Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Давайте підтримаємо нашу армію і почнемо кожен день перераховувати хоча б 1000 грн на потреби армії!

Давайте підтримаємо нашу армію і почнемо кожен день перераховувати хоча б 1000 грн на потреби армії!

Для тих хто продовжує зараз працювати — це цілком реально, для тих хто не має змоги працювати — впевнений що є запаси «на чорний день».

Чорний день настав!

Україна потребує нашої допомоги!

Смузі та лате ще нап’ємося, на курорти ще налітаемося!

Якщо навіть 10000 девелоперів, девопсів, продактів та дизайнерів підключаться, то кожен день наша армія буде отримувати 10 000 000 гривень!

А якщо 50000, то 50 000 000 гривень!

КОЖЕН ДЕНЬ ПО 50 МІЛЬЙОНІВ!!!

І так до перемоги!!!

Такий посильний крок для нас і така могутня підтримка для нашої неньки України!!!

І нехай цей допис понесуть ваші репости до самих далечінь не тільки України, а й усього світу!

P.S.

Дуже зручно робити внески у монобанку, дії або безпосередньо на iban рахунок

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Делаю так с первого дня войны, только сумма другая (часть на тероборону, большая часть на армию). Каждый может, кто не может 1000 грн, тот может перевести 100грн. Поймите, завтра эти деньги могут вам не пригодиться совсем.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Или через крипту, кому как удобно:
BTC — 357a3So9CbsNfBBgFYACGvxxS6tMaDoa1P
ETH and USDT (ERC-20) — 0×165CD37b4C644C2921454429E7F9358d18A45e14

Отсюда:
twitter.com/...​tatus/1497594592438497282

Адреса проверенные, даже Бутерин ретвитил

Далеко не каждый тут готов держать автомат в руках, а если возьмет автомат то продержится не более 10 минут, но поделиться сырами может каждый. Как говориться, каждый помогает тем что умеет лучше всего.

Щойно скасував річну підписку на JetBrains та надіслав ці гроші ЗСУ — imgur.com/a/LXRj9VE

Щойно надіслав додаткову тисячу.

Мені здається, автор далекий від реального життя. ІТ сектор має роботу, але більшість українців ні, тож 1 ІТ робітник тепер допомагає десятку людей, які лишись без роботи, як рідним своїм так і через волонтерство. Тож 1к в день може бути забагато для таких людей

Мова не про тих, хто не може
Я як і усі допомагаю усім, хто поруч зі мною
Але я готовий робити більше!

При зарплаті у 2к, 3к, 4к, .... цілком можливо і родичам/друзям допомогти і допомогти армії/теробороні/волонтерам

Знову ж таки мова про тих у кого є можливість
Об’єктивно, не думаю що абсолютно усі українські айті-спеціалісти зараз усе витрачають в нуль

Ось тільки в когось ті самі 7к в місяць, а в когось 1к
І хтось продовжує пити смузі на електроскутерах, а хтось гризе сиру моркву
А так, звісно, ідея хороша.

Мова про тих, хто об’єктивно може!
Звичайно є ті, хто від смузі не відмовляться.
Але мова не про них — мова про нас!
Справжніх синів та доньок України!

Ті хто може, я думаю (і бачу по собі і друзях), і так робить свій вклад, не по 1к, а скільки мають можливість. Отримав зп,обміняв на гривні, щакинув куди потрібно
Люди більш охоче вкладаються якщо є конкретна ціль та проблема. Закинути 20к-40к на наколінники, броніки, тепловізори, харчування — я вважаю то ок і роблю такі вклади. І розумію що то може врятувати життя . Кидати 1к кожного дня в абстрактну допомогу армії — таке собі, як в море плюнути.
Тому я не особливо розумію посил статті)

Це не обов’язково робити на рахунки армії
Тероборона, волонтери і усі інші напрямки
Якщо знаєте де є нагальна потреба — звичайно краще туди
Я саме так і буду робити

Мова про тих хто не знає куди саме і у такому випадку — рахунки допомоги армії

Подивіться звіти по коштах від Повернись живим, на що ідуть гроші і які там ціни. 1к в день то не так і багато.

Підписатись на коментарі