Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Давайте наперед оплатимо єдиний податок

Народ, давайте наперед оплатимо єдиний податок за 1 квартал 2022.

1. Вам все одно немає куда зараз дівати безнал-гривню окрім донатів.

2. Все одно будете платити податки в квітні-травні. Місяць раніше — нічого не втрачаєте.

3. Платіть приблизну суму — це можно потім пофіксати.

Головне щоб до 20 травня у вас все збігалось: буде замало — доплатите, буде забагато — перейде на 2 квартал.

У податкової єдина вимога: щоб оплачена сума була НЕ МЕНШЕ ніж в звіті (який ви будете здавати на початку травня).

P.S. Так, я знаю, що податкові канікули, але не платити податки — це для слабаків.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Завтра выпускают военные облигации — по моему прекрасный способ вложить лишние деньги и помочь армии:
www.epravda.com.ua/news/2022/02/28/682987
P.S. Кто-то знает как их покупать онлайн — не вылезая из подвала?

P.S. Так, я знаю, що податкові канікули, але не платити податки — це для слабаків.

Наконец-то начали прозревать!

военные облигации — це чудово, але ви самі кажете, що це якщо є зайві гроши. А я кажу про ті, що треба витратити на себе (тобто на свій ФОП) — просто зробити це на 2 місяці раніше.

Ну і за податки я завжди топив, це ж кров системи, без неї ничого не працює.

ЕСВ можно и до конца года заплатить, там сумма известная. Ну а если у вас есть деньги на ФОП их можно напрямую перечислить в армию / НБУ, без всяких заморочек. Но идея прикольная. ;)

ідея народилась в чатах, де наші жаліються, що після донатів в армію та НБУ треба щось робити з власними грошима в гривні, а в доллар по такому виводити не вигідно. А так людина 15% одной зарплати (3 місяци по 5%) не буде зберігати — а використає і для своїх податків, і на користь державі. Красивий win-win.

Ну а если у вас есть деньги на ФОП их можно напрямую перечислить в армию / НБУ, без всяких заморочек.

Это ж разные вещи, речь же о налогах, которые просят уплатить раньше для финансировани армии
dou.ua/...​rums/topic/36650/#2361347

донати наразі підуть в потрібніше русло ніж податки, але я можу помилятись

Підписатись на коментарі