Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Важлива послуга в Дії

Відтепер можна переказати кошти нашій армії прямо в застосунку. Усі донати підуть у фонд «Повернися живим». Потрібно натиснути: Документи — Допомогти армії. Як завжди, все в кілька кліків.

Ще один спосіб подякувати нашим ЗСУ і наблизити нас до перемоги 🇺🇦

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ось і позиція хабру
habr.com/...​company/habr/blog/653685

Якщо коротко — війна не до нас, ми об’єднуємо ком’юніті

Вони праві, такі їхні умови виживання. Важливо інше — щоб не допускали цензури ком′юніті та не прокачували кремлеботів. Того вони не робитимуть, бо їх власнику сучасний режим в Росії, м′яко кажучи, не до вподоби. Тим більше санкції.

І якби ти дочитав до кінця, то побачив би оце — це для розуміння, чому з росіянами є про що говорити. Подивися, хто вони, скільки їх. І на чиєму вони боці.

І якби ти дочитав до кінця, то побачив...

Шановний, не треба робити висновків за інших людей. Я ніде не казав що з росіянами нема про що говорити. А ваші висновки що я «не дочитав» — звідки ви то взяли взягалі?

Вони праві, такі їхні умови виживання.

А о тут у нас погляди розходяться. За погрози ядерної війни — єдина умова виживання це активна позиція. Ризики опинитися в КПЗ або жити в метро просто не співрозмірні.

сцыкуны, им там так мозги прополоскали что они молчать как мыши по углам

Також там був заблокований коли почав писати в коментарях про війну рашки

Предлагаю забить на все эти срачи и дидосить помойки рб и рф. Активно сам последние дни это делаю. Ажур и авс дают 200 баксов если зарегать новый акк, вполне себе можно поднять неск инстансов и дидиосить помойки! Сеголня много рб сайтов пресовали.
Еще форсить по соцсетями реальрую ситацию и жаловаться на всех соц площадках на ботофермы и ботоканалы.
Распостранять по всем занкомым каналы где пишут поезную инфу, кому рипортить да маячки и метки...
Эта война карйне важна в информационном поле! Нам запад начал хорошо помогать когда увидел реакцию общественности и не только у нас но и во всем мире!
У нас все шансы выйти победителями!

Навіщо досі на ту помийку ще з хтось ходить. Я в 2012 перестав ще

Сегодня еще пишет знакомый венгр, говорит, что раша взяла уже харьков, херсон, запорожье (!?!). Я говорю, ты ипанулся, где ты это нашел? Пишет, что читает вот этот телеграм, бо на английском
t.me/realCRP/3338
Там какой-то очередной «диспетчер карлос» вещает якобы из Киева. И судя по всему, его много иностранцев читают. Можно его как-то отключить? Очевидный же бот рашинский, ни одного поста с победами ВСУ, только прорашинские посты.

Проблема в том, что Дуров пригрозил вообще заблокировать все телеграмм каналы в Украине и России echo.msk.ru/news/2986817-echo.html . Так что не думаю, что жалобы — это то, что нужно сейчас

ишет знакомый венгр, говорит, что раша взяла уже харьков, херсон, запорожье

да, а потом ядерный фюрер придет в венгрию и тоже возьмет там все что можно за пару дней и пойдет дальше, раз такая мощь

это я к тому, что на фоне заявлений про приведение ядерного оружия в боевую готовность (а это по всем официальным каналам) подобные фейк новости играют сильно против рашки если их читают иностранцы

Ну а меня например заблокировали на доу — я больше не могу анонимно комментить почти во всех темах. Аккаунту лет 7 и все равно

Ну так час який, тут інакше усе б ботами було б засрано.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Теж хотів спитати, в мене екаунт вже «сіренький», мене вже оголошено персоною нон грата? Я, звісно, нічому не здивуюся. Причини можеш не пояснювати, просто скажи так чи ні. І якщо так, чи можу попросити передивитися ставлення ще раз, коли все закінчиться?

До речі, доки йде війна, переходь на українську. Я, звісно, проти цензури — але допомагає на загальному фоні бачити ботів. Вони дурні, тому українською не володіють навіть ті, хто в Україні.

Олексій, ти ж «заслужений бот», тебе ніззя банити )))
А якщо серйозно — як це тебе «забанено» коли ти можеш постити на форумі ?

Я спитав не це.

Звісно, пости зараз всі тільки через премодерацію, це нормальна політика ресурсу, мають право. Тому навіть теоретично варіант що хтось зможе запостити «боже царя храні» — виключений.

Коменти — на постмодерації. Тобто, якщо навіть просто адміністрація не згодна, комент може бути видалений. Зокрема, так видалялися мої коменти, що вказували не лише на «розкрутку» за допомогою постів, але і з фейковими коментами типу «хорошайа статьйа спасибо» на кожен корпоративний булщит.

Тому я не питаю, чи мене забанено — це також можливо. Сірий статус надається непідтвердженим екаунтам, я так розумію, їм є обмеження в деяких темах (до речі, почитати б про це в правилах, але це досі «неписана» норма).

Я запитав, чи є я «персоною нон грата», чи це просто помилка — бо зараз ботів багато, як рашки, так і бот-фабрик місцевих ОПГ (які під час війни шукають чим поживитися). Власне тому і спитав.

PS. Так, я не вважаю Мінцифри «своїми». Я вважаю, що будь-які гроші, що до них потраплять, будуть тупо виведені в кишені, бо «війна все спише». Ми вже бачили у 2014, як деякі кадри «наволонтерили» собі грошей, а люди вважали що відправляють їх на потреби армії.
Якщо за це ображаються — я ж кажу, зрозумію. Коли після війни все це вскриється, прошу передивитися позицію. Але навряд чи. DOU завжди були на боці бізнесу по правилах, а не під каблуком у чинуш.

