Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Чи реально влаштуватись Java джуніором на не повний робочий день?

Чи реально влаштуватись джуніором на не повний робочий день? 4-6 годин. Є можливість працювати в понеділок та суботу 8 год а в інші дні допрацьовувати потрібні години. Тобто при гнучкому графіку 30 годин в тиждень — це не проблема. Просто їздив на не одну співбесіду, на багатьох проходив по тестам і самій співбесіді, але коли діло доходило до графіка роботи доводилось прощатись)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Є компаниія (www.it.ua) там набирають постійно джуніоров на гнучкий графік, але .NET. Досвід роботи не обов`язково. Потрібно знати хочаб одну мову програмування та SQL.

Є компанія SysIQ — пройшов співбесіду на jnr Java Dev, також гнучкий графік, але офер мені зробила раніше інша компанія.

Тобто:

реально влаштуватись джуніором на не повний робочий день

! =)

90% кода там пишется на FoxPro. Впрочем, все равно очень хороший опыт с FoxPro и SQL

В системном отделе уже 80% (а то и больше) пишется на С#. Постепенно избавляются от фокса.
И на собеседовании можно сказать что хочешь именно на дотнет работать.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Можу запропонувати .NET на ваших умовах або
javascript+ Ruby on Rails 3.0
java нажаль немає

не менше 24 годин в тиждеь

Якщо не важко, то можно більш докладніше?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Є час та натхнення повозитися з студентами ;).
ЗП від 4 до 6$ за год по результатам співбесіди.
Хочеться щоб за рік вийшов на ЗП ві д1к до 1,5к.
Існують проекти на .НЕТ і кілька великих на Рубі рейлс.(для одного з замовників)
Стартові задачі від рівня подивитися як зроблено в одному місці і повторити ± в іншому. Чим дальше тим задачі складніші ну з компенсацією по ЗП.

Цікаво — відправив резюме!

Добрий вечір, а можна працювати віддалено?

Можна, але вас нічого не вийде. Як ви уявляєте дистанційне навчання?

Хоча якщо ви унікум ;)....

Интересно. Если не поздно, можно к Вам присоединится?

резюме в поштовому ящику щось не бачу.

т.к. я новичок, мне не доступен Ваш ящик. Если можно — дайте Ваш email.

Добрый день. Хотел бы узнать, эта вакансия еще актуальна? Если да, то не могли бы вы дать контактный имэил, куда можно выслать свое резюме? Заранее спасибо.

скажем так, з C# я ознайомлювався колись але не працював. розумію, що концепції програмування на java та C# дуже близькі. Чи є смисл взяти перелік потрібних навиків і скажімо за тиждень — два підготовитись?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі