Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

ФОП та війна

Дорогі друзі! Так сталося, що на нас напав агресор. Ніхто цього не очікував, а тут зненацька таке...Я розумію, що за моблізаційним розпорядженням, отримавши повістку, я піду служити країні та давати відсіч ворогу.

Але у мене є декілька питань до юристів, хто знає, допоможіть будь ласка.

1) Я Фоп, працюю на себе, пишу сайти, веб-додатки та ін...Плачу податки, ЄСВ. Я так розумію, на час призову я можу не платити, та не вести звітність?

2) Я одружений, в мене є мала дитина (7 міс), дружина не працює, наглядає за дитиною.

Таким чином, коли я піду до армії, моя родина лишится зовсім без засобів до існування. Звісно є деякі заощадження, але ніхто не очікував на таку дурницю від путлера...

Чи є якісь грошові виплати мобілізованим, які я зможу переводити сім’ї, чи для ФОП нічого не передбачено і крутися як хочеш?

Вибачте, що такі приземлені питання, але сім’я — це сім’я... Треба вирішити, що робити далі...

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Позвоните в налоговую по месту регистрации и спросите, как действовать. Я тоже ФОП. Мне сказали в моей налоговой, что налоги за себя платить надо, однако откладываются штрафные санкции за неуплату на 3 месяца. Если у Вас есть наемные работники, то они должны зарегистрироваться в ДИЕ и им государство выплатит по 6000 грн вместо работодателей. Еслть ли обязательства по оплате налогов наемным людей у ФОПа — не уточняла

Я офіцер запасу(після військової кафедри). Це третя черга мобілізації. Тому, мабудь візьмуть...Хоча досвіду немає, ви праві

100,000 Зеленский говорил

это тем кто на передовой
в тылу 30к

Підписатись на коментарі