Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Booking.com звільняє 2700 працівників по всьому світу: яка причина

У найбільшій технічній компанії у сфері подорожей Booking.com звільняють 2700 співробітників служби підтримки клієнтів по всьому світу. Зокрема, про це працівникам оголосили у спеціально записаному і розісланому їм відеозверненні генерального директора, йдеться в дописі на reddit.com.

При цьому автор посту стверджує, що до цього всіх тримали у невіданні — від передових співробітників до менеджменту локацій/офісів.

Із чим пов’язане звільнення

Офіційно тепер контракти частини звільнених співробітників CS (тобто Франції, Німеччини, Іспанії, Литви, США x2, Японії, Китаю, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї) переводять до іншої компанії: Majorel. Це — аутсорсингова фірма з обслуговування клієнтів із Люксембургу. Наразі в ній працює приблизно 67 тисяч людей по всьому світу.

«Ми (співробітники Booking) працюємо з ними вже деякий час. І приблизно 1,5 роки тому робота звичайних працівників переважно полягала у виправленні того, що напартачив аутсорсинг (не з вини окремих осіб, Booking відмовив їм у доступі до будь-яких внутрішніх ресурсів)», — заявив автор допису на Reddit.

Він також додав, що умови роботи в новій компанії нібито будуть підтримуватись для співробітників лише протягом перших 6 місяців, а після цього «вони можуть робити з вашим контрактом усе, що захочуть».

Як тепер працюватиме сапорт у Booking.com

Як заявили в компанії, Booking.com збереже свої внутрішні центри підтримки в Амстердамі та Манчестері, що нібито дозволить більше зосередитися на стратегічних сферах конкурентної переваги.

Компанія також пояснила, що головна мета реструктуризації — мобільність щодо персоналу. Тобто в компанії планують стрімко збільшувати використання сапорт-працівників у пікові періоди зайнятості та скорочувати їхню кількість тоді, коли вони не потрібні.

Відомо, що до скорочення в Booking.com працювало близько 5000 співробітників служби підтримки клієнтів. Це — більше третини всього штату.


Нагадаємо, що в Booking.com працюють ІТ-фахівці й з України. Зокрема, розповідали вам історію однієї web-аналіткині зі Львову, яка влаштувалася в цю компанію.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Працювала у Букінгу в Амстері у 2016-2018. Гарна картинка з гнилою серединою. За всіма красивими слоганами про цінування людей насправді їм наплювати на штат. Нормальні умови там лише для девелопменту, всі решта, особливо CS — раби. А після недавнього скандалу з дотаціями від держави нідерландці взагалі ненвидять цю компанію.

Галузь постраждала від китайської чуми суттєво, тому не дивно

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тільки що прийшло знову фішінгове повідомлення, виходить айтішники букінг.ком ще ті дятли, що не можуть місяцями пофіксити критичний баг. Цікаво, які там зарплати.

Але прикол у тому, що на цей раз, тупим виявився ще й сам хакер. Він надіслав шаблон повідомлення, де не замінив плейсхолдери. В результаті, одразу стало очевидно, що систему поламала русня, бо всі прейсхолдери виглядають так
%название отеля%
%имя мамонта%, мамонт, я так розумію на новому жаргоні, це лох, якому відправляють повідомлення

Будьте уважні! Хакери, якимось чином зламали букінг.ком і вже декілька місяців розсилають фішінгові повідомлення прямо в чатах бронювань, а букінг нічого не робить. Сьогодні і мені таке прийшло, я купився, врятував антивірус.

Пошукав в інтернеті, це декілька кейсів англійською мовою
www.igorslab.de/...​obody-wants-to-be-guilty
www.reddit.com/...​_to_bookingcom_chat_scam
community.monzo.com/...​hrough-booking-com/152075
Але більше всього повідомлень про цей скам німецькою, тобто таргетинг на Німеччину, так, що будьте уважні.

Букінг протух за останній рік, причому досить сильно. В мене там більше 300 бронювань і тепер вони мене втратили.

Вчора букав готель, ціна на booking — 1697 EUR. Відкрив гугль, вбив той самий готель, видало 20-30 сайтів букінгу і на половині ціни візуально значно нижчі. Такого раніше не практично не бувало, бо booking вимагав, щоб ціна у них була найменшою, навіть на офіційному сайті раніше не могло бути меншої ціни.

Ок, почав дивитися інші сайти, і дійсно всі ті самі умови, той самий номер, безкоштовне скасування до останнього дня, але ціна вже 1543 EUR. Більш того, якщо заплатити одразу, то ціна вже 1466 EUR. Вибрав expedia, бо у мене там корпоративна знижка 10%, забукав той самий номер за 1321 EUR. Але, навіть без цієї знижки ви можете зекономити купу грошей, просто бронюючи готель на безлічі інших сайтів.

P.S. Сьогодні букав ще один готель, ціна на booking 1366 EUR, на інших сайтах 1151 EUR. Вочевидь, цінова політика букінгу змінилася після звільнень. Отакі пироги, малята. Після війни посилайте нафіг той букінг.

P.S.2 Написати фідбек або пропозицію самому букінгу неможливо, якщо ти не партнер. Ну добре, не хоче пропозицій, то й не треба.

Те ж саме бачив по американських готелях ще задовго до, на hotels.com було трохи дешевше. З genius 3 могло б вийти те на те.

www.bloomberg.com/...​sees-record-summer-travel

Зхоже, що у них все непогано.

зашёл почитать с чем связано увольнение, но текста об этом не нашёл. Афтар об этом забыл написать? Или ты юрист?

Якщо немає розуміння як бізнес працює, то і сенсу в тексті багато не буде

ещё раз: зашёл прочитать о конкретных причинах, а не воде, типа кто куда после этого разбежался. С таким же успехом он мог написать «так работает бизнес» и я бы не тратил целых пару минут на эту хрень. Особенно ввиду наличия подзаголовка

Із чим пов’язане звільнення

что как бэ намекает.
Развелось бизнесменов мамкиных куда ни плюнь

я про автора, у автора нема розуміння, що букінг намагається аутсорсити саппорт, бо це скейлиться краще

Какая там может быть причина? Пратнёры из хореки, испытывают некие трудности, соответственно платить букингу за то чтобы их заведения попадали в топы, перестали ибо нечем, а соответственно огромный штат на поддержку ресурса не нужен, и гребцов можно выкинуть. И в случае чего, просто набрать сезонных работников, за миску риса и надежду на светлое будущее.

Так написано ж. Просто заголовок — клікбейтний.

Їх не звільняють, а переводять в окрему компанію, яка створена чисто для сапорту клієнтів. Тобто, тепер ці робітники будуть працювати не тільки на сапорт клієнтів Booking.com,а й, можливо, інших компаній.

Тобто, тепер ці робітники будуть працювати не тільки на сапорт

тобто тепер якщо їх навіть усіх жорстоко пробачте товой то це вже не букінг а зовсім геть інша ліва контора висловлюємо свій пре великий жаль але репутація не постраждала

просто бізнес дивись прецедент ring/squad

Ну норм че, глобализация дает свои плоды, кому увольнение, а кому новые вакансии на суппорт где-то в Индии. Никто не хочет платить много за девешвую и тупую работу.

Причем в Европе такой работой обычно иммигранты из подобных стран и занимаются, только за европейскую зарплату.

Потом удивятся что никто не хочет платить много за дешёвый и тупой сервис. И если уже ушли к конкуренту, то назад не вернутся. Добавь к этому подчистку негативных отзывов, поймёшь что пузырь может слиться в любой момент, было бы куда.

У букинга нет норм конкурентов, можно поиграться в монополистов. Будет херовый сервис на аутсорсе — поменяют на другой подороже, может сделают нормальный сервис платным ;-)

Полно уже конкурирующих сервисов. Лет 10 назад — да, наверное, не было.

