Чи плануєте ви роботу на ізраїльські компанії після перемоги?

Враховуючи те, що Ізраїль на 10й день війни проти України не ввів жодної санкції проти Росії і блокує постачання своєї оборонної зброї, виникає питання, наскільки українським розробникам буде морально комфортно працювати на ізраїльські компанії.

Для мене до війни робота на ізраїльтян було чимось явно неприємним через їхній підвищений тиск на співробітників порівняно з європейськими компаніями (я маю на увазі в середньому, не кажу про виключно всі компанії). Ну хіба що за явно великі гроші. Тепер я для себе це питання остаточно закрив. Ні за які гроші!!! Я не Вова Кожаєв.

Чи ви особисто плануєте розглядати вакансії ізраїльських компаній після нашої перемоги?

👍ПодобаєтьсяСподобалось15
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Пацани, зараз взагалі не варто нікого антагонізувати — нам зараз абсолютно люба підтримка потрібна.

Я взагалі нічого не планую до перемоги

У мене була менеджерка зі Штатів ізраїльского походження, звільнила мене через те, що я відмовилась працювати з партнерами із рашки. Тепер вона в інстаграмчику постить як підтримує українців. Всякі є люди, лицемірних тварюк теж достатньо

Я співпрацюю з ізраїльтянами databand.ai. Ще перед початком війни вони нас підтримували, а як почалося то допомогли всім нашим грошима дуже серйозно, зараз я не працюю бо займаюсь волонтерством до цього ставляться з розумінням, постійно тримають контакт та питають чим можуть допомогти ще. Буду працювати з ними і надалі.

Я на ізраїльську компанію працюю. Я ще такого м’якого онбординга в житті на бачив: мені місяць намагалися читати курси і вводити в курс справ. Я вже сам не витримав і сказав, що давайте нарешті праюцювати може почну і закривати тікети?
Після початку війни CEO нам, двом українцям, написав особистого листа, дали одноразову мат допомогу, і кожні 2 дні HR дзвонить переконатися чи у мене все добре.
Так, що уряд окремо, а компанії окремо.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Нi за якi грошi не пiду, i до вiйни мав досвiд спiлкування, проходив спiвбесiди, побачив картину вiдношення до ресурсу. Хай локальних розробникiв наймають.

Может быть и есть лояльные компании, но нет. Проходил 3 интервью с израильтянами, после чего вообще стал отклонять весь Израиль

Интервью № 1. Прошел техсобес, резюме понравилось. Сказали, что сотрудники работают только на маках, с линуксах не берут

№ 2. СТО 15 мин рассказывал какие они крутые, как выходят в прод уже, запускают блокчейн. Начал рассказывать ему про кубернетес, сервис мэш, микросервисы, ... балансировку. Меня послушали 5 минут с непонимающим лицом и скинули задачку писать код в гугл докс на удаление дубликатов из массива, при этом подтролливая, как трудно это там делать. Я отказался это делать, и на этом их СТО тупо отключился ничего не сказав и не попрощавшись. Конечно, без фидбека

№ 3. продавливали работать по их графику, воскресенье-четверг и овертаймить по 10ч, какой-то стартап

. Я отказался это делать, и на этом их СТО тупо отключился ничего не сказав и не попрощавшись. Конечно, без фидбека

Лол, а який ти фідбек хочеш після цього? :)

При тому ми ще 26 лютого звернулися до Ізраїлю за посередництвом у перемовинах. Тут або вони зберігають хоча би видимість нейтралітету або тупо про то забути.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннетт запропонував Володимиру Зеленському «зберегти життя людей» та здатися на умовах Путіна, пише The Jerusalem Post.

Що ж, як то кажуть — з дитинства за Палестину.

Ага хто там говорить що на ізраіль працювати ок

Подоляк уже отписался, что это фейк. Точнее, в The Jerusalem Post такая статья была, но на самом деле Беннетт такого не предлагал.

Фейк — это Подоляк.

Находят украинцы себе авторитетов. :)

И не говорите. То ли дело вы — столько умничаете здесь на ДОУ, а авторитетом так и не стали :)

Челу с мозгами сложно стать авторитетом для тех, кому авторитетнее Зеленский, Подоляк и прочая Арахамия. И куда они вас привели, лишь за 3 года у власти? Все дороги построены?

Впрочем, относительно Беннета, рейтерс пишет такое:

A senior Israeli official, who requested anonymity due to the sensitivity of the matter, called the report «patently false».

