Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Upwork заблокували на території рф

Бажаю здоров’я!

Upwork безперешкодно працює на території рф та з фрілансерами з рф.

Підкажіть, як можна пришвидшити блокування цієї платформи на території країни агресора?

Update: перемога!

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Upwork та рф. Частина друга.

Нажаль, Upwork веде подвійну гру та дозволяє спеціалістам, які знаходяться на території рф оформлювати фіктивні договори з аренди житла в третіх країнах, або договори з надання послуг в третіх країнах (послуги інтернет тощо). Це робиться для того щоб російські фрілансери змогли змінити локацію та обійти блокування за територією.

Схема виглядає так: договір з аренди житла + VPN + зміна локації з рф на Казахстан = спокійно працюєшь з таганрогу на Upwork.

Посилання на відповідь служби підтримки для російського фрілансера ibb.co/vx7LMz3

Можливо хтось має думку як можна припинити ці зловживання та достучатись до керівництва Upwork? Адже росіяні зможуть не тільки змінювати локацію за допомогою фіктивних договорів, а й почнуть массово підроблювати ці договори в Photoshop.

а тим часом gate.io ( китай ?)

Citizens and residents of the U.S.A, Canada, Malaysia, Singapore, Malta, Cuba, Iran, North Korea, Sudan, Syria, Venezuela, Crimea region, Bangladesh, Bolivia, Ecuador, Kyrgyzstan are prohibited entirely, Citizens and residents of Hong Kong China, UK (retail users only), Netherlands, Germany, France, Lithuania, Italy, Japan and Brazil are only allowed to interact with spot trading (not with margin trading, nor futures/contracts) with whitelisted cryptocurrencies which are strictly selected based on the local lawyer’s options and regulations in the locations respectively.
For more details, check the agreement or submit a ticket.

Я запостив на форумі Upwork звернення з кроками, які вони можуть запровадити, щоб підтримати українських фрілансерів та українські компанії.

Будь ласка, підтримайте його там лайками та коментарями з підтримкою та власними пропозиціями, якщо такі є. Для цього, звісно, треба мати акаунт на Upwork. Також поширте серед колег та клієнтів, з якими ви працюєте.

UPD: мій топік перетворили в коментар, лінк змінився.

Слава Україні!

Гайз, а що якщо під кожним постом в сошл медіа Апворку писати заклик до відміни комісій Апворку для підтримки України?

Типу такого,

Guys! Let’s cancel fees for Ukrainian users? Who supports?

twitter.com/Upwork

www.linkedin.com/company/upwork

www.instagram.com/upwork

www.facebook.com/upwork

А кошти, що будуть зекономлені відправляти на підтримку армії!

Дякую.

Вони вже сказали, що якісь кроки для підтримки оголосять скоро. Але, звісно, невідомо, що саме вони там планують, тому заклики зайвими не будуть.

Guru.com не блочила акки русни, но запретила вывод денег в рассею, что фактически блочит работу также

prnt.sc/C0M8×0XnLngt чому-то Україна теж має труднощі
невже деякі санкції застосовні і до України, або просто деякі компанії не хочуть працювати з країною, де йде війна.

На Пікабу теж горить. У мене там був старий аккаунт, колись випадково зареєструвався. Граю роль чувачка з Рашки, який плаче від усіх санкцій і кляне Путіна, при цьому ще ридає від того, як «хохли» принижують нєпобєдімую армію. Поки ніхто не викупив. І у 80% я у плюсах. Вони вгазалі досить тупі:)

Раджу спробувати наступну тактику — imgur.com/a/Wg8FCop

Граю роль чувачка з Рашки, який плаче від усіх санкцій і кляне Путіна

Можно ещё и потроллить каждого говорящего о санкциях, что правительство запретило говорить о санкциях, и надо говорить «это специальная финансовая операция с целью спасения экономики РФ».

Злий ти. ))
Якось давно колега сидів в інеті на форумі. Щось пише, рже. Питаю
— Що робиш?
— Та от на форумі лезбійок сиджу.
— ??? І про що ви там спілкуєтесь?
— Та от, обговорюємо, що останнім часом з’явились куча мудаків, які насправді не лезбійки, а прикидаються.
— Так а ти що?
— Ну я разом з усіма обурююсь. )))

Кидайте ссылки, а то хабр не пашет а хотелось бы посмаковать пригоревшую русню.

Через 1.1.1.1 зайди. Это горение стОит того чтобы читать его в первоисточнике.

Чет не открывается этот петушинный ресурс

Upwork will be suspending operations in Russia and Belarus, starting today and taking full effect by May 1, 2022.

www.upwork.com/...​r-from-our-ceo-march-2022

правда за нами

Дякую Upwork за чітку та дієву позицію. На деякий час я засумнівався у вас, але ви зробили те, що потрібно для того щоб зупинити війну.

P.S. Маю деякі інсайти що дуже багато спеціалістів розглядають можливість залишити країну агресора через неможливість працювати на Upwork.

Ми можемо!

Название темы можно отредактировать?

Как вообще закрыть им доступ к западным заказчикам вот в чем вопрос. Что вот вообще ни одного цента не попало в рашку.

