Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Повноцінний PayPal

Панове, чи не вважаєте ви, що це дуже сприятливий момент, щоб натиснути на нашу «еліту» для дозволу повноцінного PayPal, тобто, з можливістю отримувати платежі?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

доброго вечора. Підкажіть, в мене так і не зьявилась функція прийома платежів.
пише: Вы можете использовать счет только для отправки переводов

PayPal — ПриватБанк. Хтось виводив? Якщо так — поділіться будь ласка досвідом, а то система пропонує конвертацію навіть на доларову карту. Чи не вийде подвійна конвенція? Чи може відразу краще на гривневу карту виводити?

Протестуй. Виведи пробну невеличку сумму.

не вигідно в приват, в ощадбанк і моно по курсу НБУ зараховується

1). Не вигідно через комісію?
2). Можна вивести на доларову карту?
3). Не вигідно в усі три банки? Яка альтернатива?

так, можна вивести з пп на валютні картки. в приваті не вигідно черз курс — вивід іде в гривні і в приваті конвертують по курсу продажу для карток (тобто за 100дол вивід 2925, зарах по 32,8 = 89дол). а в ощаді і моно по курсу нбу, тому зараховують 1:1 у валюті. тільки в моно 0,9% за зняття (можна під 0 через депо, але 3 місяці чекати), в ощаді 0%. ще в пумб 0% (але я не перевіряв там вивід з пп, не знаю що з курсом).

Я вас правильно розумію що в Приваті ще відбувається така дикість як подвійна конвертація, а не прямий вивід? Чому в Payoneer все прямо? Наче ж такого не було з подібними системами. сума прямо зараховувалася.

Я щойно зателефонував на підтримку Mono, там мені врешті все пояснили. Подвійна конвертація відбувається повністю на стороні PayPal. Наші банки до неї ніякого відношення не мають. Вони отримують гроші прямо як і має Це політика PayPal і так вони себе страхують від інфляції, пояснив агент підтримки Монобанку. Якщо Приват робить конвертацію подвійну, то це ще одна зверху. Так що виходить знімати краще в гривні

який сенс в гривні по 29.25 якщо можна в доларах і здати по 35.20? ))

Але ми не знаємо курс конвертації назад в Долар на стороні PayPal. І курс явно не такий як в НБУ, явно вищий. От на цьому кроці вже можна втратити.

я ж тобі писав, з пп вивід іде по курсу НБУ — 29.25
ну ти і сам мав бачити при спробі виводу.
я виводив на моно і ощад — прийшла рівно та сума в дол. яку виводив з пп

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

з 1 червня 2022 вже не можна буде отримувати paypal в якості допомоги від друзів?

Якщо читаєте англійскою
We’ll provide these services and fee waivers on a temporary basis through June 30, 2022. As Ukrainians continue to be impacted by these events, we’ll continue to offer our services to aid in humanitarian relief.

А якщо прив’язати карту Payoneer до PayPal, чи можна буде виводити на неї гроші?

По моему нет.
Вроде открыли только персональные переводы — от юридических лиц на украинский PayPal деньги невозможно получить.
P.S. Или вопрос на оборот, о платеже c PayPal на Payoneer? Это должно работать.

Mykola, Ви можете підказати як там підтвердити особистість Revolut? не приймають фото паспорта, в мене звичайний украинский паспорт не пластик

в мене закордонний пройшов

в мене не проходить, помилка нам не вдається подтвердить вашу личность, не знаю може борода?) в паспорті закордон. без бороди, що робити далі не знаю

Зараз є можливість спокійно відкрити рахунок в Revolut навіть якщо фізично в Україні, і використовуючи його створити повноцінний paypal.

Revolut — це такий банк? дійсно так можна? дуже потрібен ETSY без фін. посередників

так це банк, і описаний вище спосіб працює

А ви який рахунок в Revolut відкривали персональний чи бізнес і яку країну вказували?

Скажіть, будь ласка.

дружина відкрила рахунок в Грузії.

чи можливо на цей рахунок створити PayPal для отримання платежів з Etsy?

чи без документів про постійне місце проживання не пройде така схема?

Функции получения у меня так и не появились

Вы можете использовать счет только для отправки переводов

Поскольку ваш счет PayPal предназначен только для отправки денег, вы не можете получать переводы от владельцев других счетов PayPal.

(

ain.ua/...​v-svij-servis-v-ukrayini
Більш-менш нормально розписали що насправді стало доступно. Всі інші несуть пургу якусь

Але там не вказано чи працюватимуть перекази PayPal-2-PayPal.
Хоча, можливо P2P і означає «з PayPal в умовному Лондоні на PayPal в Умовному Стрию» (?)

вчора перевірив, р2р працює. Далі є можливість вивести на карту фіз особи, апгрейд аккаунту до бізнес статусу а також вивід свіфт переказом на Р\Р відсутній, отже приймати оплати як бізнес поки що неможливо.
Коммісія хоч и пишется 0% але зарахвуання на USD картку 1%. Т.е. є можливість отримати USD в USD на картку без переводу їх грн.

це вже від банку і картки залежить. в моно комісія 0%.в приваті на віртуальну теж 0%

у мене на візу інтернет 0% вчора пробував

usd?
может в этом разница между мастером и виза

Здравствуйте

а что делали, чтобы появилась возможность получения? У меня пока что нет даже такого пункта в ПП.

Andrii Rogovskyi а Ви вже видалили своє повідомлення про те як добре працює пайпал донейт?

Бо я за вашим прикладом зробив таке сам ж посилання, дав лінк товаришу з Латвії та він не зміг провести платіж.

«К сожалению, этот платеж не может быть выполнен в связи с законодательными нормами.
Если проблемы возникнут снова, обратитесь в Службу поддержки клиентов.»

я не розумію працює paypal на отримання коштів із закордону хоча б від друзів чи ні? я вже не говорю про торгівлю на etsy чи з власного інтернет магазину

Ну, я подивився в своєму акаунті, є розділ для продавця де можно добавляти на свій сайт різні кнопки для платежів. То щось є, але що власне, не дуже зрозуміло.

кнопки то є, і кнопка donate є, і створюється, але чомусь товариш з Латвії не зміг сплатити, добре почекаємо, що далі люди будуть писати

напряму на твій акаунт може платити — р2р перекази

По всей видимости они там у себя ещё не всеми тумблерами щелкнули.

К примеру есть у меня привязанная карта ПУМБ-а. Но добавить новую карту Моно вот прямо сейчас Пайпал не даёт: «We’re sorry. We’re not able to process your request right now. Please try again later.» Рукожопы.

«Банк-эмитент вашей карты отклонил этот платеж. Проверьте информацию о вашей карте или попробуйте использовать другую карту.» Не знаю, до теперішнього часу ніхто не може з друзів зробити мені переказ коштів за створеним посиланням donate

тому ще треба не донат, а прямий переказ на твій акаунт- по емейлу

Тобто тільки так буде працювати? Людина має зайти в свій аккаунт paypal та створити платіж вказавши мій емайл?

Ну якщо так всі і інші новини в Україні подаються як і про PayPal, то мені страшно, від того як в нас все добре.

А я ж зразу сказав, що з того як це було подано і з того як є насправді, то це лише очередний піар хід.

Людина має зайти в свій аккаунт paypal та створити платіж вказавши мій емайл?

Так до цього часу навіть так не можна було.
Я колись за книги так платив з PayPal
Саме вказавши email отримувача.
Навіть не знав, що для аккаунту фізичної особо може бути якось інакше.
Наприклад PayPal invoice здається можна тільки з PayPal зареєстрованого на компанію (Business account) робити.
Але стверджувати не берісь, може то і деза...

Тепер можна робити покупки в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Ми створили громадський FAQ Paypal Community, за яким ви можете перевіряти роботу та ставити запитання: www.paypal-community.com/...​ine-FAQ-2022/td-p/2902642

Брехня, як завжди.
send and receive peer-to-peer (P2P) payments from friends and family
Тобто, якщо дійсно можно отримувати лише від друзів і членів сім"ї, то толку малку.
А платити зі своєї картки можна вже декілька років, щонайменш п"ять.
В любому випадку, це лише до 30 червня 2022 року.
PayPal will provide these new services and fee waivers to its customers through June 30, 2022.

Ми не думаємо, що в такий тяжкий час державний діяч опускатиметься до заяв, які не зовсім відповідають дійсності.

Федоров недавно писав, що Епам закрив російський офіс. І кинув посилання на статтю. А в ній навіть близько такого не писало))

Ну, так я ж вам цитату з офіційного стейтементу дав. Ось з цього:
newsroom.paypal-corp.com/...​aine-Humanitarian-Efforts
Розділ:
Services Now Available to Help Ukrainian Customers with Humanitarian Assistance

До 30 червня вивід грошей без комісії. Я тестував сьогодні PayPal, зміг його поповнити і вивести гроші.

