ІТ — фінансова опора ЗСУ

Я думаю всі розуміють, що часи настали важкі, нестабільні і з непередбачуваним майбутнім. Я особисто не привик сидіти осторонь будь-яких проблем і не бачу сенсу поступати подібним чином і цього разу. Потрібно щось робити. Проблеми самі по собі впринципі не счезають і як сказала одна мудра людина «If you change nothing, nothing will be changed», тому варто діяти. Звичайно всі розраховують на підтримку Заходу і будь-яку іншу підтримку ззовні, але на мою думку починати варто з себе!

bank.gov.ua/...​koshtiv-na-potrebi-armiyi

www.kmu.gov.ua/...​mku-zbrojnih-sil-ukrayini

Наразі я говоритиму як економіст і пропозиція моя доволі банальна. Благо НацБанк відкрив офіційний рахунок для збору коштів на підтримку ЗСУ і не потрібно вигадувати велосипед і діяти через благодійні фонди, чи інші джерела (волонтерів і т.д.) які потребували б додаткової верифікації. Як ви вже мабуть здогадалися я пропоную пушити ідею про відрахування в цей фонд. Як на мене для будь-якої інвестиції 10% від моїх доходів це надмала сума, втрата якої жодним чином не спроможна значно вплинути на рівень мого життя і особистої безпеки. Але в такій жорсткій ситуації відрахування в розмірі 20% доходів за власну безпеку і життя тих хто згідно присяги пішов захищати народ України виглядають доволі вигідно і розумно. Само собою не варто вдаватись в паніку і віддавати останнє, але погодьтесь що витрати 20% своїх ліквідних запасів це не критично особливо для середнього класу в контексті якого я і веду свої розсуди.

Як я вже сказав ми і є тим середнім класом який володіє на мою думку фінансовою подушкою, спроможний без значних труднощів і супутніх проблем організувати подібного роду допомогу на відміну від менш забезпечених верст населення. Варто використати цю сильну сторону ІТ сфери. Я пропоную від імені ІТ кластеру почати організовуватись в цьому напрямку і пропонувати людям хочаб з України прийняти активну позицію в вигляді щомісячних відрахувань в розмірі 10-20% від їхньої зарплатні на користь Збройних Сил України. Я пропоную IT кластеру стати ще однією додатковою опорою національної безпеки і спокою, фінансовою опорою.

itc.ua/...​bilshilasya-na-29-tis-16

Ідея базується на попередній інформації, якщо взятись до простих розрахунків і припустити що в нас буде покриття в 35% з середнім чеком 300 долларів получиться 22,312,500$ щомісячно. Сумма по військовим міркам можливо й не така велика, але як мінімум відчутна, тому такого роду допомогу Україна в лиці українського народу як мінімум відчує. Я пропоную юридичним особам виконати роль інформаційного хабу, тому для самого IT кластеру і, наприклад, конкретної ІТКомпанії жодних негативних наслідків я не бачу, скоріше навпаки на мою думку це сприятиме підвищенню репутації, фіксуванню позитивного іміджу ІТ гігантів в думках як українців, так і закордонних партнерів по суті без затрат. В кінці кінців прийшов час доказати на ділі свою орієнтованість на людей і продемострувати свою небайдужість до проблем особливо такого масштабу. Знову ж таки ІТКомпанія вже нехай вирішує сама для себе чи брати участь фінансово в цій агітації, я більше ніж переконаний що вони і без того роблять немало як мінімум для своїх працівників, але на маркетингову підтриму я розраховую в плані розповсюдження інформації з активною позицією.

Ще раз акцентую увагу на тому, що варто в першу чергу думати про себе і свої можливості, для того хто наприклад є єдиним годувальником в родині не варто приймати активну участь якщо втрата фінансів є критичною в даній конкретній ситуації. Це повідомлення не про паніку, не про необдумані хаотичні дії з непрогнозованими наслідками — це про формування додаткового фундаменту для сформованої ситуації, посилення віри і надії громадян і військових, запобігання розхитування ситуації.

Я надіюсь такі дії сприятимуть підвищенню морально-бойового духу серед військових і спокою мирного населення. Саме час єднатись і займати активну позицію! Краще перестаратись, ніж зробити замало коли ціна — це Україна!

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі