Українські ІТ-компанії зібрали у перші дні війни 710 млн грн на потреби країни

ІТ індустрія України, яка є третьою за обсягом експортних доходів країни, продовжує працювати та фінансово підтримувати ЗСУ та державу загалом. 

За даними Асоціації IT Ukraine, лише за перші 10 дні війни українські ІТ компанії сплатили*: 

  • 352 млн грн на гуманітарні цілі 
  • 183 млн грн податків авансом
  • 175 млн грн на підтримку ЗСУ

«ІТ галузь України успішно пристосувалась до роботи в нових умовах завдяки заздалегідь підготовленим планам дій бізнесу в екстремальних ситуаціях. Першочерговим пріоритетом індустрії є люди, тому компанії спрямовують великі ресурси на підтримку армії і гуманітарні проекти. ІТ фахівці з військовим досвідом приєднались до ЗСУ і ТРО, а ті з них, хто поки що не взяв зброю в руки - захищають країну на кібер-фронті, працюють на своїх робочих місцях та забезпечують надходження валюти до державного бюджету. Таким чином кожний робить свій внесок у нашу перемогу», - зазначає Костянтин Васюк, виконавчий директор, Асоціація IT Ukraine. 

Окрім фінансової допомоги, ІТ компанії підтримують численні волонтерські ініціативи, зокрема: збір коштів за кордоном, постачання загонам тероборони медикаментів, засобів захисту та комп’ютерного обладнання, підтримку лікарів, створення онлайн платформ для волонтерів тощо. 

* згідно опитування компаній, які є членами Асоціації IT Ukraine, найбільшого професійного об’єднання українських сервісних та продуктових компаній, які разом акумулюють 50% усіх експортних надходжень ІТ-індустрії в Україні та об’єднують 27% українських ІТ-фахівців.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі