидьок намагався «кинути» свою дитину на гроші після розлучення із її матір’ю. Ані краплі жалю до такої гниди. Верховному Суду — респект.

Необязательно «покидьок», возможно, бывшая слишком большие суммы пожелала, в целевом назначении которых возникли некоторые сомнения. :)

Якщо є сумніви щодо витрачання грошей опікуном дитини, це розглядається судовому порядку. Так же само, якщо є сумніви, що опікун дитини не приділяє уваги розвитку дитини, можна в судові вимагати опікунство над своєю дитиною. Знову ж таки, в суді, за законною процедурою.
А не бидляче ховати гроші від дитини та суду.

Не звизди. В Украине отсутствует механизм проверки и ответственности за нецелевое использование.

Ты в своём маня-мирке забыл, что живёшь не в Дании и не в Швеции, а в Украине. Нихрена здесь это через суд не работает. Тебя нагнули на алименты — назад дороги нет, этот процесс необратим, а твоя бывшая на эти деньги ходит на ноготочки.

Ну нехай ходить. Дивись. Чоловік, як правило, оплачує продукти, комуналку, садки, СТО там всілякі, поїздки у відпустки, а саме головне розширення житлової площі. Якщо для холостяка чи бездітної пари нормально жити в однушці, то для сімї з 2 дітьми вже треба 3-4 кімнатна квартира, або будинок. Якщо платити аліменти, а не відкладати більшість свого доходу на таку нерухомість, то чоловіку дешевше розлучитися, накопити собі на однушку або купити невеличкйи будинок за містом (УВАГА вже без огляду на те чи є там садки і школи, парки/майданчики для дітей) і холостякувати приспівуючи.

Сначало они себе заводят содержанок, а потом удивляются алиментам.

>кодерок из сиклума
>заводит содержанок
Лол

Так, я розумію, що для багатьох тут гідність — це хвороба.

Допустим вы познакомились с дамой, родили ребенка, потом она вам изменила, развелись. Она говорит, плати мне 30% зарплаты. Вы будете молча отдавать ей $3300 от своих 10к, даже не проверяя тратятся они на ребенка, или ей на ботоксы-шмотоксы? Это называется не гiдність а олень )
Переоформить всю зарплату на маму конечно не гiдно, но и выплачивать любые запрошенные суммы — странно, здесь об этом пишут

Допустим вы познакомились с дамой, решили, что все финансы на вас, а она домохозяйка ТМ потом вы ей изменили, развелись. Она с просранной карьерой и навыками говорит плати % от зп.

Че все вдруг решили, что все было именно как «бездарная злыдня доит корзиночку», а не «мудак вдруг решил, что домохозяйка-жена надоела» по единственной инфе, которая есть, именно мужик ведёт себя как мудак. Пишут здесь вообще не за суммы. Все какие-то ударенные на тему «бабы мрази», чесслово, всех собак навешали на бабу ниче вообще не зная че и куда она тратит, вдруг забыли, что мрази бывают любого пола (у мрази нет гендера!)

Как это он решил, что она будет домохозяйкой? Это сугубо её решение. А то, что она карьеру не сделала и получает гроши это тоже её проблема, которую она пытается решить на ближайшие 10+ лет просто вися на шее у бывшего.

Как это он решил, что она будет домохозяйкой? Это сугубо её решение.

Справедливости ради, должен согласиться, что это часто именно совместное решение. В том плане, что она решает, а он это решение принимает. Часто это союзы типа она — красивая и молодая, а он — не очень. Она ему — себя, он ей — все остальное: деньги, море, жилье, ногти, одежда и т.п. Просто этот договор часто явно не проговаривается. Такой себе брак по расчету.

Читать умеем? Решили вместе, даже здесь на форуме представителей таких союзов полно. Ты ж ниче не знаешь про ситуацию, но априори у тебя уже хейт к бабе, висение на шее, какие-то домыслы куда и че она тратит, мизогиничка что ли? Писали, что она врач, ну видимо, никому не следует работать врачами (ещё учителями и прочим низкооплачиваемыми, но почему-то всем нужными профессиями), кто хочет детей, а то вдруг развод, а тебе денег не хватает.

Скільки у вас дітей?

А какая у Вас длина члена? Потому как этот параметр тоже очень важен в данном треде)

Я навіть тут щось відповім, щоб не можна було змінити ваш коментар :)

А я его и не планировала менять)

Історя незнає успішних жінок з дітьми та карʼєрою? Чи навіть екстримальний випадкок: Мати-одиначка з дітьми та карʼєрою? Жодного випадку?

Я тут нікого не засуджую і не виправдовую, просто дійсно завершити свою карʼєру чи ні це на 99% рішення самої людини.
Якщо є бажання працювати і розвиватися, то вже через 2-3 роки після народження дитини можна водити в садочки, наймати няньок, залучати бабусів-дідусів, врешті-решт вдома на ремоуті працювати.

І в мене є діти, знаю про що говорю.

Тут рядом был топик, что после декрета не хотели брать отдельно — «вы всё забыли, вы не сможете работать». Причём в основном такая позиция была у HR-женщин (почему так, в итоге не выяснили).

Это я к тому, что в целом общество не очень настроено на восстановление карьеры после ребёнка. Это сдвигается, но медленно.

Звісно, історія знає такі приклади. Виключення тільки підтверджують правила.

«Не судіть людину, поки не взули її черевики».

Те, що у вас все вийшло, не каже, що так може кожен. У всіх обставини різні.

Я нікого не засуджую, просто намагався донести, що материнство чи батьківство це не хрест на життю, карʼєрі, подорожах і т.д.

Я такого ніколи не стверджував.

зарплата 3200 — вообще-то в АТБ на кассе больше платят, работать не пробовала, нет? конечно, зачем пробовать, если можно просто бывшему выставить счет на 25К ) мы просто все завидуем :D
В общем, в той истории оба красавцы.

Я не знаю их семейную ситуацию, никто не знает, но у всех уже баба виновата во всех смертных грехах.
Если она врач, то наверняка есть ченбд в конверте, но один хрен это нищенская зп и карьерные возможности.
Оба красавцы — факт, но у большинства горит от рандомной тетки, которой муж зажал денег на своего же ребёнка, хотя никто ниче о них не знает.

вообще-то в АТБ на кассе больше платят, работать не пробовала, нет?

знАковый камент
при всем моем уважении к труду кассира, уборщика, консьержа и т.д. но это — социальное дно с которого во взрослом возрасте (речь не идет о студенческих подработках) практически не выплывают
т.е. Вы считаете допустимым по дефолту опустить женщину на дно вместе с ребенком по факту не сложившихся отношений с неким конкретным мужчиной, верно я понимаю?

т.е. Вы считаете допустимым по дефолту опустить женщину на дно вместе с ребенком по факту не сложившихся отношений с неким конкретным мужчиной

тоесть ее от дна отделяли только отношения с конкретным мужчиной, я правильно понимаю? и тут они не сложились?

неправильно
девушку отправляют на тяжелый и неквалифицированный труд, попрекая низкой зарплатой. но низкая зарплата молодого врача в Нашей Стране — это не ее вина, а Гримаса Рынка
будучи бездетной, она вольнА была сама распоряжаться своей карьерой, тратить время и деньги на духовное проФФессиональное саэршенствование, с ребенком но в благополучном браке тоже вправе расчитывать на поддержку мужа в самореализации
но брак не сложился, а глас народа требует тратить алименты только на личинуса, а для себя — на кассу супермаркета, не представляя насколько это может оказаться дорогой в одну сторону. и дело не в том, что там, как пишут каментом ниже, «наркоманы», нет конечно, а в том, что золотое время между 20 и 30 тратится на бесперспективную рутину. вход рубль, а выход назад в квалифицированную профессию — десять.
легко отправлять человека на кассу супермаркета, когда в нашей проФФессии любой джун открывает дверь пинком ноги и начинает разговор с четырехзначных сумм

У меня вокруг куча примеров девушек, которые с ребенком смогли и вторую вышку получить и какие-то дополнительные знания.
Если она за эти годы не удосужилась заняться семейным бюджетом, то это её проблема.

Вашим знайомим могли допомагати їх чоловік, їх мама-тато, їх свекр-свекруха, няня, врешті-решт. Якщо нізвідки немає допомоги, робити щось іще крім догляду за дитиною малореально.

В постановлении суда по текущему делу так и написано — помогают родители жены.

Скоріше за все, допомагають лише фінансово. Я мав на увазі допомогу в догляді за дитиною.

Не думаю, если бы они помогали исключительно финансово, то она бы не смогла работать с таким мелким дитём.

Якщо ще й працювати, то точно не буде часу на перекваліфікацію. Інакше, якщо повністю звалити догляд за дитиною на батьків, а самій півдня працювати, іншу половину дня перекваліфіковуватися і відповідно не приділяти увагу дитині, взагалі втрачається сенс материнства.

А раньше подумать о карьере нет? Как детей рожать так пожалуйста, а как она их кормить собиралась?

На те ж і існує поділ праці. Чоловік працює і забезпечує сім’ю, дружина доглядає за дітьми. Якщо дружина заробляє більше за чоловіка, то навпаки, дружина працює і забезпечує сім’ю, чоловік доглядає за дітьми. Обговорювана мати народжувала дитину в шлюбі з гарно заробляючим чоловіком.

Вообще-то нет. Работать должны оба супруга и обеспечивать семью тоже должны двое. Если бы во всех семьях так делали, то данного треда и не было бы, а пока один привык жить за счет другого, то «голодающие» матери/отцы-одиночки и дальше будут пытаться развести бывших на баблишко.

уход за дитем — тоже работа. за грудным — тяжелая работа вотпрям полноценная занятость. эта работа(и за грудным и не за грудным) отсутствует как переменная в вашем уравнении

Так догляд за дітьми це значно важливіша робота, аніж розробка програмного забезпечення. Через те я й написав:

На те ж і існує поділ праці
Вообще-то нет. Работать должны оба супруга и обеспечивать семью тоже должны двое

А вот тут я вас поддерживаю!
Но в таком случае мужчина не должен «втирать» о том, что «женщина должна..., семейный очаг... стирай, убирай, готовь...». Женщина тоже будет заниматься саморазвитием, своим досугом, работой. И никакого быта! Вообще. Максимум — приготовить поесть себе. И все. Финансовые расходы — все пополам. Если кто-то зарабатывает больше — тратит на себя или на что захочет. Еду — заказывать. Или — каждый сам себе готовит. Уборку делать поочереди или нанимать клининговую службу.

Мужчины — отзовитесь, Вас устраивает такое решение?

Естественно. Это нормальная схема. Истории про мужчин, которые должны обеспечивать, и женщин, которые должны готовить борщи — омерзительны. Насчёт расходов — то не пополам, а пропорционально доходу. Если один из партнеров зарабатывает ощутимо больше, то он и больше тратит. Но это не привязано к гендеру.

Вообще-то нет. Работать должны оба супруга и обеспечивать семью тоже должны двое.

Но конкретно в данном случае — мужчина знал, что женщина практически не работает. Это был полностью его выбор. И его ответственность.

А раньше подумать о карьере нет? Как детей рожать так пожалуйста, а как она их кормить собиралась?

Вы сейчас пишете, что о том, кк кормить детей должна была думать ТОЛЬКО женщина????
Ее муж знал, что она практически не зарабатывает. Значит, муж понимал изначально, что финансово обеспечивать семью будет именно он. Не так ли??

А при чем тут муж? Каждый родитель должен быть в состоянии прокормить семью. Вдруг муж заболеет и сляжет? И что тогда семье голодать?

Такие просто нового ищут ) если старый захворал

А это уже проблема современной нуклеарной семьи, которая «достижение» последних менее тысячи лет.
Ранее, положение сына племени/общины с чётко прописанными правилами позволяли контролировать ситуацию задолго до крайностей.

А при чем тут муж?

Ну она же не от святого духа родила))

у меня вот нет однозначного ответа на вопрос, должен ли брак нести за собой автоматическую материальную ответственность на пару десятилетий не только за детей, но и за их родителя, пока они не вымахают.
Алсо нет ответа на вопрос морально ли жить за деньги ребенка взрослому, который не в декрете.
С другой стороны труд по уходу за ребенком — это тоже труд, который жрет дофига ресурсов и его надо или делить или оплачивать тому, кто берет его на себя.

