Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Цифровий кочівник в 2022

Привіт , підкажіть будь ласка де можна відкрити аналог фопа в Європі по біометрії з можливістю отримання платежів з-за кордону , проживання на території Європи ? Які країни найближчим часом відкриють таку можливість ?

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

На Мальті (ЄС) вже більше ніж пів року діє Digital Nomad Residence. Навіть не треба відкривати ніякого аналогу Фопа. Все ще потрібно — це мати стабільний income 2700 Euro на місяць і працювати дистанційно на free-lance або на роботодавця за межами ЄС. Також можливо свій бізнес, яким можливо керувати дистанційно (треба довести документально). Звісно винаймати житло на Мальті та мати мед страхову. А доки буде прийматись рішення -можливо перебувати на Мальті по без-візу. Резидентсво видається на рік — сплата держ. взносу лише 275 Евро. З ним можливо подорожувати Європою та жити на Мальті. Відкрити рахунок у банку в каїнах ЄС при потребі. При відповідності вимогам можна пролонгувати ще на рік і так далі.... Є варіант включати в аплікацію дружину/( партнера) та дітей.
Ніяких податків з доходу за межами Мальти сплачувати не потрібно. Сонячний острів — з зручним аеропортом для подорожі Європою та навіть на Північ Африки, та приємним сердньоземним життям. Пишіть — можу проконсультувати та допомогти з оформленням всіх необхідних документів: [email protected] Dixcart — ліцензований агент на Мальті.

Просто напишіть в google: nomad visa countries

тут ще такий нюанс є що для різних громадян різні вимоги , наприклад для американців і для українців

Так, буває, цей список з google дасть уяву про країни, а далі треба більше деталей про конкретну візу і вимоги.

Відкрити можна мало не будь-де, починайте танцювати від податків.

Цифровий кочівник це коли ти протягом року живеш в мінімум як трьох країнах і ніде не перебуваєш довше 180 днів. Тоді податки не треба платити.

21 Countries With Digital Nomad Visas (For Remote Workers)
39 Countries With Digital Nomad Visas — The Ultimate List
В Европе Хорватия, Чехия, Эстония, Исландия (надо много денег), Норвегия, Португалия, Мальта, Греция, Румыния, и еще пара стран условия в которых не подойдут.
По предварительным исследованиям, Хорватия и Мальта — вообще просто (за остальные не разбирался). В Хорватию можно приехать подать на месте.
Скоро должна Черногория подключиться, а пока там можно компанию открыть и получить ВНЖ.

Джорджия наше все))) а так вообще Польша, зачем куда-то далеко так ехать)

а почему именно Джорджия ?)

Це — Грузія по-нашому.

Если бы грузины знали про DOU, то под каждым вторым комментарием про Грузию был бы вопрос

«Чому ні Сакартвело?»

Італія дає внж фрілансерам.Трохи погратися потрібно і у квоти вписатися, але реально. Навіть податкові пільги є перші два роки.
www.italianvisa.it/...​visa-as-freelance-worker

Буга-га, податки згрубша 35% до 65к і 50% на > 65к.

Зате низький поріг входу — річна зп від 8500 євро. Саме ок для джунів та мідлів без запитів більше 5к на місяць.
Плюс підвищені податки платяться не зі всієї суми, а лише з решти понад ліміт. В невеличкому містечку можна чудово жити.

я навів усереднені % враховуючи що платиться не з всієї суми.
Як джуну вижити за 700 євро в місяць в Італії я не уявляю, навіть на півдні, хіба в селі якомусь і то в наймитах бути.

Ну, є різні джуни. Звісно, не на старті, але з 2к євро на місяць цілком можна жити в невеличкому містечку навіть на півночі.

І % якісь завищені у вас. Ось:
www.worldwide-tax.com/italy/italy-taxes.asp

+ послуги бухгалтера 1.2к в рік

100 євро на місяць, лишенько.

Польша через інкубатор, Словакія дає внж якщо регаєш фопа \ компанію.

Португалия или Испании по non lucrative со второго года. Плюс Испания в этом году планирует визу для Digital Nomads www.immigrationspain.es/...​/visa-for-digital-nomads

А как там с английским или русским ? Я так понимаю что надо переводчика нанимать по приезду для открытия аналога фоп ? При открытии фопа дается ВНЖ или ПМЖ?

Если ты даже по наводкам ленишься погуглить, то рано думать про цифровое кочевничество

В Испании фоп открыть нельзя без ПМЖ — в Португалии можно

Можно -я ж написал, со второго года автономо открывается в Испании

Чтобы открыть со второго года нужно там пробыть первый год :) А чтобы пробыть первый год нужно получить no lucrative визу
Но как я написал выше ее фрилансерам уже не дают
Так что этот путь закрыт

Но как я написал выше ее фрилансерам уже не дают

У меня другие данные

Поделитесь своими данными пожалуйста

Если показываешь требуемый остаток и нормальное регулярное движение по счету за последний год (от 2к ойро в месяц), то все дают

Это в теории
да
На практике за последний календарный год выдали хотя бы раз?

Я как раз о практике последнего года, даже последнего полугодия

Украинцы? Через посольство в Киеве?

Еще раз уточню
Обычный ФОП с деньгами на счету + справки о доходах за последние два года?

Да, выписка по счету физика за год. А где почитать про тех, кому не дали? Я только на каком-то русском форуме читал, что не дали вот таким, которые нашкребли сумму, но ниче не смогли показать по движению

А как там с английским

что то утро такое утро. прочитал — с айтишенским.

Обе эти визы не работают тк они подразумевают жизнь в стране «без работы» — фриланс деньги как гарантия дохода не работают — такие заявки уже год как отклоняют
Чтобы получить такую визу нужно иметь реальный пассивный доход — сдача жилья в аренду, дивиденды и тд

Их притормозили из-за ковида. Не работают варианты, когда просто кладут сумму денег на счет. сейчас начали требовать показывать регулярное движение по счету с подходящими суммами, что для айтишника не проблема. Более того, есть решение суда, что фриланс за пределами Испании не противоречит условиям non lucrative

Высший Суд www.poderjudicial.es/...​218269c2a575c8b4f653c0421

Por lo demás, lo que la legislación española, en materia de regulación de los derechos y libertades de los extranjeros exige, no es que el solicitante de este tipo de visados no realice trabajo alguno, sino que no lo realice en España.

Суд этот суд — посольство просто отказывает и все
ЕСли ты готов ссылаться на суд и судиться за эту визу пару лет — можно конечно,:)

(1) Отримання платежів і (2) проживання — це трохи різні речі, для (1) є естонське е-резиденство.

Неспешно изучаю этот вопрос
Пока что нашел только Португалию

Привет ) а ты ищешь только по Европе ?

Европа + США
В США сложно
Поэтому Европа :)

Підписатись на коментарі