Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Linkedin за Путіна?

Linkedin за Путіна?

Ось скріншот Linkedin, який я зробив на шістнадцятий день війни.

На ньому видно, що 20 годин тому було оголошення від московської компанії про наймання. Гроші не пахнуть?

Як Голова громадської організації, у статут якої входить контроль за якістю цифрових послуг та сервісів, офіційно заявляю нашу позицію — ЛІНКЕДІН ПІДТРИМУЄ ПУТІНА!!!

Просимо поширити по всіх знайомих, соцмережах, каналах!

Також ми просимо всіх небайдужих, а особливо представників недержавних об’єднань, фундацій та волонтерських рухів, ЗМІ та кадрових агенцій підписати колективного звернення до MicroSoft, яка купила LinkedIn, та просто не в курсі того, що відбувається.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

за Лупина

але згоден, потрібно поширювати

А мені сьогодні Xing прислав листа українською, що дає безкоштовний преміум для українців.
Схоже пора відновити там пароль.

Ще одна петиція щодо Linkedin. Підпишіть, будь ласка
chng.it/NVRVW7Xqtb

Уже создали петицию на сайте предизента. Ждем пока модерацию пройдет.

Напомним три предыдущие:
1. Легалайз марихуаны
2. Упрощение владения оружием гражданским
3. ДияСити

Там ниже Майкрософт сама шукає людину в Москві. Думаю вони в курсі

Наверное чтоб делать ZverCD со свежими апдейтами.

Я втратив свій аккаунт на цьому безнадійному ресурсі же тиждень тому, з формулюванням начебто за булінг та харасмент, посилаючись на правила професійного ком’ьюніті. Бан прилетів на третій день, щойно я почав спілкуватись з англомовними добвнями, які одне і те саме розповідали.

Нажаль, ця платформа непридатна ні до чого, окрім булінгу та харасменту, і від професійної вона дуже далеко.
Кубло для ботів.

Невелика втрата в будь-якому разі, вони переоцінюють свою важливість.

Аналогично получил бан посылая толерантных рашистов вслед за кораблем.

А чи не настав час зробити конкурента LinkedIn/Upwork с блокчейном та антропоморфними смайлами за умови що вони самі намагаються з’їсти ринкові ніші одне одного?

Давно пора!!!
Пишите на почту из профиля — попробуем соорудить.

В мене дві маленькі дитини вдома. Нажаль часу на те не стане.

Бабільше, лінкедін майже не банить російську сволоту, а наших перебанив багато.
Схоже, це дійсно лояльна до кремля та росії контора і треба шукати іншу площадку.

Не согласен. Надо выйти на MicroSoft, чтоб он провел там внутреннее расследование

взагалі то, лінкедін забаненний в рф. Яка там може бути лояльність

Одне іншому не заважає. Ви якось помітили відсутність росіян там? Я — ні. Натовп, великий натовп росіяшек в LI.

Если подписываете меморандум от юрлица — отправляйте на email копию на всякий случай.

Так линкед в рашке сто лет как забанен же вроде, не?

Это его Роскомнадзор блокнул, но в РФ он продолжает работать через VPN

Це настільки тупо, їх кацапи блоканули а вони продовжують їм сраку лизати

Так, але не через розміщення вакансії, а через те, що почали масово блокувати українських юзерів які писали правду про війну.
Мене забанили більше 10 днів тому, подав апеляцію, але все ще рішення нема.

Мережа цінує моральний стан русаків більше ніж життя українців, це все що про них треба знати.

Подпишите с нами меморандум, чтоб отправить жалобу в MicroSoft?

Мене теж заблокували із вердіктом «ваші права тимчасово обмежені», але наскільки це «тимчасово» техпідтримка морозиться і не відповідає.

Так. Я кинув скаргу на пост якогось пиzданутого сєрба в підтримку війни, мені прийшло у відповідь що лінкедін нічого такого поганого не бачить в цьому.

Какого именно серба? Не Йован Савочич случайно?

ця фігня була ще задовго до війни, скільки репортив там вату і жодного разу нікого не забанили чи пост або коментар не видалили, завжди було все ок, там якісь сліпі сидять чи що

Те ж саме, теж репорт кинув і відповідь «та ні там все норм» прийшла хвилин десь за 5.

Попросите CEO Panalyt подписать с нами меморандум и мы двинемся дальше — t.me/ BiaRbvWWiRU4Mzhi
От простых репортов толку не будет
Нужен лигал/цивик реквест

я кидав бiльше 20 скарг — 0 заблоковано.

А разве Linkedin не заблокирован в раше с 2017?

en.wikipedia.org/...​ebsites_blocked_in_Russia

On 4 August 2016, a Moscow court ruled that LinkedIn must be blocked in Russia because it stores the user data of Russian citizens outside of the country, in violation of the new data retention law. This ban was upheld on 10 November 2016.[51] and the ban was officially issued by Roskomnadzor on 17 November 2016.

Нет. Им все продолжают пользоваться через VPN. Просто фактчекинг:
www.linkedin.com/...​101728296&location=Russia

Показывает число российских вакансий (локальных) опубликованных за последние 24 часа.

Вот это вызывает большее недоумение: www.linkedin.com/...​=01jiLbCYOA2FohePCLSPmA==

у меня по крайней мере.

Я бы хотел организовать систему фактчекинга, которая бы собирала заявления компаний, которые объявляют о разрыве с РФ. Если есть желающие — можем попробовать.

Підписатись на коментарі