Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

К Зеленскому написали петицию об отмене запрета на выезд мужчин за границу. Ее подписывают десятки тысяч людей

К Зеленскому написали петицию об отмене запрета на выезд мужчин за границу. Ее подписывают десятки тысяч людей

www.openpetition.eu/...​iv-bez-vijskovogo-dosvidu

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Не розумію: чому люди вважають, що мають право вирішувати, кому воювати, а кому — ні (я про коментарів). Кожна людина має право на вибір. Зараз наша влада цій вибір відняла.

Ініціатива правильна, але сформульована не дуже коректно. Скоріш за все прийдеться переробляти її і закидувати на сайт президента.

А позиція «ти Ураїнець — повинен вміти воювати» — цілковита дурня. Кожен повинен робити те, що робить краще. До чого призводять демотивовані бійці ми прекрасно бачимо на прикладі орків.

Петиции в мирное время не работают вообще, а в военное — в частности.
Увы.

Треба іншу петицію. Усіх підписантів за петицію «про отмену запрета...» у штрафбати

153 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

А можна якось підписатсь «проти петиції»? Не хочеш воювати — допомагай в тилу, а не втікай.

Треба іншу петицію. Усіх підписантів за петицію «про отмену запрета...» у штрафбати

І хрест на майбутньому українського ІТ. Така твоя мрія.

В іншому випадку хрест на всьому українському. Це твоя мрія

В новинах рекламують, що росіяни кинули в бій недосвідчених? Ти пропонуєш таке ж зробити українцям?

Служба в ВСУ не подразумевает сразу фронт. Я уже мобилизован как почти 3 недели, и все ещё учусь, учусь и ещё раз учусь. Кроме того, на одну боевую часть с десяток тыловых. Те же ремонтники например, где тоже нужны люди и где тоже нужно служить. Так что не бойтесь своего долга)

Судя по соседней теме, отсылают сразу вперед и без медкомиссии.
И должен напомнить ваши слова, куда нужно отправлять программистов:

Усіх підписантів за петицію «про отмену запрета...» у штрафбати

Так что, на передовую, не?

Но если мобилизовался — то респект. Просто ИМО от народа без опыта и желания воевать будет больше пользы, если каждый по паре килобаков в месяц перечислит волонтерам на снарягу, а не мясом в штрафбат.

Просто ИМО от народа без опыта и желания воевать будет больше пользы, если каждый по паре килобаков в месяц перечислит волонтерам на снарягу

Угу, людина, яка настільки хоче звалити подалі, що
— підписує якусь мутну петицію з абсолютно кінченим формулюванням (сподіваюсь чому воно кінчене пояснювати не треба)
— переїжджає на нове місце з мінімумом грошей і невизначеною перспективою заробітку, а тут відмітились чомусь супортери яким треба ще й «утримовати родину»

буде відправляти по 2К+ багзів в місяць на волонтерство?

Сорі, почав вже сперечатись, а потім вирішив почитати, за що тема)

Подписантов петиции однозначно в штрафбат. Планктон не жалко. Их суть дать нормальным людям время на боевое слаживание. А что до соседних тем — не верти слухам, у страха глаза велики.
P s а петицию с штафбатом нужно) по приколу посмотреть что будет

После истории со штрафбатом однозначно все свалят из страны. Что Федоров пока не достиг — ты закончишь.
А там не слухи — куча подтверждений. Или забыл, как военкоматы работают?

Уклонистов, подписантов сразу на передовую. А вообще если не хочешь служить иди в железнодорожники срочно работать. Их не призывают.

Уклонистов, подписантов сразу на передовую.

Ну так будет мясо. Русская тактика войны и русское отношение к людям.

Уклонисты не люди.

ИТшники — не люди. И 73% украинцев — не люди. Один Порошенко — Человек, и в этой стране — все для Человека!

Русские уже не люди. Уклонисты не люди. Скоро дойдём до того что Россия не врала когда говорила что у нас нацизм ибо следующий лозунг: все кроме украинцев — не люди.
Мобилизация уклонистов выстрел себе в ногу. Из десяти уклонистов у одного западёт клема и он положит пяток своих «братьев по оружию».

Dmytro Tyshchenko контакт 2-го уровня2-й
Provider of education services for children in the field of robotics, programming and modern technologies
RoboCode Sp. z o.o.
Вроцлав, Нижняя Силезия, Польша

так сядьте в поезд до границы с Украиной, и сразу в военкомат. На работе скажите что Родину поехали защищать. Или слабо???

