×

Праця в Амазоні в Канаді

в мене в команді є позиціі (c++ or java, c++ краще) всіх рівнів в Торонто і Гданську. Канада планує ввести нові закони щоб пришвидчити еміграцію але поки нема конкретики, а з нашого боку якщо є зацікавлені ми запроцессимо кандидатів набагато швидше за звичайну процедуру з ціллю щоб час від першого контакту до офферу займав тиждень.

Напишіть мені на пошту ([email protected]) або сюди якщо цікаво. Зроблю все можливе зі свого боку щоб процесинг був миттєвим.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Могу предположить, что это сделано для граждан России, а не Украины, чтобы те могли побыстрее уехать. Насколько знаю, гугл тоже ускорил время найма, возможно, и другие компании.

я не розумію як ви прийшли для висновку про громадян росіі, але ні, це не для цього. Хочу допомогти українцям які змогли виїхати і зараз шукають роботу і хочуть переїхати на постійне життя в Канаду або Польщу.

хрін виїдеш звна неньки 18..60 men
Сара смажте, риба буде ©

дик ковід-оксюмірок був, ти що з бункера виліз вчора?

Амазон разрешит работать удалённо? Если что, в Украине военное положение и мужчинам от 18 до 60 лет запрещено пересекать границу

Нажаль ремоуту з України зараз немає, є дуже багато перешкод для цього і пропозиція вище підійде для тих, хто вже не в Україні.

Підписатись на коментарі