Разработчик Егор Бугаенко открыто поддержал войну против Украины

Добрый день

Наш коллега, известный спикер и разработчик, Егор Бугаенко @yegor256, уроженец г. Днепр, проживающий в г. Москва, открыто поддержал войну против Украины и ведёт активную пропаганду в своём телеграм канале @szdne.

1. Призываю интернет сообщество наложить строжайшие санкции на эту мразь.

2. Призываю СБУ пожизненно запретить Егору Бугаенко въезд на территорию Украины.

👍ПодобаєтьсяСподобалось26
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

вам похоже совсем нехер делать, раз тратите столько времени на обсуждение какого-то неизвестного гандона

Так уже. А какие у него перспективы? Работать за деревянный рубль над внутренними проектами?

Так а зачем запрещать въезд, пусть приезжает)

Щось у його книг рейтинг зависокий, мабуть потрібно це виправити?
www.amazon.com/...​or-Bugayenko/e/B01AM1QMDK

Це не дивно для мене.
Я вперше про нього дізнався в інтервью IT Борода — під назвою «Радикальний Програміст».
Він мені зразу не сподобався як людина — своїм жорстким відношенням до інших. Таке враження ніби його проєкти важливіші — за людське життя.
ПОВНА МЕРЗОТА

94 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Та й вишенька на торті. Скільки років він жив і заробляв на Америці, а тут її постійно лає і закликає робити бізнес з Китаєм.

Особливо здивувало у цьому «об’єктивному огляді» його заклики створити «нову Java», «новий Oracle» та новий «stack overflow». Я розумію, якби він це розповідав домогосподаркам, але ж він розповідає айтішникам. Вони розуміють, скільки це часу і ресурсів потрібно вгрохати, і не факт, що це вдасться. А він мовить, що за 20 років «у нас буде свій Oracle».

Подивився його відео, де він ділиться «об’єктивним поглядом». Склалося враження, що він не про криваву війну розповідає, де гинуть діти та жінки, а про якесь реаліті-шоу. Тому що він скаржиться не на десятки тисяч людських жертв, а на «неякісне подання інформації».

Поки не закрив аккаунт знову

Yegor Bugayenko
@yegor256
I think I owe you my view about the current Ukraine situation. I'm sorry I didn't clearly express it earlier and you had to guess. Here it is. (continued)
8:46 AM · Mar 4, 2022·Twitter Web App
---

Yegor Bugayenko
@yegor256
1/ Ukraine is the territory where I was born and raised. My citizenship is Ukrainian. It hurts me strongly when I see my people suffer. I do NOT support ANY military aggression:
ru.yegor256.com
Кому нужна война
Войны повсюду, и все они носят разный характер. Их объединяет главное -- они не нужны народам их ведущим, они нужны государствам.
8:46 AM · Mar 4, 2022·Twitter Web App
---
Yegor Bugayenko
@yegor256
2/ People who live in Ukraine has started to suffer with the collapse of Soviet Union, when everything they've had, had been taken away by bandits/oligarchs supported by those who won the Cold War (guess the name of the country).
8:47 AM · Mar 4, 2022·Twitter Web App
---
Yegor Bugayenko
@yegor256
3/ The worst happened in 2014, when a Nazi regime took over the country. A revolution that started as a rebellion against corruption unexpectedly turned into anti-Russians campaign:
ru.yegor256.com
Моя ли это страна?
Переживаю ли за Украину, ведь это моя страна, спросил меня знакомый американец? Нет, не переживаю, потому что это не моя страна, ответил я.
8:47 AM · Mar 4, 2022·Twitter Web App
---
Yegor Bugayenko
@yegor256
4/ Just recently, the government attacked the most valuable asset of our people: their culture. In 2019, Russian language has been prohibited by law in schools and universities (while it's the language of the majority):
fairplanet.org
Schools in Ukraine scrap Russian language from their curricula | FairPlanet
All public schools in Ukraine wiped out the Russian language from their programs this school year to implement the law passed by the country's parliament.
8:48 AM · Mar 4, 2022·Twitter Web App
---
Yegor Bugayenko
@yegor256
5/ I believe that taking culture away from people is a stronger weapon than a nuclear bomb: people degrade and a country quickly becomes a colony (maybe this was/is the objective?)
8:48 AM · Mar 4, 2022·Twitter Web App
---
Yegor Bugayenko
@yegor256
6/ This military conflict is awful, but it's not between Russia and Ukraine, it's between those who care about people and those who don't (Ukraine government). I care. Very much.
8:49 AM · Mar 4, 2022·Twitter Web App

Бонус (відповідь на 5)

Nikita Salnikov-Tarnovski
@iNikem
·
Mar 4
Replying to
@yegor256
Colony of what country, exactly?
Yegor Bugayenko
@yegor256
·
Mar 4
United States of America
Nikita Salnikov-Tarnovski
@iNikem
·
Mar 4
Ahha, forcing Ukrainian language on Russian people in Ukraine makes the Ukraine the colony of USA. Got it.