А ты служить поехал, или в Польше отсиживаешься???

Де їх мало? Певне, в Антарктиді.

Захищати країну не повинно бути покаранням.

Дуракам лищь бы чем заняться

Петиции в мирное время не работают вообще, а в военное — в частности.
Увы.

Если у кого-то есть желание заниматься петициями — dou.ua/forums/topic/37110

Не розумію: чому люди вважають, що мають право вирішувати, кому воювати, а кому — ні (я про коментарів). Кожна людина має право на вибір. Зараз наша влада цій вибір відняла.

Не розумію:

це тому що ви дещо не в курсі останніх подій. мабуть «внє політики» і т.і.

Не розумію: чому люди вважають, що мають право вирішувати, кому воювати, а кому — ні (я про коментарів). Кожна людина має право на вибір.
Зараз наша влада цій вибір відняла.

Не зараз (так завжди було, ці обов’язки були у нас і раніше) — це ключове. У багатьох країна така сама ситуація, різниця в тому, що на них не напав іпанутий сусід, а на нас напав.

Щодо вашого «нерозуміння», то це питання до системи освіти, яка вам це не пояснила.

Причина немного в другом — все дело в том, что наше законодательство касательно военной службы является наслежником СССР и не особо было реформировано с тех пор. А еще у нас отсутствует внятная военная доктрина и четкий прописанный план действий на случай войны — не для армии (оказалось, что для армии план есть и весьма успешно введен в действие), а для всего остального, кроме армии, в том числе и для процедуры мобилизации. Просто сейчас разбираться с мужчинами, которые не могут выехать, это проблема не первая, не вторая и даже не десятая. Какие сейчас приоритеты у государства (мой личный дилетанстский список):
— Ведение боевых действих.
— Снабжение армии.
— Подготовка стационарной обороны крупных городов на случай штурма.
— Эвакуация людей из горячих точек и гуманитарная помощь.
— Обеспечение городов на линии боевых действий всем необходимым (продукты, лекарства и т. д.)
— Мобилизация и формирование новых боевых подразделений.
— Поставки вооружений.
— Поставки стратегического сырья (дизель для танков и т. п.).
— Дипломатическая работа.
— Предотвращение коллапса экономики.
— Решение проблемы внутренних переселенцев.
Просто с ходу 10 пунктов, которые требуют постоянного внимания и работы на всех уровнях. Вопрос как, кого и куда пропускать через границу сейчас стратегически ничтожен для страны, потому не стоит ожидать его решения в ближайший месяцы. Мы войну быстрей выиграем, чем до этого вопроса вообще дойдут руки.

Дякую за розгорнуту відповідь. А то вже вже задовбався читати усяких недолеких.

Да, я завжди, і в мирний і воєнний стан, підтримую, що людина в будь-якому, найтрагічнішому і найобмеженішому часі, повинна мати вибір. І держава повинна його давати. Або ти залишаєшся і надаєш себе в розпорядження держави. Або їдеш, навіть якщо тебе дуже потребують. І держава позбавляє свого громадянства. Адже громадянство і всі права та обовязки, з ним звязані — конструкт держави, її і лише її власність. Тому вона не має право на твоє життя. А ти не маєш право на безумовне володіння її власністю. І в цьому компромісі вихід навіть у війну — або ти в реєстрах воєнкомату, або без громадянства. Так буде чесно для всіх, і для тих, хто остався, і для держави, і для тих, хто виїхав.

А як бути з власністю, яка залишається у державі, вона також переходить до держави, коли ти лишаєшся громадянства і виїзджаєш, чи хай її захищають інші і гинуть інші, а ти потім просто за нею повернешся? Чи все переписується на дружину, яка має право виїхати, і потім — якщо вціліло тобі все повертають, а гинули за твої бетонометри інші і формально все норм?

А як з власністю іноземних компаній, осіб без громадянства чи приватних осіб іноземців?

В современном мире нельзя позбавити громадянства, есть специальный документ ООН который Украина, внезапно, подписала.

Ты Конституцию Украины читал? Воевать/не воевать — это не выбор. Это почетная обязанность гражданина Украины

Как некогда и работать. Работать или не работать было не выбором, а почетной обязанностью.

Кожна людина має право на вибір. Зараз наша влада цій вибір відняла.

законы учи.

Конституция :
Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

На сайті президента вже є аналогічна петиція — petition.president.gov.ua/petition/130722. Мені здається більше сенсу підписувати саме її

Так. Але є почуття, що там зкручуюсь голоси. Бо ця петиція набрала 50к+ голосів за декілька днів. А на офіційному сайті — 4к+ з 28-го

Так всім треба гарматне мясо. І доречі окопи давно риють уже не люди якщо ми кажемо про ефективність і не про шапкозакидання.

А кто окопы роет? Роботы Бостон дайнамикс?)

Возвращайтесь уже в реальный мир...

Верно, особенно мерзко валить мужику с 3 несовершеннолетними детьми (которого сейчас и не выпускают, на самом деле). Всего навсего в случае его смерти он обрекает свою семью на нищету, а так мерзко, да

Дивно, мій колега з трьома дітьми виїхав. Це вже порушення законодавства. Як артикулюють відмову?
Ну і «обрекает свою семью на нищету» — якщо дружина не працює і свідомо обрали такий шлях, то хто лікар? Батько може померти і без війни, тоді як? Дивні люди

Ах да, у нас же есть детсады и продленка в школе, так что если муж зарабатывает скажем 5к баксов, жене все равно обязательно надо пойти на 300-400 баксов туда, куда ей интересно (например музейным работником или журналистом в художественный журнал) или учить то, от чего будет выворачивать, но приносит сопоставимый доход. Ну и тратить деньги на доставку еды и клининг и тд, так как с тремя детьми времени особо не будет на домашние дела (или лишать их внимания, это же тоже нормально?)

Разделение обязанностей в мирное время — для лохов, я верно ваш посыл понял?

померти і без війни

Это скорее исключение из правил, а не прихоть пограничника, минимальный риск при формировании устава семьи

Так, для лохов. Якщо в багатодітній родині заробляє тільки один — це завжди ризик. Чоловік може захворіти, втратити роботу, вмерти, розвестися і залишити дружині жалюгідні аліменти (внєзапно) Як доводить практика, в таких родинах чоловік завжди бере на себе забагато, а жінка поступово тоне у пелюшках і деградує. Страждають всі)

То що ви порадите такій родині? Якщо воно вже так є: жінка з дітьми, чоловік на роботі за всіх.

Ви ж знаєте, що навіть є декретна відпустка, її теж потрібно відмінити, так по-вашому?

А що можна порадити? Наче як багатодітних випускають за кордон, все ок.

Та навіть з однією дитиною. Працювати неможливо, житло ви знаєте скількі коштує зараз на західній. Сподіватися на долю та добрих людей, жити в житлі для біженців — ну таке собі.

То що ви порадите такій родині? Якщо воно вже так є: жінка з дітьми, чоловік на роботі за всіх.

Нанять кого-то помогать с детьми и по хозяйству, выровнять график чтоб оба родителя поровну уделяли внимания детям, чтоб у жены была возможность идти самой работать.

Спасибо, я имею ввиду вот прямо сейчас.

ПС вопрос риторический, конечно, я хочу сказать, что многие уже сейчас в ситуации, когда жена не работает, ребёнок на руках, накоплений мало, на родственников надежды мало — им и самим помощь нужна. И мобилизация кормильца, особенно с нарушениями, это гребанное дно

ПС вопрос риторический, конечно,

Це не риторичне запитання, а бажання, щоб було так як звикли.

Сподіватися на долю та добрих людей, жити в житлі для біженців — ну таке собі.

«Ну таке собі» треба було вирішувати раніше, а зараз є ті самі добрі люди, хто виїхав за кордон, там є програми допомоги біженцям.
Звісно прикольніше було б зняти «квартиру в центрі», а не жити в таборі для біженців. Але це про бажаний рівень, а не про мінімальний. Є бажання покращити рівень життя — треба вйобувати, можна на декількох роботах.

То есть пусть семья питается, чем хочет, а мужчину мы все-равно загребем, даже пусть его очередь четвертая, а сейчас мобилизуют вторую?

Угадаю, с какого вы региона, и, думаю, сами вы сейчас не в Украине

То есть пусть семья питается, чем хочет, а мужчину мы все-равно загребем, даже пусть его очередь четвертая, а сейчас мобилизуют вторую?

Власне грошове забезпечення зараз наче більше 1К багзів, тобто 600-1000 мобілізований може легко віддавати родині.
Біженцям допомагають як в Україні так і в інших країнах (якщо виїхали). Чи у вас якась інша інформація?

Угадаю, с какого вы региона, и, думаю, сами вы сейчас не в Украине

У нас наче 25 адмін одиниць, за 25 спроб думаю вгадаєте :)
Але щось мені підказує, що ви якось визначили з якого я регіону на підставі моїх повідомлень, могли ви б привести ваші логічні заключення, щоб я переконався в своїх оцінках.
Ну і про те чи в Україні я, теж хотілось би почути логічні викладки.

З тої тисячі 500 буде оренда квартири, а на решту з новими цінами ви хіба пластівців кукурудзяних та підгузок зможете купити. Якщо ще ліки треба - ну вибачайте, після війни

З тої тисячі 500 буде оренда квартири, а на решту з новими цінами ви хіба пластівців кукурудзяних та підгузок зможете купити. Якщо ще ліки треба — ну вибачайте, після війни
Біженцям допомагають як в Україні так і в інших країнах (якщо виїхали). Чи у вас якась інша інформація?

Ще раз:
Легко не буде, але поки не чув про біженців, які живуть в каналізації Львова.

В Чернівцях на разі за 25к кажуть тільки підвали є.
Якщо ти без речей — можна звичайно і в спортзалі.
А якщо є бодай ноутбук — кімнати без дверей не варіант.
Так що 30к то таке. (+в Дніпрі чомусь платять 15к, не 30)

А якщо є бодай ноутбук — кімнати без дверей не варіант.

Чому? Не довіряєте людям навколо, носіть з собою.

В Чернівцях на разі за 25к кажуть тільки підвали є.

Грустішка, треба шукати руммейтів і знімати на кілька родин.

Ще раз:
Легко не буде, але поки не чув про біженців, які живуть в каналізації Львова.

Ключевое, кажуть. Мои родители нашли в берегово у женщины комнату в 2х комнатной квартире, снимали за коммуналку. И это пенсионеры. Думаю молодежи ещё легче будет найти, если только не лакшери запросы у девочек

Так — це просто гівнянний совок.
І я сподіваюсь, що можно будет притягнути до відповідальності тих злочинців, але нажаль — після війни, а точніше — тільки після перемоги.

Так навищо наймати, коли мати сама може все робити для дітей і чоловіка?
Немає ані сенсу, ані користі в такому наймі.

Можливо ти виходиш із припущення, что його дружина також айтішниця, але він такого не казав :)

На всіх інших роботах вона буде заробляти менше, ніж платити найманій людині — тож просте безглуздя.

Я сейчас не намекаю на вас, но чья практика доказывает?) Если только куховарить и полы мыть — конечно деградация будет, но и если поваром самым обычным пойти работать 10-20 лет без развития, то получишь такую же деградацию. Так что не аргумент, есть множество дел, которыми можно заниматься при воспитании детей и развиваться самим при этом

Да и вообще, если так посудить, что жена в семье ДОЛЖНА работать так же, как и муж, то почему она НЕ должна идти защищать родину сейчас? Где в таком случае выбор, чтобы мужик мог выехать с детьми, а женщина осталась воевать? Или у женщин руки/ноги/глаза/уши не такие, стрелять не сможет, дроном управлять, в танке сидеть, машину водить, готовить солдатам на фронте? А то как-то однобоко получается, вы агитируете за то, чтобы мужикам запрещали выезжать, мол сами виноваты, но не агитируете за то, чтобы и женщинам запретили выезжать, пока они между собой не решат в семье, кто останется. Попахивает искаженным феминизмом

Хлопче, ну все очевидно, а ти далі питаєш: жінки після перемоги зможуть народжувати дітей, які будуть майбутнім нації. Ні ти ні я не взмозі цього робити, тому ми воюємо і «можемо помирати», а от смерть жінки для нації це трагедія.

Хлопче, ну все очевидно, а ти далі питаєш: жінки після перемоги зможуть народжувати дітей, які будуть майбутнім нації. Ні ти ні я не взмозі цього робити, тому ми воюємо і «можемо помирати», а от смерть жінки для нації це трагедія.

І від кого ж жінки певного __народу__ будуть народжувати, якщо всі чоловіки помруть на війні? А жінки з інших народів не можуть ніяк народжувати дітей, що можуть стати частиною «нашого народу»? :)
Я використав слово «народ», бо нація в сучасному розумінні — це політична нація і не має відношення до біології.

Та до чого тут те дітонародження?) А чоловіків за 60 тоді чому випускають? Вони не можуть народити навіть теоретично))
Випускають жінок, похилих чоловіків і дітей з однієї причини — бо вони не можуть воювати, просто нездатні. ну і очевидно еокномічного велью теж цій країні особливо не додають. Бо в більшості традиційних сімей чоловік — годувальник,а жінка десь на одному рівні з дітьми)) Війна це добре проявила.