ну вот знов за рыбу гроши — морально ли
а в браке морально ли жене с зарплатой в 5-10 раз меньше мужниной претендовать на покупку дорогого телефона, косметики, занятия недешевым видом спорта. если это морально в браке, то и после его крушения супруга вправе расчитывать на некий «золотой парашют» не только для общего ребенка но и для себя лично
повторюсь, по уму никакому «морально» не должно быть места, это должно решаться путем брачного контракта — что конкретно, и кому конкретно, форс-мажор, случаи отказа от обязательств, а не основываться на принятых в нашем обществе патриархальных понятиях о браке как о библейском «плодитесь и размножайтесь, а то часики тикают» и семейном кодексе срисованом с советского КоБСа тыщадевятьсот затертого года

Ну в шлюбі, імхо, морально купувати дорогі телефони, косметику, автомобілі і займатися дорогими видами спорту, як чоловіку так і дружині, можна лише в тому випадку, коли для дітей вже відкладено і на садки і на школи приватні і на університети закордонні і на стартову нерухомість і все це з урахуванням майбутніх інфляцій. А доки цього всього для дітей немає, кожному в куру старий ксяомі і пахати від зорі до зорі як папи Карло.

твої батьки хоч щось з цього робили?

Все. Вони так пахали що, сучасному поколінню це і не снилося б. В тата від постійної перевтоми інфаркт був у віці 43 роки. Звісно в голодні 90ті пріорітетами були не приватні школи і закордонні ВУЗи, а щоб в дитини взагалі було що одягнути, з’їсти і після закінчення школи була можливість вступити до укр вузу. Мені з сетрою пощастило з батьками, вони поклали все заради нас.

Лол, жить нужно так что бы в 43 получить инфаркт и с 50% шансом повиснуть на шее у своих детей находясь в вегетативном состоянии? Отличный план, надежный и продуманный. Лучше тогда вообще детей не заводить, конечно.

Ні, ну якщо ти плануєш повиснути на старості на шиї у своїх дітей то я навіть не знаю що тут сказати... Мої батьки в мене на шиї не висять.

а жити нахіба тоді?

Ну для того, щоб якраз у 43, десь біля інфаркту, сказати собі «ось, все поклав заради дітей. Як не мав ніякої радості в житті (та айфона), так і не матиму»

Скажу по собі. Коли є діти, то всі інші радості життя здаються такою фігнею!..

в куру старий ксяомі

Лучше уж Apple в утку.

і на стартову нерухомість

а на похоронную процессию не надо отложить?
максимум — оплачУ контракт на бакалаврат в украинском вузе, а дальше — сами, всё сами

максимум — оплачУ контракт на бакалаврат в украинском вузе, а дальше

А далі в північного сусіда станеться чергове загострення але вже із застосуванням іскантерів і до сраки буде той український бакалаврат. Дітей потрібно вивозити звідси.

В браке она тратит деньги мужа выданные добровольно, а в разводе деньги ребенка. Пока по канонам и законам нашего общества оно так покуда мы не Швеция и не Штаты.
Другие каноны и законы имеют свои сайдэффекты, тоже не всегда однозначные и вам бы не понравились. Мой шведский сео не женился вообще имея 3 детей называл их мать май фиансэ. В Голландии есть брак и партнершип. Многие останавливаются на втором варианте. кстати претендовать на дорогие телефоны на деньги партнера вообще не принято и частенько пара ездит в отпуск по отдельности тк может позволить себе разный отпуск или едут в дешевый, а потом тот что побогаче едет ещё раз сам.

А тут проблема, что если свобода женщины не сопровождается одновременным созданием уютной обстановки везде (от дома до государства и планеты) для ращения детей, то население начинает сокращаться — и в результате получаем в лучшем случае или германский вариант завозить мигрантов (причём им не нужны умные, им нужно много), или католический халифат по польскому образцу с запретом абортов даже для спасения женщины (одну спас — сотни подделают причины не рожать), или вообще полный афган.
А создавать нормальную обстановку для естественного роста ни одно государство не научилось, насколько я вижу.

Почасовой рейт няни умножить на 24 часа в сутки, каждый день, без выходных (или с выходными, если второй родитель забирает на выходные). Тот родитель, который остается с ребенком — вкладывается значительно больше.
Я не вижу смысла жлобить алименты родителю, который дарит тепло и радость ТВОЕМУ родному ребенку. И 24 часа в сутки посвящает ребенку. Если, например, мать осталась с ребенком — то ей (Вот это да!) — тоже нужны зимние сапоги (Да, не самые заоблачно дорогие, но такие, в которых будет тепло. Чтобы она не заболела и могла заботиться о ЕГО ребенке). Поэтому я искренне не понимаю тех, кто пишет — «она же на себя будет тратить! Ай-яй-яй!» От счастья родителя зависит счастье ребенка. Напрямую.
И ни одна мать не будет себе делать губы, если ребенок в чем-то нуждается! По-моему, это очевидно.

Тот родитель, который остается с ребенком — вкладывается значительно больше.

В связи с чем?

Почасовой рейт няни умножить на 24 часа в сутки, каждый день, без выходных

Няня с проживанием 1000 баксов. Гувернантка дешевле. Может меняться от области.

который дарит тепло и радость

Или не дарит.

Если, например, мать осталась с ребенком

Пишите правильно: взяла ребенка в заложники для доения бывшего мужа.

тоже нужны зимние сапоги

Ее проблемы. Няне я сапоги не покупаю

Поэтому я искренне не понимаю тех

Это не удивительно учитывая ваш пол.

По-моему, это очевидно.

Вообще не очевидно.

Няня с проживанием 1000 баксов

І це більше, ніж суд призначив обговорюваному нами персонажу.

Только ты воспитываешь ребенка так как ты считаешь нужным и абсолютно не завязан на «хочу-не хочу давать ребенка папе»

Ну так якщо з мамою дитини так само, то краще ці гроші їй віддати, адже вона зацікавлена у благополуччі дитини значно більше, ніж няня, і буде доглядати за дитиною значно сумлінніше.

нельзя. она кинула высочество. должна страдать.

Ну 24 часа в сутки перебор. В сутках есть 16 часов без сонных ( как минимум с 2х лет дитя). Потом начинаются школа и сад. из оставшихся часов оплачивать надо половину. Тк вторя половина закономерно на одном из родителей. Я сама тут топлю за то что труд по уходу за Дитем надо учитывать, но только ж без перекосов.

