×

Чи дійсно хакерські дії українців приносять результат?

Експерт з кібербезпеки нещодавно сказав The New York Times, що рівень хакерства волонтерів на війні в Україні є «безпрецедентним». Та ми це і самі бачимо :)

Але що насправді роблять хакери? І який вплив це має?

26 лютого Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, закликав політично мотивованих хакерів приєднатися до ІТ-армії.

Відтоді канал Telegram, який надає інструкції та націлює на російські веб-сайти, отримав понад 302,4 тис. підписників. Вони запускають DDoS-атаки. Серед цілей України — урядові веб-сайти Росії, фінансові установи та ЗМІ, а також білоруські залізниці для уповільнення російських військ.

Україна також прагне поширювати антивоєнну інформацію, яка свідчить про масштаби та спустошення вторгнення.

На вашу думку, чи мають ці дії реальний вплив?

Чи займались ви атаками на російські ресурси? Чи вважаєте це корисною справою? Як це допомагає перемогти у війні? Діліться думками.

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ничего существенного так и не сломали. Для того чтобы поиметь систему рф на этом поле, нужно чтобы какой-то сверхразум нашёл дырки в архитектуре е2к, а все кто шарят за эту байду, сидят в МЦСТ и ликуют что Интел и Амд свалили сами, и они могут откусить шмат рынка.

Приносят. Почти с первого дня в телеграме stoprussiachannel, все желающие помогают блочить вражеские сообщества, несколько раз пролистывала на неделю назад — ряд каналов удается перехватывать и блокировать) большие свинособачьи сообщества по 100-200к людей сложнее, но и тут было несколько перемог

Так блокировка каналов никакого отношения в хакерам не имеет.

Приносит — мобильные сети которые и так сейчас перегружены ещё и дополнительно дохнут под трафиком хакиров.

Було б дуже добре, якщо б можна було знищити все їх телебачення.

ТАК
Купується кілька симкарток в Румунії ставиться на телефони і шпурляєш собі запити на все що рухається. Лукойл в Румунії нагнувся доволі швидко.

приносять результат?

ТАК

На моє щире переконання, треба прагнути до блокування і зламу 99,9% ВСІХ російських сайтів. 0,1% лишаю на ймовірні сайти, які грають на користь України.
Аргументи в порядку важливості:

1. Так ми обвалюєм їх економіку. Непрацюючий сайт це не зроблене замовлення, не укладений контракт, не отримана інформація, додаткові витрати на спеціалістів, софт і обладнання. Кожен недоотримай рубль москалями це −1 патрон в російсько-фашистській армії.

2. Постійний інформаційний фон який буде показувати як самим кацапам так і будь-якому іноземцю який захоче зайти на їх сайт, що русня веде загарбницьку війну.

Відразу велась тільки інформаційна війна ті хто був з першої години пам’ятає — щодо донесення правди їхнім жителям. На превеликий жаль ефективність була замалою, і особисто отримав з розкручених командою та не тільки аккаунтів відразу відписки, і негативні фідбеки, так як було багато повністю зомбованої російської аудиторії котрі підтримували дії агресора, і українці в цілому ще також не вірили та не розуміли, що це відбувається насправді.
Можу сказати тільки стосовно IT напрямку, що після формування 26 числа IT-армії все стало наочно цілеспрямованіше і ефективніше, так як вже більш гармотно фориувались та координувались спеціалісти кожного напрямку.
До актуальності статті, хочу також окремо згадати та подякувати деяким групам осіб, що відразу прийняли та були відкриті в обговоренні та застосуванні стратегій, використання софта і т.п. Котрі від себе в перші години анонімно скоординувались та допомагали заради перемоги Україні в цифровому полі, коли ми до цього були ще відкритими та не готовими.
IT-армія насправді раціонально сформувала за такий короткий період ком’юніті, вивірено координує, постійно змінює стратегію ведення атак і не тільки в цифровому просторі, яка давала свої плоди та насправді була важлива та недооцінена, але це вже до сьогодення.
Також хочу щиро подякувати кожному небайдужому та справжньому патріоту своєї держави і не тільки — за різного роду допомогу та підтримку, яка насправді дуже важлива і на сьогодні.
Хочу тільки попросити кожного, будь-ласка по можливості не панікуйте та не за лишайте в біді ближнього. Нас цим покидькам-окупантам точно не здолати, тому що їм не знайомо що таке людяність, і на щастя в них повна демотивація, і вони ще не зрозуміли взагалі хто такі — справжні українці.)
Головне тільки не забудьте після перемоги також підтримати до кого прийшло горе, та не забувати хто був поруч в такий тяжкий для нас час, а хто — ви самі розумієте ...
Так що — тримаємося !
Слава Україні та українському народу !