Глупо утверждать, что пожилые мужики или женщины слабее/хуже других 18-60 мужиков, так как некоторые «деды» и выглядят и опытнее и выносливее тех, кому 40, и даже лучше, чем некоторые 25-35 айтишники

хтось досі оперує категоріями часів Наполеона...

Я навіть підкажу хто — наш північний сусід. А ми, нажаль, маємо спільні закони та світогляд, який з часів совку активно насаждався. Дівчат треба оберігати, бо вони основа сім’ї, а без сімей не буде держави

при чому тут держава? Ще про "націю" згадайте.
Оберігати треба *своїх* дівчат. І себе, бо чоловіки - основа сім'ї. Що за йобаний матріархат?

Чого матюкався? Я тобі про еволюцію кажу, чоловіки не вміють народжувати, тому без жінок людство вимре, тож їх і бережуть вже сотні тисяч років. А як називати такий стрій - Ваш вибір

еволюція — про тварин. Якщо у вас людиа — ще одна тварина, значить ми з різних планет) На моїй індивід не приноситься в жертву стаду/людству, а особисті межі вшановуються. Колективізм — рудимент совка, матріархат — того раніше.

Я взагалі ні за що не агітую — зараз вже пізно. Чому мудрі мужі у верхах вирішили зробити саме так — вже пізно роздумувати. У чоловіків немає вибору зараз, тому що пропихувати ініціативи по збільшенню кількості жінок у війську
і мобілізації треба було ще давно-давно, році у 15-тому. А тепер і справді вийшло «однобоко», тому що жінки максимально непідготовлені и нездатні воювати, дуже мало взагалі має якийсь військовий досвід. З усіх відомих воюючих жінок на високих посадах у нас є лише карикатурна Надя Савченко ( доречі, почитайте скільки і я к вона боролася з системою , щоб піти воювати у свій час ) і Таня Чорновіл. Селяві. Це закостеніла радянська система, де жінок у війську просто не сприймають, або сприймають лише на паперових тилових посадах. Боротися з цим абсурдом і йти на приниження ні в кого бажання немає. Як то кажуть, не треба — ну і добре, поїдемо до Польщі)

Чому мудрі мужі у верхах вирішили зробити саме так

Вони не вирішували, просто пішли дорогою, зробленою совком — «всєобщая мобилизация», а совок — самі знаєте — до людей відносився так, як зараз наш ворог.

За 30 років не змогли подолати військове корупційне лоббі. Мабуть — не хотіли.

пропихувати ініціативи по збільшенню кількості жінок у війську
і мобілізації треба було ще давно-давно

та не треба цього взагалі;
якщо знайшлись жінки, що сміливі воювати — це навіть трошки жахливо :)

Якийсь збочений погляд.

Так, це порушення. Таких і подібних порушень зараз роблять багато :(

це дезінформація, звісно потрібно показати якісь там папірці що в тебе тих 3оє дітей є, а не «ось мої 3оє дітей, пропустіть».

Они требуют статус многодетного, а 3 документа о том, что это дети мужика — посылают за кораблем

А мне давеча рассказали кейс, правда в рубрике обк (одна бабка казала), что знакомый подруги имея 2 детей от одной жены, резко решил восстановить связь с ребенком от первого брака, с которым не виделся 10 лет)))) вот это мотивация у парня!

а ти сам — де зараз?

Є гарний спосіб «все порішати». Піти в ЗСУ / ТрО. DOU перетворюється з такими постами на латентний майданчик для ІПСО противника.

Ну я пришел в тероборону, так и сказали — без военного опыта или учебки не берут!
Ну и какой толк стране, от того что я сижу тут, не имея возможности работать, платить налоги, и помогая государству?
А если война затянется? Свет и Интернет отрубят. Как и на что жить? На 1000 грн социальной помощи от центра занятости?
Да ещё и бомбонуть могут. Каждую ночь обстрелы! В магазинах уже проблемы с продовольствием!!!!
Нет, город/страну покидать нельзя. Сиди тут. Зачем? Незнаем.

Не все умеют воевать. Может действительно надо дать этим людям хотя бы возможность работать?
А если будет возможность работать — будет возможность и перечислять валюту в страну на помощь армии!

Город покидать нельзя, или нет возможности?

из Сум мужчин не выпускают

Деньги должны циркулировать в экономике, и что мешает работать в Украине, интернет есть в большинстве населенных пунктов. Жен детей за бугор — а сами тут и каждый делает что может, работать платить налоги и тратить деньги тут — это очень важно. А когда подвезут амуницию — то и в ТРО места появятся и в ЗСУ. И да — война затянется. Но свет и интернет не отрубят. И да — мне тоже страшно.

У многих нет сдесь работы и до войны теперь и подавно а кормить семью нужно выехавшие женщины с детьми сами себя не прокормят в основном, количество беженцев
в западной Украине растет им негде жить и работать это будет катастрофа в итоге

Замовники закривають доступ і кажуть «виїзджайте в безпечне місце доступ повернемо». Як бути?

Это на практике произошло с вами и/или коллегами? Или только предположение?

Так це сталося зімною на практиці. Без ніяких «предположений».

Печально, сочувствую.
Я продолжаю находиться в Киеве, и контора, где я де-факто работаю, ненавязчиво интересуется, как у меня дела? Я же с первого дня войны стал только усерднее работать, старался развеивать в личных сообщениях в стиле «да это по телеку нагнетают», «мы всё это уже проходили», «я в самом безопасном городе страны». Ни дня не брал за свой счёт, отрабатывал по 8 часов без перебоев, как положено. Пока не выгнали.

У нас нажаль не так добре, команді з 7 чоловік порізали доступ, у всіх є сімї, у когось вагітна дружина, пояснення замовника про блокування через те що сидимо в Україні вкрай божевільні але нічого не поробиш.

Ни дня не брал за свой счёт, отрабатывал по 8 часов без перебоев, как положено. Пока не выгнали.

вигнали? з міста?

в Сумах отрубают, даже мобильный интернет пропадает

Обстрелы. Обстрелы очень мешают работать.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Если уж пошли полисы, то там была обязаность не лично воевать, а выставить рабов.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

задайте такой вопрос путину на рос сайтах

киевская хунта, да. укро нацики взяли народ в заложники, аха.

киевская хунта, да. укро нацики взяли народ в заложники

це прикро, але частково так можно подавати ці безглузді заборони, а тим більше порушення, коли людей, яких мали б випустити по закону, не випускають

Кому продавати? Хто покупець?
Чоловіків не випускають — по закону.

Кому продавати? Хто покупець?

я написал не пРодавати, а подавати — тобто препарувати інфу;

Чоловіків не випускають — по закону.

в даному випадку йдеться про те, що НЕ по закону і таких порушегь не 1-2, а набагато більше

Кого можна випустити за законом випускають.

не всіх;
особливо враховуючи, що вигадали такий статус «частково придатний», під який можно будь-кого підписати, навіть хворих, кому потрібне регулярне медичне лікування або обстеження — бо ж не вмирає.

Здається ви десь з роісі пишете, бо це саме їх політики вирішили влаштувати війну.

Ну чего, вон на доу было обсуждение что для господ из айти нужно делать исключение и выпускать за границу. Чем остальные хуже?

ITF уже обратился к зеленскому с просьбой выпускать господ моряков за границу . Так что господа из айти отстают usm.media/...​stit-moryakov-iz-ukrainy

Ні, краще подумай, що не всі в таких обставинах, як ти. В когось є відповідальність за малих дітей та старих батьків.
Хтось навіть сам у 30 років, як мала дитина — це той самий частково не придатний до служби, а його рахують, як придатного, бо медкомісії зараз нема зовсім

Ініціатива правильна, але сформульована не дуже коректно. Скоріш за все прийдеться переробляти її і закидувати на сайт президента.

А позиція «ти Ураїнець — повинен вміти воювати» — цілковита дурня. Кожен повинен робити те, що робить краще. До чого призводять демотивовані бійці ми прекрасно бачимо на прикладі орків.

До чого призводять демотивовані бійці ми прекрасно бачимо на прикладі орків.

Если защита своего благополучия и имущества — недостаточная мотивация...

Побросать все свои пожитки (включая, вожделенные бетонометры) рашко-оркам, возможность работать ФОП с 5% подоходного в своей стране — ради того, чтобы запихнуться в поезд с котомкой вещей, свалить зарубежи к тем самым 35+% подоходного читай «голым», чтобы там всё начинать «с нуля», учить незнакомый язык...
Это должно быть более мотивирующим?

