Петиція: Terminate any relationships with any companies with Russian ties

Appeal to the World Business and VC Investor Community:

As we are watching the Russian army destroy innocent lives in Ukraine, many of us ask what we can do to help. Here is what you personally can do:

We ask all world businesses to immediately stop any business transactions with companies having any ties to Russian-paying citizens or entities. That includes directly hiring Russian residents, doing business with any company that has employees in Russia, and doing business with any company that has any vendors in Russia.

We ask the VC and investment community to immediately stop all funding of any company and startup with any ties to Russia. We ask for any existing funding and commitments to be terminated. This must apply to all companies with any ties to Russia.

This is not politics. This is a war. While many Russians do not support their government and do not support the war, this, unfortunately, doesn’t change the fact that a part of every dollar you send to Russia directly or indirectly is used to kill a Ukrainian today.

This is a chilling realization but it’s true. When you fund a company or purchase their goods, that money is transferred to Russia in the form of salaries, profits, and purchasing goods. That money is taxable. Taxes are what is used to fund the murderous regime of Russia.

Yes, it’s a scary thought but by funding those companies, you directly help murder innocent people in Ukraine and beyond.

You may think that by doing this you will be punishing innocent people in Russia who do not support the regime. No! You’ll be saving innocent lives!!!

Also, putting economic pressure on the Russian people, although a seemingly punitive measure, is the only peaceful way to apply the pressure necessary to have the people rebel against their murderous leadership. If Russians come out in millions against Putin’s evil regime, they will help the world put an end to this tragedy.

Stop the war now! Stop supporting the regime!

www.change.org/...​ef-40b4-9eb9-167c450a5092

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Please be in aware. vladimir putin officially ordered to prepare nuclear forces to attack, as you may expect they are going to attack NATO countries.

And pass it on to your Belarusian friends, whom we received and sheltered in Kyiv and other cities.
That this war is not only ours, but also theirs. Because they were fleeing to us when Lukashenko said to beat them with truncheons. And now none of them is protesting, all are hiding in relocations or in our villages in Ukraine
——-
А ще передайте друзям білорусам, яких ми прийняли і прихистили в нас у Києві та інших містах.
Що це війна не тільки наша, але уже і їхня. Бо тікали вони до нас, коли Лукашенко сказав бити дубинками. А тепер із них ніхто не протестує, всі ховаються по релокейтам чи наших селах українських.
——-
І перадайце сваім беларускім сябрам, якіх мы прынялі і прытулілі ў Кіеве і іншых гарадах.
Што гэтая вайна не толькі наша, але і іхняя. Таму што яны ўцякалі да нас, калі Лукашэнка сказаў біць нас дубінкамі. А цяпер ніхто з іх не пратэстуе, усе хаваюцца ў пераездах ці ў нашых вёсках

Хай знають як здавати своїх ще до недавно Братів!!!

А ще передайте друзям білорусам, яких ми прийняли і прихистили в нас у Києві та інших містах.
Що це війна не тільки наша, але уже і їхня. Бо тікали вони до нас, коли Лукашенко сказав бити дубинками. А тепер із них ніхто не протестує, всі ховаються по релокейтам чи наших селах

ЕПАМ це жесть просто. СЕО навіть не написав в листі людям що росія атакувала Україну, просто якість загальні фрази про «crisis in Ukraine» а потім «we are one EPAM team». ще й закликав не обговорювати з кастомерами ситуацію особисто.

Не закликав — то й зрозуміло чому — робоча етика. А от після не-критики агресії з ЕПАМа можуть піти усі патріоти, і мені цікаво, чи залишились у нашій країні не-патріоти

Так і буде. Подивимся на економіку ЕПАМа без найбільшої локації.

«За один вечер акции EPAM обрушились на 45,68%. Компания отзывает финпрогноз на 2022 год»

+ як тут вже писали, думаю багато наших айтішніків не захочуть працювати на ЕПАМ, то майбутнє галери взагалі туманне

То ще є сумніви, хто насправді творив нам надзорний орган ДіяСіті під соусом типу воно українське?

Не треба забувати, що Білорусь також приймає участь в цій війні. З їх території їдуть танки, летять ракети і вертольоти. «Братськи народи» закінчилися, вони також відповідальні за цю війну.

Відключити Росію від глобального інтернету!!!

Не можна. Треба дозволити всім розумним поїхати з країни, а для того треба тримати зв′язки. А дурні нехай собі бавляться в однокласниках, все одно вони ніколи не зрозуміють, для чого насправді інтернет.

Навпаки, сама Росія захоче побудувати «желєзний зановєс». Не допомагайте їм у цьому. Нехай всі, хто з головою, вчать іноземні мови, та шукають своє майбутнє за межами країни. А не деградує і не йде «працювати» в армію.

