Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Де відстежувати інформацію про події

Оскільки війна — гібридна, в інформаційному просторі також відбувається боротьба. Закликаємо вас не поширювати не перевірену інформацію.

«Білий список» джерел інформації (оновлюється):

Також є пам’ятка про те, як діяти, коли почалась війна. Прочитайте.

👍ПодобаєтьсяСподобалось20
До обраногоВ обраному6
LinkedIn

10 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Тут неплохой агреггатор и видео от людей:
twitter.com/antiputler_news

По достоверности вроде бы всё ок, по крайней мере та же информация и те же видео появляются с задержкой в несколько часов на новостных сайтах.

віглядит адекватно, с учетом момента

В Германии сейчас рашинские боты массово оставляют комменты в FB под всеми новостями про Украину, якобы от немцев. Пишут, что Украина заслужила и всё такое. К моему удивлению, комменты быстро трут. Но их реально дофига, прямо на глазах появляются. И у всех аккаунты созданы 1-2 недели назад.

Правдиву ситуацію можна буде оцінити тільки через деякий час. Я активно слідкував за ситуацією на фронті у 2014му і фейків було стільки, що заходити в інтернет було страшно. Тому тільки офіційні джерела, в які телеграм канали з «вбросами» не входять.

Зараз раджу всім не дозволяти паніці віключити собі мозок і не рватися незрозуміло куди, а трохи почекати і тверезо оцінити ситуацію. В пробці під Києвом ваша сім’я зазнає ще більшої небезпеки ніж у себе вдома в квартирі.

Поддержу
Пока все спокойно и давок нет — идите в ДОРОГИЕ супермаркеты и покупайте сахар, шоколад, пряники. Любые высококалорийные и долгохранящиеся продукты.

Добавлю
что НЕ надо слушать
Популярных блоггеров с обоих сторон, телеграм-каналы «военных» экспертов.

Такого количества фейков, как у «экспертов» я еще не видел. Причем что у наших, что у российских. Направленность фейка вообще не имеет отношения к говорящему.

Ориентируйтесь на оценку минимум — это заявления Зеленского и Путина. Каждый из них ПРЕУМЕНЬШАЕТ обстановку, поэтому если сказал — то точно случилось

Не паникуйте. Оставайтесь людьми.

www.facebook.com/UkrainianLandForces Сухопутні війська ЗС України (офіційна фб-сторінка)

Підписатись на коментарі