Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Patreon видалив сторінку «Повернись живим»

Що ми можемо зробити? Давайте писати на Patreon. Масово. У всі доступні канали.

Хто може — напишіть текст англійською, щоб інші могли його використати.

Хто в США — дзвоніть напряму, а хто в Сан-Франциско — прогуляйтесь до офісу:

600 Townsend Street, Suite 500
San Francisco, CA 94103
USA
Phone: +1 (833) 972-8766

👍ПодобаєтьсяСподобалось12
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Случилось то, что случалось до этого, никому не нужны были никакие пруфы и доказательства, а достаточно пару десятков обращений ботов и сбор денег прикрыли:
dou.ua/...​rums/topic/36494/#2349296

Я написал знакомым в США по дипломатическим каналам с эмоциональным окрасом, мол такими действиями компании с регистрацией в США показывают, что они заодно с хуйлом, но им сейчас совсем не до этого, все бегают в мыле.

Може запитати Діму Малєєва. Він колись там працював і може має контакти керівництва. Може це допоможе швидше вирішити проблему.

Написав своєму СТО в Міннеаполісі. Можливо в нього вийде достукатися до patreon

А я тільки кілька днів тому попереджав деяких колег про те, що ця патреонівська тема дуже палєвна та ненадійна, і краще обрати інші канали для донатів, якщо є купа альтернатив (Притула, внутрішньокомпанійські волонтерські фонди, тупо р/р цього ж самого фонду, тощо) :(

Млять, ну як настільки безтурботно можна було довіряти подібним сервісам, ще й так відверто збирати на... скажімо так, специфічні віртуальні товари? Полюбе охлократія в дії, і блоканули тупо по шквалу олгінськоботних репортів, і пох фаундерам, наскільки безпідставними ті блядські доноси були.

Той же ФБ за стільки років побідного тотального блядства нікого нічому не навчив ((

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У Росії заблокували доступ до Patreon
novynarnia.com/...​kuvaly-dostup-do-patreon

видалив акаунт на патреоні, пробачте кріейтори, з підарасами нічого спільного мати не бажаю.

Писали рекрутеры из Патреона. Я им высказал и послал вслед за русским кораблем. Пока молчат

Кому тяжело отдать деньги на армию просто так, можно оплатить налоги наперед — это тоже отличный вариант. Win-Win так сказать.

tax.gov.ua/...​tsentr/novini/576178.html

У фонда «Повернись живим» начали появлятся фейки.

Один из них:
savelife.net.ua

Давайте соберем из в список.
Если видите фейки любых благотворительных фондов, пишите в тред.

Чи є апдейти по патреону та коштах на рахунках?

Патреон повернув всі донати за останні 7 місяців. Я допомагаю їм 2 роки через Патреон

Якщо хтось ще не бачив.

Національний банк України ухвалив рішення відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708

bank.gov.ua/...​7w7PAS8ZaX5V6AFF2BivukGuU

Про це треба писати на reddit! Хто вміє, напишіть гарно, пліз, та зашарьте тут лінку. І про бан сторінки і про ватну позицію СЕО патреону.

официальный ответ Patreon: blog.patreon.com/...​emoval-of-come-back-alive

This morning, Patreon suspended a Ukrainian organization’s page from our site called „Come Back Alive” because it violated our policies. The website of the organization says they use contributions to finance and train military personnel. Specifically, they claim to use funds they received for the following:

„funds were used for... more than 1,500 tablets with software for Gunnya-Armor artillerymen, 230 quadcopters, 45 mobile surveillance systems..., and more than 60 military vehicles.”
„The organization also initiates the creation and implementation of new technical solutions,” including „models of artillery weapons.”
„trained 350 snipers, more than 2,000 sappers and more than 3,000 gunners, and training is being conducted to train UAV operators.”
We don’t allow Patreon to be used for funding weapons or military activity. It is a violation of our policies, and so we have removed the page. All remaining funds in the account will be refunded to contributors.

For those still looking to help, Ukrainian journalists have recommended several charities and platforms that would benefit from donations, such as the Ukrainian Red Cross Society, Voices of Children, and Revived Soldiers Ukraine. There are also 3,000+ Ukrainian creators on Patreon — and thousands more using other platforms — who would benefit from our support.

We are shocked and heartbroken at the invasion of Ukraine. Like so many around the world, we are watching this tragedy closely and wishing for the safety of the Ukrainian people in harm’s way.

В любой политике возможны исключения. Это вопрос воли CEO и инвесторов.

> We don’t allow Patreon to be used for funding weapons or military activity. It is a violation of our policies,

В www.patreon.com/...​/policy/правила-спільноти обмежень на які вони зсилаються немає (twitter.com/...​tatus/1497197227260977175).

Це трохи дебільна відмазка. Соррі, нот байінг іт.

я думаю самый мощный способ наказать патреон — позвонить в свой банк и сделать refund, а лучше полный chargeback.
в таком случае патреон вернет вам все деньги включая налоги + заплатит банку штраф ну и банк понизит рейтинг этой организации, что повлечет за собой увеличение платежей за транзакции, старховки и прочее.
это очень плохо для бизнеса. ну а авторы не пострадают, потому что уже получили свои деньги

Это плохо в первую очередь для тебя, тебе надо доказать что транзакция была fraudulent. В случае если использовалась zero liability VISA или MC для платежей, банк вернёт деньги, но будут разбирательства и не в твою пользу, так что штраф можешь заплатить ты, а не патреон. Плюс возврат денег может подвиснуть на 30-60 дней, если использовалась не zero liability карта.

они вернут деньги, см. мой пост об их ответе

Так вони вже все повернули, манкрути! Мені повернулися гроші за 7 місяців — з липня 2021 року (я їм допомагаю з 2020)

twitter.com/...​tatus/1496693868955246599
Vladimir Putin is ultimately responsible for whatever horror he unleashes. But save some outrage for those Western governments who chose to make war inevitable by refusing to compromise.

credits:twitter.com/...​tatus/1497143658319077376
pbs.twimg.com/...​MbsOLhXwAARLY9?format=jpg

З таким сео — про патреон як про платформу можна забути

Це весь світ має знати. Розшарь, що вони послідовно проти Україні, навіть під час війни.
Запости лінки в темах про збір коштів на доу.

Треба переходити на конкурентів патреону.

Вже зробили заяву чому заблокували, гроші повернуть назад

Знаю що у «Повернись живим» э банківський рахунок, та SWIFT.

Також є ж державні рахунки, куди можна переказувати кошти.

Зараз як ніколи потрібна наша допомога.
Слава Україні!

Гайз, а які є альтернативи патреону?
Думаю, написати комусь з них, спитати чи захостять вони фонд.

Нашвидкуруч нагуглив:
— Substack (substack.com)
— Ko-Fi (ko-fi.com)
Першим користувався, щоб підписатися на когось.
Про другий вперше чую.
Може в когось є досвід.

Нафіга патреон, можна напряму на банківський рахунок гроші переказати

будь ласка, давайте по суті питання та без оффтопів. Дякую

з-за кордону і без СВІФТа з його конськими комісіями?

Там комиссии не очень конские. Например мой банк мне даёт 10 переводов в месяц вообще за почти бесплатно, я даже не знаю реальной комиссии — я этого даже не знал до позавчера.

Хм, я переплутав з вестерн Юніон. Сором.

Я переводил за 22 евро, что 2к, что 10к.
На больших суммах трансфервайз перестаёт быть выгодным.

патреон лишає собі 10 чи 20% від суми. просто ви їх не бачите.

В той час як, наприклад, Bank of America перестав брати комісію за перекази в Україну. Зазвичай для мене була $45.

Chase — те саме, а ще пейпал. Вестерн юніон і Вайс здається теж.
В мене навіть моб оператор перестав брати плату за дзвінки в Україну

Дякую, це і так зрозуміло.
У мене більше політичний момент: якось «вдарити» по патреону за такий вчинок, щоб інші сервіси таке не робили. Під «вдарити» маю на увазі перенести фонд до конкурента та спровокувати інші фонди на таке. Ну, і удар по репутації патреону.

Шарити новини про те, що вони заблокували допомогу Українським волонтерам під час війни.
В Лінкедіні та Фейсбуці та Твіттері — де можете.

Напишете лінк на пост в темах про збір коштів тут — народ полайкає.

дякую, це вже зроблено ще вчора. хочу піти далі (алгоритм описав вище)

Давайте лінки для лайків щоб пост був більше помітним

Я написав в LI про цю ситуацію. Розшарте плз щоб розійшлося ефективніше
www.linkedin.com/...​-6902890150687252480-AExE

Можна відправляти напряму. Я зробив подвоювання донацій тут twitter.com/...​tatus/1497000422774558728

Буду подвоювати всі донації. Відпраляйте своїм знайомим як запасний план, я буду допомагати їм зробити донаціїї. Вже кілька друзів зробило

savelife.in.ua/en/donate — іноді працює, іноді ні

Коли заходив сьогодні там було $400k+

підкреслю, що це «віртуальні» гроші, які мали бути б зняті з карток 1 березня
тобто блін, так, не зручно, і огидно, але нічо не заважає ту ж суму перерахувати тепер напряму

У меня с карты в ту же минуту деньги ушли

Хм,в мене ні. Дивно, що по-різному

вони за перший місяць одразу знімають

Ясно. Дивно. В мене ні. І коли пізніше підняв суму також не зняли

Оф. позиція
twitter.com/...​tatus/1497002573403885575
Мовляв, якщо на потреби війська, то ніззя
Мене не бийте, я не згоден з ними

Hmm...this page doesn’t exist. Try searching for something else.

нажаль, пост їх на місці, то додаток хєрово лінку скопіював

twitter.com/PatreonSupport :

1/2 We understand people’s desire to support humanitarian activities in Ukraine. Patreon does not allow funds raised on the platform to be used to support violence or purchasing of military equipment.
2/2 We have suspended a campaign while we investigate. If a page is removed after investigation, we always send the creator the remaining funds or refund all pledges. Our policy is here: www.patreon.com/policy/guidelines
If a page is removed after investigation, we always send the creator the remaining funds

Это главное.

or refund all pledges.

А вот этого нужно недопустить.

Це не правда. Я написала вище — мені Патреон повернув мої донати з липня 2021 року (!) Тобто, з тих 24 місяців що я їх підтримую — 7 мені повернулися на карту 4 березня (в пятницю). Я вже перевела Свіфтом. Але не це головне. Головне — що вони сцикуни і НЕ перевели ці гроші в Фонд

Добавте в комен рахунок монобанку де можна відправити кошти:

Оновлення знайшов — оплата проходить
UA843000010000000047330992708

Деталі тут сторінка національного банку:
bank.gov.ua/...​koshtiv-na-potrebi-armiyi

Тільки це не «Повернись живим», а фандрайзінг безпосередньо ЗСУ.
Зовсім не кажу, що це погано абощо.

А я тільки кілька днів тому попереджав деяких колег про те, що ця патреонівська тема дуже палєвна та ненадійна, і краще обрати інші канали для донатів, якщо є купа альтернатив (Притула, внутрішньокомпанійські волонтерські фонди, тупо р/р цього ж самого фонду, тощо) :(

Млять, ну як настільки безтурботно можна було довіряти подібним сервісам, ще й так відверто збирати на... скажімо так, специфічні віртуальні товари? Полюбе охлократія в дії, і блоканули тупо по шквалу олгінськоботних репортів, і пох фаундерам, наскільки безпідставними ті блядські доноси були.

Той же ФБ за стільки років побідного тотального блядства нікого нічому не навчив ((

Думаю, на Патріоні не лише українці донатили. Українці зробили фонд вірусним, а далі — місцеві побачили й понеслось. В цьому — плюс. Можна, звичайно, якийсь IndieGoGo пробувати ще...

I sent this one!

Hi guys! I am ukranian and I am a Patreon for savelife_in_ua — www.patreon.com/savelife_in_ua
I just saw that this page has been removed!
What does it mean?

today 59 Ukrainians died, 169 were injured.
Can you explain the situation?
Can you unblock the account, please?

Написав своєму СТО в Міннеаполісі. Можливо в нього вийде достукатися до patreon

Случилось то, что случалось до этого, никому не нужны были никакие пруфы и доказательства, а достаточно пару десятков обращений ботов и сбор денег прикрыли:
dou.ua/...​rums/topic/36494/#2349296

Я написал знакомым в США по дипломатическим каналам с эмоциональным окрасом, мол такими действиями компании с регистрацией в США показывают, что они заодно с хуйлом, но им сейчас совсем не до этого, все бегают в мыле.

Думаю, рашисти поскаржились. Масово.

По телефону кажуть — тусуйте на свйт дякуємо, гарного дня.

Это может быть связано с неудачным (с точки зрения западного обывателя) неймингом уровней поддержки — снаряд, танк и т. д. Многие всерьёз думают, что снаряды покупает непосредственно Patreon.

Вот сама статья, дата сегодняшняя — www.dailydot.com/...​patreon-missiles-ukraine

Можливо варта вказати в призначенні фонду, що кошти ідуть на одяг/транспорт/провізію, а не на зброю

Може запитати Діму Малєєва. Він колись там працював і може має контакти керівництва. Може це допоможе швидше вирішити проблему.

Так, Діма вже в курсі і передав відповіді Патреона Фонду. Але наші листи теж не завадять.

Надо этому чуваку написать, он там работает
youtube.com/c/SunnyDimKo

У мене для тебе погані новини. Він про бан расіянських креаторів сказав: «ніззя баніть, а раптом вони проти війни». йому все одно, йому комісія капає.

текст англійською:

===
To whom it may concern:

SaveLife.In.UA is a well-known and established Ukrainian NGO. By blocking it’s account and freezing the funds you’re playing directly into Putin’s hands.

I do hope that it is just a misunderstanding and you will unblock the account and unfreeze the funds soon — I don’t want to think that it is a malicious action. Trying to hurt Ukrainian NGOs in the middle of Putin’s aggression doesn’t look good at all. I really, really hope that it is a mistake that you will rectify soon.

Sincerely,
xxxx
===

У вас помилка на посилання, має бути savelife.in.ua

Підписатись на коментарі