Та й потім, а хто росіянам розкаже справжню історію Росії, як не ми? Вони перепишуть, як вже неодноразово робили. Зроблять Сталіна героєм.

Ти ж зрозумій, ВВХ — не вічний. Ми ще будемо з росіянами мати справу після його смерті. Але звісно ж, даалеко не з усіма. Українців, це, до речі, теж стосується — які «жму руку, обнімаю».

Так, я на справді усвідомлюю що відключення від інтернету — це довша процедура аніж відключення від свіфту! Це треба буде кабеля обрубати, бо ДНС сервери навряд чи відключать на 100%. Тому це станеться не прямо зараз. А до того моменту буде час щоб зламати ще російські бази даних і зібрати ще більше доказів про злочинні діі (як це зробили анонімуси. Але, в перспективі, після війни, треба просувати ідею, що їхню пропагандистську машину — потрібно ізолювати від світу, так само як це зараз є з північною кореею!

Я вважаю, що в Росії феодальний режим буде повалено. Але цього не станеться, якщо не надати для того всі можливості, якщо не показати, що світ не кинув країну через владу. Як не кинули колись Україну за часів Януковича.

Росія не зникне з мапи як країна. Але як диктатура — може. Я впевнений у цьому на 100%, тому що феодальний лад неконкурентоспроможний, що бізнес свого доможеться будь-яким чином. І що йому вистачить проблем тих, що створює йому сама Росія.

Наприклад, треба допомогти ухилятися від податків. Треба допомогти виносити всі дані за межі країни, як колись робили ми за часів Януковича — невже ви забули? Треба допомогти родичам, що вже перебувають за межами країни, тримати зв′язок.

Не можна дозволити перетворити населення на зомбі. Таких менше, ніж ти думаєш. Звичайно, я не кажу про 80-річних бабок, за яких думає телевізор. А поспілкуйся із молоддю, зрозумієш, що вони не дурні. Але можуть такими стати.

Я гадаю, що на Заході знаються краще за кожного і усіх разом узятих, включаючи пуйло й його оточення, на тому, як правильно усувати диктаторів. Тому і санкції так вводять — наче це смертельна ін’єкція — без поспіху, протираючи місце уколу спиртом, як виконували робили б звичайне щеплення абощо...

Саме так. Вбивати треба кримінальну фармацію, мафію. А людей треба переконувати боятися мати з ними справу, а навпаки, об′єднуватися.

І ті, хто переконує, повинні бути максимально недосяжними для беззаконних феодальних банд. А для цього повинен працювати TOR і йому подібні технології. Для цього потрібні працювати VPN мережі, які поза законом вже, але виживають.

Тому жодних «смертельних ін′єкцій» населенню, я не хочу допустити створення там надтоксичного анклаву на кшталт Венісуели чи Колумбії. Феодальному режиму не довго залишилось. Ставки вже зроблені, тому — або вчить мат.частину та дивіться одразу в майбутнє, або не втручайтеся у процес, який вже і без вас набрав лавинні оберти.

Ваша задача зараз — зберегти Україну, зберегти бізнес-зв′язки, зберегти можливість людей вижити — навіть на окупованих територіях. Максимально ухилятися від податків, але робити обмін товарами та послугами, особливо послугами. Чи ви вважаєте на Донбасі люди того не робили всі ці роки? Що їм не надавали зв′язок з іншими в Україні і світі? Що військова влада там назбирала багато податків? Нє-а. Вона висосала їх із бюджетів розвідки та контррозвідки Росії.

Треба вміти бачити за лісом дерева. А за деревами — деревину.

Це все гарно написано! АЛЕ, якщо режим путіна не буде повалений — тоді що? Хтось має за це понести відповідальність! От я і кажу, якщо режим не буде повалений в ближчі місяці — тоді санкції (відключення від інтернету) це дуже доречний інструмент, на додачу до існуючих санкцій!!!
Ви ще б запропонували існуючі санкції не вводити, бо вони хороші і вони випраляться? Почитайте історію, скільки разів вони нищили український народ?! І не виправилися!

Я запропонував лише не переривати вкрай необхідних зв′язків. Я повторюся, Україна була під Януковичем — але це не означає, що ми всі стали януковощами. Ситуація та сама — не так важливо, що творять наверху, як народ — джерело влади. Влада народжується знизу, не зверху.

Правильно! Влада народжується знизу!
Те що ми були під Януковичом — не аналогія. Тому що український народ не вбивав інші народи в цей період! А російський народ вже не вперше винищує «братній» український народ. Тому, це ні разу не аналогія.

Те кто в плен сдаются производят впечатление полных гидроцифалов.

Підписатись на коментарі