А она ребенка сугубо для мужа заводила? Вот тебе ребенок дорогой, давай мне полную оплату за этот труд. Или это на 50% и ее проект тоже? А чем она вкладывается в этот проект, если даже за часы с ребенком, по такой вашей схеме, получает полную оплату от мужа?

Вот например, мне подруга предлОжит замутить стартап, с долями 50% на 50%. Я же не скажу «давай плати мне за мою работу по рейту» Раз общий стартап, и доли одинаковые, значит ни она мне, ни я ей платить не обязаны. Мы можем обе вкладываться в стартап, но не требовать оплату друг с друга, ибо партнеры.

Если бы я была не в доле (стартап полностью подруги) то конечно пусть все оплачивает.

Я нигде НЕ писала, что муж должен оплачивать 100%, а жена — ничего!
Должны Оба — 50 на 50.
В комментарии выше — няня за 1000 баксов — это, наверное, самая дешевая (не факт, что нормальная и с опытом). И + получается, что у нее нет квартиры и поэтоум она проживает у работодателей. Поэтому ей и платят всего 1000 баксов в месяц. Но то, что она живет в доме работодателей не говорит о том, что она работает круглосуточно. И — скорее всего — у нее фиксированные часы работы и отдыха.
Расценки няни в комментариях выше — Сильно занижены.

А вот жена — с ребенком именно 24 на 7, круглосуточно. Кроме, конечно, садика (если ребенок туда ходит).

+ Кроме ухода, нужны деньги ребенку на: еду, одежду, игрушки и т.д.

Бляха муха, да я 2 месяца назад брал дочке няню для внука на 1 месяц. Через кадровое агентство. Почасово выходит намного больше, чем сразу на месяц. Киев

Если вы не в курсе, это не социальное дно, а такая же работа, как и другие. У меня мама в АТБ работала пару лет (она на пенсии, это к пенсии подработка) там такие же люди как и везде: не алкоголики и не наркоманы и даже не проститутки: есть и молодые люди, и семейные, и разные всякие. Чаще всего выбирают эту работу потому что например близко к дому, или график для человека удобный (там можно работать 4×4) — разные причины. А не потому что человек на дне. Один их сотрудник переучивался на айтишника в свободное время.

Во-вторых я бы пошла туда, если бы нужно было денег на жизнь, ничего такого страшного в работе кассира не вижу.

Дно — это, в моем понимании, будучи молодой и здоровой работать за 3200 и ничего не пытаться с этим сделать. Но пока на руках мелкий — понятно, что не поработает нигде.

Если зп 3200, то значит она таки работает и время на это есть. Вот только зачем работать за такие гроши? Возможно, специально чтобы сбить сумму для ребенка по-больше(хотя не уверена, что это так работает).

Может, нужно наработать стаж, чтобы потом взяли в частную клинику?

Или эта работа занимала мало часов, чтобы было удобно для мужа. Так как жена успевала все готовить и т.д.
Причин может быть много.

пока на руках мелкий — понятно, что не поработает нигде.

Это ключевой момент в данном случае.

Но пока на руках мелкий — понятно, что не поработает нигде.

А это уже специфика рабочих условий (их отсутствия).
Про США рассказывали (знакомые которые это реально применяли) — там нормально, что 2-3 недели после родов дома, а потом ребёнок с собой на работе. Ну да, периодически надо отвлечься покормить или переодеть, иногда с куска совещания выпадаешь, всем ok, даже клиенты нормально относятся.
Понятно, полицейский на патрулировании (где уже много женщин), лектор такого не сможет... ну таким помогают на критичный период.

Думаю, и у нас скоро будет нормально, что даже кассир отвлёкся на кормёжку, а на это время старший смены подхватил покупателей (раз уж вспомнили АТБ).

Это все «красиво» только в теории. А не в реальной жизни. В реальной жизни — так повеситься можно.

Я это не из ОБС знаю, а от реального человека (насколько реального — нас наши мамы в одну коляску сажали на прогулке;))
Никто не вешается.

Чому ж тоді в штатах настільки популярні послуги психологів?

Бо проблема як сидіти з дитиною — не єдина, ні?

Ні, бо всі мали стрес в дитинстві, адже заклопотана мама, яка розривалася між роботою та доглядом за малюком, не мала змоги приділяти малюку достатньо уваги.

Ви серйозно вважаєте, що психологічні проблеми виникають через недостатню увагу?

В принципі, виглядає це доволі логічно. Для малюка увага значно важливіша, ніж для дорослих. Наприклад, коли невчасно перевдягти підгузник, все запріє, це приноситиме дитині значний дискомфорт. І оскільки самостійно малюк допомогти собі не може, він відчуватиме себе у безпорадному становищі, безпомічним і покинутим. Якщо такі ситуації трапляються систематично, це, безумовно, впливає на розвиток людини не найкращим чином. Думаю, Ви не заперечуватимете, що на більшості робіт частенько виникають ситуації, коли не вдасться вчасно перевдягти підгузник, якщо робочі обов’язки поєднуються з доглядом за дитиною.

Такого не бывает. Ну реально не бывает.

Кассир — это не социальное дно, социально дно — это бомж-алкоголик.
У кассиров есть варианты карьерного роста, в ритейле большая текучка,
если человек нормально работает, не уходит в запой и ответственный, там прямая дорога в старшие кассиры, а если еще и умеет в эксель и есть голова, то и в начальники отдела/замдир супермаркета.
Консьерж — специфическая работа, в основном для пенсионеров.
Уборщик — тяжелая работа, но опять же, если есть голова, способность к какойто организации и нет запоев, то оттуда прямая дорога в менеджмент(бригадир уборщиков, менеджер по клинингу, поехать по обектам, смету посчитать на крупный заказ и тд),
там огромная текучка и тоже нехватка адекватных людей

Как вы ловким движением руки лишили женщину всей ответственности за свой выбор, что она тоже принимала участие в принятии такого решения, оценивала какие-то там риски. То есть помимо «половины совместно нажитого», она претендует ещё и на дальнейшее раздельно нажитое; какая выгодная сделка

«Выгодная сделка?» Вы это серьезно??? 9 месяцев мучений, угробленное здоровье. Несколько лет часами привязана к ребенку 24 на 7, бессонные ночи. Ради аж 25 тыщ в месяц????
Да проще найти дело по душе и ходить на работу, красиво одеваясь и делая маникюр. И отдыхать вечерами!
-
А муж, по-Вашему, не претендует на Бесплатную няню 24 часа в сутки, каждый день без выходных????