Як власне ви його протестували?
Як ви його поповнили? Зі своєї картки? Big fucking deal.

переказом з іншого акаунту

Головне, щоб і після 30го PayPal працював.
А комісії то таке.
Там здається навіть при PayPal-2-PayPal є комісії.
+ ще якщо валюти переказів не збігються — теж комісії...

Разве в элите дело? Дело в гниловатом Пайпале, что он сегодня и продемонстрировал бросив с барского плеча возможность принимать платежи.

две строчки раскоментить и на прод

И как оказалось не в чиновниках дело или взятках

Ну невже? А, можливо, якраз в чиновниках, які с панського столу дозволили не реєструватися? І то, лише до 30 червня 2022 року.

Если чиновники не разрешили то как же Пайпал без регистраций и СМС стал предоставлять новые услуги?

Ви що, читати не вмієте? Я сказав може чиновники ДОЗВОЛИЛИ не реєструватися.

Я повторяю вопрос: у тебя есть информация о том что чиновники что-то разрешили и что именно поэтому Пайпал стал доступен? Если нет то почему ты продолжаешь приписывать им вину за то что Пайпал не зашёл в Украину?

Пока что известно лишь то что это решение самого Пайпал и никаких разрешений чиновники не давали. Косвенно это подтверждается тем что услуги предоставляются ограниченный период времени.

У мене є здоровий глузд. І вміння розбиратися в якості різних джерел інформації. І коли одне з таких джерел (www.epravda.com.ua/...​cations/2016/02/4/579755) каже що перепони чинять наші чиновники, а інші (різні українські чиновники) стверджують, що український ринок для PayPal нецікавий, при тому, що молдавський і гондураський цікаві, то я повіряю першому, а не другому.
І я з вами на брудершафт не пив, так що, нема чого мені тикати.

До речі, ринок Малаві, з ВВП на душу в десь 250 доларів, також цікавий.

в мирний би час був такий реформаторський двіж.

Ви офіційний стейтмент читали?

and receive peer-to-peer (P2P) payments from friends and family
Якщо дійсно отримувати можна лише від друзів і членів сім"ї, то толку мало.
В любому випадку, це лише до 30 червня 2022 року.
PayPal will provide these new services and fee waivers to its customers through June 30, 2022.

В ВашингтонПост
said it will waive fees on transfers of funds to Ukrainian accounts, or for anyone receiving funds in Ukrainian accounts until June 30.

потому что в Украине всем пофиг на пейпал, пейпалу пофиг на Украину. Paypal изначально это костыль который закрывал некоторые проблемы платежных систем, сейчас проблем меньше соответственно костыли никому не нужны.

Пейпал давно не хоче, скільки його не просили.
Втім є Wise

Мда. Чим більше читаю таких коментарів, тим більше впевнююсь, що зазубрити пару фреймворків не потребує особливого інтелекту. О, звиняйте, ви Financial planner. Ви пости мої прочитали, ЧОМУ PayPal не хоче?
І який толк з Wise, коли 85% роботодавців працюють лише через PayPal.

Ось, для особливо обдарованих:

Партнер «Baker & McKenzie Украина» Игорь Олехов, который состоит в общественной рабочей группе по привлечению платежной системы в Украину, говорит, что под видом либерализации своих нормативных актов НБУ ввел дополнительное требование — регистрацию международных платежных систем.

Эта норма незаконна, и PayPal вряд ли захочет ее исполнять, полагает Олехов. По его словам, PayPal предоставляет услуги в трансграничном режиме любому человеку в мире, у которого есть банковская карта.

«Требование НБУ о регистрации трансграничных услуг — это как требование регистрации иностранного сайта только на том основании, что им пользуются резиденты Украины. Давайте еще потребуем регистрации всех сайтов, на которые могут заходить украинцы, включая Facebook и Amazon», — иронизирует Олехов.

По его словам, чтобы PayPal включил для украинцев функцию приема платежей на аккаунт, компании не надо регистрироваться в Украине. Все трансграничные платежи обрабатывает ее юридическое лицо, расположенное в Сингапуре.

Це зі статті, посилання на яку дається нижче.

Очевидно, що цього аргументу було достатньо для Молдови і Гондурасу, але недостатньо для України.