Я, например, постоянный клиент Hotels.com. У турков есть свои региональные сайты — там, правда, есть нюансы для иностранцев. Но в ноябре 2021 бронировал недорогую ночлежку через otelz.com турецкий — именно бронировал, платил на месте.
Можно просто нужный отель в Google Maps выбрать — там наверняка будут предложения от каких-то сервисов. Понятно, что вариантов оригинальных API мирового масштаба — всего 2-3 на мир. Но мы же не об API говорим, верно?

Галузь постраждала від китайської чуми суттєво, тому не дивно

То ли еще будет! Покайтесь, ибо грядет!

Market Summary   Booking Holdings Inc 2.670,89 USD +42,51 (1,62%)today 11 Feb, 10:48 GMT-5 • NASDAQ: BKNG

нєвідіма рука ринку одобряє таку оптимізацію :(

Там така рука, що не дрогне і мордою в калюжу, коли наслідки настануть.

Працювала у Букінгу в Амстері у 2016-2018. Гарна картинка з гнилою серединою. За всіма красивими слоганами про цінування людей насправді їм наплювати на штат. Нормальні умови там лише для девелопменту, всі решта, особливо CS — раби. А після недавнього скандалу з дотаціями від держави нідерландці взагалі ненвидять цю компанію.

Нормальні умови там лише для девелопменту, всі решта, особливо CS — раби.

для разнообразія спробуйте попрацювати на касі в епіцентрі. розширить горизонти

Андрію, а ви пробували? Просто цікаво.

я почав працювати в айті коли зарплата в програміста і в прибиральниці на фірмі була однаковою — 20 баксів. це приблизно то саме шо на касі в епіцентрі. хоча в мене і зараз є купа родичів поза айті

И когда такое было? Серьозно? Вот я не помню такого. Первая работа 2006г — получал 800$ как бы джуном (тогда так не называли). Если отмотать еще 5 лет, то там все теже зп и были. Так какие это годы, что по 20$ работал?

життя було і до 2006-го. наприклад в 1998-му. але і до того воно напевно було

Я не про життя спрашиваю, а про зарплаты в 20$ в IT

ну от в 98-му так і було. принаймні за межами києва. шо там в києві творилось не в курсі. але в основній масі не сильно краще. в 2000-му перейшов з державної кантори в приватну. зарплата стала 50 баксів

И однушки в Харькове тогда стоили по 2-3 шт баксов, официантом в Крыму можно было постараться и насобирать на квартиру за один/два сезона :-) Ото времена были!

в харькове на верное по 200-300 баксов )) это в киеве разве что по 2-3 штуки да и то уже в начале 2000-х а в 90-х когда якобы программисту платили 20 баксов...

... я курсовые делал расчётные «на компьютере» как раз где-то по $20 брал вряд ли меньше первоначальный курс гривны когда прошёл обмен на карбованцы был что-то по 2 гривны за доллар стипендия в университете была 17 гривен правда её не платили а выплатили только потом )) но 17 гривен это на сколько я понимаю порядка 8.5 долларов и на их фоне з.п. программиста где бы б она ни была 20 долларов это выглядит как-то сомнительно

о стоп там даже дата есть

ну от в 98-му так і було. принаймні за межами києва.

хм человек товарищ рабочий если ты в 98-м работал за $20 то у меня для тебя плохие новости ))

ЗЫ: и не понятна к чему эта тема к концу 90-х и в 2000-м з.п. уже была $200-250 впрочем она может ни куда и не девалась особо

ЗЫ: и не понятна к чему эта тема к концу 90-х и в 2000-м з.п. уже была $200-250 впрочем она может ни куда и не девалась особо

ну хрен знает — вы ж крутые, может у вас и была, в Одессе в авиационном КБ Элемент зп были на уровне 50-80 баксов в месяц для электроников и программеров, причем очень толковых. Это 2002-2005г когда я там работал до того как свалить в голландскую докторантуру. Пацаны молодые, с кандидатскими степенями там работали.... Потом когда зашел в 2006г в Одессу Люкс и Логика — то свалил молодой айтишный народ туда весь. Легко свалил, потому что сразу вилки зп стали на порядок больше, чем мог платить Элемент. И это со страрта просто на порядок подымал себе зп, а чуть поработав можно было легко повысить себе. Я так после докторантуры приехал бац — логика на 3 недели, подьем в 10 раз, потом оффер от люксофта, бац 2 раза, поработал 1.5мес на мидла в люксофте — бац лычка сеньера и еще зп в 1.5 раза. Потом 2 годика и бац лычка тимлида и зп еще бац. Ну потом свалил в Голландию уже насовсем. Но по зп человек совершенно адекватно написал — айтишникам тогда платили даже в частных конторах (а Элемент был частным) откровенно мало по сравнение с вилками что предложил аутсорс. Может просто в Киев он пришел в 2000м, а в Одессу лишь в 2006. Моя мать в середине 90х работала инженером на николаевском заводе за 5 баксов, которые не выплачивали по полгода...

мм, я вже смутно памятаю скільки там у нас в 90-х була студентська стипендія в купонах, все надто швидко мінялось. на якісь самі необхідні речі тільки і вистачало. ми її тоді в доларовий еквівалент і не переводили, скоріше в горілчаний (горілка тоді ще по купонам була). Найбільший еквівалент який пам’ятаю: стипендія == ящик горілки. ))

Найбільший еквівалент який пам’ятаю: стипендія == ящик горілки. ))

Водка Столичная 40% 0,5л
500 мл
199.90 грн

ящик водки 20 бутылок 4000 грн в эквиваленте хм ну не то чтобы много

ну ти і горілку знайшов ))
та столична що тоді була (місцевого спиртзаводу) це десь грн 80-90 по теперішнім цінам за якістю.
і того ~ 1600- 1800 грн — походу якраз на розмір теперішньої стипендії виходить.

Найбільший еквівалент який пам’ятаю: стипендія == ящик горілки.

шта? на свою останню підвищену стипендію, отриману в 1998-мк, я купив 3 пляшки княжого келиха

ну ти порівняв. на початку 90-х ціни суттєво відрізнялись як і розмір стипендії. І це співвідношення коливалось в широких межах — стипендію підвищили а ціни ще ні і т.п. Цей еквівалент — це максимум який був якийсь час. Плюс ціна на горілку як така ще нічого не значила — треба було мати талон на горілку. Тобто ти маєш суму на яку можна купити ящик горілки і два талони на горілку — практично ти можеш купити тільки дві бутилки.

не знаю за Харьков в 2000м, но в 1995г мы продали в Николаеве на промзоне свою 2ку в 9ти этажке на 7500, и купили за 5тыс 1 комнату в Одессе в коммуналке в приморском районе напротив куликова поля и стадиона Спартак. Вообщем район супер, но это 18м2 комнатка в коммуналке с еще 3 хозяевами на первом этаже. Поделили их на две части, моя 7м2 и матушка со старшим братом 11м2. Где там в Харькове в те времена стоила однушка 2-3тыс баксов, мне кажется п****жь, бо Николаев ценился меньше Харькова, и таких цен там уже в эти времена не было даже в 1995г. Даже в плохих районах, даже в жутком цыганском кодле под названием пгт Ялта.

Аж поліз в твій лінкедін дивитись де так платили. Університет. Можливо. Там і викладачам тоді платили мізер.
Я в 1995 прийшов в Укрнафту працювати, зарплата була здається в районі 100$. Плюс паралельно якісь «теми» з тими ж викладачами вузу по договорам з підприємствами. Все сцуко офіційно, половина доходу зразу на податки. Неофіційно ще шеф щось періодично підкидував за напів-офіційні проекти на всякі там фірмочки які взагалі довго не жили (до моменту коли треба було податки платити). Лафа закінчилась десь в 1999, коли компанію вже суттєво роздерибанили плюс пустили бабло на другий термін Данилича, і почались затримки з виплатими зарплати.