Вам хоча б платять за це, захищають та оберігають, та немає ризику отримати кулю в лоба. Хлопців забирають в армію, на 2 роки рабської праці, без копійки оплати, і це зовсім не комфортне ліжко в палаті на 2-х, де про тебе турбуються.

А муж, по-Вашему, не претендует на Бесплатную няню 24 часа в сутки, каждый день без выходных????

Взагалі, ні. Надмірна турбота та контроль, часто створює більше проблем, ніж розв’язує.

Вам хоча б платять за це

 При чем очень много!!!)))))) Можно даже не работать всю жизнь!)))

Хлопців забирають в армію

При чем тут армия вообще??Разговор о другом. (но я — вообще пацифист и против армии. Тем более, что войны чаще всего выгодны верхушке, которая хочет набить себе карманы. А умирают — простые мирные люди(((( Я против всего этого. Пусть дети президентов и политиков идут на войну!!!

Надмірна турбота та контроль, часто створює більше проблем

Никакой сверхзаботы. Дети бывают разные: и по состоянию здоровья, и по активности. За маленьким ребенком действительно нужно смотреть 24 на 7.

Ви про няню для малого, чи няньку для чоловіка?
Якщо перше, то роль матері — це типова жіноча роль в суспільстві. Від вас цього очікують, так. Але не примушують. Місія складна та виснажлива, зі шкодою для писхіки та здоров’я, все так. Натомість купа державних інститів турбуються про матринство та здоров’я жінок, витрачають на це бюджетні гроші.

При чем тут армия вообще??

При тому, що ви звинувачуєте чоловіка в тяжкій жіночій долі. В чоловіка інша суспільна роль, інші проблеми, вони обмежують життя чоловіка довше, самі обмеження суттевіші, умови гірші, ризик для життя і вибору немає.

Так замуж даже не обязательно.
Полиалиментия?

Вы это серьезно??? 9 месяцев мучений, угробленное здоровье. Несколько лет часами привязана к ребенку 24 на 7, бессонные ночи. И так ТРИ раза заново???

Да проще найти дело по душе и ходить на работу, красиво одеваясь и делая маникюр. И отдыхать вечерами!!!

Аліменти платять не на колишнього супруга, а на дитину. ВАШУ дитину.

У нас чересчур устаревшие и перекошенные традиции и законодательство соответсвенно. Тут в головах надо менять очень много, начиная с того, что прям в роддоме на месте надо делать тест на отцовство, заканчивая тем, что у мужчины тоже должно быть право голоса по поводу будет ли рожден ребенок или нет. То, что мужик олень — само собой, но еще хуже если куча народу дружно поощряют «рыцарство»

Та ти не розібрався в ситуації, а вже вирішив, що він гнида.

ничего, в этом плане, ты совершенно здоров)

гідність то добре, але якщо інтелекту нуль, то це виглядає як хвороба

Не зрозумілий склад злочину правопорушення. Як саме доведено, що з 2016 року відповідач вирішив вводити саме суд в оману? Щось мені підказує, навіть не дивлячись в постанову, що чувак намагався пропетляти від аліментів.

А от сциклум виявився тими ще попуасами — замість дотримання конфіденційсті, як то прописано в договорі, взяли та розпатякали суду деталі виконуваної роботи, і що самі ж по суті брали участь у схемі — а це тягне на ухиляння від податків. Було б гарненько, коли б їх самих штрафанули за приховування працевлаштування. От можна прямо брати матеріали цієї справи, і якщо строки давності ще не спливли — виставляти штраф. Що правда, він буде мізерним, серйозні штрафи з′явилися пізніше озвучених фактів.

Скоріше за все, то питання аліментів. Типу в мене доходу немає, я лапу смокчу. А сам банально працював на маминому фопі.

Ciklum молодці, що пішли на зустріч. А в іншому відсутня інформація, чи дає мати можливість бачитися з дитиною, чи був проведений ДНК тест, чи дійсно гроші йдуть на дитину.

В моїх знайомих, сім’я: папа, мама та трирічна дитина, бюджет 23000 гривень на місяць в 2021 році був.

Хто в курсі, фахівець отримав реферальний бонус за працевлаштування мами?

чи був проведений ДНК тест, чи дійсно гроші йдуть на дитину.

«Також вказує, що після проведення судово-генетичної експертизи ОСОБА_4 не заперечує свого батьківства.»

Ciklum молодці, що пішли на зустріч.

не молодцы вообще ни разу
во-первых, я слабо себе представляю мотив галеры идти на подобный подлог во имя каких-то личных проблем сотрудника. в моих глазах это полный крах доверия.
во-вторых, кто будет отвечать, в случае чего. ну, т.е. утекшей информации, или еще какого сесурити инцидента. тоже мама?
ну и примерьте на себя ситуацию — приходите вы не в ноунейм, базирующийся на чердаке, а на крупную галеру, с мамой, и говорите — это мама, она теперь тут будет работать... как быстро и куда вас повезут, в мусарню или в дурку?
есть чуйка, что ОСОБА-4 из менеджерков-с, и достаточно верхних. и если это так, то ситуация выглядит особенно отвратительно

чи дає мати можливість бачитися з дитиною

Якщо не дає — опекуньска рада або/та суд.

був проведений ДНК тест

Якщо є сумніви в батьківстві — суд, призначення експертизи, результат.

чи дійсно гроші йдуть на дитину

Якщо є докази нецільового витрачання аліментів: суд.

Бачите, кожна проблема має законне рішення. І проміж тих законних рішень немає тупого приховування свого доходу.

О, приймав участь в цьому, коли ділили мого племінника. Так от, ніякиї робочих механізмів в Україні, немає. Так, ви можете звертатись до поліції, складати протоколи, дружина писатиме в поясненнях, що затрималась на роботі, ходила до лікаря, чи ще щось. Суд триватиме щонайменше 2-3 роки, і в цей час дитина може жити в будь кого з батьків. Був навіть інцедент з викраденням дитини батьком, коли кілька днів ніхто не знав де маля. І повернути його матері також неможливо, поліція зафіксує факт, але не маючи рішення суду, нічого не чинитиме.

якщо є докази нецільового витрачання аліментів: суд.

