Habr блокує українські IP? (Информвойна)

Без VPN перестав відкриватися
Для інформаційного спротиву пропаганді згодяться і коментарі на хабрі там сотні тисяч користувачів з України та інших країн замахаються видаляти!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А хіба не навпаки наша сторона позакривала свинолупі ресурси?

Ні у нас поки що психічно здорових людей більше

Та до чого тут психічне здоровʼя? Я десь чув що з нашої сторони через день-два закрили доступ до свинолупих ресурсів (в умовах війни це цілком логічний крок, а не психічне відхилення), просто хабр не один такий.
Хоча я можу помилятися, звичайно.

Відкрилось без проблем.

Вони вже про щось здогадуються — habr.com/ru/post/654313
Але про причини чомусь задумуються слабо...

В мене працює

Цікаво. Народ все ще постить статті (по інерції? заперечуючи нову реальність?) які, судячи з статистики, мало хто читає і практично не коментує. Активну реакцію викликають тільки новини про те, що чергова компанія пішла з Росії / бан чергового сервісу / еміграцію. Коментарі практично всі невеселі — всі здогадуються про жопу, не впевнені тільки щодо її глибини.
Вангую ця захисна реакція хабру з хованням голови в пісок (не обговорювати політику і видаляти коментарі) не допоможе і його забанять. Ну або коментарі закриють що також приведе до повного занепаду.

у меня открывается вот прямо сейчас

На протязі року бачу як збирають валізи з РФ. За останні 7 діб — ситуація для них ОПА. Будуть працювати за їжу на mail/yandex/ozon. Мены шкода гарних спеціалістів — але даже на хабрі ніхто не заікнувся про зміну становища всередині країні. Краще звалити та зберегти статки. От така вона РАССІЯ

Нічого не постив, постійно переглядаю з очисткою кеша. Бачив коментарі наших громадян — через деякий час видаляють. Суки. От така свобода слова

Я їм постив, типу ось такого: drive.google.com/...​teejjtaa/view?usp=sharing

Труть, банять. Кілька акаунтів спалив. А потім, видно, їм набридло і вони закрилися.

Так спровокувати припинення роботи хабру адекватна ціль

Теперь нужно создавать фейковые аккаунты от имени местной ваты и постить.

Для інформаційного спротиву пропаганді згодяться і коментарі на хабрі там сотні тисяч користувачів з України та інших країн замахаються видаляти!

Щойно перевірив; відкрилося без ВПН. Але краще б не відкривалось )

Підписатись на коментарі