Можливо варто дивитися на можливі рішення ширше та продумати можливість залишити українські ФОПи працюючими?
Толпи наших людей працювало і раніше проживаючи на Шрі-Ланці, та інших країнах, та сплачувало податки в Україну.
Але тут я не експерт і питання є дійсно дуже важким, але однозначно має бути вирішеними, бо з мертвою економікою довго не повоюєш.

А щодо мотиваціі — питання дуже важке. Якщо людина не підготовлена — страх паралізує. Нескінченна воля, що дає можливість вбивати ворогів пачками для людини, що ніколи нічого більшого за таргана не вбивала, нажаль, буває лише в кіно, в житті це буде, скоріш за все, пушечне м‘ясо.
Перемоги що ми зараз бачимо — це тренований роками характер та навички професійних бійців в поєднанні з мотивацією захисту своєї землі.
На айтішному прикладі це як набрати джунів і казати що вони на мотиваціі повинні напілити великий інтерпрайз проект, розрахований на значні навантаження та секьюрність.

А щодо мотиваціі — питання дуже важке. Якщо людина не підготовлена — страх паралізує.

Чтобы страх не парализовал — есть тренировочные военные лагеря.

Но да, если у чела нет мотивации защищать своё благополучие, а есть лишъ мотивация в случае малейших проблем всё побросать, нажать кнопку «резет» и начать всё «с нуля» на новом месте (даже не «с нуля», а с большого «минуса». T.к. нужно учить язык, связей/контактов нет, налоги очень нехилые, а привезенный с собой баблос уйдёт в течении нескольких месяцев) — тут мало чем поможешь.

Це трішки позиція «хто завгодно, окрім нас». На блокпостах ставити тренованих спецназівців? Склади охороняти, аеродроми, адміністративні будівлі? Це мають регулярні війська робити?

Якщо коротко — заходи з мобілізації вигадували люди, які краще за Вас знають що і де потрібно, для того, щоб Ви писали абріавіатуру ФОП, а не ИП чи що там є за кордоном. Питання просто за що Ви боретесь і коли.

Це як замість невідкладної першої допомоги (штучного дихання) людині у біді, стояти поруч і казати «я плачу 5%, все інше мене не турбує».

саме так, треновані спецназівці та регулярні війська. Що не так?

А код проектів «Hello World» мають писати тільки сеньори-архітекти. Що не так?

так медики-інтерни та касири макдональдсу нехай пишуть, що не так?

Так воно так і відбувається.

Коли треба всією країною, пару сотен тисяч хеллоу ворлд писати, і одночасно декілька тисяч ентерпрайзів.

тому справедливе твердження: не ту країну назвали Гондурасом...

Ви будь ласка, країну не ображайте, бо я наприклад її частина.
Я Вам обʼєктивно пояснив, чому під час мобілізації потрібно взяти додаткових 900к людей.

Це поширена практика, у певних країнах взагалі передбачається мобілізація 100%.

А Ви починаєте казати, що все погано «і як краще». Це Ваша думка, що так краще. Окей. Мої аргументи не зрозумілі — окей. Але це загальні правила і закони їм треба слідувати. Як обмеження швидкості чи заборона керування транспортним засобом у стані алкогольного спʼяніння.

Кажіть і думайте як завгодно, але:
— виконуйте закони;
— поважайте країну;

якби ще країну ображав саме я, а не писаки подібного суєзаконня...
«взяти додаткових 900к людей» не вийде, бо люди — не витратний матеріал, не 900кг гречки (дивно, ош ви людей не в кубометрах чи погонних метрах шеренги вимірюєте), за кожною людиною — своя історія, своє життя, право на вільне розпорядження яким невід’ємне і закріплене в міжнародному праві. Посилати людей тисячами на будівництво комунізму чи захист «батьківщини» — прерогатива гомункулів типу хуйла, совкових важдєй та деяких ваітілєй туйки на форумі.
На приклад інших країн із дурнуватим загальним військовим обов’язком не дивіться: скажіть, що ваша країна такого може запропонувати, як Швейцарія чи Австрія. за що було би варто жертвувати моїм життям?

А мені здається Ви просто не вважаєте за потрібне захищати цю країну, та і будувати свою Швейцарію задачі не стоїть.

Хай щастить.

На блокпостах ставити тренованих спецназівців? Склади охороняти, аеродроми, адміністративні будівлі? Це мають регулярні війська робити?

Якщо охорона цих об’єктів це важливо — так треба ставити надійних бійців, не можна туда ставити кого попало, бо це не охорона, а брехня самому собі.