І що далі? Скажімо, витратила дружина ваші гроші на відпочинок в Египті, чи на концерт Білана, куда пішла з кавалером, і що? Чи знаєте хоча б один приклад коли суд відмінив аліменти? В законі не передбачено покарання за нецільове використання і немає критеріїв.

Ни одна мать не будет тратить на себя в ущерб своему ребенку.

Ни одна мать не будет тратить на себя в ущерб своему ребенку.

Откройте криминальную хронику — только на Киев только попавших в СМИ пара примеров (пьёт, а ребёнку есть нечего; ушла в секс-загул, дети неделю заперты в квартире; и т.п.) в неделю. Реально наверняка раз в 20-50 больше явных крайних случаев, и сотни-тысячи частичных (типа, перебьётся и со старой курткой, ну подумаешь дырка и одноклассники дразнят).

Да, есть исключения.
Но мы же Очевидно рассматриваем ситуацию, в которой мать НЕ алкоголичка/наркоманка. (иначе — разговор в суде был бы другой)

Но мы же Очевидно рассматриваем ситуацию, в которой мать НЕ алкоголичка/наркоманка. (иначе — разговор в суде был бы другой)

До последних ~15 лет было нормой, когда и алкоголичка (ну, может, не финальной стадии) получала детей потому что онажемать. Да и сейчас такое происходит.
А вот обратное — по пальцам пересчитать.
Ссылок не сохранял, но легко ищется.

Я всегда думала, что алименты ограничены сверху каким-то лимитом. Ну например, алименты могут быть от 1 до 2 прожиточных минимумов для ребенка соответствующего возраста, вне зависимости от того сколько папа зарабатывает. А они что, безлимитные могут быть? Сидишь такая, думаешь «ну раз чувак зарабатывает 10К, то отгребу 3К — мне хватит и на маникюр и на мальдивы»
Интересно, чем была обоснована сумма в 25 тыс грн, на это некоторые всей семьей живут а не 1 ребенок.

То реально класне запитання, треба сюди юристів. Бо якщо вони не лімітовані тоді звучить як бізнес-план для деяких осіб)

Жена Безоса, ничего не делая, получила после развода, акций Амазон больше, чем любой из управляющих и разработчиков, вкладівающих тонні времени и сил в развитие компании. Чем не бизнес план?

Жена Безоса, ничего не делая, получила после развода, акций Амазон больше, чем любой из управляющих и разработчиков

en.wikipedia.org/wiki/MacKenzie_Scott

MacKenzie was one of Amazon’s first employees, and was heavily involved in Amazon’s early days, working on the company’s name, business plan, accounts and shipping early orders. She also negotiated the company’s first freight contract. When Amazon began to succeed, Scott took a less involved role in the business, preferring to focus on her family and literary career.

верхний лимит у нас около 20к грн

Так вот как раз это дело, после второго рассмотрения — 25к грн. Получается ограничения все же не 20к

Мабуть, такі були запити тієї сторони, а замість оскаржити їхній розмір у судовому порядку, персонаж відразу вирішив піти шляхом обману.

Вероятно он и 20к считает что много. Для сравнения даже Германия дает на содержание ребёнка 219 евро, что в разы меньше. Не знаю что надо делать с ребёнком в Украине что бы тратить на него даже 20 тысяч гривен, разве что частные школы/садики на ум приходят

потому и надо чтоб в правилах использования аликов было целевое использование, иначе чаще всего это превращается в кормежку бывшей

20к это меньше 1к
На еду только и может памперсы

Это шутка? Мы всей семьёй 3 человек с ребёнком на 800 жили спокойно. А тут на одного ребёнка на еду столько говорите надо. Это пюрешкой из чероной икры кормить что ли?
Имхо на одного ребёнка 200 долларов с головой, ну может школьнику чуть побольше. А ещё стоило бы учесть что его должны 2 родителя содержать, а не один.

Средняя зарплата в Украине 10к гривен и живут же люди, даже на съёмных квартирах, вполне

А ещё стоило бы учесть что его должны 2 родителя содержать, а не один.

А Вы не учитываете, что мать тратит свое время на ребенка 24 на 7, каждый день. Посчитайте почасовый рейт няни и умножьте на 24 часа каждый день. И так — за месяц.

Средняя зарплата в Украине 10к гривен и живут же люди, даже на съёмных квартирах, вполне

Съемная квартира — это, минимум 6000 грн. Плюс коммунальные 1000-2000 грн. От 10к остается 2000 грн? Как на них жить?))

>

А Вы не учитываете, что мать тратит свое время на ребенка 24 на 7, каждый день

Действительно. Мать получает все удовольствие от общение с ребёнком. Может должна бы платить за него болше, а отец за свой один выходной в неделю разве что?

Я всегда думала

Женщины всегда думают что мужчинам очень легко в этой жизни, но на самом деле всё наоборот

Интересно, чем была обоснована сумма в 25 тыс грн

законодательно ограничена как минимальная, так и максимальная сумма алиментов (привязана к прожиточному минимуму)
и на ребенка до 6 лет с 1 декабря 2021 года максимум — 21 000 гривен (минимум — 2013 гривен), а в 2016 — максимум был еще меньше
то есть ту еще и сам судья грубо нарушил закон

Це неправда. Немає «максимальної суми аліментів». Є максимальна сума аліментів, які можуть бути призначені за спрощеною процедурою судовим наказом. Але «Якщо справа розглядається у позовному провадженні, максимальний розмір (аліментів) не передбачений.»

розглянув у порядку спрощеного позовного провадження

Ви не розумієте різницю між спрощеним позовним ПРОВАДЖЕННЯМ Верховного суду і судовим наказом, як особливою формою судового рішення?
uk.wikipedia.org/wiki/Судовий_наказ

go-advocate.com/...​symalnyj-rozmir-alimentiv

«Максимальний розмір аліментів законодавством визначений лише в разі, якщо їх стягнення здійснюється за судовим наказом.»

Вы как будто с другой планеты. 😁
Выйти замуж, пару лет отравлять жизнь, потом развестись, отобрать все что плохо лежит. Поставить на алименты сверху.
Стандартный бизнес план для «леди».

Вроде бы пассивный доход называется.

Разводов в 2-3 раза больше местами, чем свадьб...

Неочікувана позиція від жінки. Ладно, Аллах вам суддя.

Тобто ви правда вважаєте, що аліменти (гроші на утримання дитини) не повинні мати якоїсь верхньої розумної межі?(:

Так, я так вважаю. Вони мають залежати тільки від доходу того із батьків, хто не є основним опікуном дитини.