Блокирование их ресурсов, выход промышленных гигантов, наружение контарктов и прочего сильно бъет по молодежи и тем, кто думает. Это приводит к накоплению негатива внутри РФ и может привести рано или поздно к массовым протестам. Это всё нужно и важно. Сейчас конечно войны выигрываются не на поле, а в головах. Поля конечно тоже нужны. ВСУ молодцы. Они сдерживают наступления, уничтожают врага и дают время на реакцию в политике, экономике, мире вцелом.

Чи є групи які скоординовано збирають інфу про міжнародні бізнеси які ще не пішли з рашки і їх позорять в соціальних мережах саме на західну аудоторію?
Типу твіт шторми і тд.
Є якісь такі групи? я би приєднався

А як можна запропонувати нову компанію для акції?

знайшов

У нас є анкета для визначення повного переліку компаній та сервісів котрі продовжують діяльність в країні-агресорі.

docs.google.com/...​G49646_8QviJz_KydT3rdZWo

Заповніть у форму інформацію про таку компанію чи онлайн-сервіс, — які за 11 днів війни ще досі співпрацюють з окупантами! «Гільдія ІТ-Фахівців» надішле їм офіційне звернення та запитає напряму: чи цінні для них життя людей, або ж гроші від країни-злочинця.

Страйки на ютубе на каналы пропагандистов считаю действенными — Соловьева например, ведь пару таких каналов закрыли, хочется верить что я причастен к этому)

Очень важна рассылка писем и сбор открытых данных в интернете

Є багато безкоштовні сервісів на отримання смсок, можна скільки завгодно зробити аккаунтів

На вашу думку, чи мають ці дії реальний вплив?

Я думаю, что в большинстве случаев это dos и дефейсы, но они создают хаос и меняют отношение населения. Когда население видит, что государство не может защитить даже сайты-вывески — это больно бьёт по восприятию мира. В редких случаях — это вытащенные списки служащих минобороны с деталями и т.п..

Ну а в реальности есть очень и очень много различных предприятий в эрэфии, которые используют SCADA системы, далеко не всегда это продукты Schneider Electric или Siemens, много самописного гуано, это можно найти на заводах, ТЭЦ, ГЭС, etc. Там безумное количество распиздяйства и часто вот это вот всё просто торчит внаружу и практически незащищено.

Федоров популист не более, когда начали работать в первый день где он был? На третий день когда были результаты прибежал пиарить, ничего все помнят как оно было

Зараз дуже просто відпізнити людину від свинособаки за літерою «z» у ніку і відповідній риториці)

Ви ще напишіть що федоров святий, зеленський 3 роки не провалював оборонне замовлення і не будував дороги для русскіх танків. резніков, маляр, арестович не казав що не формуються ударні кулаки на напрямках. Після війни їх судитемемо першими.

Розбиратися з цим будемо після знищення рашистів. Я в курсі про ці проблеми...

Цю війну спершу потрібно виграти. А такі розмови цьому не сприяють. Так що, будьте трішки дорослішими.

Трішки дорослішими? Ви порахуйте скільки грошей згаяно і чи була б війна якби тут було значно більше зброї.

Так, так. Якраз саме час все підрахувати. Ви першу частину прочитали, чи ні?
Повторю для особливо обдарованих:

Цю війну спершу потрібно виграти. А такі розмови цьому не сприяють.