Так ви були в робочій групі чи чи інтернеті про пейпал прочитали?
вас не дивує що длял WISE ,Payoneer і інших ці регуляції не проблема, а для Пейпал проблема?

Почему-то сегодня Пайпал вдруг решил что данная регуляция УЖЕ не мешает ему работать в Украине полноценно. И да, к слову — ведь и до сегодняшнего дня без всякой регистрации в НБУ Пайпал работал в Украине предоставляя урезанный набор своих услуг.

А, можливо, наші чиновники дозволили PayPal надавати ці послуги без необхідності виконувати їхні вимоги?
Окрім того, отримувати можна лише від друзів і членів сімей і то лише до 30 червня 2022 року.
Big fucking deal.

А у тебя есть информация от чиновников? Они приняли какой-то закон про который мы не знаем?

Ты сейчас в российском стиле пытаешься подогнать реальность под свою идеологему.

А що, обов"язково якийсь закон приймати? Просто усні домовленності і все.
Не знаю, хто з нас в російському стилі щось підганяє, роблячи висновки бог зна на чому, що це PayPal щось там вирішив.
І так, я знав, що PayPal дозволяв платити уже декілька років. Тому що сам цією послугою користувався. Так що, нічого нового тут ні ти, ні наш міністр цим не сказали.

Если закон не надо принимать то что тогда мешает Пайпалу? Похоже что как и раньше — только яйца менеджеров.

Я ж сказав — усні домовленості.

У мене тут є посилання на статтю авторитетного джерела де для випускників Midvale School for the Gifted все розкладено по поличках. Я навіть увійду в ваше положення і дам вам посилання на цю статтю ще раз. Ось:

www.epravda.com.ua/...​cations/2016/02/4/579755

Так що, я не думаю, що PayPal за кілька днів заповнив всю документацію, яку вимагали від нього, а просто була досягнута усна домовленність між ними і нашою елітою про тимчасове надання додаткових послуг без необхідності виконувати ці вимоги.

Ось все що потрібно знати, про позицію НБУ і позицію PayPal.
Чому Нацбанк не пускає PayPal в Україну
www.epravda.com.ua/...​cations/2016/02/4/579755
І з огляду на те, що PayPal дозволяє прийом платежів в Молдові і Гондурасі, то очевидно, что проблема не в PayPal і не в непривабливості нашого ринку, а в зажерливості наших чиновніків.
Навіть в цей тяжкки час вони не хочуть йти ні на які уступки, а лише піаряться і зазивають PayPal проявити солідарність і піти на їхні умови.

PayPal, добро пожаловать в Украину. Глава Минцифры Михаил Федоров призвал платежную систему открыть все возможности для украинцев
itc.ua/...​ozhnosti-dlya-ukrainczev

О, now we are talking. Але зачекаймо й подивимось. А то у них э звичка видавати чорне за біле.

А... Фігня. Я подумав, що це тільки що, а це вже більш ніж півроку тому. Нічого не змінилося, тому що свої вимоги вони з цього закону не прибрали, лише піаряться. Десь я вже бачив, як цей закон по кісточках розібрали.

Может трошки насрать сейчас на пайпал, не?

З якої речі? Що, лишній цент будет лишнім?

Я понимаю вас, вы хотите для себя чего-то, а тут как раз подходящее инфо-поле (война), но мне кажется политики сейчас заняты более важными вещами, а пайпал это в долгосрок.
+ манипуляция Молдовой и Гондурасом выглядит очень по русски, где одна нация ставит себя выше другой. Чем эти страны худе Украины?

кажется политики сейчас заняты более важными вещами,

Я вже вказав нижче, що політики також вважають це важливим. Але процитую міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова ще раз. Ось:

Министр подчеркнул, что в нынешних условиях массовой внутренней и внешней миграции это «сверхважно»

А ось і посилання на статтю, в якій про це говориться.

itc.ua/...​ozhnosti-dlya-ukrainczev

Взагалі, мене дивує така дремучая невежественность в цьому питанні здавалось би такого інтелектуального прошарку як IT-шники. Щонайменш тих окремих представників цього прошарку, які відкоментувалися.

Відносно Молдови і Гондурасу, це не мій погляд, а сталий погляд українського суспільства. Навіть приказка така є — Не ту країну назвали Гондурасом. А Молдова дійсно найбідніша країна Європи, хоча ми й небагато від неї втекли. То якщо Молдова представляє інтерес, як можно вірити нашим чиновникам, коли вони кажуть, що Україна не представляє? Риторичне запитання, одначе.