Він просто неголений і небритий + видно ще пороху не нюхав у такій ситуації.

Так, я так вважаю. Вони мають залежати тільки від доходу того із батьків, хто не є основним опікуном дитини.

А я вважаю — что алименты это узаконенный грабёж мужчин. Алименты должны быть отменены (кроме редких доказанных судом случаев). Я гарантирую, что сразу за отменой аликов — процент разводов — снизится до крайне низких значений.

Если сделать вазэктомию, то вообще можно не переживать за такие вот грабежи.

Вот как только примут юридический аборт, так сразу :) Очень занимательная вещь, вроде как в скандинавиях хотят ввести

Удивительно, но женщина не может забеременеть без жидкости мужчины. Вы об этом знали? Так если хотите чтобы женщина не беременела, делайте что-то с этим, а не с последствиями.

А ви не чули, як фанатки вагітнілі від знаменитостей? Викрадали сперму зі сміття, вводили, і маючи трохи везіння, будласка, дитина. Потім суд, сфабрикована справа про згвалтування чи вигадана вечірка в номері, експертиза, зо доволить батьківство. І привіт заможне життя за чужий кошт.

Ну так сделайте вазэктомию и вуаля, никто не забеременеет. Еще есть таблетки для мужчин. А после кхма следите за своей жидкостью. Кто ж вам мешает это все делать? А так получается, взял себе безумную фанатку, сам не думал о безопасности и о боже, как же так могло случится, кто вообще такое мог подумать?))

і маючи трохи везіння, будласка, дитина.

Даже если не повезло и в презервативе оказался острый соус вместо спермы — не беда. Можно попытаться срубить денег в судовом порядке за причиненный ущерб. Дрейк не даст соврать ))

Забирайте ребенка себе — и тогда проблем нет!
А если оставляете ребенка с матерью (на которой Вы женились, ЗНАЯ, что у нее почти нет дохода и, соответственно, — ЗАРАНЕЕ ПОНИМАЯ, что финансово обеспечивать ее будете Вы) — то обеспечивайте!
Или не заводите ребенка вообще!!!

Частково згодний, але дивіться яка штука. Шлюб — це угода 2-х людей. І коли умови угоди перестає виконувати одна зі сторін, чи одразу обидві, угода розривається, а збитки мають нести обидві сторони. Ви ж чомусь всю відповідальність покаладаєте на чоловіка. І нести збитки, чомусь, має лише він.
От дивіться, зустрічає хлопчина гарну дівчину, вона догладає за собою, смачно готує, створює чоловіку комфорт, надає підтримку та дарує кохання. Здається, ну ідеальна, чому б не поділитись доходом, і все життя жити в такій ідилії? Але проходить трохи часу, шлюб укладено, демо версія скінчилась, з’являється дитя, часу на чоловіка все меньше, любов та тепло 100% дитині. В результаті, чоловік працює як проклятий, віддаючи добру частку доходу сім’ї, та не маючи, ні комфорту, ні сексу, ні часто, навіть поваги від дружини. А на додачу, окремі пані ще починають виховувати чоловіка, ломаючи його через коліно психологічними маніпуляціями та постійним промиванням мозку. І далі варіанти : 1) алкоголізм з наступною деградацією. 2) коханка та паралельна сім’я на стороні 3) розлучення.

Те саме можна написаті і до жінки, не заводьте дитину з чоловіком, любити та поважати якого, ви не готові, все життя.

Или не заводите ребенка вообще!!!

Скажіть бідь ласка, яким чином чоловік може вплинути на рішення, чи заводити дитину? На сьогодні це рішення на 100% належить жінці. Вона може завести дитину від того, з ким одружена, від іншого, чи зробити преривання, і навіть дозволу ні в кого питати не треба. То чому відповідальність має нести чоловік?

Ви ж чомусь всю відповідальність покаладаєте на чоловіка. І нести збитки, чомусь, має лише він.

Я такого НЕ писала. Вкладывать в ребенка должны ОБА. Одинаково. Посчитайте почасовой рейт няни 24 на 7 и умножьте на месяц. Будет даже больше, чем те 25 тысяч.

яким чином чоловік може вплинути на рішення, чи заводити дитину? На сьогодні це рішення на 100% належить жінці.

Вы это серьезно??? Презервативы. Прерванный половой акт. Вазоктомия. Гормональные таблетки. Не слышали?))))))
По-Вашему, женщина беременеет в любой момент по своему личному желанию?? От святого духа??))))

Аборт никто не отменял, мы же не в Польше. Родила — значит сама захотела.

Вкладывать в ребенка должны ОБА. Одинаково. Посчитайте почасовой рейт няни 24 на 7 и умножьте на месяц. Будет даже больше, чем те 25 тысяч.

Не однаково. Той хто має час — вкладає час. Хто має ресурси — вкладає ресурси. Хто має знання — вчить. Це перше.
Рейт няньки 24×7 це цікаво, але не забувайте, що найнятий персонал не набуває жодних прав що до дитини, і не може ні на що претендувати у майбутньому. Тому рахувати почасову ставку для матері можна лише за умови, що вона відмовляється від батьківських прав повністю. Це друге.
По-третє. Батько також вкладає крім грошей, свій час та зусилля для догладу та виховання, так, значно менше, але чому ви ігноруєте такий вклад. Як його години рахувати, по якій ставці? Купання дітей, прогулянки, ігри в вихідні та вечорами, казки перед сном. Чи тільки жінка заслуговує на «компенсацію»?

Вы это серьезно??? Презервативы. Прерванный половой акт. Вазоктомия. Гормональные таблетки. Не слышали?))))))
По-Вашему, женщина беременеет в любой момент по своему личному желанию?? От святого духа??))))

Так, презервативи і все інше — то спільне рішення, і чоловік і жінка може використовувати засоби для захисту, чи наполягати щоб використовував партнер. Відповідальність і ризики тут спільні. Але рішення народжувати чи ні, приймає жінка одноосібно. Чоловіка просто ставлять перед фактом, що в тебе скоро зявиться купа витрат на дитину. Чи не з’явиться, бо жінка ще «не готова».