Неофіційно ще

хтось говорить про то шо неофіційно можна було крутитися? сорі, чувак, але весь народ працював програмістами і просто айтішниками не в укрнафті (бо люди живуть не тільки в франику і києві), а в газконторах, обленерго, податковій, на заводах... можна було поїхати в київ на міратех. якшо нікуди не їхати то тільки так і тобі мільйон камєнтів накидали шо так і було

У меня отец в 1991 переходил с позиции зам.зав. лаборатории в «ящике» с зп 9 баксоф в месяц на позицию эникейщика (презентации, самодельная БД и т.п.) на зп 14 баксов, и это было более-менее круто. Киев.
Мои первые подработки в 1996-1997 были за 50-70 в месяц. В 1997 зп С++ программиста с опытом, в украинско-швейцарском СП была 150 баксов — и это было круто. Знакомый, пиливший софт для охранных систем за 400 был вообще небожителем ...

У меня отец в 1991 переходил с позиции зам.зав. лаборатории в «ящике» с зп 9 баксоф в месяц на позицию эникейщика (презентации, самодельная БД и т.п.) на зп 14 баксов, и это было более-менее круто. Киев.

сорян чуваки я чойта сомневаюсь

2 сентября 1996 начался обмен купоно-карбованцев на гривны в соотношении 100 000 крб = 1 грн. С этого дня в банках выдавались только гривны. До 16 сентября повсеместно к платежу принимались и карбованцы, и гривны. После этого обмен можно было произвести только в банках. Процедура обмена продолжалась до 30 сентября 1997 года.

т.е. я это время ещё и не плохо помню ))

Курс НБУ на момент ввода в обращение гривны составлял 1,76 гривны за Доллар США (то есть 176 000 купонов). В дальнейшем, примерно в течение двух лет после введения курс гривны к доллару держался на уровне 2 грн. за доллар.

и 146% я точно помню что сумма 100-150 гривен на момент их появления для меня не была чем-то заоблачным а это был мой нормальный месячный бюджет т.е. сумма была достаточно приличной по тем временам но именно «просто деньги» ни чего такого сверх естественного как-то случилось что у меня увели штаты вместе с деньгами ну так бывает )) как раз надо было за общагу платить за год или как-то так но там сами по себе суммы смешные но за год уже нормально так и таки я по случаю по знакомым сразу же ж устроился на швейку потогонку где за меньше месяца заработал и двое новых штанов и ещё деньгами покрывшими весь внезапный убыток

чисто теоретически я слышал от своих киевских знакомых из коренных такие истории

на зп 14 баксов, и это было более-менее круто. Киев.

и как они там реально голодали вот это всё но к.м.к. по сабжу это мягко говоря не тема

сорян чуваки я чойта сомневаюсь

Да на здоровье. Мне в 1991 было 16, вся эта хрень по мне проехала тоже.В месте, где платили 14 баксов — был персональный компьютер. В смысле, не 5 человек на одном компе по очереди, а персональный. Что открывало возможности халтурить. И там давали 4 сотки огорода под картошку. Вот реально был такой сигн-ин бонус.

Процедура обмена продолжалась до 30 сентября 1997 года.

Ну, 96-97 — это уже вполне цивильные времена были. Писец давно прошел.
Я тогда в Миратехе работал на последнем курсе Политеха — вполне себе уже шла работа на аутсорс.

И там давали 4 сотки огорода под картошку.

городские )) куда им работу работать

я щипал гусей полол и убирал буряк сапал подсолнух и возможно кукурузу и чего-то там ещё доубирал по осени с полей не собранную комбайном курурузу и подсолнух ну да картошка на 4 сотках куда же ж без неё )) только соток понятно по больше стандартный советский сельский надел это 25 соток с них 6 соток под хату и остальное под огород ну и так далее в городе вон штаны шил в цеху ))

Писец давно прошел.

а ну тогда конечно да )) моя последняя подписка на «юный техник» была в 91-м и 92-м в 93-м кажется уже всё то ли совсем перестал выходить то ли как-то так стоило как я помню что-то порядка 10 рублей сколько в долларах не скажу всё было честно заработанное собственными руками своё

... не забывая копать картошку на сотках и возить её на велике в погреб 2 мешка под раму и на багажник )) на маслобойню тот набранный на поле подсолнух свозил с него олию «набили» капустка своя морква своя сало можно договориться за тот же ж труд чтобы кабанчика разобрать помогать так и пере зимуем таки да городские для меня дикость

я так думаю изначально сабж тема в контексте

Працювала у Букінгу в Амстері у 2016-2018.

пролетарский говно вопрос простите но селяви люди до сих пор так и живут

pbs.twimg.com/...​media/EeHV54NWkAYuKjA.png

я помню тебе пару лет назад кто-то в комментах запятых насыпал, а сейчас наверно кончились уже...
давай я теперь добавлю:
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

пользуйся плз

(записывает в тумбочку)

У меня отец в 1991

сорян чуваки я чойта сомневаюсь

Ты не сомневайся :) в 1991 мы всей семьей жили за меньше 20 баксов в мес и по минимуму на все хватало

Ты не сомневайся :) в 1991 мы всей семьей жили за меньше 20 баксов в мес и по минимуму на все хватало

не то чтобы я сильно сомневаюсь просто я уже знаю что мы не городские были куркули те ещё и кулаки зажиточные )) просто вот так через 400 лет трудно быстро оценить сколько это $20 ок давай прикидывать на пальцах теоретический курс доллара можно отследить только по историческим сводкам

в начале 1991 года рыночный курс доллара достиг 30 рублей

оттуда же ж «официальный» (видимо как противовес «чёрного рынка») курс был 1.80 рублей за доллар

но положим 30 рублей что в свою очередь надо бы б понять много или мало колбаса тогда сколько стоила я не помню молоко только помню 20 копеек за литр и хлеб 20 копеек за серый кирпичик но возможно это было ещё в 80-е ещё при царе что точно у меня было в 91-м так это те же ж самые журналы которые я всё ещё выписывал и они как раз тогда начали выходить с перерывами «потому что стоимость подписки из-за инфляции не покрывала» я выписывал 3 журнала как раз примерно по 10 рублей каждый итого 30 рублей было достаточно значимая сумма но не заоблачная в плане её заработать

соотв. опять же ж $1 по курсу было то же ж самое «достаточно значимая сумма но не заоблачная в плане её заработать» с другой стороны опять же ж если пересчитать это на $20 то это уже 600 рублей да? к.м.к. эта сумма довольно значима а «ловушка сознания» здесь исключительно в попытке считать в долларах ))

с другой стороны опять же ж если пересчитать это на $20 то это уже 600 рублей да? к.м.к. эта сумма довольно значима а «ловушка сознания» здесь исключительно в попытке считать в долларах ))

именно!

поскольку все мы покупали за рубли и даже купоны, а потом карбованцы, цены в которых не росли так же быстро, как рос курс;

бывало вчера узнаешь курс, например 75 р за доллар, сегодня хочешь купить по тому курсу, а доллар уже по 100!

я в то время таким образом, заработав на бирже довольно неплохую сумму в рублях — профукал за месяц почти десяти-кратное ее уменьшение, в результате остались слезы :(

20$ це нормальна зарплата комп’ютерщика на початку 90-х. В мене така була в першому в місті комп’ютерному кооперативі.

І цілих 10 років вона поступово росла і виросла до 2000-х разів в десять. Так, в 2000-му 200$ була непогана зарплата.

За наступні 10 років вона виросла ще в 10 разів. І в 2010-му середня ЗП була вже 2000.

Тож, зараз ми сильно недоотримуємо, бо маємо заробляти вже по 20к на місяць :-D

Тож, зараз ми сильно недоотримуємо, бо маємо заробляти вже по 20к на місяць

Вот самая деловая реплика!
Полностью поддерживаю!

ты знаешь что самое интересное что возможно дело к тому идёт потому что лично меня вот теперь не сколько забавляет тот факт что в 90-м $20 были более чем достаточной суммой чтобы на неё жить в то время как $200 в 2000-м тоже и туда же ж $2000 в 2010-м но вот где-то там по середине скорее всего как раз с 16-го когда очередной кризис или как-то так я вдруг начал замечать что инфляция в Родине таки именно долларовая потому что сыр по 500 (к) (тм) и колбаса по 2.20 (к) (та) #внезапно дорожают именно в долларе уже в прямом эквиваленте по уже честному коммерческому курсу по которому вайтишник даже может получить их прямо с за границы

... т.е. мы тут отматываем историю и тут вот оказывается что в общем-то примерно так всегда и было )) просто мы ну ок по крайней мере я как-то не думал в таком ключе за тот период

Открытия границ. Подорожали и программисты, и колбаса.

просто мы ну ок по крайней мере я как-то не думал в таком ключе за тот период

значит по инфляции мы уже настоящая Европа — она (инфляция) у нас в твердой валюте :)

значит по инфляции мы уже настоящая Европа — она (инфляция) у нас в твердой валюте :)

осталось только порядки уравнять ))

ЗЫ: справедливости ради на счёт евро инфляции не уверен ни когда так и не считал в евро успел даже в марках и шекелях а вот в евро не сложилось сейчас в тумбочке где-то лежат 600-800 итальянских евро а сколько это точно а вот хз. )) теоретически в долларах это больше но вот сколько это в евро

Я не про життя спрашиваю, а про зарплаты в 20$ в IT

смешной ты :)

ИТ не в 2006 появилось, немного раньше

в 2005, манагером, 350 баксів.
як зараз пам"ятаю.

в 2003 мабуть 150-200 було девелопером. джун-мідл

Моя первая работа в 2003 — 180 баксов. Через год −250, ещё через год −650

Так какие это годы, что по 20$ работал?

В 1996 работал в Праге за $1 в час.
На стройке.
В Украине (не столица) в те годы зарплата $100 в месяц казалась счастьем ибо обычная была $20-30.

Мы с батей в том году забирали зп мешками сахара и муки, потом батя гнал самогон, мать пекла хлеб сама...Тогда сама работа на которой платят хоть понты но стабильно живые деньги была за счастье :-)

я якийсь час працював програмістом в атп яке обслуговувало в тому числі і міські автобусні маршрути. народу зп не платили місяцями але мені регулярно платили бо від мене залежало чи зможуть баланс підбити і звіт зробити чи ні. але часом платили в цікаві способи. одного разу відсипали цілий кульок хуго бос 5-тикопійочних монет прямо з машинки яка виручку прийняту у водіїв рахує. і від ваги кульок практично відразу почав розлазитися

ну да именно такие истории я и имел в виду )) ещё раз в это же ж время я фарцевал курсовыми и лабами по $20 и тут прямо как говорил мой дед ныне покойный хто на що вчывся ))

і від ваги кульок практично відразу почав розлазитися

да, хуго-босс — барахло, надо использовать тканевую эко-сумку

epicentrk.ua/...​550×600×250-mm-siniy.html

сумка хозяйственная П5 клетка 550×600×250 мм синий
70.80 грн / штука

в 2003г в Одессу приехало 2 американца от Аналог Девайса и устроили для всех желающих эликов презентацию по их операционным усилкам с раздачей нашару современных каталогов. Давали их в синем пластиковом пакете по 3 каталога, каждый из которых по 1000+ страниц папиросной бумаги, с виду смотришь, что ну там страниц 500-600, а ошибаешься в раза два. Сами каталоги были жутко тяжелые. Кроме каталогов че то там было еще по мелочи, не важно. Так вот кульки были неубиенные. Я во все командировки потом по Украине с ними катался и че только в них не тягал. Они пережили даже 2 поездки в карпаты. Я в них набирал снег и сьезжал на заднице с гор. Намного круче было, чем на пластиковых саночках-дисках в плане скорости, да и мягко. Пакеты годные, выдерживали. Потом просто товарный вид потеряли, лейбы Аналог Девайса стерлись и я их с каким то барахлом из дома вынес к альфатерам.

норм,
другой бренд :)

у меня случились знакомые даже кажется какие-то родственники которые в 10-м году это точно был именно 10-й год «передавали» мешок сахара с киева в район ну просто потому что мы с отцом как раз машиной с крыма приехали и он соотв. поехал дальше в район а я соотв. остался дома уже в киеве и просто у людей случилась халявная машина «киев район»

... уже к тому моменту я уже стал совсем забывать и уже даже совсем забыл об существовании и условиях существования и прочего мировоззрения соотв. «контингента» )) а он был и видимо есть и будет ну селяви

В 1996 работал в Праге за $1 в час.
На стройке.
В Украине (не столица) в те годы зарплата $100 в месяц казалась счастьем ибо обычная была $20-30.

ЗЫ: в конце 90-х самом самом начале 2000-х когда ещё не было лотереи на h1b тема поехать в штаты работать была ну так без каких-либо принципиальных проблем вы это легко сами можете найти по другим источникам их есть оценка по з.п. тогда была порядка $60k в год соотв. $5k в месяц как раз тогда я смотрел этот вопрос и смотрел его как «как-то не густо не стоит шкурка выделки» и таки не поехал даже не собрался

с германией тогда была примерно та же ж история тогда были гринкарты германские которые попизже стали ерво блю кард

В Украине (не столица) в те годы зарплата $100 в месяц казалась счастьем ибо обычная была $20-30.

всё же ж весьма занимательно как эта пролетарская классовая тематика связана с

Працювала у Букінгу в Амстері у 2016-2018. Гарна картинка з гнилою серединою. За всіма красивими слоганами про цінування людей насправді їм наплювати на штат. Нормальні умови там лише для девелопменту, всі решта, особливо CS — раби. А після недавнього скандалу з дотаціями від держави нідерландці взагалі ненвидять цю компанію.
ещё не было лотереи на h1b тема поехать в штаты работать была ну так без каких-либо принципиальных проблем

Вообще-то тогда в Праге остаться насовсем было наверное еще проще, чем в эти «Америки» уехать
Только вот так случилось, что не все спали и видели как бы уехать.
А надо было :-)

всё же ж весьма занимательно как эта пролетарская классовая тематика связана с

Никак.

А надо было :-)

эт точно!

Я как junior qa в 2004 в Харькове получал 150 долларов в месяц. Правда параллельно с универом за половину рабочего дня.

Первая работа 2006г — получал 800$ как бы джуном (тогда так не называли). Если отмотать еще 5 лет, то там все теже зп и были. Так какие это годы, что по 20$ работал?

Я закончил одесский политех в 2001г, как раз твои самые 2006-5, лучший выпускник политеха официально, 2 года коммерческого опыта эликом, 10лет опыта программирования, некоторый софт на момент 2001г работал у заказчика успешно на компах массово с 1995г, когда я в Николаеве заканчивал школу, причем очень хвалили. Пошел по Одессе искать свою первую работу и вот знаешь, никто не предлагал выше 50 баксов, а мне нужно было 80 как минимум. Просто все говорили что мол нет таких окладов и все. Уперся рогом и сказал что за меньше я просто не выживу с матушкой на пенсии. Мне еще помню тогда директор одного заведения сьязвил что мол а если бы у тебя была девушка или жена — шо бы ты еще больше бы потребовал. Я сказал — да потребовал бы, а вы думайте. У меня тогда еще оставались приличные деньги, которые я заработал за 3 месяца стажировки в Голландии после окончания политеха. И я мог себе позволить поискать подольше. Ну через 2 месяца поисков я получил свои минимальные 80 баксов и долго плодотворно работал на них.

Именно в те годы зарплаты росли каждый год как на дрожжах.
Я устроился на первую работу в 2005 еще студентом. Было типа 250-300.
В 2006 ушел на 600, и вырос еще через год до 1000. Хотя еще буквально года за 3 до этого такая зп казалась почти нереальной даже для опытных специалистов.
В 2008 устроился уже на 2400 по сути сразу после окончания универа.

Запросто може бути краще, або те саме. Принаймі в них там приміщення непогані: світло, вентиляція тощо.

Он недавно на італійських сайтах писали, що в Епіцентрі й для девелоперів не так все цікаво.

А після недавнього скандалу з дотаціями від держави нідерландці взагалі ненвидять цю компанію.

А мона якісь лінки по темі?

там в основному соціалістична антиамериканська брєдятіна на датчі. уряд запропонував фінансову допомогу бізнесам які працюють в нідерландах за незвільнення працівників. ну раз запропонували, букінг взяв. і поки гроші не закінчилися (більше пів року, наприклад офіс убера ВСІХ випиляв в перший же місяць) жодну людину не звільнив (і всі працівники заплатили кілотони євро таксів державі з зарплат обратно). коли закінчилися — почав звільняти нон есеншиал воркерів (нікого з інжинірінгу). за результатами року букінг отримав профіт. не такий як завжди, але достатньо великий. відповідно сі левел (і не тільки) отримав єарлі бонуси. от за ці бонуси, а ще більше за те шо топи всі американці, пересічні зубожілі почали бухтіти (злобні американські імперіалісти жирують на нідерландські податки). і тут букінг зробив хід коньом — взяв і вернув нідерландам бабки. але ще раз — всі отримані гроші були потрачені на те на шо і бралися — на виплату зарплат нідерландським такс пеєрам. шо цікаво, жодна інша компанія не повернула ні цента... але клм ми любимо, а букінг — америкоси

ще треба брати до уваги, що історично більша половина нідерландців належать до однієї з найсуровіших гілок протестантизму — тож розкіш зло, багато заробляти зло, не висовуйся, будь як всі і тд. і тут амери з мільйонними зарплатами і десяткомійльйонними річними бонусами і стоками (а скільки має заробляти топ менеджмент кантори з багатомільярдними оборотами?). бінго! летс хейт бегін!

а скільки має заробляти топ менеджмент кантори з багатомільярдними оборотами?

х1000 від зп прибиральника
Бо топи ж самі собі ставлять зп, так само як люблять робити в наших краях

Але все ж краще лінк на розбір ситуації

Вони отримують долю із бізнесу. Тобто там може бути як дуже багато, так і шалений збиток.

так і шалений збиток

Нуууу, як показує практика
Коли збитки, то вони якось ніяковіють і не хочуть платити

І чого тільки вони отримують долю? І чого вона така велика?

twitter.com/hashtag/boycottbooking

удачі в пошуках. розгар другої хвилі хейту був десь пів року тому

Ну нормально ж говорили, нащо на твітер посилати?

xD

PS: передивився пару сторінок — ніфіга релевантного не показало

Dit artikel is exclusief voor NRC abonnees — це поточний стан статті з конкретним кейсом з якого все почалося

www.nrc.nl/...​rvice-uitbesteed-a4087312

це не про то але там є референси і це чуваки які зажигали

зажигали

*підсвітили дії менеджменту
question mark

.

Прочитав
Нічого особливого
Менеджмент захотів трошки підзаробити
Про це розказали
Вони намагались замазати ситуацію
Типова ситуація для сучасних «ефективним менеджерів»

ну це скажімо місцеве бігус інфо але на рівному місці. вони написали статтю і понєслось

Ну як на рівному місці?

Скорочення було? Було
Гроші, щоб скорочення не проводили отримали? Отримали

ще раз.

1. отримали стенд бай допомогу на не скорочення
2. більше пів року не скорочували
3. гроші витратили на зарплати
4. ще пару місяців нікого не скорочували бо вирішували як правильно скорочувати
5. скоротили
6. вичухалися
7; гроші отримані в пункті 1 віддали

шо не так?

алетернатива — офіс убера в амстердамі

1. всєм спасіба, всє свабодни

інша альтернатива — шел/клм

1. гроші отримали
2. скоротили
3. профіт

ну? де суперечність з тим шо я сказав? там ше помоєму ті бонуси ще й не кешом дали а акціями

Кароче, висновок. Як би не було скрушно державі чи компанії, топи там завжди в шоколаді. Причому часто залежність навіть зворотньо пропорційна.
Класика
www.youtube.com/watch?v=mboGP-YVrBY

ну капіталізм... я пригадую як на доу програмісти раділи шо гривня падає — на доларову зарплату можна значно більше благ отримати

ну капіталізм... я пригадую як на доу програмісти раділи шо гривня падає — на доларову зарплату можна значно більше благ отримати

Це якраз класичний антикапіталізм. В капіталізмі, з падінням-ростом фінансового стану компанії падає-росте добробут співробітників компанії.

Питання в тому, чи повернули би грошi якби не було статтi.

а чого мали би? вони витратили гроші з допомоги за цільовим призначенням, а далі був просто гарний жест доброї волі

бінго! летс хейт бегін!

букінг і без цього є за що ненавидіти, як власникам нерухомості, так і туристам. наслухався цього нрм.

ніколи не мав проблем з букінгом як турист

ніколи не мав проблем з букінгом як турист

так канеха ти не мав, переплатив 15-20% та й все :)

окей. I got ya man — зі стрьомними готелями можуть бути проблеми. тільки при чому тут букінг?

окей. I got ya man — зі стрьомними готелями можуть бути проблеми. тільки при чому тут букінг?

причому тут стрьомність? не зрозумів.

Букінг бере кінську комісію з орендодавців, мені одного разу власниця квартири, яку я знімав подобово через Букінг, прямо сказала: «Ось номер, треба буде ще раз — телефонуй прямо сюди, буде сильно дешевше, бо без комісії». Напевно з того, хто знімає, теж бере.
Інша річ — особиста справа кожного, вважати це проблемою, чи convenience fee.

букінг продає цій власниці афігєнне візібіліті без якого їх маленкий гешефт загнувся б за пару місяців. а букінг в її бізнес інвестує мільйони євро

букінг продає цій власниці афігєнне візібіліті без якого їх маленкий гешефт загнувся б

справедливости ради берёт он за это действительно совершенно реальных денег как дальний родственик дяди владельца отельного бизнеса прямо говорю там реально река бабла и справедливости ради между собой все известные мне отельеры которых лично все между собой говорят что это бабло для самих отелей реально ощутимое

так і родствєннік вашого дяді без букінга буде на 158-й сторінці пошуку гугла. в кінці. в деякі дні. а в решту днів ще далі. і бере букінг аж раптом 20 відсотків. бабло відчутне, але чомусь ніхто не відмовляється його платити

все известные мне отельеры которых лично все между собой говорят что это бабло для самих отелей реально ощутимое

Может и так, но тем не менее у меня всегда через букинг получалось дешевле чем через сайты отелей напрямую бронировать. В худшем случае одинаково. Дисклеймер: карточек лояльности сетей нет

букінг продає цій власниці афігєнне візібіліті без якого їх маленкий гешефт загнувся б за пару місяців. а букінг в її бізнес інвестує мільйони євро

Не знаю не знаю. Гугль за розміщення мого сайту не бере нічого :)
Букінг бере 15%, і я не від одного власнику житла чув що букінг оборзів. Він фактично монополіст, і чим швидше він загнеться тим всім краще. Як і будь-який монополіст.

Гугль за розміщення мого сайту не бере нічого :)

ой чувак, тут два варіанта — ти шось постиш на сайті таке чого інші не постять (іншими словами це твоє хобі)
— твій сайт на 256-й сторінці видачі. говорю тобі як людина яка 3-й рік пробує попасти органічно на першу сторінку гугла в хайлі компетітів сегменті

я не від одного власнику житла чув що букінг оборзів

букінг це мультисайдед маркерплейс. обанкротити його дуже легко — треба шоб одна сторона маркету дружно встала і вийшла з маркетплейса. питання чому вона цього не робить? бо втратить доступ до іншої сторони маркета і всі ці стогони про 15 процентів це порожні понти. багатьох готелів без букінга тупо не стане, або вони будуть змушені витрачати 15+15+15 на просування свого бізнесу

— твій сайт на 256-й сторінці видачі. говорю тобі як людина яка 3-й рік пробує попасти органічно на першу сторінку гугла в хайлі компетітів сегмент

гугль бере бабло за 1ше місце? вперше чую.

треба шоб одна сторона маркету дружно встала і вийшла з маркетплейса. питання чому вона цього не робить?

та щось видно що потроху робить. Я особисто вже не раз чув від власників прохання не пускати через букінг бо він охерів. Ну і проблеми букінга якби натякають...

які проблеми букінга? scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/...​jjeDjCEBEp3VQ&oe=62138710

звільнення 2.5К людей свідчить про хороший фінансовий стан ще красномовніше за мільйонні премії топменеджменту при субсидіях від держави. Королівство кривих дзеркал :)

це оптимізація витрат а не звільнення. 2.5к замінили на аутсорсерів, а іншому 2,5к (яких на аутсорсерів замінити складніше) підняли зарплату. ти ж сам вище по тексту казав шо нашо платити 120 якшо можна платити 100? навіть на редіті в оригінальній статті люди в основному жаліють не за букінгом, а за бенефітами вище ринку

гугль бере бабло за 1ше місце? вперше чую.

ти просто не стикався значить. я не про перше місце я про першу сторінку. органічних результатів в гуглі все менше і менше доречі.

почитай, заніматєльно — dkb.io/...​st/google-search-is-dying

получалось дешевле чем через сайты отелей напрямую бронировать

Потому что это условие букинга — что не должно быть цены ниже, чем у них. На деле могут быть варианты. Я встречал ситуации, когда формально тарифы одинаковые, но при бронировании на сайте отеля ужин каждый день в подарок. Не знаю, это до них букинг еще не добрался или это таки дыра в правилах.

Ну и плюс на всякие моря через турагенства может быть дешевле потому что они перепродают и тут на цену отель не может повлиять.

мені одного разу власниця квартири, яку я знімав подобово через Букінг, прямо сказала: «Ось номер, треба буде ще раз — телефонуй прямо сюди, буде сильно дешевше, бо без комісії».

Аха-ха. Бував я в одному місті частенько, знімав квартиру (одну й ту саму) через букінг. Разів 5 чи 6 знімав, все було добре. А потім власниця теж ось так сказала — «давай напряму, обом буде вигідніше». Ну ок, наступного разу телефоную, бронюю, все ок, приїжджаю і... квартира зайнята, бо хазяйка здала її через букінг. Як так, питаю, ми ж домовлялися?! Ну, домовлялися, і шо, каже: я її забула зняти з букінгу, там забронювали — ну не буду ж я людей виганяти, за це букінг штрафує і рейтинг знижує, тому йди ти на мороз. І ось я пізнім вечором з валізкою чимчикую по готелям в пошуках номеру.
З тих пір — тільки букінг. Хай 15-20%, зате я буду в категорії «лише б його не образити», а не в категорії «якийсь *****, хай іде гуляє».

за це букінг штрафує і рейтинг знижує, тому йди ти на мороз.

Слышал подобные истории много раз. Или как другой вариант (когда вообще без букинга) «извини, но они заплатили больше, чем мы раньше договаривались с тобой, так что уже заселились». Или как третий вариант — «ой, извините, именно эта квартира в центре уже занята, есть другая всего в 15 кварталах от нее и похуже, но цена будет такая же»

З тих пір — тільки букінг. Хай 15-20%, зате я буду в категорії «лише б його не образити», а не в категорії «якийсь хрін собачий, хай іде гуляє».

Люто, бешено плюсую.

Люто, бешено плюсую.

Плюсуєте за те що замість 100 баксів за ніч Ви платите 120 :)
Можна ще написати заяву в амазон жеби брали з продавців 15-20% транзакції, так буде правіильно.

Плюсуєте за те що замість 100 баксів за ніч Ви платите 120 :)

Скажите, а вы на машину (если владеете, не в курсе) КАСКО покупаете?

Скажите, а вы на машину (если владеете, не в курсе) КАСКО покупаете?

так. тільки вона 3.5% в рік, і покриває до 800К тотала, а що покриває букінг?

Риски невьезда и стояния на морозе. А также поиска квартиры в незнакомой стране в случае если хозяева решили «не обижать» другого.
Ну и сам поиск, конечно.

ну якось сайти готелів мають букінг і на морозі не чекав ще ніхто
пошук — ну так чомусь агрегатори авіа не бьеруть 15-20% комісії. як вони живуть я хз

Кто вам такую ерунду сказал?
Вон skyscanner предлагал по последнему маршруту +100% от цены ryanair.
Про сайты готелей вам вон выше написали как получается, могу подтвердить, тоже бывало такое.

Вон skyscanner предлагал по последнему маршруту +100% от цены ryanair.

не знаю, я не раз перевіряв, різниці не бачив ніколи.

Ну значит вы просто не нашли именно тот, дешевле вариант.
Вот поищите на скайсканере киев(да любая Украина)-тенерифе, потом спросите меня, за сколько реально долететь и сравните.

потом спросите мен

Вас? А Ви хто? :)

Ну лол же, сам скайсканер ничего не продает, а дает ссылку на других продавцов, в том числе на саму авиакомпанию. Описанная ситуация — какой-то единовременный баг потому что среди ссылок практически всегда есть и сама авиакомпания за редкими исключениями.

У продавцов бывает дешевле, чем у самих авиакомпаний (не считая лоукостеров, там в 99.999% случаев цена не может быть ниже), там хз за счет чего — опта, рекламы. Но сам скайсканнер живет за счет рекламы

агрегатори авіа не бьеруть 15-20% комісії. як вони живуть я хз

банери показують :D можеш в це вірити далі

банери показують :D можеш в це вірити далі

Ну я якби користувався ними. І там вище підказують як вони працюють.

а що покриває букінг?

partner.booking.com/...​now-about-double-bookings

If you don’t have other rooms or units available, it’s your responsibility to find the guest accommodations of the same or a better standard — and also cover the costs. It’s also a good idea to organize transportation to the new accommodation, or else you might have to reimburse it later.

С этим кстати сталкивался сам. Работает на отлично — причем переселение обычно идет с апгрейдом

Можна ще написати заяву в амазон жеби брали з продавців 15-20% транзакції, так буде правіильно.

він так і робить. але натомість так видрісіровує продавців шо вже доставка на той самий день, безплатно, і якшо раптом продавець мудило і товар не приїхав то амазон спочатку мовчки вертає мені гроші, а потім починає розбиратися де товар дівся

тому я краще куплю китайське барахло на амазоні за 15 євро чим таке саме на алі за 8 (і ще буду чекати доставку місяць)

він так і робить.

це типу пудова інфа? я гуглив і нічого такого не знайшов,в них наче інші методи монетизації.