Кожаев на максималках.

Він мені завжди здавався їбанутим, але я думав що то необґрунтоване суб’єктивне судження.
Тепер маю підґрунтя.

Офигеваем от марксизма m.youtube.com/watch?v=6RYinocrR0E

Бл, прослухав перші 2 хв, чувак словом «аналітика» прикриває відсутність позиції (небажання її озвучити), як це роблять «ліберальні росіяни» або наші «рускагаварящіє украінскіє інтелектуали».

Аналітики приводять точки зору та аргументи за чи проти, а не виправдовують себе і розповідають, які ті хто з ними незгодні погані та агресивні.

вам похоже совсем нехер делать, раз тратите столько времени на обсуждение какого-то неизвестного гандона

какого-то неизвестного гандона

Проблема в тому, що це відомий гандон, і купа молодняка вважає його гуру.
Те саме як і з Тімуром Ша-якось-там (dou.ua/...​sedinov-about-it/#2359988), чувак навчає студентів програмуванню, але завжди хтось спілкується не лише по темі лекцій і такі люди вкладають в голови орієнтири, які як мінімум корелюються з рашкінською основною лінією.

У мене в школі учитель історії на уроках не дуже розводив пропаганду, але не в рамках уроку доносив аргументовано (принаймні достатньо переконливо для учнів 7-11 класів) російсько-імперські ідеї.
Врятувала мене від таких поглядів вчителька зарліт та росмови (хулі була росмова як предмет то інша історія), вона давали російську класику іноді замість деяких європейських творів. Врятувала дуже просто — я на її прикладі побачив, що таке «російськомовна інтелігенція Києва» і зрозумів, що таким я не хочу бути.

P.S. Вчитель історії таки був нормальною людиною, хоча і мав певні погляди.

Тут ще один непотріб викрив себе: twitter.com/...​tatus/1499603486362722304. Топить за Svelte та виправдовує агресію рашистів.

Paul Maly, Павел Малый — запам’ятаєм цього рашиста

чому я не здивований, що тут свелт замішаний

Паскудних «співробітників» треба буде на покарати але не витрачайте на них дорогоцінний час на це зараз. Краще допомагайте місцевим та воякам. До паскуд дійде черка після перемоги.

То он він де. Пам’ятаю таку пургу на конференціях ніс (все є на ютубі). І деякі люди навіть аплодували. То він «особым путем» і пішов. От жалко пацана.

Вот тут, в принципе, видно все как на ладони — twitter.com/...​Q4OOgdW6p2kucQdngd9g&s=19

Вже взяв Київ ? Крутий перець ?

Так а зачем запрещать въезд, пусть приезжает)

гад, але програміст хороший

Якщо людина гівно, то нехай іде туди, куди руССкій корабель

Покажіть мені його код

Він автор www.jcabi.com (наче як)

Але я не розумію чому його вважають саме програмістом, чувак відоміший, як «виступатель на конференціях»

Ну такоє... Врапери над фреймворками...

Бачив його подкаст на «айті борода».
Я ще тоді рік написав що воно дно й неосилятор.

Давайте сконтактуємо в Huawei, він там працює

Хто цікавиться футболом, той вкурсі, що Роберт Левандовські на днях припинив співпрацю з Хуйвеєм. Бо вони китайська фігня, якій ок мосальська агресія. Тому конатктувати з ними немає змісту, він працює в натовпі собі подібних.

Он всё ещё в стадии отрицания

Я с Егором лично знаком. Предлагаю привести хоть какие-то цитаты, пруфы, доказательства. Твоё мнение очень важно для нас, конечно, но для суда не доказательство

Его телега пестрит украинскими нацистами, ужасным фашистским запретом русского языка, зеленским актером, который идёт по сценарию, рассказами какие украинские СМИ быдло, не то что русская пропаганда, освобождение русскоязычных от полумовы и много чего ещё. Часть из этой риторики была у него ещё до войны, но в нынешнее время это преступление такое нести в массы, при чем все ещё усугубилось и дошло до терминальной стадии.

И всё это не наказуемо. Вот если — бы там были призывы к посягательствам на территориальную целостность Украины — дело другое. Я понимаю, что лично тебе он отвратителен. Однако война как раз и идёт за свободу против тоталитаризма

российский спорт сейчас анально огорожен чуть менее чем полностью
при том что бОльшая часть российских спортсменов слова кривого про Украину не сказали, просто потому что им реально пофиг
но сейчас они без всяких судов лишены возможности соревноваться за высшие мировые титулы, для достижения которой они трудились годами

Украинский теннисист Стаховский о том, как он уходил на войну:
twitter.com/...​tatus/1499451517807517699

Та не, тот жи Широков вон толкнул речь за Хуйло и за войну. Бойцы какие-то тоже. Там немало спортсменов, поддерживающих войну.