«At no point did Prime Minister Bennett advise President Zelenskiy to take a deal from Putin — because no such deal was offered to Israel for us to be able to do so,» the official said.

«Bennett has at no point told Zelenskiy how to act, nor does he have any intention to.»

В общем, фиг знает. Но однозначно то — что Беннет это премьер от коалиции прорашкинских и проарабских шариковых Израиля. Потому, предложение сдаться гэбне от Беннета, выглядит так реалистично.

У Пороха было «Армія, мова, віра».

У выигравшего выборы конкурента — за неделю до начала военных действий (18-го февраля):
«Мы можем увеличить армию в два-три раза, но тогда, например, не сможем строить дороги. Для нас это проблема.»

ой блін, краще поцікався в Пороха — коли він продукти Рошен з білорусі прибере. Бо коли українці кричать щоб Кока Кола з МакДональдсом забрались з країни окупантів, а всякі Рошени і Епами — нормально собі працюють, то блювати хочеться.

При чём тут Порошенко к тому, куда покупатели/дистрибьютеры доставляют его конфеты?

А чому ВАГ запчастин в Росії нема? Там нема покупців/дистриб’юторів?

Або труси або хрестик.

Такі новини бажано завжди підкріпляти лінками. Ось та стаття, про яку ви написали www.jpost.com/...​iAQfLU33nJWMAviAeQu8mhWDU

С Израилем всё достаточно просто. Недавно там «ушли» в оставку ихнего Порошенко (Нетаньяху), тоже по обвинениям в коррупции — и теперь до власти дорвались леваки и прочие проарабские силы, с лозунгами «услышать арабов» и «договориться посерединке», во главе с примерно таким премьером.
Немудрено, что нынешние власти Израиля хранят тишину, по поводу действий гэбни в Украине.

Боюсь, развязка всего этого для Израиля — будет подобной нынешней украинской.

Ну Биби( Нетаньягу) это скорее Янык был чем Порошенко. Только он «правил» лет 10 а то и больше.
Там было все — и культ личности и мерзкие договорняки с религиозными партиями плюс неистовая любовь и дружба с кремлем.

неистовая любовь и дружба с кремлем

Я в курсе, что многие украинцы не умеют разделять слова и дела. Оттого «словоблуд» Трамп, при котором рашка в сторону Украины боялась даже глянуть — у украинцев плохой, а «человек дела» Байден (который всю свою карьеру на деле занимался вылизыванием кремлезадов) — для украинцев спаситель.

Нравится «спасение», что именно после начала правления Байдена началось?

Я думаю что после обсера Байдена в Афганистане.

Началось всё, с безнаказанной достройки «северного потока-2» — возобновившейся на следующий же день, после подсчёта результатов президентских.

А кстати Трамп был резко против и СП2 и энергетической зависимости Германии от РФ и хотел заставить их армию создать наконец-то.

Надеюсь, в Шатах в этом году республиканцы вернут себе контроль над Сенатом.

Потому что, если нет (в результате очередных обширных «почтовых вбросов» байденистов) — тады ой...

тут така річЖ

сша філіал ізраілю, навіть всі крім понаїхів обрізані

Совсем нет. И у израиля со сша проблемы по многим фронтам и они усугубляются.

геополітика по пенісу? Тоді б араби з євреями жили в мирі, дружбі і ненависті до європейців і азіатів =)

*анекдот по евреев и войну* — шо ти хоч от евреев, они за наших. А наш, для них это тот кто победил. Тем более у Израиля своя тысячелетняя война, цахал хамас, эти две абривеатуры воюют не один десяток лет, и вписывать себя в ещё один конфликт им не с руки. Тем более благодаря Израилю на форте делают галиль(форт 228), а не ПП стен.

це вони думали що вони побєділі, но шото пошло нє так, прийдеться переобуваться в прижку

Вообще кидать претензии странам что кто-то не поддержал Украину это тупо. Единственные с кого реально нужно спросить, это с США, вот что у них за политика такая дурная. То они дают разрешение на передачу истребителей, то они давят на польшу не не давайте, то ещё воду мутят. Не хотите помогать, не мешайте, все уже прекрасно поняли что НАТО недееспособный кусок говна, который кидает своих партнёров. Да они накачиваю Украину деньгами, но лучше бы они дали на те самые миллиарды пару десятков истребителей, и ПВО.

ой, давай не будем про хитровимаханий колективний захід

Никогда не рассматривала израильских заказчиков, сразу отказывалась от интервью, сколько бы денег не предлагали и как бы не рассказывали о супер-пупер крутом проекте.

Чи плануєте ви роботу на ізраїльські компанії

ні

А что на них реально нормально работать ?)

Сильно зависит от гильдии и группы.
Если что — был на борту в хедофисе не последним человеком.

З свого досвіду можу сказати, що все може бути дуже комфортно. Початковий онбоардінг розтягнутий на кілька тижнів (хоча девелопити фічі можна вже з 2-3го дня). Досить розслаблений процес розробки, ніхто не поспішає й не давить по естімейтах.

Я і до війні заріклась на них працювати. Гроші не відшкодують тих нервів і психологічного тиску.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Я би не був такий категоричний.
Є уряд, є компанії, і окремі компанії своїх сіпвробітників і нас в цілому підтримують

У мене була менеджерка зі Штатів ізраїльского походження, звільнила мене через те, що я відмовилась працювати з партнерами із рашки. Тепер вона в інстаграмчику постить як підтримує українців. Всякі є люди, лицемірних тварюк теж достатньо

лицемірних тварюк теж достатньо

 — их большинство

Я на ізраїльську компанію працюю. Я ще такого м’якого онбординга в житті на бачив: мені місяць намагалися читати курси і вводити в курс справ. Я вже сам не витримав і сказав, що давайте нарешті праюцювати може почну і закривати тікети?
Після початку війни CEO нам, двом українцям, написав особистого листа, дали одноразову мат допомогу, і кожні 2 дні HR дзвонить переконатися чи у мене все добре.
Так, що уряд окремо, а компанії окремо.

ожні 2 дні HR дзвонить переконатися чи у мене все добре.

чи не час тобі заміну шукати

Я співпрацюю з ізраїльтянами databand.ai. Ще перед початком війни вони нас підтримували, а як почалося то допомогли всім нашим грошима дуже серйозно, зараз я не працюю бо займаюсь волонтерством до цього ставляться з розумінням, постійно тримають контакт та питають чим можуть допомогти ще. Буду працювати з ними і надалі.

Израиль боится за себя. У россии союзники Иран, Сирия и Палестина. Все эти страны враги Израиля.

Фігня якась. В мене компанія з Ізраїлю, з перших днів нарощування напруженості нас попередили про підтримку у випадку погіршення ситуації, по роботі ніяких напружень і вимагань немає абсолютно.
Вся компанія підтримує Україну, перерахували гроші, допомагають людям (навіть не працівникам) евакуюватися, гуманітарна допомога.
Те, що офіційний Ізраїль мовчить, не значить що компанія погоджується. Навпаки, багато з працівників звідти дивуються такій позиції і виходять на мітинги для тиску на владу.
Якщо у автора є якісь особисті неприємності, це не значить що абсолютно всі такі.

Я бы не был столь категоричен. раша довольно сильно подсирает Израилю подкармливая всех их противников. Наверняка есть довольно много разных рычажков и струн, которые раша может потянуть. Израиль — это страна размером с Крым и их возможности выжить есть только, если у соседей нет современного оружия. Ну и по крайней мере только лидеры пары стран поехали в рашу на обсуждение урегулирования агрессии, Израиль в их числе.

Є дуже велике обґрунтоване сподівання, що крах русні в Україні стане початком кінця всієї імперії.
Після того як приїде більше десяти тисяч гробів і в більшості тим жмурикам буде по 18-22 роки, економіка впаде до рівня Судану, активи будуть заморожені або конфісковані, народ з олігархами почне масово звалювати — їм буде явно не до ескалації ситуації в Ізраїлі.

Та да, свиное рыло торчит практически из каждого конфликта на всех континентах.

Що таке 10 тисяч гробів для авторитарного режиму на 100+ мільйонів осіб. Це 0.01% населення в країні з одвічним лейтмотивом «бабы нарожают ещё». Вважай нічого. Народів з самоідентичністю і мажорним бажанням відділитися там мінімум. Напасти на них ніхто не може через червону кнопку. Дуже сумніваюсь, що щось розвалиться, особливо при житті путлєра.

Тим не менше, коли гроби пішли масово з Чечні, це породило глибоку кризу, а там, по офіційним даним, за всю чеченську кампанію було втрачено 15тисяч військових зі сттрони рашки і не було таких економічних санкцій як зараз.
Якщо ж вірити нашим даним, то 15к нарубаної русні буде ще до кінця наступного тижня + санкції.

Ну так рівень авторитарності був іншим за Єльцина. І в будь-якому випадку окрім Чечні ніхто не рипався. Навіть тоді

Насправді вони серйозно задумаються коли втратять третину військ, які вони зібрали на кордоні, а це >50 000, а щоб відбити їм бажання нападати на нас в найбдижчі пару років тре знищити більше половини.

50к для русні це фігня.
Путлер це клінічне хуйло яке мислить масштабами геополітики і термінами другої світової.
Для розуміння, підчас битви за Київ у 1941 червона армія втратила по офіційним даним до 700 000 чоловік особового складу. Ось якими матеріями він мислить і те, що станом на зараз нарубано більше 12к росіянців, для нього це крихти і «все йде за планом».

Для прикладу вже в 1943 коли була знову битва за Київ і вже червона армія наступала, совіти втратили 118 042 людей, а німці 16 992 чоловік.
Русня ніколи воювати не вміла і єдине що вони можуть це закидувати мясом сотней тисяч. Тому, нажаль, особисто путлера не зупинить 50к вбитих і поранених, але може зупинити якщо родичі та знайомі кожного з цих 50 тисяч вийдуть на акції непокори з вимогами відставки і суду над путлером.

Пацани, зараз взагалі не варто нікого антагонізувати — нам зараз абсолютно люба підтримка потрібна.

Дуже дивна позиція Ізраїлю. Як на мене, Україна сьогодні це Ізраїль у Європі. Росія це держава терорист, яка відкрито хоче знищити Україну (привіт Іран). А Україна залишилась практично сам на сам (у військовому сенсі звісно).

Плюс відомо, що Росія дуже довго допомагала терористичним організаціям проти Ізраїлю. Хз як вони не хочуть за це помститись

а якої ви позиції очікували? у Ізраїля своя війна, а ми їх в цій війні не особливо підтримуємо. Навряд чи можна назвати нас союзникомами. Скоріше в нас є спільні інтереси.

Війна ще не закінчилась а вони вже почали вивчати наш досвід. А нам треба вивчати їхній, — ось і привід для взаємовигідних відносин.

Щодо підтримки — Ви неправі. При минулорічній ескалації позиція України була однозначна.

Слово != діло я лише це мав на увазі. Просто мені не дуже подобається що наші чомусь вирішили що всі зобовязані нам допомагати. Звісно це приємно і радісно але ні, не зобовязані. Навіть якщо нам дуже хочеться.

Звісно якби нам допомагала така країна як Ізраїль в якої є купа досвіду, зброї, технологій це пішло б нам на руку, просто треба розуміти, що просто так ніколи нічого не відбувається. І рано чи пізно за все доведеться заплатити відповідну ціну.

Було б набагато краще якби наша влада спрямувала свої зусилля на те щоб ми стали меньш залежні від зовнішньої допомоги. Тягнули з цим 30 років, і дотягнулись. А зараз бігають з простягнутою рукою і вирещеть «шеф все пропало». Звісно поточна ситуація не без допомоги з-за «поребрика» але це теж наші прорахунки.

Вже я думаю немає значення що не було зроблено і профукано. Багато що, факт. Про Ізраїль я б не поспішав з висновками, вони просто мовчать поки, тому що скоріш за все торгуються за свої гарантії безпеки. Нагадую, що у Ізраїля США є союзником, тому я впевнений що треба просто почекати. Тим паче що ізраїльтяни самі не дуже, мʼяко кажучи, задоволені позицією свого керівництва держави.

Ви неправі. Має значення і дуже велике. От ябки до цього брали до розгляду минулі події і дії, то не мали б того, що маємо. Тому обов"язково потрібно взяти до уваги, чому ми опинилися в такому стані і притягти відповідальних до відповідальності.

Я маю на увазі зараз у воєнний час.
Після перемоги обовʼязково повернемося, ніщо не забуто.

Тоді, так. Абсолютно погоджуюсь. Але тоді буде «наразі недоречно», а не «вже не має значення».

Малося на увазі що вже все сталося, тому наразі це не має значення. Типу як в історії не існує «якби» — я про це хотів сказати

Чи ви особисто плануєте розглядати вакансії ізраїльських компаній після нашої перемоги?

Ніколи знову!

Предлагаю национализировать собственность граждан Израиля на территории Украины

Не можна. Інакше нам інвесторів більше ніколи не бачити. Зараз нам потрібна люба допомога і залуплятись ні з ким не варто.