Зважаючи на те, що ти п.даль і кремлівський вихухоль, то зробили правильно.

Те ж саме стосується Ixbt games, вони також ховають голови у пісок та блокують повідомлення. Вони задрочені хікани. Ниці люди.

Я смотрю это видео с сегодняшним разгромом спецназа «V» и не могу поверить
www.facebook.com/...​comment_mention&ref=notif
Если бы я был русским солдатом и увидел это видео, то драпал бы во все ноги. Но им такое не покажут

Мне кажется, они ехали как смертники, осознанно в один конец.
И скорее всего, у солдат с собой нет смартфонов и другой гражданской техники как на операции, так и за 1-2 дня до начала операции в четверг, 24 февраля.

Ты просто посмотри видео, там большинство домов и даже заборов, по бокам, уцелело. Фиг знает, чем били наши, но это было что-то очень современное и высокоточное. И судя по тому, что таких колонн разбили уже кучу, свинособаки с таким раньше не сталкивались, так как даже не ожидают.

Фиг знает, чем били наши, но это было что-то очень современное и высокоточное.

Понятно, что я диванный эксперт, но думаю, что ударные беспилотники, Байрактар или что-то вроде.
Я помню, когда наши на Донбассе впервые взорвали гаубицу в ДНР с этого беспилотника, то все пропагандистские ресурсы РФ исходили тоннами говна. Думаю, не случайно, так как уже тогда, осенью, планировали отправлять такие бронированные конвои спецназа , типа как в американских боевиках в банановые республики по освобождению заложников. Соответственно, любая колонна техники без полноценного прикрытия со всех сторон, без военной базы с аэродромом, становится миссией в один конец.

Я думаю, что ночью со среды на четверг командиры РФ выскрыли условные конверты с координатами GPS, с кодом задания, вбили в военный навигатор и куда-то поехали. Потому как получив, условно говоря, обычное текстовое задание «поехать на 100-200 км» внутрь территории чужой страны на сраном танке/БМП, тем более, соседней страны, Украины, когда пару месяцев все гудели о начале войны и все ждали с оружием наготове — большинство бы отказалось бы сразу или дезертировало, кроме совсем отморозков.

twitter.com/...​tatus/1497886628739641345
<<Харьков. На Алексеевке оккупанты сдались. Допрашивают.
Сейчас поговорил с человеком на месте, говорит: «Прикинь, они ПРАВДА думают, что их тут с цветами встречать будут. Они УДИВЛЕНЫ».>>

Вони знали куди і для чого їдуть завчасно.
Без всяких приколів з конвертами і шифрами.
Вони не очікували _такої_ зустрічі.

Та ні, походу це залежить від бригади. Кадировці точно знали і інша «иліта», а всяких пацанів в кузов погрузили з «учений» і привезли. Ці взагалі не знають, чого їх сюди прислали, але накази виконують, бо «так сказали». З цинічної точки зору пацани краще, бо менш досвідчені.

В харьковском направлении или на юге — то может и знали. А вот большинство тех, кто ехал на Киев, через чернобыльскую зону отчуждения — вряд ли. Ведь уже за несколько недель до начала в Киеве приземлялись военные транспортники с переносными гранатомётами, и наши открыто предупреждали на камеры, что ждут колонны техники с севера.

Такий протокол наразі діє між нашими країнами: який запит на пошлють до Неньки з мордора — у відповідь повернеться або 200-ий, або 300-ий статус

Наверное есть ещё отдельный статус для военнопленных.

Там про те що в Бучі накопичується ворожа техніка народ в телеграмі постив ще вчора здається. От дочекались коли достатньо набралося і вжарили. Красиво горит ©

Його почали закидати лайном в твіттері-реддіті, вже перевзувся назад.
t.me/durov_russia/41

все что волнует персонажей на хабре: заблокируют процессоры и технологии, заблочат эппл и гуглостор. Упадут зарплаты. Все. Россияне — не люди

Російська айтішнота вже писала листа в уряд у якості протесту війні.
Бо відчули запах прикриття віз у нормальні країни, і кільком уже ФААНГи відмовили «патаму шта рузке».

Вчені вже написали ноту протесту — з тих же причин; середньостатистичний російський вчений не дохне з голоду лише завдяки виграним грантам із Заходу.

Росіяни — не люди, а добриво.

Підіймуть старі радянські специфікації — розроблять своє власне «залізо» і власний чебурнет з центральним сервером, до якого усі приєднані, само собою.

Ахаха, своє залізо і «радянські специфікації» — це поняття несумісні.

twitter.com/...​tatus/1497965402080563201 на цього *** теж багато хто в україні надрачує

Ахеджакову це не спинило. Скоріше не надання допомоги ЗСУ — є державною зрадою РФ (чи як вона далі буде зватися)

Если они зарегистрированы, как СМИ, то они просто не могут ничего писать, кроме того, что путлер разрешает. Варламов, точно так же, уже пару дней ничего не пишет, просто сцит написать что-то запрещенное.

Нічого страшного. До того ж Хабр зареєстрований на Кіпрі та має DNS систему.

Максимум — отримають позначку ИноСМИ.

Інформація про війну просочується, але її потім видаляють

Вони просто сцикуни, не треба їх підвищувати до носіїв власної думки, за яку вони готові б були воювати.

Підписатись на коментарі