Владимир, я знаю что Вы Сейчас в Киеве под обстрелами. Передайте своему другу Егору, чтоб держался подальше от границы с Украиной.

Мы с ним не так, чтобы очень дружим но опять же — вину человека определяет суд, не мы с тобой

Валерий, потрите PII, пожалуйста, не создавайте себе и доу проблем.

Гавнюк гавнюка видит издалека — то монтян умница большая, то Егор этот...
мне ещё интересно что шариевцы за кумира говорят — когда он уверенно доказывал что Боинг сбили украинцы, всем своим талантом медийщика(а талант у него есть, без кавычек) а сейчас тролит наши новостные каналы и ролики.

Твоё личное мнение это твоё дело, но для суда его мало. Нужны какие-то доказательства нарушения законов Украины. Допустим, призывов к нарушению территориальной целостности, надругательств над государственными символами и другое.

Я тебе свое личное мнение о тебе давно написал. Ты ещё ножичом поугрожай, гроза урок :)

Гавнюки сейчас видны не по закону. Это вообще не юридический термин

Ну, во первых я не угрожал. Во вторых, написал: для суда мнения не достаточно.

А кому нужно решение чтобы увидеть что гавнюк это гавнюк?

Моё мнение и сейчас миролюбивое, как в 2014ом — отобрать паспорт и вывезти на границу с рашей.
чемодан-вокзал-расея
Тогда на меня фыркали на доу. Что, и сейчас будут?

А раз он уже там — то и ок. Туда куда и корабель русский пусть идет

Для любых репрессий нужно решение суда. Ты же этого хочешь по отношению к Егору, вот и представь, они потом пойдут в дело. Иначе это пук в лужу

Я как написал — так и есть. Поэтому ты и не врубаешься какие люди сейчас стали токсичными, с которыми не стоит здороваться, а тем более кидать подписку. Сам потому что — такой
Егору ничего не угрожает, он в раше бережно охраняем.

А вот Бузине — например следовало заткнуться. Или сваливать.

И если ты и дальше будешь прилюдно светиться такими «хорошими» людьми, то по законам природы под названием ярость войны к врагам — тебе и украинский язык ничего не гарантирует.
И ножичек твой тоже не поможет

причому тут суд Володя, люди пишут що вім гамно і треба про це всім розказати. для цього точно не треба вирок

Вова, вже прийняли нові закони, того що він написав, а рашкінські наративи зараз = колобораціонізм

Кожаєв це дикий сором dou. Виправдовувати рашиста під час війни, який говорить що скоро твоєї країни не буде існувати, тим що це не підпадає під закони — це просто аморальне дно. Совок в голові, це не виліковно. Горбатого могила виправить.

Оправдывать, где? Я только хочу сказать, что даже в военное время должны быть какие-то доказательства. Без них кина не будет

Я только хочу сказать, что даже в военное время должны быть какие-то доказательства. Без них кина не будет

Тоби дали докази. Тепер назвеш його мурлом?

twitter.com/...​tatus/1497965402080563201

Егорка вже закрив акк, але в гуглі лишилось таке:

How does this situation differ from what USA did to Iraq 20 years ago? What do you think are the key differences?

А ще тобі кинули скріни про 1000-літню русскую культуру.
Але це ж просто „теми для обговорення”? Ти ж сам продукуєш таку ж демагогію :)

UPD
Кеш гугла
webcache.googleusercontent.com/...​&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ua

Alex Shulepov
@AlexShulepov7
·
Feb 27
Replying to
@yegor256
Ukraine is free democracy in center of Europe
Yegor Bugayenko
@yegor256
·
Feb 27
Well, it’s pretty authoritative state now, with all opposition news channels banned. Just like in Iraq long time ago.

Давай так: он где-то оправдывал бомбардировки Украины? Если да, он гандон.

он где-то оправдывал бомбардировки Украины? Если да, он гандон.

1) Я розумію, що ти навчався в якійсь бурсі, а не в нормальному виші, тому пояснюю:
він (ти також таку демагогію часто розводиш) робить задає питання що прирівнює поточну ситуацію до дій штатів і таким чином легітимізує її. Тобто на пряму він не говорить свою позицію, але змушує співрозмовника виправдовувати (не захищати) свою.
2) Про те що він гандон, то вже давно було ясно. Важливо, щоб ти зараз зрозумів всеж, що ти — гандон, і спробував таки стати людиною (що там в Миколаєві?).

він (ти також таку демагогію часто розводиш) робить задає питання що прирівнює поточну ситуацію до дій штатів і таким чином легітимізує її.