А ви істерики тут влаштовуєте. Розбиратися будемо після війни. Обов"язково.

Де ви бачите істерику? Розмови не значать абсолютно нічого, значення мають тільки справи.

У всіх є і були пройоби, але зараз це не важливо, тому що треба разом здолати російсько-фашистську гадину, а далі розбиратись хто правий, а хто ні.

Всі розбірки зараз це гра на кремль і таке має жорстко блокуватись на корню.

Після війни їх судитемемо першими.

Я ж пишу що після війни, шкода що цього ніхто не помічає.

Давайте зараз не будемо. Всі розборки лише після перемоги, зараз ми все одне ціле.

> Sergey Z
Я аж дернулся от этого Z, вы бы поменяли на полную фамилию, что ли))

Главное взять долгое дыхание — это теперь на годы и пока у них есть хотя бы минимальная экспортная экономика, рф — экзистенциальный враг Украины.

Для тех, кто ддосит — очень многие цели атакуются, увы, неэффективно: get запросами на лоадбалансер в лоб. ищите тяжёлые post запросы, проверяйте куки и формы на подверженность sql инъекциям. если сервак Апаче — смотрите в сторону slowloris, если какой-нибудь битрикс — спамьте созданием новых пользователей или password reset. торчит порт БД или ftp — пробуйте пробрутфорсить пароль. и т.д.

Ну не всі мають кваліфікацію для цього. Але тупі в лоба ДДоС допомагає маскувати більш складні атаки.

Іноді це важко. Складно взламуввти те, що лежить

Нужна нормальная команда — пара внимательных веб-девелоперов и пара девопсов, желательно шарящих в сетях. Такая группа может наделать гораздо больше шороха, чем толпа нубов.

Можете написать мне в ЛС, обсудим.

Я не хакер, але від початку війни «гуляю» по гуглкартах росії і заливаю фото і відгуки до різних закладів прикріплюючи фото війни у Харкові, щоб хоч якость достукатися до місцевих жителів!

Мой новый гугл акк уже стал «локальным гидом» в каком-то зажопинске.

Створив фейковий гугл аккаунт і робив те саме. Вже теж став «локальним експертом» в якомусь мокшанському місті. Але поки що ці відгуки бачу лише під цим аккаунтом, заходячи інкогніто чи під іншими аккаунтами на карти — їх не бачу. Хто знає як прачює механізм відгуків на гугло-картах і коли вони стають публічними?

Якщо ви маєте базові знання в галузі комп’ютерних технологій (самоосвіта, курси, студенти) і хочете отримати практичний досвід їх застосування на інфраструктурі Росії — ласкаво просимо на безкоштовні стажування/менторство.

t.me/ axLhUOlfk3IzOTJi

Якщо у вас є досвід у сфері інформаційної безпеки і ви бажаєте спробувати себе в ролі ментора — надішліть резюме на [email protected]

Я спробував знайти в канал — не впускає

ІМХО. 300 штиків у моєму підрозділі кібервійськ. ДДОС, Хакінг, розробка ПО для армії, датаграблінг та інформаційна війна. Велика честь бути частинкою цілої іт-армії патріотів. Заміри показують, що результат точно є. Курс долара і панічні настрої — це теж частинка нашої роботи

У лавах IT-армії з першого дня війни.
Смерть москалям та всій їхній інфраструктурі!

зайшов на госуслуги — спочатку є перевірка на ддос, далі відкривається норм.
До речі, клаудфер не відмовилась від роботи в рф.

Ставьте TOR и ищите Crimeflare. Там можно найти ip серверов за Cloudflare, если повезёт

Так, головна і звичайні сторінки захищені, а ось API — ні, і на неї можна наярювати так, що мама не горюй. Там є запит на головній, який то дуже і не прикриєш. ;)

Бий окупантів!

Ддосив, Ддосю і буду надалі, до перемоги!

Та навіть і після перемоги, мабуть, не завадить?

Он популист, закончим войну мы на эту тему подготовим материал как он пиарится за счёт других

Підписатись на коментарі