Я дивуюсь, що ви на повному серйозі відповідаєте на тролячу пропозицію. За які провини націоналізовувати власність громадян Ізраїлю?

хороша спроба, але після війни буде мирний час і доведеться відповідати за свої слова

Кто ещё ответит после десятилетий антиукраинской политики и удара в спину в самый тяжелый момент. Это мы разберемся после победы.

Ізраіль не тільки не дозволяє передавати нам зброю їхнього виробництва, а й заборонили США передавати нам захисні технології в тому числі «Залізний Купол»

«Залізний Купол» — це щось типу IOT of Batlle (IoBT)
www.computer.org/...​tlefield-things-iomt-iobt ?
Можливо цю технологію розвивати в Украіні, об’єднавшись з США ?

Не все анонсується. Не треба бігти поперед потягу. Прийде час — порахуємо курчат

""«"
t.me/MID_Russia/18855
«По взаимной договорённости состоялся краткий рабочий визит в Москву Премьер-министра Государства Израиль Нафтали Беннета.

Президент России Владимир Путин провёл с Нафтали Беннетом переговоры, в ходе которых обсуждались различные аспекты ситуации на Украине в контексте специальной военной операции России по защите Донбасса.»
"«"

От така то х*йня, малята! Ізраїль літає в москву на переговори під час війни з Україною. Пропоную це питання вивчити ретельніше, і послати свіх причених в слід за «русскім воєнним кораблем»!

Ситуація наразі аналогічна в Грузії та Ізраїлі.
Ватне керівництво і підтримка «простим народом».

В Ізраїлі проходили мітинги на підтримку України простими громадянами + у ФБ багато форсилась інформація про прибуття 500 професійних військових які готові воювати за Україну.

Якщо дійсно є бажання когось кенселювати і блокувати, то зробіть ресьорч на предмет того, які конкретно політики зараз при владі і є сенс писати в громадському просторі, що конкретно цей десяток ватної мразоти блокує допомогу дружній країні, а всі кооперації з компаніями з країни будуть можливі тільки після зміни керівництва.

Введення санкцій у випадку Ізраїлю це не першочергове питання, питання № 1 до них в тому, що вони заблокували на корню навіть розгляд можливості постачання Україні систем ПВО «залізний купол».
Навіть після бомбардування Бабиного Яру, навіть незважаючи на президента-єврея, Ізраїль не вводить санкції і блокує дійсно дієву допомогу.

Але з іншого боку, ізраїльські компанії заздалегідь запропонували підтримку своїм командам з релокації, та продовжують підтримувати матеріально тих, хто виїхав. Але Ізраїль так, дуже розчарував. Навіть свій авіапростір не зачинили (

Так гой должен веслать,независимо от того есть война или нет, дешевле его вывезти во Львов или Турцию заранее,чтобы избежать простоя в деплое.Билды крутятся, шекели мутятся.

ну мені здається, що вони просто захищають таким чином стабільність бізнес процесів. і не вони одні. практично всі компанії так роблять

Ти правий, але це win-win. У нас 80 відсотків команди зі своїми сімʼями (батьками та навіть бабусями/дідусями) вже майже місяць перебуває у фінансовій та фізичній безпеці за межами України. Вважаю, що для них(сімей) це головне, а не те, що компанія зробила це заради business continuity. ЗІ. Після перемоги та відновлення другого доходу буду шукати іншу компанію )

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Враховуючи те, що Ізраїль на 10й день війни проти України не ввів жодної санкції проти Росії і блокує постачання своєї оборонної зброї

Просто Израиль решил не упустить возможности срубить бабла.

Я взагалі нічого не планую до перемоги

Найтверезіший коментар з усіх тут. Хохляцьке «рубити всіх тому шо так треба» на марші...

Я вважаю, що після очищення України від окупантів, варто починати робити сервіс з рейтингом компаній на основі особистих рекомендацій фахівців, яким довіряєш чи знаєш особисто.

Не только компаний, а и политиков, медийных личностей, бизнесов платящих налоги в РФ.
Особенно первое важно, что б сбежавших в сложное время политик, больше никогда не мог быть политиков. В идеале с полной конфискацией имущества.

Да и в целом, когда в стране пойдет восстановление, то нужен какой то независимый, но доверенный орган, который будет кошмарить каждого, кто только попробует что то воровать.

Органов-то у нас много. Проблема с судьями. А точнее — с самой системой.

Підписатись на коментарі