Отнюдь. Бомбить мирные города в любом случае плохо и в Ираке США поступило на мой взгляд не очень, но это не повод бомбить Украину.

Важливо, щоб ти зараз зрозумів всеж, що ти — гандон, і спробував таки стати людиною

Поясняю: человека можно судить исключительно за то, что он сделал. Иначе:"мама, он меня сукой обозвал". Я где-то призывал кого-то бомбить?

що там в Миколаєві?

В Николаеве бои на окраинах

Поясняю: человека можно судить исключительно за то, что он сделал.

Это не совсем так.

Судить человека можно за то, что он ничего не сделал, когда надо было сделать. Или за то, что сказал то, чего не следовало говорить. Судить можно также за утаивание информации. Все это реальные кейсы — они описаны в юриспруденции. Сказал, не сказал, сделал, не сделал — это всё поступки, за них можно судить. Если в этих действиях или бездействиях есть умысел — то состав преступления налицо. Добавь к тому вещание через коммуникационные каналы на определенную аудиторию — это отягчающее обстоятельство и тянет на пропаганду. Плюс, имей в виду, это не просто пиздёж, а позиция во время военных действий, да еще транслируемая из России. Вот и кумекай, что это — преступление или нет?

Вот один из его перлов, дата поста — 28 февраля — imgur.com/a/9lZneEB

А що, пропаганда визначається пропагандою лише якщо там до бомбувань закликають?

Там, где личное мнение перерастает в призыв к нарушению конституционного строя.
Иными словами, я могу считать что кто-то козел, это мнение — ненаказуемо. Призывать к уничтожению это уже нельзя.

Козел козлом, а він зрадник. За це є цілком нормальне покарання згідно Закону

Ну вот и представь доказательства, в чем проблема?

Я с Егором лично знаком.

це канєшно серйозне доказатєльство того шо він не мудак кончєний

Я и не говорю, что он не мудак. Но чтобы его наказали нужны доказательства, вон на Киву доказательства есть, его заочно арестовали. Ещё на ряд деятелей. Вот ты их и покажи

я така штука як моральне поріцаніє. його треба канселити а не наказувати, якшо «какіє ваши даказатєльства»

Ну цей Бугаенко завжди був самозакоханим нарцисом з високим ЧСВ

Щось у його книг рейтинг зависокий, мабуть потрібно це виправити?
www.amazon.com/...​or-Bugayenko/e/B01AM1QMDK

Так уже. А какие у него перспективы? Работать за деревянный рубль над внутренними проектами?

сейчас свободно продает книги на Амазон в США, как минимум этот канал нужно прервать

А как он деньги с них будет получать? Почтой на оленьих упряжках %) ?

Для таких як Єгор буде окремий котел в пеклі, з його 1000+ лєт руской культурє

2. Призываю СБУ пожизненно запретить Егору Бугаенко въезд на территорию Украины.

Не зовсім вірне твердження, оскільки в’їзд має бути заборонений, крім території України, ще в ЕС, Канаду та США (Оголосити його міжнародний розшук, оскільки його вчинок — це держзрада !)

Це не дивно для мене.
Я вперше про нього дізнався в інтервью IT Борода — під назвою «Радикальний Програміст».
Він мені зразу не сподобався як людина — своїм жорстким відношенням до інших. Таке враження ніби його проєкти важливіші — за людське життя.
ПОВНА МЕРЗОТА

А можна якихось подробиць? Ну типу скріна з повідомленням, чи ще щось?

Зеленский уже вошёл в историю, как человек который сплотил «2 берега Днепра» и дал отпор 2ой в рейтинге сильнейших армий мира. А Путина будут помнить как психопата который отправляет детей на войну чтобы те бомбили бабушек.

Щодо Зеленського розберемось після війни. Там є, що запитати. А як він поводив себе в перші 2 дні, можна почитати у Печерського холма.

Та просто зайди, почитай в телеграм-канал по ссылке. Сидят, на серьезных щщах обсуждают как мы тут сами себя бомбим для картинки, а нацистское правительство держит население Украины в заложниках. Ну, а вообще, во всем виновато НАТО и хитрый Запад, а Украина так, просто попала под раздачу хирурга-России, вырезающего опухоль нацизма.

Та я там зайшов у момент якраз коли там купа якихось беззмістовних повідомлень була, а телеграм тормозить так, що важко жити. Ну й скріни ніколи не завадять. :)

телеграм тормозить так, що важко жити.

встроєне проксі часом помагає

Нужно свой какой-то сервер поднимать? Или можно какой-то прокси использовать?

Короче, прокси проблему не решили, но VPN помог.

Ты на Доу поищи. Он непосредственно на доу за Путина и Сталина топил. И вообще он несёт редкостную чушь даже на техгические темы.

Підписатись на коментарі