×

API для теробороны для проверки транспорта

UPD. Еще проще проверка — в чатботе Опендатабота в Телеграме

Опендатабот сделал публичную, бесплатную функцию API для проверки транспорта на блок-постах.

Она по номеру возвращает данные регистрации машины (на 01 февраля 2022 года) — модель, производителя, цвет.

Таким образом можно отслеживать машины с чужими номерными знаками.

Вот пример использования этой функции — opendatabot.com/...​transport?number=AB2628IH

👍ПодобаєтьсяСподобалось12
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Сервіс перестав працювати, і додатки (включно з моїм) на його базі, теж.
Чи можливо якось знову отримати доступ?

На жаль, в даний час TechSoup.Ukraine не схвалив нашу організацію на отримання гранту для хмарних ресурсів, на якому працював сервіс.
Ви можете «подякувати» за це ГУРТ, який вирішив, що наш соціальний внесок був недостатнім і не видав нам акредитацію.

Наші стажери створили додаток
Ми просимо всіх небайдужих перевірити його роботу:
apps.apple.com/…​odb-auto-app/id1612920019
play.google.com/…​ls?id=com.unkd.odbautoapp

стажёры пусть и тестят или им не по масти?

Протестировали на Android и iOS — работает!

Додаток під Android із розпізнаванням номерів (теж початкова версія без супер дизайну і іконок, за браком часу):
play.google.com/...​algr.licenseplateschecker

Поки ще не було часу ретельно протестувати, тому багрепорти вітаються.

Деякі номери з випадкових машин, доречі, чомусь в базі відсутні. Не свіжі і не «радянські».

Якщо комусь цікаво, трохи пізніше викладу на гітхаб після невеличкого прибирання.

P.S. Зробив доступним поки тільки для України. Якщо хтось хоче потестувати у іншій країні — пишіть

Выпустили первый релиз для iOS: apps.apple.com/...​odb-auto-app/id1612920019
Для Android все еще на стадии рассмотрения. Как допустят — сообщим.

Принимаются любые идеи, пожелания, предложения, сообщения об ошибках итд.

Перевірив машини зі свого двору. Половина номерів — 404 Transport is not found.

тяп-ляп и в продакшн. it compiles? ship it!

что делать с авто, зарегестрированными до 13го года, которые этот апи не подтягивает? расстреливать?

Тщательно проверять.

В мене хороший досвід по вебовому реакту, думаю для цього додатка особливих ньюансів по мобілці не треба. Я завтра промоніторю розпізнавання, і якщо знайду щось готове — спробую швидко пре альфу зробити.

Дуже дякую. Якщо буде пре-альфа, пишить тут візьму одразу на бойове тестування. Буду періодично сюди заходити. По можливості ще дуже потрібна фіча списка, що одразу дає аларм — таких номерів вже багато і з кожним викраденням авто він щодня все збільшується. Разом переможемо.

Спробував цю бібліотеку github.com/...​sak/react-native-openalpr. Вона не підтримує 64 біт андроід девайси і падає в емуляторі через 2 секунди. Сьогодні продовжую шукати. Можна спробувати зробити розпізнавання на стороні сервера, а це додатковий трафік. У вас там інтернет працює нормально?
Я зараз буду дивитись на якій якості зоображення на стороні сервера знаки будуть нормально розпізнаватись.

Інтернет поки є, але тільки мобільний.

написав Flutter додаток (Android, iOS, web)

додав функціонал для зчитування даних із камери

github.com/...​/Transport-Number-Checker

А що ви використовуєте для розпізнавання номеру? Все опенсорсне що я бачив працює надзвичайно погано :(

Пробував тільки що на реальному номері. В мене чомусь не розпізнає навіть впритул. Взагалі знайшов таку штуку platerecognizer.com. Вміє навіть марку, модель і колір автомобіля визначати. Можна поставити в докері і робити розпізнавання на сервері.

Супер. Щиро дякую, беру на польові випробування, завтра к обіду будуть результати для різних часів доби.

Мы сможем помочь в распознавании со смартфона.
Если кто-то умеет делать приложения на ReactNative — будет большим плюсом, мы сможем быстро сбилдить и выложить в маркеты.

Я зробив супер простий UI для цього API. Він тут gitlab.com/ms7/odb-auto . Можна задеплоїти на Gitlab/Github pages. Мій деплой тут d.webapp.is/auto

Супер. На жаль тільки якщо вбивати дані машини, то проїзд займе години. А машин багато. Якщо б хтось до цього прикрутив розпізнавання з камери смартфону, ціни б не було, на кшталт державного бар’єру, хоч би тільки і на цифри. Також бажано додати можливість внесення списку червоних номерів, щоб аларм кричав. ТерО за таке б на руках носила і здатність виявляти збільшилась багатократно.

Супер. Вот только для военных легче сделать input для номера

Підписатись на коментарі