признать РФ наконец-то террористической организацией и всё
дальше никто не захочет попасть под статью финансирование терроризма

Нужно на территории РФ закрыть все международные платёжные системы. Некоторые из них уже закрыты, например PayPal.

я в апворку бачу таке
community.upwork.com/...​stern-Europe/ba-p/1023195

What will Upwork do about Russian freelancers and businesses on the platform?
At this time, Upwork is prohibited from working with anyone in either of the regions specified in the Executive Order and with other specified individuals and entities. This is an evolving crisis, and as additional financial or geographic sanctions are applied, or additional individuals or entities are added to the sanctions list, we will ensure our compliance with the imposed sanctions. We are committed to keeping the community updated on these changes.

Why doesn’t Upwork ban all Russian/Belarusian freelancers?
As a company, our mission is to create economic opportunities so people have better lives, and we are proud of the community we’ve built, connecting expert talent and businesses all over the world. Even through challenging times such as these, we remain steadfast in that commitment. At this time, Upwork is focused on monitoring and complying with any sanctions issued as part of the Executive Order.

As this crisis rapidly evolves, we expect that there may be more sanctions imposed, so we will keep this page updated on any new developments. Above all, we are concerned about the well-being and safety of this connected community of clients and freelancers. For all those impacted by these events, our hearts go out to them, their families, and friends.

Why hasn’t Upwork helped in previous political conflicts or natural disasters?
We appreciate that feedback. At Upwork, we strive to provide support and check in on the well-being of our customers when they are at risk of experiencing disruptions to their business caused by conflict, natural disasters, and other emergencies. While we wish there were fewer crises, not more, we do intend to continue improving our processes and communication around such events in the future.

Additional Resources

Below, you’ll find links to Help Center resources that should help you navigate questions related to your specific situations.

особисто я вже кілька років не користуюся цією гівноплатформою. у кого є постійні клієнти може перейти на роботу без посередника.

Он у них давно уже не работал, они напрямую выводят через Свифт или пейпел

Так вроде пейпол уже все, свифт к сожалению не полностью отключён

Наша зброя зараз проти апворку і подібних — це суспільний розголос і заклики до бану, в епоху тотальної cancel culture просто ігнорувати це не вийде.

Створив пост на лінці, лайкайте, шерте або створюйте схожі і обовязково тегайте компанію www.linkedin.com/...​-6906200757880897536-2AhZ

у Апворк дуже огидні люди в керівництві і їх хвилює лише як би набити свої кишені тож я не вірю, що вони заблокують росіян.

Можливо ви маєте рацію, але потрібно пушити інформацію про те, що ця платформа співпрацює з терористами. Маю надію що upwork зазнає хоч іміджеві втрати

їх хвилює лише як би набити свої кишені

Саме тому вони і залочили рашку та Білорусь, бо злякались що їх громадськість cancel`не. Дякувати богу за капіталізм!!

певно мене зараз заплюють, але, там не всі кремльовські боти в росії.
Більшість людей в росії обдурена і запугана (хоча є не мала частка і агресивних дебілів).
Хай клієнти Upwork самі вирішують чи їи наймати людей в Росії чи ні.
Фрілансери на upwork теж люди, в якіх є сім’ї, які треба годувати.
Не мала частка їх зараз за межами самої росії десть в Таіландах. Ті, що в Таіландах вже і так покарані по самі помідори тим, що більшість їх карточок перестає працювати і вони не можуть добратися до своїх грошей.
А ті, що внутрі Рашки, вже відчивають закриття занавісу і те, що їх гроші стаять туалетною бумагою на їх очах, а айфон в них останної моделі.
Чи варто призивати Upwork не давати цім людям заробляти гроші своїм трудом?

варто тоді хоч повилазять на вулицю

Я думаю, стоит.
Это побудит тех, кто хоть чего-то стоит, сменить налоговую резиденцию. А, значит, они перестанут платить парашке налоги. Чего и нужно добиваться.

Оце горе, їм важко годувати свої сім’ї. В сусідній від мого будинок потрапила ракета, тож я тепер не дуже співчуваю сусідній країні та її населенню, бо з їх податків фінансується війна

вони всі співучасники (свідомі чи не свідомі), тому нехай сидять на голодному пайку. Треба підписувати петицію

Так, варто, тому що весь цей жах і військові злочини сталися з їх мовчазної згоди.
Повинні відповісти своїм гаманцем.

Якого х***? У російських солдат теж є сімї, які треба годувати і що тепер давайте всі здаватися чи стрибати їм перед автоматами? В цій ситуації нема достатнього покарання і жалість попахує зрадницькою проросійською позицією.

Фрілансери на upwork теж люди, в якіх є сім’ї, які треба годувати.

Я свою ели вывез поз звуки обстрела ночью. Ппц как меня волнует рацион российских семей.

Пусть или меняют власть или выезжают из РФ. Нечего им там тратить бабки из-за бугра в РФ. Плюс у врага будет меньше специалистов.

Варто, бо доки вони а россії, вони платять податки тим, хто обстрілює українські міста. Навіть з хліба в магазині є пдв, що йде державі.

Можна підписати петицію про блокування Upwork в росії www.change.org/...​e-access-to-russian-users

Услышали нас, Слава Богу! Upwork will be suspending operations in Russia and Belarus, starting today and taking full effect by May 1, 2022.

Підписатись на коментарі