І, до речі, якийсь міністр, не пам«ятаю чого, думає, що не насрать, і запрошує PayPal надавати повноцінні послуги. От тільки свою позицію міняти не хоче.

Министр подчеркнул, что в нынешних условиях массовой внутренней и внешней миграции это «сверхважно».

Ось:
itc.ua/...​ozhnosti-dlya-ukrainczev

щоб натиснути на нашу «еліту» для дозволу повноцінного PayPal

А хто його забороняє? Сам PayPal не хоче

PayPal не хоче тому що наші фінансисти висувають такі умови, які для них неприйнятні, і які інші країни не висовують. Наприклад, Молдова чи Сербія. І ще, я гадаю що наші фінансисти вимагають хабаря в тому чи іншому вигляді.

PayPal не хоче тому що наші фінансисти висувають такі умови,

І у вас є тому підтвердження з боку PayPal? Я не бачив жодної такої заяви

Тому що ось НБУ

www.facebook.com/...​852225006/?type=3&theater
🐌Коли в Україні почне працювати система переказів PayРal?

🍂Проблеми, пов’язані з виходом PayPal, на мій погляд, не є питанням регуляторного поля Нацбанку. Якщо PayPal захоче до нас звернутися, я думаю, що дуже швидко отримає тут реєстрацію. Є низка факторів, які призводять до того, що компанія вирішила для себе поки що не виходити на український ринок. Наскільки мені відомо, Кабінет Міністрів цьому зараз приділяє велику увагу.

Ось замміністра економіки
www.5.ua/...​nia-de-paypal-178910.html

PayPal не хоче заходити в Україну.

Ось міністр Кабміну www.facebook.com/...​rmalink&v=654049368667021

Діалог триває. Проблема не в тому, що хтось забороняє PayPal тут працювати. Проблема в тому, що Україна — нецікавий для них ринок
Україна — нецікавий для них ринок

Брехня. Молдова чи Сербія цікавий, а Україна нецікавий.
А вірити нашим чиновникам — себе не поважати. Он Рєзніков, наш міністр оборони, запевняв недавно, що Росія не збирається нападати, а якщо і нападе, то в нас все готове, щоб дати гідну відсіч.

Ну так напишіть в PayPal, хай вони скажуть, шо не можуть вийти із-за регуляцій, тоді щось можно казати. А так поки від вас тільки вигадки. А навів 3 посилання, ви — жодного

А навів 3 посилання, ви — жодного

Ви ще Гетьманцева процитуйте.

Проблеми, пов’язані з виходом PayPal, на мій погляд, не є питанням регуляторного поля Нацбанку.

Як це ув«язується ось з цим:

«Платіжна система не хоче заходити в Україну, оскільки всі системи переказів, електронних грошей та їм подібні способи перерахування коштів повинні бути зареєстровані в НБУ. А для реєстрації потрібно подати дуже великий пакет документів, в якому в тому числі має бути детальний опис бізнес-процесів, — пояснив у коментарі для „ДС“ менеджер з розвитку у російському підрозділі PayPal Дмитро Матвєєв. — Але американська компанія не хоче відкривати свої комерційні таємниці, взагалі допускати НБУ в свою „кухню“. І Україна для PayPal не настільки великий ринок, щоб йти на компроміс з місцевою владою».

www.dsnews.ua/...​m-dele-net-16102018220000
Що, вимога реєстрації в НБУ це не регуляторне поле Нацбанку?
Ви, певно, й Гетьманцеву вірите все, що він несе.

І Україна для PayPal не настільки великий ринок, щоб йти на компроміс з місцевою владою
При цьому, однак, не виходить сказати, що «PayPal хоче працювати в Україні, але його злий НБУ не пускає». Найбільш технологічно різні системи — від мобільних GooglePay і ApplePay і до банківських VISA і MasterCard — врегулювали свою діяльність в Україні у відповідності з вимогами НБУ. А PayPal за три роки не зробив практично нічого, щоб наблизитися до України.

