Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як правильно створювати задачі для фронтенд разробника?

Усі статті, обговорення, новини про Front-end — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Що обов’язково повинно бути присутнім в задачі ?

Наскільки потрібно деталізувати задачу ?

Можливо в когось є приклади класно сформованих задач «Шаблон» )

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В каком контесте возник вопрос-то? Не понимая причины, вряд ли кто-то сможет посоветовать что-то больше, чем общие рекомендации

Необхідно чітко прописане флоу інтерактивності. Коли яка кнопка стає неактивною, коли спінери крутяться, коли далоги закриваються, коли форма проводить валідацію полів і тд. Це збереже нерви при подальшому спілкуванні фронів і QA, і унеможливить створення QA-ми багів як то «я хочу щоб тут був спінер а його немає, ЕТА БАГ!» Бажано, щоб фронти детально вичитували задачі перед обговореннями, знаходили такі потенційні конфліктні місця і просили бізнес аналітиків внести більш детальний опис перед бив як відправляти задачу в роботу.

Це для веб-макаки. Для нормального розробника просто напиши побажанку, деталі він сам запитає.

Це не для веб-макаки, а для захисту від QA))

Для захисту від QA використовуються спеціалізовані ганчірки із жовтою рідиною

Доволі дивне запитання.

Окремо нічого створювати не потрібно.
Є сторя, розробники самі створять собі сабтаски і декомпозують все як їм потрібюно.
Ацептанс все одно по сторі буде.

Никак. Задачи инженер создаёт для себя сам на своё усмотрение на основе требований. Требование отвечает на вопрос «что и зачем нужно продукту?». Инженерная задача отвечает на вопрос «как выполнить требование?». Если вам нужно описывать вашим инженерам как они должны выполнять свою работу, то либо вы работаете с некомпетентными инженерами, либо они вас эксплуатируют (параллельно занимаясь зайчизмом).

Упрощенный пример:
Требование (написал product owner):
«Когда пользователь нажимает на кнопку Login, я хочу получать аналитику B, чтобы считать конверсию».
Инженерная задача (написал инженер):
"Инжектировать сервис аналитики в модуль авторизации, вызывать sendEvent("B") по нажатию на кнопку Login"

Дивне якесь питання. Чому для фронтендерів треба ставити задачі якось інакше, ніж для всіх інших?

Олівцем на папері зроби — буде і тобі простіше, і маразму менше.

Підписатись на коментарі