заходи з мобілізації вигадували люди, які краще за Вас знають

не вірю в це

А у меня в Украине нет своего жилья, а снимать — сами видели что во Львове по $1000 однушки типа хрущ сдают. Нет уж, лучше в Европе!

Это должно быть более мотивирующим?

ні звісно...
Найбільш мотивуючим є без досвіду та навчання піти на передову та загинути в перші хвилини самої першої стички з ворогом. Таким чином і бетонометри, і 5%, і все, що завгодно має дуже велику цінність.

Мова в топіку про те, що людей, хто не вміє воювати і боїться, краще відпустити, щоб не було дуже багато вбитих і покалічених. Армія без них впорається, а після перемоги всі можуть повернутися та розбудовувати країну та економіку.
А якщо вони загинуть — то й не будуть.
От і подумай — що краще.

До чого призводять демотивовані бійці ми прекрасно бачимо на прикладі орків.

Що саме в даній ситуації може демотивувати українського «бійця»? (Тут має бути лінк на Макіавеллі)
Як на мотивацію людини вплина стрічка інстаграму з підтримкою однокласників, які всі звалили в Польщу? За що воювати? За що ризикувати життям та здоров’ям? (Це чисто про демотивацію. Але тут важливо розуміти, що ризики демотивації не є ключовим моментом в такому рішенні)

За що воювати? За що ризикувати життям та здоров’ям?

Например, за достойную оплату и славу. Чем собственно и занимаются профессиональные военные, у которых и шанс выжить выше, за счёт подготовки. Естественно, компенсация должна быть соответствующей, в военное/мирное время, а также страховка на случай увечья или смерти.

Например, за достойную оплату и славу.
(Тут має бути лінк на Макіавеллі)

---

Чем собственно и занимаются профессиональные военные

Ніт, ті що за оплату і славу не доживають до другого и часто навіть до першого.

Дивни заяви.... звідки ти це береш?

Ну ось і допомагай в тилу. Тікати для цього не обов‘язково.

Украина — страна, с севера/востока/юга окружённая террористами. Соответственно, в такой стране, уметь воевать должен каждый.

Потому, кто умеет воевать — должен быть готов воевать. Кто не умеет воевать — должен (уже сейчас) учиться воевать в военных лагерях, на полигонах, итп. Кто валит из страны (по-крайней мере, из мужчин) — тот дезертир.

П.С. В Украине это касается лишъ мужчин. Пока что. В том же Израиле, в похожей обстановке вокруг — впоеннообязанные и женщины тоже.

В том же Израиле женщина
— ЛЕХКО может отказаться «по религиозным соображениям»
— НЕ призывается в боевые части. опыт с батальоном Каракаль показал что посылать женщин в бой — себе дороже.

джендер екваліті

это работает только в контексте, когда у женщин меньше прав или возможностей их реализовать. Обратно стрелочка не переворачивается ©

где почитать про неудачный опыт использования батальона Каракал?

Кто валит из страны (по-крайней мере, из мужчин) — тот дезертир

...Написал Макс из немецкого города Фрайбург.

Я свалил более 20 лет назад. Это я, типа, должен теперь защищать ваши 5% ФОП и бетонометры?

Я свалил более 20 лет назад. Это я, типа, должен теперь защищать ваши 5% ФОП и бетонометры?

Ні. А ще дивно розповідати людям до яких ви вже 20 років не маєте ніякого відношення, що їм робити та оцінювати їх дії :)

Переживаю за Украину. Но издалека...

Переживаю за Украину. Но издалека...

Так тоді треба не на доу писати, а своїм депутатам, щоб німецьке керівництво не поводили себе як «проросійскі п..си», як це відбувається зараз.

на DOU это уже классическая комедия — человек с глубокими нравственными императивами для украинских разработчиков оказывается безнадежным «уехом»

просто не суйся з дурацькими розмовами — і буде добре;

а якщо хочеш допомогти — то роби це, а не балакай впусту

www.openpetition.eu/...​iv-bez-vijskovogo-dosvidu

А чому не на сайті Президента України?

ЗНЯТТЯ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ 18-60 РОКІВ БЕЗ ВІЙСЬКОВОГО ДОСВІДУ

Треба пояснювати чому таке формулювання — це кінчене уєбанство? (Хоча особисто я б і не проти лівнути зараз в ЄС)

А чому не на сайті Президента України?

бо він керується якимись негідниками і багато петицій там просто не давали підписувати, робили всілякі перешкоди до підписання.

Підписатись на коментарі