Розпродую зайві клавіатури

Певний час експериментував з різними клавіатурами, зрештою визначився, які собі залишити (Nuphy Air 75 в якості daily driver-а і Keychron Q1 для баловства з кейкапами і свічами), а решту розпродати. Більшість майже нові.

Mistel Barocco MD770 RGB — 3000 грн. Була у використанні кілька днів. Спліт-клавіатура, сині світчі, брав в магазині funkeys. Не зайшов формат спліт-клавіатур, бо часто доводиться переключатися на звичайну ноутбучну, і це трохи ламає. Комплект, гарантія.

Logitech MX Keys Mini for Mac — 2000 грн. Використовувалася кілька тижнів. Не зайшла, бо софт від Logitech досі не підтримує Apple Silicon нормально. Комплект, гарантія. Відправив людині

Apple Magic Keyboard with Touch ID — 2000 грн. Використовувалася кілька місяців. В цілому мені подобаються ці клавіатури, але без підтримки швидкого перемикання між двома ноутбуками дуже тяжко. Комплект, гарантія. Відправив людині

Apple Magic Keyboard — 500 грн. Використовувалася не скажу навіть, скільки, але працює нормально. Без комплекту і гарантії, звісно. Відправив людині

Бонусом Apple Magic Trackpad — 2000 грн. Використовувався кілька місяців, та з ергономічною мишкою мені все ж трохи зручніше. Відправив людині

Для звʼязку телеграм t.me/Bringoff

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підскажіть будь ласка, де ви змогли придбати Nuphy Air 75? Теж дуже цікавить дана модель.

Прямо в них на офіційному сайті, з доставкою через NP Shopping.

Заберу

Logitech MX Keys Mini for Mac
софт від Logitech досі не підтримує Apple Silicon нормально

а на кой там софт? ти клавіші хотів попереназначати?
нормально з маком по блютуз працює

Хотів, так. F-ки відрізняються від звичних, наприклад.

Я її 2 місяці тому купив на Розетці за 3000, хоч півтори дайте)

Ну, і як завжди, еплівські продукти розійшлися за пару годин, залишилися всі інші 🙂

А киньте кто-нить название клавиатуры с отстёгивающимся шнурком, как у

Mistel Barocco MD770 RGB

но не за все деньги мира.

hyperx alloy fps?

Спасибо, клава вроди норм, но почти 3к, имхо дофига за расходник типа клавы.

Alloy FPS ніфіга не розходник, в мене вже років зо три працює, єдине, що з нею сталося — трохи потерлася фарба під пробілом, де палець вічно лежить під час гри. Навіть кейкапи як нові. З мінусів — свічі впаяні, тому їх ні змазати, ні поміняти нормально.

Купи б.у. в школяра за 1000 грн (я так зробив).

Я щойно замовив самі кейкапи за 5500грн, щось мені стало стидно після цього коментаря :) Норм ціни за норм інструменти. Адекватні клавіатури не ламаються через півроку.

Так я ж не спорю, если вы готовы тратить такие деньги на клаву — это ваш выбор. Я не готов, поэтому и не покупаю.

Це інструмент завдяки якому ви заробляєте собі та сім’ї на життя. Ніхто не говорить про артізан кейкапи за тисячі баксів, але шкодувати сотку викласти за клавіатуру — то банально себе не поважати.

Так само як потужне залізо, стіл, крісло, гарнітура, периферія.

Я от собі замовив дескмат за 900 грн. Міг би взагалі без коврика обійтись, але з дескматом зручніше та прємніше.

У меня на полке ещё валяются 2 нераспечатаные клавы. Как только их убью в хлам, подумаю над твоими словами. Но, наверное это будет нескоро.

Справа не в тому що у вас є дві мембранні клавіатури по 10 доларів, а в тому що це дві мембранні клавіатури.

Можете бігати у дешевих мештах, я вам не забороняю. Але якщо біг це те чим ви заробляєте — то є сенс купити собі хороші та зручні.

MX Blue — такое себе удовольствие. А так клавиатура выглядит интересно.

Ну, кому що) мені навпаки Brown не зайшли. Правда, з Blue в офісі, звісно, колегам може бути не дуже комфортно

Підписатись на коментарі