Мав цікавий досвід, коли пара одружилася через начебто її вагітність, яка потім кудись зникла, багато років намагалися завагітніти повторно, чоловіку розказували що в нього сперма погана, а подружкам — що вона ще не готова. Лікуватись жінка не хотіла, «в мене все добре». Розійшлись, зустрів іншу, через пів року — нова дружина завагітніла і народила згодом здорову дівчинку. І що в даному випадку міг чоловік змінити, навіть якщо дуже хотів?

Так залишає ж матері дітей не чоловік а суд.

Я за то, чтобы — если и ребенок и муж согласны — пусть ребенок живет с мужем. А жена финансово помогает, отдавая третью часть своей зп. Я — только «за».
Но в ситуации, когда ребенок живет с матерью — должно работать то же самое.
Я за справедливость.

Это хорошо что вы за справедливость, у вас много примеров такой справедливости? у меня чуть меньше чем 0

Меньше, чем 0 это как? −1? xD

приятно знать, что в нашем шкуро-аленьем мире остались единичные экземпляры здравомыслящих женщин, не все потеряно)

Яка нафік «справедливість». Українські суди == корупція.
Якби батько сильно хотів, дитина залишилась би з ним (питання законності залишаємо за дужками). Значить не сильно хотів. Хай тепер ту суму помісячно виплачує. )))

Забирайте ребенка себе — и тогда проблем нет!

Так вот суд не дает забрать. Даже если мать себя ведёт плохо и не выполняет родительские обязанности и на неё легко собрать компромат.

то обеспечивайте!

Элементарно. Я могу и 1500 долл выплачивать ежемесячно на кружки-питание-одежду и все остальное. Мне для этого суд не нужен. Я просто могу прийти и принести ребенку все что ему нужно.

Или не заводите ребенка вообще!!!

Дети это серьезный проект, если непонятно зачем он нужен или есть сомнения — лучше вообще не заводить их.

Элементарно. Я могу и 1500 долл выплачивать ежемесячно на кружки-питание-одежду и все остальное. Мне для этого суд не нужен. Я просто могу прийти и принести ребенку все что ему нужно.

Не можете. Нажаль. Якщо дружина проти, а зважаючи на конфлікт, скоріше всього так і буде, вона чинитиме опір, і під ризними причинами, всі ваші спроби зробити краще для дитини, будуть знецінені, чи обернуті на шкоду.

Не можете.

Я про то, что для выплат мне не нужно постановление суда. Это обычное человеческое отношение при разводе.

Я гарантирую, что сразу за отменой аликов — процент разводов — снизится до крайне низких значений.

И кто от этого выиграет?

Численность населения?

И кто от этого выиграет?

Діти і суспільство в загальному.

Ще в студентські роки чув що якщо дівчина росла в неповній сім’ї це серйозна причина не одружуватись з нею.

Діти і суспільство в загальному.

Если в семье отношения ни к черту, а родители не разводятся только по внешним причинам («неудобные» законы, развестись нельзя/невыгодно/...), то атмосфера в доме будет адовой, и дети от этого как раз очень сильно проиграют.

Ще в студентські роки чув що якщо дівчина росла в неповній сім’ї це серйозна причина не одружуватись з нею.

А я слышал, что чтобы не было ссор в семье, нужно просто разбить тарелку на свадьбе и переступить вместе через осколки — думаю, что это сакральное знание происходит из примерно тех же очень проверенных первоисточников :)

родители не разводятся только по внешним причинам («неудобные» законы, развестись нельзя/невыгодно/...), то атмосфера в доме будет адовой, и дети от этого как раз очень сильно проиграют

Моя думка що для дітей краще повна сім’я з напряжними стосунками між батьками ніж неповна пофіг з якими стосунками.
Чим легше розвестись тим більша ймовірність зробити це через щось дрібне.
Але я не спеціаліст і не маю відповідного досвіду, тому це IMHO)

Моя думка що для дітей краще повна сім’я з напряжними стосунками між батьками ніж неповна пофіг з якими стосунками.

Все с точностью наоборот.

Значит когда ребёнок видит как отец избивает мать это лучше, чем жить в неполной семье? Ясно-понятно)

В нас різне поняття напряжності)

сім’я з напряжними стосунками
отец избивает мать

Бо це вже кримінал)

Орут каждый вечер друг на друга и бьют посуду это ок для ребёнка? Криминалом и не пахнет)

Иногда люди орут, потом немного взрослеют и становятся мудрее, перестают орать и больше ценить друг друга.

Кому-то банально нужна эмоциональность в отношениях :-) некоторых такое даже заводит

Нет, это токсичные отношения.
И это никак не нормально для воспитания ребёнка.

Токсичные отношения создают токсичные люди, как минимум, один из них точно токсичный.

Если токсичный отец, и мама разводится, то это поможет ребенку.

А вот если токсичная (проблемная) мама, а детей забирают обычно мамы (что в принципе нормально) — то не факт.

Дети — это больше природа мамы, отец дает воспитание (если он интеллектуальный глава семьи) и прививает какие-то жизненные ценности. Но природа человека передается по материнской линии.

Поэтому так важно любить свою женщину (осознавая все ее плюсы и минусы), тогда и детей любить будет автоматически (ибо природа детей такая же).

Ребенок тоже будет орать, в итоге все орут, весело

Я гарантирую, что сразу за отменой аликов — процент разводов — снизится до крайне низких значений.

Че там гарантировать? открой шведскую стастику — она чуть ниже украинской, но разводов дофига, и без всяких алиментов.

Шведы меня поразили своей показной «открытостью» (их версия). Окна без занавесок, иногда тупо голяка ходят по дому у всех прохожих на виду.

Но когда общаешься, то искренней открытости не наблюдается. Немного закрытые они, хотя может это правильно. Что-то в них странное есть от того, что варятся в собственном соку.

Схоже, покидьок-папка не хотів платити нормальні гроші на утримання та розвитку своєї власної дитини. Мати дитини подала в суд, а суд призначив таку суму виходячи із доходу батька.

Я всегда думала, что алименты ограничены сверху каким-то лимитом.

Ні. Немає ліміту і не залежить від доходів. Розмір аліментів визначається тільки з урахуванням інтересів дитини.

В чем прикол? Чувак зайцевал и вышел за лимит годовой? Зачем еще занижать свой инкам? Субсидия?:D
UPD: Уже увидел что там алименты

Сделал бы пионера и ездил тихо в отпуск снимать

«Працевлаштування» у даному випадку це оксюморон.

Підписатись на коментарі