Ну от і ще раз підтвердження тому, шо я навів. Ну і сьгодні уже 2022, якщо що

Підтвердження чому? Що наша влада висуває умови, які інші притомні влади не висувають? Чому в Молдові можна отримувати платежі, а в Україні ні? Навіть в Гондурасі можна. Ви подивіться, в який країнах не можна отримувати платежі, і Україна серед них.
Ось:
www.paypal.com/...​pps/mpp/ua/residence-full

Задайте ці питання ПейПалу. Чому в Україні працюють десятки платіжних систем (89 bank.gov.ua/...​rch=&country=&indication=), і лише Пейпал щось заважає

це тіпа як історія про те чому ікея не заходила, а Jysk сидить в Україні с 2004 року

Ну ви ж вкурсі про історію, що ІКЕЯ не могла зайти в Україну дуже довго?
Ну і там були аргументи щось типу ваших.
Притому при всьому Jysk, аналог ІКЕЇ працює вже в Україні вже с 2004 року.
Jysk це датська компанія

Ні, я не в курсі. І я не знаю обставин входу Jysk, щоб робити якісь судження. Взагалі, мене, і я вважаю, тисяч інших фрілансерів в Україні не переймає IKEA, Jysk, VISA тощо. Мене переймає PayPal.
Що я знаю:
1) PayPal дозволяя прийом платежів в Молдові і Гондуарасі. Тобто, ці країни дозволили робити це.
2) PayPal НЕ дозволяя прийом платежів в Україні.
3) Причина для 2 — Україна висунула умови, неприйнятні для PayPal.

Питається, чому Молдова і Гондурас дозволили повноцінну роботу PayPal в них на умовах PayPal, а наші можновладці не дозволяють і висувають якісь особливі умови?

Та нафіга мені ті десятки платіжних систем, коли 85% зарубіжних роботодавців та інших організацій працюють виключно через PayPal.
І навіщо мені задавати якісь питання PayPal-y, коли причина відома — наші можновладці висовують умови, які інші притомні країни не висовують.

коли причина відома

То мож вона відома тількі вашій уяві? Я ж кажу — отримайте офіційного листа від PayPal, а бо хоча у tweeter, потім зраду розводьте

Навіщо мені особисто звертатися до PayPal, коли інші вже вияснили причину. Повторю для особливо кмітливих:

Платіжна система не хоче заходити в Україну, оскільки всі системи переказів, електронних грошей та їм подібні способи перерахування коштів повинні бути зареєстровані в НБУ. А для реєстрації потрібно подати дуже великий пакет документів, в якому в тому числі має бути детальний опис бізнес-процесів, — пояснив у коментарі для «ДС» менеджер з розвитку у російському підрозділі PayPal Дмитро Матвєєв. — Але американська компанія не хоче відкривати свої комерційні таємниці, взагалі допускати НБУ в свою «кухню»

Ті ж Молдова і Гондурас, очевидно таких умов не висовували, і PayPal дозволяє приймати в цих країнах платежі.

Ось стаття про причини, чому PayPal не дозволяє прийому платежів в Україні. Хоч вона й за 2018 рік, але я не думаю, що щось змінилося.
biz.censor.net/...​ypal_ne_zahodit_v_ukrainu

Як бачимо, наші фінансисти висовують умови, які інші країни не висовують.

Ось основна суть:

После провала законопроекта, депутаты профильного парламентского комитета по финансам внесли новый — № 7270. Он содержит большинство норм предыдущего законопроекта, и главную для PayPal — прохождение регистрации в Нацбанке. Сейчас его также пытаются преподнести как «зеленый свет» для PayPal, поскольку НБУ не считает это препятствием для работы в Украине.

Но PayPal считает иначе и упирается прохождению регистрации. Компания не позиционирует себя как международная платежная система в классическом понимании. Поэтому PayPal не хочет брать на себя обязанности по поддержанию регистраций для трансграничных услуг в иностранной валюте во всех юрисдикциях, в которых работает.

Джерело: biz.censor.net/r3076952

Ні. PayPal — це платежі у валюті, а зараз — не найкращий час пиляти законодавство задля валютний перерахувань. Наразі держава навпаки змушує продавати валюту і вести платежі у гривні.

А де ту валюту брати? PayPal — якраз для то того, щоб збільшити надходження валюти, приймаючи платежі.

Взагалі, коментар якийсь дебільний.

PayPal — це платежі у валюті

А що, цього хтось на знав?

зараз — не найкращий час пиляти законодавство задля валютний перерахувань

Чому це? Мені здається зараз якраз валютні надходження потрібні.

Наразі держава навпаки змушує продавати валюту

Навпаки у відношенні до чого?

вести платежі у гривні.

А вони коли небудь не в гривні були? Офіційні, тобто.

Підписатись на коментарі