це стопудова інфа. блін, я вот прям зараз знаходжуся всередині «республікансько-джедайського сопротівлєнія мєлкого і середнього єкомерса тьомній імпєрії амазона» який «вбиває весь локальний єкомерс комісіями, надуманими стандартами обслуговування і тд,» ©

«праклятиє глабалісти...» (а я ржу з цього коли моє замовлення приїзжає за 2 дня з іпєнєй пірінейського півострова в іпєня північної європи і робить це безплатно в межах підписки за 3 євро в місяць)

це стопудова інфа

що амазон бере % від транзакції?

технічно це не правильне формулювання. амазон бере не відсоток від транзакції а комісію з продажі. ще бере плату за розмішення товару на складах в фулфілмент центрах (своєрідний сідіен для єкомерса), ще (напевне, тут не знаю точно) за партісіпейтання в амазон прайм (і відповідно безкоштовна доставка по цілій європі)

технічно це не правильне формулювання. амазон бере не відсоток від транзакції а комісію з продажі. ще бере плату за розмішення товару на складах в фулфілмент центрах (своєрідний сідіен для єкомерса), ще (напевне, тут не знаю точно) за партісіпейтання в амазон прайм (і відповідно безкоштовна доставка по цілій європі)

Склади, доставка, і прайм — це зовсім не модель букінга.
Яка сума цієї комісії?

в букінга є той самий прайм — джініус.

в букінга є той самий прайм — джініус.

я знаю я сам джиніус, і прайм також :)
я ж про інше. про кінські комісії.

жєня, ніхто не заставляє партісіпейтати ні в букінгу ні в амазоні. комісія іде в тому числі на прекрасні зарплати дуже толковим чувакам, (так, в тому числі і сео. так, сео заслуговує на мільйонні компенсації)

жєня, ніхто не заставляє партісіпейтати ні в букінгу ні в амазоні.

але ніхто і не зобов’язаний це любити. Декому постав 50% він скаже раз поставили значить так треба :)

НІХТО НІКОЛИ не любить платити іншим... хіба шо якісь хворі на голову

в тебе не один знайомий працює/працював на букінгу. відкрию тобі таємницю — вони всі отримують сильно вище локального ринку. за те шо вони афігєнні. на це і йде комісія

в тебе не один знайомий працює/працював на букінгу. відкрию тобі таємницю — вони всі отримують сильно вище локального ринку. за те шо вони афігєнні

ти про що взагалі?
я не проти щоб букінг заробляв, я проти +15% на букінг, які платять і ці «офігенні» в т.ч.

букінг заробляє з комісій. «комісій не беріть але я не проти шоб ви заробляли». з чого? букінг надає пристойну послугу і бере за це пристойну комісію (насправді «таку як у всіх»)

букінг заробляє з комісій. «комісій не беріть але я не проти шоб ви заробляли». з чого? букінг надає пристойну послугу і бере за це пристойну комісію (насправді «таку як у всіх»)

о! я вважаю що бере забагато. Чимало власників житла і орендарів — також. це ок?

так, ок. я коли плачу 12 євро за пляшку вина чи 2 євро за пляшку пива вважаю шо це задофіга. бо якшо я мєтнусь в німеччину чи італію та кама пляшка коштуватиме 6 і одне євро відповідно. отак повважаю на касі, повважаю, розплачуюсь і йду.

також вважаю шо моя тачка могла б коштувати х/2. але ніхто за стільки не продає

з іншого боку і себе я за х/2 не продаю

також вважаю шо моя тачка могла б коштувати х/2. але ніхто за стільки не продає

але це не зобов’язує тебе це любити, правда?

так, це зобовязує мене більше працювати. або ужимати свої хотєлки. але сорі, ота стрілка, яка мигає на віртуальному екрані доповненої реальності, показуючи в яку полосу перестроїтися, вона така кльова, шо я не готовий ужиматися :-)

так, це зобовязує мене більше працювати :-)

логіка супер, нагадує «Всяая власть — от Бога» :)

а мені ти нагадуєш деяких місцевих борців з букінгом «ми не будемого букати через букінг шоб він загнувся без наших грошей. ми будемо тільки находити готелі на букінгу а букатимемо напряму»

тобто чуваки визнають шо букінг надає послугу, замінити яку в повній мірі не можливо, але вони готові вкрасти в букінга цю послугу. при тому шо букінг витратив і витрачає на розробку і просування мільйони шомісяця

принциповість ламається в місці де людина змушена відмовитися від крадіжки/зручності. як ти принциповий — гугли а не іди на букінг шукати

а мені ти нагадуєш деяких місцевих борців з букінгом «ми не будемого букати через букінг шоб він загнувся без наших грошей. ми будемо тільки находити готелі на букінгу а букатимемо напряму»

це ринок бро, вибачай. Ти охуїваєш, ти йдеш з ринку накуй. Так сталось з багатьома до, і якщо бкнг не зміниться, так буде і з ним. Люди не зобов’язані любити того хто дере з них зайве.

я думаю що хтось на букінгу отримує не менше ляма зарплати (з тих конських комісій) шоб моніторити хто шо думає і чи вливає це думання на бізнес чи ні

я думаю що хтось на букінгу отримує не менше ляма зарплати (з тих конських комісій) шоб моніторити хто шо думає і чи вливає це думання на бізнес чи ні

Ну прекрасно, сподіваюсь що він добре зробить свою роботу!

. Чимало власників житла

Это проблема хозяев жилья, которая меня не волнует абсолютно.
И кстати правильнее сказать — это не я плачу +20%, это они получают −20%. Что, опять же, есть

проблема хозяев жилья, которая меня не волнует абсолютно
Это проблема хозяев жилья, которая меня не волнует абсолютно.

:) як гадаєте, хто платить ці 15-20% в результаті?

Дисклеймер (забыл написать): предпочитаю нормальные гостиницы. Посуточными квартирами брезгую и пользуюсь крайне редко в случае крайней необходимости. ОСОБЕННО в Украине.
А по гостиницам, как писал выше, у меня получалось через букинг либо меньше, либо в худшем случае так же как и при прямом бронировании на сайте

Дисклеймер (забыл написать): предпочитаю нормальные гостиницы.

по готелям те саме. букінг не складається з убитих подобових квартир, там крім готелів є і вілли, наприклад, в порівнянні з якими ці готелі — клоповники. І ось там це я також зустрічав. І не в Україні.

там крім готелів є і вілли, наприклад, в порівнянні з якими ці готелі — клоповники

Есть конечно.

Но я как-то очень слабо представляю картину, когда с виллы стоимостью сотни/тысячи за день звонят и просят промутить мимо, скинуть предоплату на карту Привата, чтобы заработать лишние 7-10% )))

Но я как-то очень слабо представляю картину, когда с виллы стоимостью сотни/тысячи за день звонят и просят промутить мимо

Ой даремно Ви собі слабо уявляєте, я це чув на власні вуха, і навіть не раз і не два.

Лично для меня это тревожный звонок.
Если владельцы недвижимости на многие сотни в сутки начинают играть в такие игры — это гораздо больше про менталитет, чем про непосредственно экономию. И потом при заезде с ненулевой вероятностью начинают всплывать неприятные мелочи.

Хотя, в общем-то у меня нет цели никого переубеждать — мне букинг за рекламу не платит — чисто вопрос персональных предпочтений

Airbnb туда же. Забавно было, когда владельцы сами предложили посмотреть их домик на локальном сайте, сразу −50 евро

. Забавно было, когда владельцы сами предложили посмотреть их домик на локальном сайте, сразу —50 евро

Аналогічно. І такого все більше, хоча раніше не стикався. Дзвіночок.

Я вважаю, вас чекає велика кар’єра в менеджменті, особливо в ефективному менеджменті. Адже для чого платити більше?)

Після відкриття букінгу для себе вже не уявляю, як можна по-іншому знімати.
Навіть хату в селі так знімаємо, коли їдемо на природу.

А ще там чудова система бронювання різних подій, вхідних квитків та іншого в місці, куди їдеш. І теж часто із free cancellation.
А ще коли заробиш певний рівень Genius, тобі починать сипатись різні неочікувані плюшки. Наприклад, бронювали готель в Амстердамі на травень, так, окрім genius-знижки, ще отримали безкоштовні сніданки ;-)

Поки що це найбільш клієнтоорієнтована система бронювання :)

З власного досвіду, в них є діри з конфіденційністю клієнтської інформації. Плюс на деяких ринках по суті монополісти, бо інколи навіть робив резервації через інші сайти, але все — це один і той самий букінг (відбувався форвард на букінг).

Плюс ціни в них інколи фейкові.

Але загалом сервіс — крутий та потужний.

я просто вибираю «оплата онсайт». це трохи дорожче, але дані твоєї карти ніхто не відправляє факсом в готель (старий баян якшо шо)

Проблема там була з тим що можуть зливати вашу інформацію, де ви живите, з ким, в якому місці, в який час, стороннім особам + те саме є наприклад у певних лоукостів, коли зливають куди і коли ви летите, на якому місці в літаку летить той чи інший пасажир.

авіть робив резервації через інші сайти, але все — це один і той самий букінг

онлайн тревел ейдженсі. це як з літаками. є апі з якого всі продають одне і те саме додаючи тільки свій маркетинг. і фінальний профіт всі ділять між собою

а скільки має заробляти топ менеджмент кантори з багатомільярдними оборотами?

З оборотами — залежно від прибутку. Якщо прибутку нема, або на дотаціях, імхо мільйонні премії керівництву платити недоцільно і навіть аморально.

премія платиться не за прибуток а за результат. результатом може бути «не збанкрутували» (хоча це не кейс букінга і з прибутками там теж все ок. хінт — букінг публічна компанія)

премія платиться не за прибуток а за результат. результатом може бути «не збанкрутували» (хоча це не кейс букінга)

Прекрасна логіка. все як в Україні, де премії чиновникам не залежать від успішності.

тобто вирулити і не збанкрутувати це не успіх по твоєму? прекрасна логіка

тобто вирулити і не збанкрутувати це не успіх по твоєму? прекрасна логіка

Ну ок, Зе-менеджери отримують мільйони баксів долі, бо Україна ще існує. Це офігенний успіх.

п.с.
Андрій, ти в курсі, що по результатам 2008 року менеджери корпорацій, що понесли скажені збитки і були врятовані державами, самі вигребли сотні мільйонів доларів... преміями?

навіщо мішати в купу державну службу і роботу в приватному секторі? навіть в штатах (не корупційні) чиновники стають багатими в основному після держ служьи саме в приватному секторі

навіщо мішати в купу державну службу і роботу в приватному секторі? навіть в штатах (не корупційні) чиновники стають багатими в основному після держ служьи саме в приватному секторі

Ну от сша ти даремно згадав, там якраз процвітає схема постійного переміщення топ-чиновників на топ-менеджерів, і це для них норма. Як і відповідного рівня корупція.

але топ чиновники не отримують як топ менеджери. і шоб почати отримувати реальні гроші треба спочатку переміститися.

ти в курсі, що по результатам 2008 року менеджери корпорацій,

ти в курсі шо менеджери корпорацій наймані працівники?

ти в курсі шо менеджери корпорацій наймані працівники?

і? суть ситуації — катастрофа, банкрутство, державний порятунок, люди втрачають єдине житло і виходять у вікна, а менеджменту платять сотні мільйонів премій. За результати напевне.

люди втрачають єдине житло і виходять у вікна,

так жалко людей (давно відомо шо принцип має бути «від кожного по способностям, кожному по потрєбностям») :( але до суті питання яке ми обговорюємо це мало відноситься

так жалко людей (давно відомо шо принцип має бути «від кожного по способностям, кожному по потрєбностям») :( але до суті питання яке ми обговорюємо це мало відноситься

ти походу взагалі не в курсі історії 2008р, і намагаєшся в цинізм, що в тебе виходить так собі. сорі.

соррі, коли згадую 2008 по долі стриптизерки з фільму «біг шорт» (соррі власних спогадів в мене нема бо я ж тоді ще не жив) завжди включається цинізм

Ти і в 1812 не жив, але ж про наполеона ти чув? Я не про не торт, якшошо :)

Гарна картинка з гнилою серединою.

— мені важко уявити компанію рівня Букінгу, в якій було б по іншому. Вже сам той факт, що компанії доросла до міжнародної корпорації натякає на те, що там не панькаються. Ні з робітниками, ні з конкурентами.

Працювала у Букінгу в Амстері у 2016-2018. Гарна картинка з гнилою серединою. За всіма красивими слоганами про цінування людей насправді їм наплювати на штат. Нормальні умови там лише для девелопменту, всі решта, особливо CS — раби.

Чув не надто добрі відгуки про компанію і від «девелопментів».

для разнообразія спробуйте попрацювати на касі в епіцентрі. розширить горизонти

норм логіка :)

А після недавнього скандалу з дотаціями від держави нідерландці взагалі ненвидять цю компанію.

а що там сталось?

Підтверджую.

«Нормальні умови для девелопменту» тільки в порівнянні із іншими: відсутність бачення щодо технічної інфраструктури та кодової бази (tirefire моноліт на Перлі), тестів, контролю якості, півтора роки компанія не могла вибрати CTO («business as usual»).

І це тільки вершина айсберга: відсутність чітких правил оцінювання та підвищення (найчіткіша картинка того, що насправді відбувається — на анонімному Blind), непрозорість менеджементу, відкритий наголос на видимості результатів замість суті, нерідко буллінг із сторони менеджменту, переважно non-EU девелопери як слухняна робоча сила, яку легко контролювати, скажені грошові потоки, які ідуть незрозуміло куди. Симптоматичні скандали із десятками мільйонів державної допомоги в той час, коли американським C-suit видають співмірні по розміру бонуси.

скажені грошові потоки, які ідуть незрозуміло куди.

да, це фішка середнього доуера — бажання контролювати грошові потоки бізнесу особисто

всякая власть — от Бога!
©

анархія мать порядка ©

між

всякая власть — от Бога!

і

анархія мать порядка ©

безмежне поле варіантів.

безмежне поле варіантів.

exactly

> site management

швидше менеджмент локацій/офісів а не керівництво сайту

а після цього «вони можуть робити з вашим контрактом усе, що захочуть»

Точнее всё, что им позволит законодательство конкретной страны

саме тому лишили два офіса. в локаціях де законодавці потрудилися захистити права працівників

Ти тоді підеш до Expidia або просто в туристичне агенство, де тебе ледве не дупу цілуваьимуть бо через пандемію клієнтів мало.

Никогда такого не было и вот опять

После прочтения заголовка был почти в шоке и чуть не ахнул

А типа после того, что происходит в последние 2 года букинг ком должен цвести?

Это была отсылка к кликбэйтным заголовкам в незолоченых adblockerом лентах. Почему-то авторы на ставке в dou очень сильно ими злоупотребляют.

Поздравляем! Вы приняты на позицию редактора в dou. Остался всего один простой шаг...

Я тоже так думал, но у них всё хорошо. В частности, они не прекращали набор девелоперов, все увольнения касались саппорта пользователей.
У меня во время пандемии туда перешли несколько коллег и зовут за собой.
Причём у них там вполне вкусные условия; правда, и порог входа поднялся — они уже не гребут лопатой всех, кто хоть что-то слышал о программировании.

Редакция ДОУ, видимо расширилась за счёт рерайтеров вместо журналистов. Стиль новостных агрегаторов прёт изо всех щелей.

Підписатись на коментарі